PDA

צפה בגרסא המלאה : רזה מדי (17.6)

HardGainer
24-05-11, 17:00
לא רוצה לחפור הרבה..פחות לדבר יותר לעשות..
קיצור יש לי מבנה אקטומורפי מובהק.. זרוע שנראת כמו מקל בלי טיפת שומן (כן זה מפחיד גם אותי)
מבנה ארוך (1.87) וצר.. (שוקל 65), ושוב אני יודע שיגידו לי לאכול לאכול לאכול, זה בדיוק מה שאני עושה.. כל היום ליד המקרר, משלב את זה עם שכיבות שמיכה, מתח, כפיפות בטן, משקולות יד של 10 ק"ג (בבית) והכל.. עליתי ב 3/4 שנה משהו כמו 0.8 ק"ג.. בחופש הגדול הלכתי למכון אבל שם נתנו לי מכונות והבנתי שזה לא תורם כמו סקוואטים, דדליפט ובנצ' פרס כאלה ואחרים... המוטיבציה שלי בשמיים למרות כל הכישלונות החוזרים והנשנים (אני חולם מגיל קטן ללכת לצנחנים ולתרום מעצמי למדינה), האם כדאי לי לקחת תוספי מזון ככלי עזר(בן 17.6 כפי שציינתי)? והייתי מעוניין שמישהו ימליץ לי על תכנית אימונים יעילה למבנה הגוף הבעייתי הזה (ראיתי סירטונים ביוטוב כמו p90x שדחלילים קיבלו מסה מטורפתת), לפי איזה מנגנון אני צריך לעבוד בשביל לצבור מסה? (מס' חזרות קטן ומשקלים גבוהים/ההפך)

תודה **רבה** לעוזרים! (אבקש שיגיבו מבינים בלבד)

זיג93
24-05-11, 20:27
קח חמאת בוטנים,
תגמור חצי קופסא.
ככה כל יום

godam
24-05-11, 20:36
היתי מציע לך בחום ss . בשילוב חלב והרבה הרבה אוריאו.

HardGainer
24-05-11, 22:07
הבנתי שצריך לשים דגש על 58 אחוז פחמימות (לפי האתר), איך אני יודע באיזה שלב אני צריך להפחית את הכמות? והאם אתם ממליצים תוספי מזון למיניהם?

זיג93
24-05-11, 22:18
הבנתי שצריך לשים דגש על 58 אחוז פחמימות (לפי האתר), איך אני יודע באיזה שלב אני צריך להפחית את הכמות? והאם אתם ממליצים תוספי מזון למיניהם?

בלבול ביצים,
פשוט תאכל דברים שיש בהם הרבה קלוריות אתה כרגע מוזלמן.

stav155
25-05-11, 23:54
אל תתעסק עם תפריטים יותר מדיי... פשוט תאכל יותר ממה שאכלתה עד עכשיו

Gaga1234
26-05-11, 00:01
קראתי רק חלק ממה שכתבתה
אני יסכם את זה בצורה יפה
3דברים שאתה צריך לעשות

1.להרשם למכון כי אי אפשר להתאמן בבית ולהתקדם צריך ציוד צריך מוט פלטות ...
וכל הזמן צריך להתקדם במשקלים מה שאי אפשר לעשות בבית כי אן מספיק ציוד, אלה עם יש לך 5אלף שקל להשקיע בקניית ציוד לאימון בבית אחי מה שלא נראה לי שמשתלם.

2.לאכול אן בררה-אכלת לא עלית במשקל? לא אכלת מספיק לא משנה כמה החילוף חומרים שלך מהיר
או כל חרטא אחרת עם תאכל הרבה ותיהיה במאזן קלוריות חיובי אתה תעלה במשקל!.
עם ממש קשה לך לאכול אוכל תקנה גיינר..(ממליץ סריוס מאס או,mutant mass)

3.שאתה נרשם למכון על תתעסק בחרא תעבוד כבד חזק תעלה משקיל עבודה כל הזמן!!
ותעבוד בתוכנית שתיהיה מבוססת על תרגילים מורכבים(בנץ פרס,לחיצות כתפיים(פרס),דדליפט,סקוואט,חתירות,מתח)
ותעלה במשקלים של התרגילים האלה כל הזמן.

מבטיח שעם תעשה כל מה שאמרתי לך ותיהיה במכון תתקדם במשקלים ותאכל הרבה
אתה תראה שינוי אחי בהצלחה.

dckur
28-05-11, 11:17
דווקא ה P90x יביא לך בסיס טוב להמשיך