PDA

צפה בגרסא המלאה : אבקת חלבון או גיינר?

Silva1
01-06-11, 00:08
גובה 186 ס"מ משקל 79 קילו.לקחתי את האבקה champion mass ועליתי 2 קילו וחצי.
אני מתאמן קרוב לחודש.
יותר קל לי לאכול פחמימות מאשר חלבונים ואני לא מגיע תמיד לכמות שאני צריך 150 גרם חלבון ביום.אני מגיע בערך ל 120 גרם חלבון ביום במקרה הטוב.
אבל מצד שני אני לא בטוח שאני אצליח להגיע לערך הקלורי הדרוש כדי לעלות במסה.
מה כדאי לי לקחת?

whice4188
01-06-11, 10:27
זה לא כזה מורכב...

תמשיך אם האבקת חלבון...פשוט קח עוד מנה שעה לפני שאתה הולך לישון(מומלץ עם חלב) ותגיע לכמות החלבון שאתה צריך(אני אישית מעדיף לאכול אבל איך שמתחשק לך)

ולא הבנתי מה הקשר בין מה ששאלת לבין זה שלא תצליח להגיע לערך הקלורי? כדי לגדול אתה צריך לאכול..אם קשה לך גיינר יכול להקל לך על העניין,אבל להכאיב לך בכיס..

תתחיל לאכול..זה פשוט הפיתרון לכל הבעיות...!

Silva1
01-06-11, 13:52
זה לא כזה מורכב...

תמשיך אם האבקת חלבון...פשוט קח עוד מנה שעה לפני שאתה הולך לישון(מומלץ עם חלב) ותגיע לכמות החלבון שאתה צריך(אני אישית מעדיף לאכול אבל איך שמתחשק לך)

ולא הבנתי מה הקשר בין מה ששאלת לבין זה שלא תצליח להגיע לערך הקלורי? כדי לגדול אתה צריך לאכול..אם קשה לך גיינר יכול להקל לך על העניין,אבל להכאיב לך בכיס..

תתחיל לאכול..זה פשוט הפיתרון לכל הבעיות...!

לקחתי עד עכשיו גיינר ולא אבקת חלבון.התכוונתי שקשה לי להגיע למאזן קלורי חיובי,אבל עוד יותר קשה לי להגיע ל 150 גרם חלבונים ביום.אין לי מסת שריר גדולה.
במשקל שלי מה יותר חשוב 150 גרם חלבונים ביום או מאזן קלורי חיובי?

SIMAO
01-06-11, 16:09
לך אז על גיינר ביחס מאוזן יחסית של 1:3 יש לך את הגיינר של פרולאב שמאוד חסכוני שמכיל 500 קלוריות למנה עם 26 גרם חלבון.
ככה אתה מקבל גם קלוריות וגם ערכים מצויינים של חלבונים,אותה כמות ואפילו יותר של חלבון למנה מאשר באבקת חלבון.