PDA

צפה בגרסא המלאה : תקוע על אותו משקל ,אחרי חודש ושבוע של אימונים,עזרה?!

alex28
06-06-11, 13:43
שלום ,
גובה שלי 182ס"מ
התחלתי להתאמן קצת יותר מחודש
וגם התחלתי לצרוך serios mass (שעוד מאט הולך להגמר)
בהתחלה שקלתי 77ק"ג
במקבלת זמן שיש לי אני מתאמן 3 פעם בשבוע -יום ראשון:חזה,כתפיים ולתלת ראשי,יום שלישי: גב ,השלמת כתפיים ודו-ראשי, יום חמישי :רגליים.

אחרי כשבועיים וקצת של אימונים הגעתי לכ 82-81ק"ג וראיתי תוצאות יפות
מאז עד עכשיו כלומר עברו כבר יותר משבועים שאני תקוע על אותו משקל(82ק"ג) ולא מצליח לעלות

מה קרה? -יש לזה הסבר ? (בעיקרון מבחינת אימונים ותזונה שום דבר לא השתנה לרעה -דווקא במשקלים של האימונים אני עולה אבל במשקל של הגוף לא )

צריך לעשות אולי שינויי?

IGOR
06-06-11, 13:58
תחשוב בהיגיון. בן אדם שרוצה לגדול מה הוא צריך לעשות?

alex28
06-06-11, 15:04
אם אתה מתכוון לאוכל ,אז אני אוכל 4 ארוחות ביום משלב חלבונים ופחמימות + serios mass
אני לא חושב שהבעיה פה זה באוכל.

???

ziong
06-06-11, 15:27
הבעיה היא רק באוכל חבר אל תסמוך על הגיינר שלך תוכל אוכל אמיתי ותפסיק לחשוב שאם החסרת ארוחה אז הגיינר יכפר על זה מה גם ש-4 ארוחות זה קצת כדי לספק לגוף חלבונים ופחמימות לאורך כל היום תנסה להכניס עוד ארוחות במהלך היום ובכלל עוד אוכל ותראה שאתה כן תעלה .

IGOR
06-06-11, 19:47
גם 4 יכולות להספיק בעיקרון השאלה איזה ארוחות. אלכס תביא תתפריט שלך זה יעזור..

LiON
06-06-11, 20:33
אתה עושה אירובי ?

alex28
06-06-11, 22:39
אין לי תפריט קבוע אבל בעקרון :
בבוקר לערך 9:00 אוכל חביתה או ביצים קשות,(לפעמיים קוטג') עם סלט ומעט לחם ואז שותה serios mass.
צהריים לערך 12:30-14:30 אוכל אורז/עיטריות בשילוב בשר מכל סוג שהו.(בכמות טובה)
ערב לערך 18:30 בדרך כלל גם אוכל משהו כמו אורז/ספגטי עם בשר (בכמות סבירה)
לילה לערך 22:00 -23:00 - יכול לאכול כל דבר שמוצא במקרר סנדוויץ פסטרמה,מרק,טונה וכו.

*בימים של האימון משתדל גם לקחת סיריוס גם אחרי ארוחת לילה.

בקשר לאירובי - לא בידיוק יודע למה אתה מתכוון , לפני כל תחילת אימון עושה ריצה על מסלול של כ 6 דקות לחימום הגוף לאחר מכן מתיחות ואז מתחיל את האימון משקולות.

eatinpie
07-06-11, 00:36
שמע... תזונה זה חלק מאוד משמעותי מכל העניין. ונראה כאילו אתה לא סגור על מה שאתה אוכל.

סביר להניח שהבעיה נמצאת שם. אני ממליץ לך, עם כל הקושי והמאמץ הכרוכים בזה, ללמוד את נושא התזונה ולסדר לעצמך תפריט. יש מדריך נהדר לעלייה במאסה:
http://israelbody.com/showthread.php?t=39074

תקרא אותו. זה ממש הא' ב'.

חוץ מזה אני מאוד ממליץ לך לדעת בדיוק מה אתה אוכל. וגם אם לא כמות מדוייקת אז לפחות שתהיה לך הערכה טובה.

אני שוקל "רק" 10 קילו יותר ממך אבל אני אוכל פעמיים ביום כמויות נחמדות של בשר ועוד כמויות של גבינה וביצים או טונה.
אני פשוט מנסה להבהיר שלאכול כמה שצריך זה לא פשוט בכלל. ולאכול כמו שצריך זה ממש לא פשוט.

eatinpie
07-06-11, 00:37
אה כן... ושאם תקפיד על תזונה אתה יכול לצפות לראות תוצאות נהדרות!

alex28
07-06-11, 07:39
טוב נעבור על המאמר ונראה איך אפשר לשפר את התזונה

נ.ב :מה שאני לא מבין איך עליתי 5 ק"ג בשבועיים עם אותה תזונה ועכשיו לא מצליח לעלות ?

njfgn jg
07-06-11, 11:14
אין לי תפריט קבוע אבל בעקרון :
בבוקר לערך 9:00 אוכל חביתה או ביצים קשות,(לפעמיים קוטג') עם סלט ומעט לחם ואז שותה serios mass.
צהריים לערך 12:30-14:30 אוכל אורז/עיטריות בשילוב בשר מכל סוג שהו.(בכמות טובה)
ערב לערך 18:30 בדרך כלל גם אוכל משהו כמו אורז/ספגטי עם בשר (בכמות סבירה)
לילה לערך 22:00 -23:00 - יכול לאכול כל דבר שמוצא במקרר סנדוויץ פסטרמה,מרק,טונה וכו.

*בימים של האימון משתדל גם לקחת סיריוס גם אחרי ארוחת לילה.

בקשר לאירובי - לא בידיוק יודע למה אתה מתכוון , לפני כל תחילת אימון עושה ריצה על מסלול של כ 6 דקות לחימום הגוף לאחר מכן מתיחות ואז מתחיל את האימון משקולות.

תוסיף חלב לכל ארוחה ואתה תתקדם יופי

IGOR
07-06-11, 13:31
טוב נעבור על המאמר ונראה איך אפשר לשפר את התזונה

נ.ב :מה שאני לא מבין איך עליתי 5 ק"ג בשבועיים עם אותה תזונה ועכשיו לא מצליח לעלות ?

משום שאתה מתאמן וגדל. גבר לא יוכל את הכמות אוכל שתינוק אוכל נכון?!
כמה שאתה יותר גדל,ככה השרירים שלך צריכים ליותר אוכל כדי להתפתח.
וזה שמעלי צודק. תוסיף ליטר או אפילו 2 ליטר חלב ביום זה יסגור לך פינה..,

alex28
07-06-11, 15:38
חלב ,אין בעיה לשתות
אבל שמעתי על הסתייגויות מבחינת בריאות בצריכת כמות גדולה של חלב
וגם חלב אחרי בשר לא נראה לי מבחינה בריאותית זה הולך ביחד,לא?

IGOR
07-06-11, 18:51
סתם שטויות.. חלב זה המשקה ה"אולטימטיבי".

בכל אופן,בחלב יש לקטוז אז אם אתה רגיש אליו עדיף שתקנה חלב דל לקטוז.
לגבי בשר וחלב:אני לא מאמין שאתה תוכל חזה עוף עם כוס חלב זה נשמע מגעיל ולדעתי גם באמת לא בריא. אם תחליט לשתות ליטר חלב ביום אז פשוט תכניס אותו אחרי האימון וביום רגיל בין הארוחות. חלב זו ארוחה בפני עצמה תכלס יש לך שם 580 קלוריות,32 גרם חלבון ו48 גרם פחמימה. אחרי אימון ובין הארוחות לדעתי זה מעולה.