PDA

צפה בגרסא המלאה : לעלות נקי?

dckur
28-05-11, 19:26
איפה שאני לא קורא, רק bulking + cutting

לי אישית זה לא מתאים לסגנון החיים שלי...

יש אולי איזה מדריך למישהו שרוצה להשאר חטוב, ולהגדיל משמעותית מסת שריר?

כל התפריטים עם ה 4000 קלוריות זה פשוט לא זה

ladybug
28-05-11, 21:02
סביר להניח שכל מה שאתה קורא זה פרסומות של דברים שרוצים למכור אז הם יגידו הכל.אל תשבור תראש יותר מדי
תן מסה רגילה תמזער אוכל מיותר כמו ג'אנק חטיפים ממתקים וכו', תרביץ קלוריות ואימוני כוח ותגמור עניין.

batMAN
13-06-11, 15:49
להקפיד על התזונה ולא להיות במאזן קלורי חיובי גדול מידי.

IGOR
13-06-11, 16:05
סביר להניח שכל מה שאתה קורא זה פרסומות של דברים שרוצים למכור אז הם יגידו הכל.אל תשבור תראש יותר מדי
תן מסה רגילה תמזער אוכל מיותר כמו ג'אנק חטיפים ממתקים וכו', תרביץ קלוריות ואימוני כוח ותגמור עניין.

א.מה שמך בישראל?
ב.מה רע ב"גאנק פוד" במאסה? לא להגזים כמובן אבל בכל זאת מה רע?

קולה לבן
13-06-11, 16:18
א.מה שמך בישראל?

א. קוראים לו וואלרי

ב. תשאל אותי מה רע בג'אנק פוד במאסה אני אדע לענות לך על זה.

IGOR
13-06-11, 16:22
א. קוראים לו וואלרי

ב. תשאל אותי מה רע בג'אנק פוד במאסה אני אדע לענות לך על זה.

תעשה לי טובה גם מאוכל רגיל אתה תשמין ככה אם תוכל המון המון קלוריות מה זה משנה.. ומה נחשב לגאנק? שווארמה? פיצה? מקדונלדס? זה בשר/בצק/ירקות/גבינה צהובה מה רע בזה?

nadavmoore
13-06-11, 16:29
השומן!!!!!!!!!!!!! אמאלה!!!!!!!!!!!!!!!!!111

!Demon!
13-06-11, 16:58
הדברים הרעים בגאנק זה השומן טראנס ופרוקטוז בקולה...
זה פחות קריטי להשמנה ,יותר לבריאות ככה שאם פעם ב לאכול לא יקרה כלום...כמו כן עדין לא סגורים על ההשפעה המלאה של שומן טראנס על ספורטאים,למרות שעדין ממש לא מומלץ.
גם פרוקטוז כמויות גדולות הייתי נמנע אבל פעם בשבוע-שבוע וחצי לדפוק שוארמה אני חושב זה בסדר,בטח מהפן של ההשמנה....

לדעתי הגדרה נכונה של גאנק תיהיה כל מה שמכיל שומן טראנס...לדוגמא הציפס שעובר בישולים רביל באותו השמן ,שנהיה טראנס...למרות שבימינו גם לעוגיות דוחפים שיחזיקו יותר זמן

קולה לבן
13-06-11, 17:03
זה פחות קריטי להשמנה ,יותר לבריאות ככה שאם פעם ב לאכול לא יקרה כלום...כמו כן עדין לא סגורים על ההשפעה המלאה של שומן טראנס על ספורטאים,למרות שעדין ממש לא מומלץ.
גם פרוקטוז כמויות גדולות הייתי נמנע אבל פעם בשבוע-שבוע וחצי לדפוק שוארמה אני חושב זה בסדר,בטח מהפן של ההשמנה....

דיימי היום התחלתי אירובי ושמירה פחות או יותר על תפריט
משקל התחלתי לדיאטה - 96.5

IGOR
13-06-11, 17:04

לדעתי הגדרה נכונה של גאנק תיהיה כל מה שמכיל שומן טראנס...לדוגמא הציפס שעובר בישולים רביל באותו השמן ,שנהיה טראנס...למרות שבימינו גם לעוגיות דוחפים שיחזיקו יותר זמן

איזה שומן טראנסס יש בשווארמה בראטן? זה בשר+לחם+ירקות+רטבים וחוינה כזו או אחרת.. אותו דבר לגבבי מאקדונלדס/פיצה.

קולה לבן
13-06-11, 17:06
הבשר עצמו עובר הכנה מטורפת עם שמן ועוד ים תבלינים שמקפיצים את הערך הקלורי שלו לשמיים.
וזה רק הבשר עצמו, לא דיברנו עוד על הכמויות של החומוס רטבים צ'יפס בקבוק קולה בצד והלאפה

!Demon!
13-06-11, 17:10
שומן טראנס נוצר מבישול מוגבר של שומן צמחי,בתהליך הידרוגנציה...ככה שבישול של שמנים רגילים,בטמפרטורות גבוהות שוב ושוב כן יוצר טראנס...על השוארמה שמים שמן,שוארמה באה עם ציפס?עוד שומן טראנס...זה לא כזה פשוט כמו בשר +לחם אחי..

שיי אני גאה בך ,אם יש בעיות דבר

IGOR
13-06-11, 17:12
אוקיי הבאנתי.. קיצור כמו שאמרתה פעם-פעמיים בשבוע זה בסדר.

קולה לבן
13-06-11, 17:16
שומן טראנס נוצר מבישול מוגבר של שומן צמחי,בתהליך הידרוגנציה...ככה שבישול של שמנים רגילים,בטמפרטורות גבוהות שוב ושוב כן יוצר טראנס...על השוארמה שמים שמן,שוארמה באה עם ציפס?עוד שומן טראנס...זה לא כזה פשוט כמו בשר +לחם אחי..

סבבה אחי התחלתי רק אתמול,:lol:
היום היה אימון אירובי ראשון - פפפפ נזכרתי כמה זמן לא עליתי על הליכון.

!Demon!
13-06-11, 17:17
כן ,אני לא אומר להימנע, אני בעצמי אוכול פה ושם כי זה טעים רצח+לשבת עם חברים זה סבבה...
פשוט לאכול כל יום- יומיים ולהגיד "זה אנאבולי!" לא יהיה יותר מדי חכם,כי בינתיים שאנחנו צעירים וזה הכל טוב אבל אם לחיות ככה,יש סיכוי טוב מאוד שעוד כמה שנים יבוא למישהו פה,משהו, מזה בבום, שהוא לא ידע מאיפה זה בא לו...כמובן תמיד יהיה תאנשים עם הגנטיקה האלוהית שלא יקרה להם כלום או פחות מאחרים,אבל לא כולם כאלה

קולה לבן
13-06-11, 17:17
כן ,אני לא אומר להימנע, אני בעצמי אוכול פה ושם כי זה טעים רצח+לשבת עם חברים זה סבבה...
פשוט לאכול כל יום- יומיים ולהגיד "זה אנאבולי!" לא יהיה יותר מדי חכם,כי בינתיים שאנחנו צעירים וזה הכל טוב אבל אם לחיות ככה,יש סיכוי טוב מאוד שעוד כמה שנים יבוא למישהו פה,משהו, מזה בבום, שהוא לא ידע מאיפה זה בא לו...כמובן תמיד יהיה תאנשים עם הגנטיקה האלוהית שלא יקרה להם כלום או פחות מאחרים,אבל לא כולם כאלה

ע"ע חדש

No_Troll
13-06-11, 22:53
כל התפריטים עם ה 4000 קלוריות זה פשוט לא זה

4000 זה מסה נקייה

hypertrophy
13-06-11, 23:58

איזה שמן שמים על שווארמה?
שמים שומן כבש למעלה ובכמה מקומות בשיפוד וזהו
ואני יודע כי במסעדה שלנו הייתי מכין את הגלגל של השווארמה

והבחור שפתח את הפוסט....אתה באמת חייב להפסיק לדבר שטויות אחי אתה יוצא פה לא טוב
אני מציע לך להתחיל להתעמק במאמרים עדכניים ולהתעדכן במה קורה בתחוםהזה ולא לבוא בגישה של "אני יודע הכל" ולחפש רק מאמרים שמצדיקים את מה שאתה חושב [ככה אני יכול למצוא מאמרים שמצדיקים שתיית ויטמינצ'יק בתור חומר אנאבולי]

אם היית מתעמק בידע הרלוונטי בתחום היית יודע את התשובה לשאלה הזאת לבד

ladybug
14-06-11, 23:09
א.מה שמך בישראל?

אני מדבר בכללי כפרה לא לדחוף יותר מדי שטויות למסה ואני דיברתי מהפן הבריאותי יותר :)
ושמי בארץ הוא אבי ;)

!Demon!
14-06-11, 23:25
למשהו חשבתי שהשמן ששמים צמחי...
בכל מקרה שוארמה תמיד באה עם ציפס...

IGOR
15-06-11, 00:04
אני מדבר בכללי כפרה לא לדחוף יותר מדי שטויות למסה ואני דיברתי מהפן הבריאותי יותר :)
ושמי בארץ הוא אבי ;)

:cool:

hypertrophy
15-06-11, 01:01
למשהו חשבתי שהשמן ששמים צמחי...
בכל מקרה שוארמה תמיד באה עם ציפס...

למה?בלי צ'יפס נכנס יותר בשר :)

!Demon!
15-06-11, 09:44
אני בכל מקרה שוארמה אחת לא מספיקה לי ,וכמעט תמיד אין כסף ל2...אז כל תוספת מבורכת :wiggle:
ותציפס אני לוקח בצד כמובן :)

טייני
15-06-11, 13:22
וואלק כסעמקם הלכתי לאכול לאפה שווארמה אתם עם הדיבורים המיותרים שלכם.

an!malbiceps
15-06-11, 14:55
עשיתם אותי רעב יאלה איתכם

hypertrophy
15-06-11, 20:46
חחחחח פורום של דפוקים