PDA

צפה בגרסא המלאה : שוב מבחן מעשי - אשכול עזרה

lifton
16-06-11, 15:12
אז ככה חברים וחברות אני פתחתי את האשכול הזה רק כדי לשאול שאלות לפני המבחן שיהיה בשבוע הבא..

הדבר הראשון שאני רוצה לוודא איתכם זה בתרגיל לג פרס - אפשר להדגיש יותר את הפושטי הירך או מקופפי הברך ע"י מיקום הרגליים מטה או יותר למעלה על גביי המשטח..

אם אני מניח את הרגליים למעלה יותר זה גורם ליחסי אורך מתח טובים של פושטי הירך בגלל ממתיחה שנוצרת..כך ולהפך בשריר כופפי הברך ברגע שאני מניח את הרגליים מטה יותר על גביי המשטח נוצרת מתיחה של הquad..נכון או לא נכון?

njfgn jg
16-06-11, 15:29
אני לא מאמין שבאמת בודקים אותכם על גיי פרס חחחחח
כאילו זה מה שיעזור לבחון אותך

lifton
16-06-11, 15:37
תאאמין או לא אחי..המציאות כואבת ועצובה

lifton
17-06-11, 19:24
מישהו יכול לאשר את מה שאמרתי בתגובה הראשונה..?

Cuba
17-06-11, 21:13
אתה לא עשית אשכול דומה לפני 3 חודשים?:s

טיברש פשר
17-06-11, 21:27
לשאלותיך:

1. אי אפשר לעשות את זה בלחיצת רגליים באופן כללי - אם להיות יותר ספציפיים זה תלוי במכונה שבה זה נעשה וגם אז זה לא נקרא להדגיש אלא לעשות בצורה מחורבנת.

ואגב יא בל1ט פושטי ירך וכופפי ברך יחדיו = hamstrings.

2. "אם אני מניח את הרגליים למעלה יותר זה גורם ליחסי אורך מתח טובים של פושטי הירך בגלל ממתיחה שנוצרת..כך ולהפך בשריר כופפי הברך ברגע שאני מניח את הרגליים מטה יותר על גביי המשטח נוצרת מתיחה של הquad..נכון או לא נכון? "

WTF ?

זה לא קשור לרגליים למעלה או למטה זה קשור לעד איפה אתה מוריד את הפלטה \ כמה אתה יורד עם הכיסא (שוב, תלוי במכונה).

בקיצור גבר אני אומר לך ברצינות אין לך מה לגשת למבחן מעשי אם שטויות כאלה יוצאות לך מהמקלדת.

כדאי שתתחיל ללמוד את הבייסיק ולא להתעסק בזיוני מוח ותמונות של ג'אי קאטלר ושות' בחתימה שלך שנראת כמו אחת שילד בן 9 בפורומים של פוקימ1ן עשה.

פאק עכשיו אני מבין למה משלמים למדריכי חדר כושר משכורות רעב.

קולה לבן
17-06-11, 21:29
חחחחחחחחחחחחחחחחחחח
רשף מעריץ1

lifton
18-06-11, 15:23
לשאלותיך:

1. אי אפשר לעשות את זה בלחיצת רגליים באופן כללי - אם להיות יותר ספציפיים זה תלוי במכונה שבה זה נעשה וגם אז זה לא נקרא להדגיש אלא לעשות בצורה מחורבנת.

ואגב יא בל1ט פושטי ירך וכופפי ברך יחדיו = hamstrings.

2. "אם אני מניח את הרגליים למעלה יותר זה גורם ליחסי אורך מתח טובים של פושטי הירך בגלל ממתיחה שנוצרת..כך ולהפך בשריר כופפי הברך ברגע שאני מניח את הרגליים מטה יותר על גביי המשטח נוצרת מתיחה של הquad..נכון או לא נכון? "

wtf ?

זה לא קשור לרגליים למעלה או למטה זה קשור לעד איפה אתה מוריד את הפלטה \ כמה אתה יורד עם הכיסא (שוב, תלוי במכונה).

בקיצור גבר אני אומר לך ברצינות אין לך מה לגשת למבחן מעשי אם שטויות כאלה יוצאות לך מהמקלדת.

כדאי שתתחיל ללמוד את הבייסיק ולא להתעסק בזיוני מוח ותמונות של ג'אי קאטלר ושות' בחתימה שלך שנראת כמו אחת שילד בן 9 בפורומים של פוקימ1ן עשה.

פאק עכשיו אני מבין למה משלמים למדריכי חדר כושר משכורות רעב.

יאללה איך נמאס מחבר'ה כמוך באתר הזה..אני יגיד בקצרה ככה...

תשמע מר פלוץ...אני הקלדתי את מה שכתוב לי בחוברת ,זה לוודא איתכם שזה אכן נכון..כי יש פה הסברים שאני לא מבין אותם..

אבל הסתדרתי, מישהי שעברה את הקורס הזה עוזרת לי מאוד..אז הסתדרתי מצוין..

ויש לי חתימה אשש...לא נראה ללך?!..אין לי מה לעשות..מקסמום לשדרג את החתימה לפיקצ'ו...
אז יא צנון תסתלק לי מהאשכול..

וcuba ,יש מצב שפתחתי אשכול דומה ,הייתי צריך להיבחן מזמן אבל דחיתי בגלל לימודים אחרים שהיו לי..הפעם אני מקווה שלא יהיו בעיות..
אז תודה על עוד אשכול משכיל..אני זזתי

טיברש פשר
18-06-11, 15:43
יאללה איך נמאס מחבר'ה כמוך באתר הזה..אני יגיד בקצרה ככה...

תשמע מר פלוץ...אני הקלדתי את מה שכתוב לי בחוברת ,זה לוודא איתכם שזה אכן נכון..כי יש פה הסברים שאני לא מבין אותם..

אבל הסתדרתי, מישהי שעברה את הקורס הזה עוזרת לי מאוד..אז הסתדרתי מצוין..

ויש לי חתימה אשש...לא נראה ללך?!..אין לי מה לעשות..מקסמום לשדרג את החתימה לפיקצ'ו...
אז יא צנון תסתלק לי מהאשכול..

וcuba ,יש מצב שפתחתי אשכול דומה ,הייתי צריך להיבחן מזמן אבל דחיתי בגלל לימודים אחרים שהיו לי..הפעם אני מקווה שלא יהיו בעיות..
אז תודה על עוד אשכול משכיל..אני זזתי

בקיצור ת'אפס שלא יודע מהחיים שלו כלום.
מעניין אם היו מעלים את רף הקבלה במבחן מעשי ל-83 כמה מדריכי חדר כושר היו במדינה הזו...

lifton
18-06-11, 15:54
בקיצור ת'אפס שלא יודע מהחיים שלו כלום.
מעניין אם היו מעלים את רף הקבלה במבחן מעשי ל-83 כמה מדריכי חדר כושר היו במדינה הזו...

0 מדריכים??
רגע בגלל שאני אפס אני יהיה מדריך...וואוו אולי היחיד במדינה...
ותשאל עוד שאלות..כי זו השעה של השיעמום בשבת ויש לי זמן..