PDA

צפה בגרסא המלאה : ליקנות חלבונים או לא ליקנות מה אתם אומרים ?

gil-Nissim
19-03-07, 23:21
לא יודע אחרי כמה אבקות שקניתי זה נירא לי סתם חרטא.
לא נירא לי שזה באמת עוזר 300 שקל.
אז מה אתם אומרים כדאי ליקנות ?

האבקה האחרונה שקניתי היתה אופטימום 100%

gog
19-03-07, 23:23
לא...
תקנה טונות...
4 שקל טונה*77 טונות= 308 שקל
בדיוק אותו דבר...

ומי שלא הבין הייתי ציני.

Ori-Silver
19-03-07, 23:25
אתה כבר איזה שנה בפורום ואתה לא לומד?בשביל מה כל המאמרים פה סתם לקישוט?בפעם האלף אבקת חלבון לא מנפחת ולא כלום היא עוזרת לך להכניס חלבון במקום לקבל אותו מאוכל הבעיה היא בתפריט שלך

gil-Nissim
19-03-07, 23:26
לא הבנת..
מבחינת החלבון מאיפה לי לדעת שבאמת יש למנה 24 גרם חלבון ?
אמרתי שנירא לי זה סתם חרטא למה לא פעם מצאו שחצי מהכמוט שרשמו על החלבון לא קיימת.

עריכה...
גיל גרנות הכין לי תתפריט.
אני לא רואה פה בעיה זה נירא לי סתם חרטא החלבונים האלה.
מאיפה לי לדעת שבאמת יש את הכמוט חלבון שרשום לי שם ?

Ori-Silver
19-03-07, 23:30
לא הבנת..
אמרתי שנירא לי זה סתם חרטא למה לא פעם מצאו שחצי מהכמוט שרשמו על החלבון לא קיימת.
חרטא אתה פשוט לא אוכל מספיק זה המוצר מספר 1 בארצות הברית ומן הסתם בטח בודקים אותם כל הזמן אני אישית משלב את האבקה עם תפריט ואני גודל כמו שצריך...

Psychopath
19-03-07, 23:31
לא הבנת..

עריכה...
גיל גרנות הכין לי תתפריט.
אני לא רואה פה בעיה זה נירא לי סתם חרטא החלבונים האלה.
מאיפה לי לדעת שבאמת יש את הכמוט חלבון שרשום לי שם ?
מאיפה לך לדעת שיש בטונה באמת את כל החלבון שהם מציינים?

gil-Nissim
19-03-07, 23:34
למה אני אמרתי משהן על טונה מזה קשור עכשיו ?

אורי אני אוכל 6 אחורות ביום אם כמוט חלבון מכובדת יותר מ-150 גרם חלבון.
לא אמרתי שאני לא גודל אמרתי שנירא לי שזה סתם חרטא כול האבקות האלה.
ואני בחיטוב עכשיו ואין לי חשק להוציא עוד 300 שקל סתם על אבקה+פגישה 150 ונסיעה מירושלים לשם זה יוצא לי 500 ומשהו שקל זה מעצבן

Ori-Silver
19-03-07, 23:37
זה לא חרטא באבקות יש את הכמות חלבון שהם רושמים עליהם וזה פשוט יותר נוח במקום לטחון איזה טונה או גבינה אחרי האימון

Dino Psaras
19-03-07, 23:39

ואני בחיטוב עכשיו ואין לי חשק להוציא עוד 300 שקל סתם על אבקה+פגישה 150 ונסיעה מירושלים לשם זה יוצא לי 500 ומשהו שקל זה מעצבן

סבבה, האבקות סתם חרטא, אל תקנה.

gil-Nissim
19-03-07, 23:40
סבבה, האבקות סתם חרטא, אל תקנה.
טוב אחי

gog
19-03-07, 23:41

אז אל תסע לגיל, אפשר לחטב לבד, לא תורה גדולה מדי.
ושוב, אם אתה לא קונה אבקה, אתה צריך לאכול במקום זה ואבקה יוצאת יותר זול (ואני לא מדבר על שאר היתרונות שלה)

Dino Psaras
19-03-07, 23:42
טוב אחי

:emb1:

Shlomik
19-03-07, 23:44
אתה יכול להיות בטוח שאתה לא הראשון ששואל את השאלה הזאת, איך אני יכול לדעת שבאמת יש שם חלבון?

א. שאתה הולך על אופטימום אתה בוחר חברה שקיימת כבר כמה שנים טובות ויש להם מוניטין וטובי הספורטאים בתחום משתמשים בה לא משתלם להם לשקר הם גם ככה מרוויחים סכומי עתק.

ב.תריץ חיפוש בפרומים בחו"ל/גוגל יש אנשים שלוקחים את האבקה לבדיקות מעבדה חושבים שהם יגלו את תגלית המאה בסופו של דבר כולם תמיד מגלים שמה שמופיע על האריזה זה מה שיש במוצר.

ג. יש חברות בארצות הברית שכל מה שם עושות זה לבדוק מוצרים במטרה לכך שהצרכן באמת יהנה ממוצרים באיכות הגבוהה ביותר ככה עלו על מוצרים כמו החטיף של טריו פלקס והאבקת של אולטמייט בזמנו והעניין תוקן ואתה יכול להיות בטוח שאבקה ברמה והמוניטין של אופטימום בארצות הברית נבדקת כל הזמן.

ד. אם אתה עדיין לא מאמין שלח איימיל לחברה אני בטוח שהם ישמחו לשלוח לך אישורי מעבדה ואם אתה ממש פרנואיד וחושב שאולי הם מזויפים תתקשר למעבדה בארצות הברית לעימות נתונים.

מקווה שעזרתי! :emb1:

gil-Nissim
19-03-07, 23:50
חח שלומיק..
וואלה אם זה כך אז אני מאמין..
אבל אני מתבאס גם לינסוע לרשאון גם לשלם על פגישה ועל חלבונים זה יוצא לי בשקט 500 שקל..
אני יודע שזה יותר עדיף מאחרי איזה טונה,ליפני זה שקניתי אבקה היתי קונה אוכל ישר אחרי אימון אז האבקה יותר קלה לי לקחת פשוט רציתי לדעת שבאמת כמוט החלבון נימצאת שם...
טוב תודה אפשר ליסגור תפוסט..

gog
אין לי עצבים לשבת ולהכין תפריטים.
תודה על ההמלצה בכל מקרה

Nadav19
20-03-07, 09:25
אין מה לעשות, השריר צריך חלבון בשביל לגדול, ככה עובד הגוף שלך.

אבקות זה סתם חרטא - אם אתה לא יודע לנצל אותם כמו שצריך.
אבקה לוקחים רק כתוספת, כאקסטרא, לתפריט מסודר שיש בו מספיק חלבון ממזון טבעי.

אבקה קונים בשביל להשתמש בה בזמנים מכריעים (בוקר, אחרי אימון), אבל תפריט מסודר ושלם זה מה שיקבע את ההתקדמות שלך (והאימונים + שינה כמובן).

אבקת חלבון יותר משתלמת מבחינת יחס חלבון:עלות, מכל מוצר אחר שתקנה, בדוק.
אל תחשוב שזה חרטא, אם אין לך התקדמות או משהו - זה בגלל התפריט עצמו (או אימונים? גנטיקה?).

פאוור
20-03-07, 09:29
אז אל תיקנה....

Bodybuilder
20-03-07, 10:45
מאיפה לך לדעת שבקופסת קוטג' יש 25 גרם חלבון ?
מאיפה לך לדעת שהפסטרמה שאתה קונה מזוגלובק זה הודו, ולא חזיר ?

אני לא מבין אותך בן אדם,מה אתה מצפה מאבקד חלבון ?
זה רק חלבון,חלבון איכותי ולא יותר מזה
אז איך אתה רוצה לראות תוצאות מאבקת חלבון ?!?
גיל בנה לך תפריט אתה בכלל אוכל לפי התפריט ???

ותגיד לי אים אבקת חלבון וכול תוסף אחר מחברה טובה היה סתם בולשיט ובמקום חלבון זה היה סתם שוקו,וניל או כול דבר אחר
בודיבילדרים כמו קולמן,קטלר,דקסטר,מרקוס, ועוד אלפי טובים כמוהם היו משתמשים בזה ????????????????????????????
אתה חושב אף פעם אף אחד לא לחק אבקת חלבון למעבדה ?????
אתה חושב שעים רוני קולמן היה לוקח את האבקה של אופטימום למעבדה ומגלה שזה סתם שוקו החברה היתה נשארת ????????? לא שווה לחברות כאלה לעשות דברים כאלה ולהכניס לאבקת חלבון במקום אבקה שוקו ובמקום קראטין - מלח או סוכר
הם עושים הרבה כסף ואים יעלו עליהם הם ניסגרים !

Leo
20-03-07, 12:46
לא יודע אחרי כמה אבקות שקניתי זה נירא לי סתם חרטא.
לא נירא לי שזה באמת עוזר 300 שקל.
אז מה אתם אומרים כדאי ליקנות ?

האבקה האחרונה שקניתי היתה אופטימום 100%
אם אתה רוצה משהו ש"עוזר" תקח טסט+דיבול

אבקת חלבון זה חלבון זול איכותי ביור וזמין שאפשר לעשות איתו גם כל מיני מאפים וכל החרטא הזה

Night_Wolf
20-03-07, 15:48
מאיפה לך לדעת שבקופסת קוטג' יש 25 גרם חלבון ?
מאיפה לך לדעת שהפסטרמה שאתה קונה מזוגלובק זה הודו, ולא חזיר ?

אני לא מבין אותך בן אדם,מה אתה מצפה מאבקד חלבון ?
זה רק חלבון,חלבון איכותי ולא יותר מזה
אז איך אתה רוצה לראות תוצאות מאבקת חלבון ?!?
גיל בנה לך תפריט אתה בכלל אוכל לפי התפריט ???

ותגיד לי אים אבקת חלבון וכול תוסף אחר מחברה טובה היה סתם בולשיט ובמקום חלבון זה היה סתם שוקו,וניל או כול דבר אחר
בודיבילדרים כמו קולמן,קטלר,דקסטר,מרקוס, ועוד אלפי טובים כמוהם היו משתמשים בזה ????????????????????????????
אתה חושב אף פעם אף אחד לא לחק אבקת חלבון למעבדה ?????
אתה חושב שעים רוני קולמן היה לוקח את האבקה של אופטימום למעבדה ומגלה שזה סתם שוקו החברה היתה נשארת ????????? לא שווה לחברות כאלה לעשות דברים כאלה ולהכניס לאבקת חלבון במקום אבקה שוקו ובמקום קראטין - מלח או סוכר
הם עושים הרבה כסף ואים יעלו עליהם הם ניסגרים !

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח הרגתה אותי:cry_1:

"gil nissim"
מזתרומת אבקה סתם חרטא?אבקה לא אמורה לתת לך מסה או לעשות אותך סופרמן אבקה זה חלבון שהשריר צריך כדי להבנות אתה ימבה זמן פה היה ניראה לי מוזר שתשאר כזאת שאלה אחי..

Nadav19
20-03-07, 17:08
אם אתה רוצה משהו ש"עוזר" תקח טסט+דיבול

אבקת חלבון זה חלבון זול איכותי ביור וזמין שאפשר לעשות איתו גם כל מיני מאפים וכל החרטא הזה

טסט+דיבול ?
אם אתה עוקץ אז לפחות בשכל :)