PDA

צפה בגרסא המלאה : עזרה בבקשה - מחפש שיר

amir harduf
19-03-07, 22:11
אני מחפש שיר אם אני לא טועה הוא של כלא 6 וקוראים לו "שקוף"

הקאזה לא מוצא לי והאימיול לא עובד.

זה הולך כזה: למהזה ככה? כשמנצחים זה ביחד, כמפסידים זה לבד, אין אפחד.. בלע בלע

למי שיש או שיכול להוריד ולשלוח לי באיסי

שידבר איתי

347828293 (למי שאין)

Dino Psaras
19-03-07, 22:30
האימיול לא עובד אצל כולם, אני יסביר לך גם למה..

קודם כל, האימיול לא עובד למי שיש אינטרנט קבוע, מפני שכשיש אינטרנט קבוע הכתובת Ip שלך נשמרת וככה בזק יכולים לחסום את הip כי הוא תמיד נמצא על אותו שרת (משתפים פעולה עם המשטרה או משהו)..

אם יש לך חייגן אז אין בעיה, בגלל שכל פעם ה-ip שלך משתנה והם לא יכולים לחסום אותך, אבא שלי עובד במחשבים וככה עלינו על הטריק של המזדיינים, האימיול לא עבד, בטעות שמו לנו חייגן, אחרי זה החזירו לרגיל ועשינו להם בלאגן כדי שיחזיר לחייגן..

וזה לא משנה אם מישהו מחובר מבזק, נטוויז'ן או כל חברה אחרת, כי בסופו של דבר החיבור של האינטרנט לחו"ל עובר דרך בזק המזדיינים..

ועכשיו אנשים לא יתחילו להתנתק מהם כי צריך אינטרנט .

amir harduf
19-03-07, 22:41
אה טוב... אני מחפש שיר אחי

Dino Psaras
19-03-07, 22:42
תעשה להם רעש שאתה רוצה חייגן, אבל הם יזיינו את השכל שכולם עוברים לקבוע (בכדי שלא יוכלו להיות הורדות מתוכנות כמו האימיול, ואת זה הם לא יגידו לך..) אז תעשה להם יותר רעש ותקבל חייגן..

Bullet
19-03-07, 22:53
חח הוא מחפש שיר, לא מחפש עזרה בתוכנת אימיול

Amit
19-03-07, 22:57
האימיול לא עובד אצל כולם, אני יסביר לך גם למה..

קודם כל, האימיול לא עובד למי שיש אינטרנט קבוע, מפני שכשיש אינטרנט קבוע הכתובת Ip שלך נשמרת וככה בזק יכולים לחסום את הip כי הוא תמיד נמצא על אותו שרת (משתפים פעולה עם המשטרה או משהו)..

אם יש לך חייגן אז אין בעיה, בגלל שכל פעם ה-ip שלך משתנה והם לא יכולים לחסום אותך, אבא שלי עובד במחשבים וככה עלינו על הטריק של המזדיינים, האימיול לא עבד, בטעות שמו לנו חייגן, אחרי זה החזירו לרגיל ועשינו להם בלאגן כדי שיחזיר לחייגן..

וזה לא משנה אם מישהו מחובר מבזק, נטוויז'ן או כל חברה אחרת, כי בסופו של דבר החיבור של האינטרנט לחו"ל עובר דרך בזק המזדיינים..

ועכשיו אנשים לא יתחילו להתנתק מהם כי צריך אינטרנט .
למי אתה קורא כולם? ספק מסוים או ממש כולם?
אצלי האימיול מוריד יפה על 160 S:

Dino Psaras
19-03-07, 23:10
למי אתה קורא כולם? ספק מסוים או ממש כולם?
אצלי האימיול מוריד יפה על 160 S:

יש לך חייגן או קבוע?

ובולט, עזרתי לו בכל מקרה שידע למה האימיול שלו לא עובד, כי 4453534 אנשים כבר משגתעים מהאימיול..

amir harduf
19-03-07, 23:19
תודה אנשים כבר השגתי

n0x
20-03-07, 11:14
RECOBA
מאיפה הבאת תדבר הזה? שלמי שיש IP קבוע לא יכול להוריד מאימול?:unsure:
אפשר להוריד מאימול גם אם האיפי שלך לא דינמי