PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה לגבי חיטוב

Thunderdome
01-06-11, 21:49
היום שמעתי שבחיטוב עדיף לאכול ארוחה אחרונה עד השעה 8 כי מהשעה 8 הגוף נכנס למצב המתנה ולא שורף וזה הופך תאוכל לשומן זה נכון?

IGOR
01-06-11, 22:15
טעות! בשעה 6 בערב אסור לך כבר לאכול.

Thunderdome
01-06-11, 22:36
אורגינל אחי מה זה השטויות האלה? ואם אני ער עד 2 בלילה עובד מה אני לא יאוכל חחחחחח

yair3333
01-06-11, 22:41
משעה 8 בערב שמתחיל חדשות.. אסור לך לאכול כלום

IGOR
01-06-11, 22:42
אורגינל אחי מה זה השטויות האלה? ואם אני ער עד 2 בלילה עובד מה אני לא יאוכל חחחחחח

תגיד אתה רציני? תוכל מתי שבא לך. מי שאמר לך תשטויות האלה צריך לשרוף אותו..

mokaw
02-06-11, 12:23
האמת אני קראתי הרבה מאמרים על זה שעדיף לא לאוכל כמה שעות לפני שינה מהסיבה שקשה לגוף לפרק אוכל כמו שצריך לפני שינה וגם זה יוצר תחושת רעב בזמן שיושנים ועלול ליצור מחלה של אכילה בשעות מאוחרות וזה יוצר השמנה..

אלירמבו
02-06-11, 16:54
זה שזה לא בריא זה דבר אחד, מבחינת משמין:בקטנה תלוי מה וכמה אתה אוכל, ומי שאמר לך עד שעה מסויימת, זה חרטא, ואם אתה הולך לישון ב2-3 מה לא תאכל מ8 עד הבוקר? זה הכי לא בריא, המלצה שלי וגם מה שאני עושה, ויש לי נטייה להשמנה, תאכל שעתיים לפני השינה ארוחה סבבה, לא כבדה מדי ולא קטנה, זה חשוב מאוד להתפתחות......

godam
02-06-11, 17:02
תגיד אתה רציני? תוכל מתי שבא לך. מי שאמר לך תשטויות האלה צריך לשרוף אותו..
+1+1+1
:ok:

dckur
02-06-11, 23:37
דווקא לי אישית משהו חלבוני לפני השינה עושה רק טוב...
הרבה בודיבילדרים אוהבים לשתות שייק חלבון לפני השינה, כדי לתת לגוף את האבנים לבנות את השרירים בלילה

IGOR
03-06-11, 00:00
הרבה בודיבילדרים אוהבים לשתות שייק חלבון לפני השינה, כדי לתת לגוף את האבנים לבנות את השרירים בלילה

תגיד. כל הדברים האלה שאתה מכריז,מאיפה הם? מynet? או מפורום fxd?

MeniAnti
03-06-11, 01:54
טעות! בשעה 6 בערב אסור לך כבר לאכול.
למה מהשעה 6 בערב אסור לאכול? ואם אני מתאמן בשעות 8:00 עד 9:30?
אז לא לאכול אח"כ כלום???
זה נשמע הזוי...

אני לא יודע מאיפה אתה מסיג את ההשגות האלה...

IGOR
03-06-11, 11:47
למה מהשעה 6 בערב אסור לאכול? ואם אני מתאמן בשעות 8:00 עד 9:30?
אז לא לאכול אח"כ כלום???
זה נשמע הזוי...

הייתי ציני<_< .,...תראה תתגובה הבאה שלי.

נדב33
03-06-11, 12:19
בקיצור
מבלי לזיין את המוח יותר מידי
אין שעה מסוימת להפסיק לאכול בערב
רצוי להפסיק כ3 שעות לפני השינה
ובאופן כללי בלילה לוקח לגוף יותר זמן לעכל האוכל- גם אם אתה עובד עד 2:00 בלילה
זה לא אומר שאתה יכול לאכול ב23:00 כמו אחד שאוכל ארוחה אחרונה ב20:00 כאשר הוא ישן ב23:00
תאכל קצת לפני

IGOR
03-06-11, 12:20
בקיצור
מבלי לזיין את המוח יותר מידי
אין שעה מסוימת להפסיק לאכול בערב
רצוי להפסיק כ3 שעות לפני השינה
ובאופן כללי בלילה לוקח לגוף יותר זמן לעכל האוכל- גם אם אתה עובד עד 2:00 בלילה
זה לא אומר שאתה יכול לאכול ב23:00 כמו אחד שאוכל ארוחה אחרונה ב20:00 כאשר הוא ישן ב23:00
תאכל קצת לפני

ואם אני אוכל וישר אלך לישון? האם אני אחרבן במכנסיים ואז החלבון לא יספג?

ziong
03-06-11, 18:50

וואי איגור הרגת אותי
ולנושא: What the fuck כמה ליצינים נהיו פה ? אני קורא תפוסט ומשתין נסטי מרוב צחוק..

njfgn jg
03-06-11, 18:52

כמובן זה בתנאי שמדובר על חלבון קזאין

!Demon!
03-06-11, 18:53

:):):):) איקסכושדי אחי
פשוט המנגנונים של החלבון והפחמימה יושנים ורק זה של השומן ער ,אז יש לו מונופול והכל בא אליו אתה מבין

whice4188
03-06-11, 19:09
האמת אני קראתי הרבה מאמרים על זה שעדיף לא לאוכל כמה שעות לפני שינה מהסיבה שקשה לגוף לפרק אוכל כמו שצריך לפני שינה וגם זה יוצר תחושת רעב בזמן שיושנים ועלול ליצור מחלה של אכילה בשעות מאוחרות וזה יוצר השמנה..

מחלה של אכילה בשעות מאוחרות?!?!?
זה יוצר השמנה???

פאק...כמה שטויות...

הגוף נבנה במהלך השינה..לאכול לפני שינה זה בסדר גמור ואפילו הכרחי...הגוף נכנס לצום במהלך הלילה,אז לא לאכול כמה שעות לפני השינה רק תכניס את הגוף לצום ממושך יותר,ואני שואל...ל-מה?!?!?

אולי פעם חשבו שלא מומלץ לאכול פחמימות לפני השינה,אבל גם זאת הנפצה שמזמן עברה מהעולם הזה..
אתם רוצים לגדול...תאכלו...הרבה...לא משנה מתי...

Thunderdome
05-06-11, 21:49
קראתי ושאלתי עוד כמה אנשים ות'אמת זה הכי נכון לאכול 3 שעות לפני שינה אז ככה שאנשים שיושנים ב10 זה נכון להם לאכל ב7 כול אחד והשעות שלו

nadavmoore
06-06-11, 03:25
קראתי ושאלתי עוד כמה אנשים ות'אמת זה הכי נכון לאכול 3 שעות לפני שינה אז ככה שאנשים שיושנים ב10 זה נכון להם לאכל ב7 כול אחד והשעות שלו

בטח קראת את זה בפורום בעיות מחזור, זה הפורום שא1פיר המפצל מנהל.. מקור אמין לגמריי. אשמח אם תביא את המאמר שקראת שכולנו נוכל להעשיר את הידע הלייצני שלנו.

אנחנו ברוב טיפשותינו מחשבים את הערכים היומיים וכל עוד עומדים בערכים זה לא משנה באיזה שעות אנחנו אוכלים מה. איזה טפשים אחנו יאללה , ככה לא נגיע לשום מקום!! מזל שבאת אחי הצלת אותנו.:blink:

ladybug
06-06-11, 20:18
בקיצור מה שכל הליצנים פה באים להגיד לך שזה בסדר לאכול מתי שבא לך וגם לפני השינה העיקר שתשן טוב ולא תרגיש כבדות או משהו שיפריע לשינה שלך.לא הכי כיף ללכת לישון עם בטן מפוצצת באוכל שעה וחצי לפני שינה זה סבבה לגמרי ככה גם תרגיש בנוח.מבחינת השמנה זה חרטה.