PDA

צפה בגרסא המלאה : כתבה חדשה של ניגרי עלתה לאוויר - ראיון עם עופר רן!

zivgin
31-05-11, 10:06
עופר רן שחזר מאליפות אירופה הגיע להתראיין אצל ניגרי,
אני אהבתי! מה איתכם?

עופר רן אחרי אליפות אירופה: "אני מת לעשות את זה שוב" (http://www.israelbody.org/Index.asp?CategoryID=387&ArticleID=2007)

:clap:

ניגרי ענק
31-05-11, 10:39
מאוד נהניתי.
עופר בחור נחמד צנוע שתמיד כיף לדבר איתו.

ניגרי ענק
31-05-11, 16:55
קצת משונה שמפורסמת פה כתבה על ישראלי שזכה במקום ה 5 באליפות אירופה לפיתוח גוף, ואנשים עסוקים בלהתווכח מי עשה סקוואט יותר כבד, לא בתחרות רשמית חלילה.

Chest
31-05-11, 17:13
תאמת אני יגיד לך? כתבה ראשונה שאני אשכרה לא פספסתי שום מילה וקראתי עד הסוף כשבדרך כלל אני מתייאש אחרי הפתיח. בחור גדול, כל הכבוד לו גם עם כל הפשלות שהיו הוא עלה ונלחם. פייטר רציני.

SmokingSnake
31-05-11, 18:34
כל הכבוד על ההישג ועל הרמה שהציג בתחרות
אין שום קשר בין דיון על כוח לבין תחרות, זה גם היה על בנאדם אחר...

ניגרי ענק
31-05-11, 21:25
בטעות מחקתי הודעה, לא התכוונתי למחוק אותה אלא רק להעיר לבחור שכתב ש"פיתוח גוף לא מעניין אף אחד", והוא כתב את זה בפורום ששמו "פיתוח גוף תחרותי".
אז אדון יקר אם זה לא מעניין מה אתה עושה פה? מפריע?
אל תכתוב פה יותר, אתה לא רצוי.

אמרון
31-05-11, 21:34
עופר אחד נראה מעולה במציאות בכלל רק חבל שהוא לא יכול לעסוק בזה ברצינות כל השנה

נדב33
31-05-11, 21:43
עושה רושם של בחור נחמד, רציני ואיש משפחה למופת שזה הכי חשוב

אמרון
31-05-11, 21:49
ניגרי שחכתי לציין שאתה פשוט עושה תפורום הזה מביא לנו את כל העדכונים וכל הכתבות כל אחת יותר טובה מהשניה באמת תודה

Cuba
31-05-11, 21:52
ניגרי שחכתי לציין שאתה פשוט עושה תפורום הזה מביא לנו את כל העדכונים וכל הכתבות כל אחת יותר טובה מהשניה באמת תודה

מסכים
כל הכבוד ניגרי!

ניגרי ענק
31-05-11, 22:01
תודה ישראל, אני מקבל הרבה תגובות מעולות מאנשים טובים, לצערי הם לא כותבים כאן.

Vodex
31-05-11, 23:12
קודם כל ניגרי אחלה כתבה אני אחד שמכיר את עופר אישית ומה שרשמת פשוט כל כך נכון שאני אומר לכם הבן אדם משקיע 100 אחוז כל השנה והאהבה שיש לבן אדם לספורט מפחידה וזה באמת מעורר הערכה רבה, בתנאים כל כך קשים הוא הצליח לעשות את זה בצורה יוצאת מן הכלל, ואני לא יודע מה אנשים רשמו אבל בתנאים שיש לעופר אף אחד לא היה מצליח כל אחד היה נשבר, במיוחד שזה לדאוג למשפחה גם לאימונים תזונה ומה שהכי שובר זה השינה כל אחד שמתאמן רציני יודע מזה להתאמן בלי שינה כמה זה קשה.

LiON
31-05-11, 23:53
כל הכבוד לו, אין דבר העומד בפני הרצון....
גוף מרשים מאוד !

Gaga1234
01-06-11, 00:08
ניגרי אחלה כתבה כל הכבוד, שאתה משקיע ותורם פה. בנוגע לטרולים על תתיחס תמיד הם יהיו פה בפורום וכל פעם שיצא להם הם ינסו להשמיץ את ענף פיתוח הגוף, למה הם עושים את זה? לדעתי רק מקנאה באנשים האלה שהגיעו להישגים ותוצאות מרשימות לעומת זאת הטרולים פה נראים כמו חרא שרק יודעים להגיד צצצצ קקקק הקיצר תפנימו זה פורום פיתוח גוף מי שלא אוהב את זה ומטריל שלא יהיה פה חלאס נמאסתם.

ניגרי ענק
01-06-11, 07:48
תודה למפרגנים, ולגבי "הם תמיד יהיו פה", אני מבטיח לך שאתמול נגמר רשמית עידן הטרולים. כל מי שיגיד מילה אחת לא במקום, יודע מה לא מילה: חצי מילה - אני אישית בועט בו מפה באותה שנייה.
להרוס אשכול על ספורטאי כמו עופר, איש משפחה כמוהו, בחור נהדר וחיובי, איזו חוצפה איזו בושה.
ומי עושה את זה? ילדים שמנים, חסרי הישגים, חסרי משמעת שנראים כמו שבלול לא מכסה.

dani2
01-06-11, 09:26
כבוד למדינת ישראל אנשים כאלה גם מקימים בית וגם מייצגים את המדינה באמת כבוד והערכה להישגים.
לעניין ניראה באמת מצויין ולדעתי באמת יכל להתברג במקום יותר גבוה אבל ככה זה וכמו בכל מקום יש הרבה פוליטיקה

משתמש כבוד
01-06-11, 12:38
תודה למפרגנים, ולגבי "הם תמיד יהיו פה", אני מבטיח לך שאתמול נגמר רשמית עידן הטרולים. כל מי שיגיד מילה אחת לא במקום, יודע מה לא מילה: חצי מילה - אני אישית בועט בו מפה באותה שנייה.
להרוס אשכול על ספורטאי כמו עופר, איש משפחה כמוהו, בחור נהדר וחיובי, איזו חוצפה איזו בושה.
ומי עושה את זה? ילדים שמנים, חסרי הישגים, חסרי משמעת שנראים כמו שבלול לא מכסה.

מסכים1:XDemoticon:

שפשוט לא יהיו פה,בושה.

ניגרי ענק
01-06-11, 13:58
הם לא יהיו.
הם מוזמנים לנסות אותי.
היד שלי על ההדק קלילה מאוד כעת.

ירין מוסקוביץ
01-06-11, 14:02
כל הכבוד לו הוא נראה מצויין אפילו שההכנה לא הייתה ראוייה מספיק ...
ישראלי שזוכה מקום 5 בגמר של ifbb זה הישג מדהים ...

שאלה שמעניינת אותי הוא זכה בפרס כספי ?

ניגרי ענק
01-06-11, 14:22
אין פרס כספי ירון, זה לא תחרות "פרו".
להיפך: היו לו הוצאות של כמה עשרות אלפי שקלים על ההכנה.

משתמש כבוד
01-06-11, 14:35
הם לא יהיו.
הם מוזמנים לנסות אותי.
היד שלי על ההדק קלילה מאוד כעת.

טוב מאוד!

האדמור
01-06-11, 19:10
מרשים מאוד! ראיון כנה ופתוח מאוד, נהנתי לקרא ועופר אתה נראה מעולה! ניגרי (אביב עומר)- אין מילים!
בהצלחה בהמשך!

DaSpider
01-06-11, 21:49
הספורטאים הכי נותני השראה הם תמיד אנשי המשפחה הצנועים

Philip1123
01-06-11, 22:47
^^^ בהחלט מסכים עם מה שנאמר כאן. כנראה שכשיש משפחה תומכת, אוהבת, ילדים בבית - כל זה נותן איזון שדרוש בספורט התובעני הזה.

ראיון מצוין, בהחלט נותן השראה. לא שמעתי עד עכשיו על הבחור אבל מאוד התרשמתי ממה שהוא אמר.

SIMAO
02-06-11, 16:40
תודה רבה,אחלה כתבה.