PDA

צפה בגרסא המלאה : מוותר על באדיבלידנג

hellman
16-06-11, 20:27
*אזהרה נושא הוצאת עצבים *
סליחה אבל פשוט לי יותר כוח התחום הזה הוא פשוט קשה מידי בארץ כול שנייה מאמן אחר מוצא סיבה אחרת למה לי לעשות תרגילם של מתקדמים (אוקי לפי מה שהבנתי סקאווט ודדליפט זה למתחילים)
בטענה שאני אין טכניקה (אני עושה סקוואט בצורה מוזרה הישבן לא מגיע לסוף ואיזה בלושיט בקשר לעמידה שלי ) ואני יכול לפגוע בעצמי (כמו שהוא אמר אתה יכול ליכנס לבית חולים מ25 קילו)
הבן אדם הזה טוען שהוא היה מר ישראל באיזה אזור כול שהוא בארץ (ניראה בצפון יכול שזה היה לנוער הוא משהו ענרף)
והוא במיקצוע הזה כבר 13 שנה באותו רגע לא יודע מה יותר מדהים העובדה שזכה בתואר עם מסה כזאת
או שהוא כבר 13 שנה מתאמן וניראה ככה (בשיא רצינות אני מיתקרב למסה שלו)
כמובן שהוא עושה דדליפט אם רצועות במכונת סמית כי הוא הבאדיבילדר קשוח ואפל .
קיצר הוא שאני צריך לעשות אם מוט ריק כי אני צריך לתרגיל את התרגיל אולי אפילו 20 דקות באימון
בכול אופן נימאס לי אני. במדינה הזאת הנושא זה מחולק ליצנים וחכמים ואני לא יכול להיתמודד אם חבורה של ליצנים נושמים לי בעורף קשה להילות מתחיל בכול דבר אבל זה הרבה יותר שלא צועקים לך אתה טועה כול 10 דקות
תודה שקשבת לזיוני השכל אם אתם כועסים סבבה אני מיתנצל יכול שאני טועה יוכל שאני צודק
לא אכפת לי אני מוותר
one is shit

lifton
16-06-11, 20:36
מה המירמור??????

חשוב שתבין שזו לא תורה וזה לא שחור ולבן, אתה מתקדם בדרך שאתה מרגיש שהיא מתאימה לך..ואני מדבר גם מבחינה כלכלית, זמן, מטרה, ובכלל יכולת.

אז אתה לא צריך שבחור שמתאמן 13 שנה ואולי מבין דבר או שניים בתחום ישבור לך את הרוח, אני אומר שתקרא כאן בפורום מאמרים שמתפרסמים ,תצבור ידע משלך, מבוסס, ואז כבר תיהיה יותר בטוח בדרך שלך.

Holy_Templar
16-06-11, 20:40
מה המירמור??????

חשוב שתבין שזו לא תורה וזה לא שחור ולבן, אתה מתקדם בדרך שאתה מרגיש שהיא מתאימה לך..ואני מדבר גם מבחינה כלכלית, זמן, מטרה, ובכלל יכולת.

אז אתה לא צריך שבחור שמתאמן 13 שנה ואולי מבין דבר או שניים בתחום ישבור לך את הרוח, אני אומר שתקרא כאן בפורום מאמרים שמתפרסמים ,תצבור ידע משלך, מבוסס, ואז כבר תיהיה יותר בטוח בדרך שלך.

זו הבעיה בארץ, יותר מידיי מידע וכל ישראלי עם תעודת וינגייט או שעושה דדליפט כבד הופך למומחה לאימונים..

חבר תרגיש את הגוף שלך, תקשיב לו. תתאמן בקצב שלך תחת השיטות המקובלות. לשנה הקרובה אין לך מה להתעסק במגוון תרגילים חילוקים ושטויות.

דדליפט, סקוואט ומתח ואתה מסודר.

אם אתה כבר מחלק ועובד ידיים כתפיים וכו'
קח את הדברים באיזי בשנה הראשונה שלך אתה תגדל יופי אם תאכל כמו חמור ותתאמן חזק.

No_Troll
16-06-11, 20:45
Holy_Templar
אני לא מבין למה מחקת, הייתי מאוד רציני

Holy_Templar
16-06-11, 20:52
holy_templar
אני לא מבין למה מחקת, הייתי מאוד רציני

אני לא יודע אם אתה שם לב, אבל הסבלנות שלי קצרה... אני עוקב אחר ההודעות שלך ובדרך כלל אתה מבצע ספאם שטותי ולא באמת תורם לכלום. כשזה קורה ימייך יהיו ספורים כאן, אז באמת כדאי שתהיה רציני... השם שלך וכתובת המייל שעליה אתה רשום כבר מעידות על המטרה העיקרית שלך בפורום.

ראה הוזהרת

No_Troll
16-06-11, 20:54
אני לא יודע אם אתה שם לב, אבל הסבלנות שלי קצרה... אני עוקב אחר ההודעות שלך ובדרך כלל אתה מבצע ספאם שטותי ולא באמת תורם לכלום. כשזה קורה ימייך יהיו ספורים כאן, אז באמת כדאי שתהיה רציני... השם שלך וכתובת המייל שעליה אתה רשום כבר מעידות על המטרה העיקרית שלך בפורום.

ראה הוזהרת

lol
הייתי צריך להרשם מחדש כי (לדבריו של יאיר) היה באג במערכת שלא איפשר למשתמש שלי להגיב.

Holy_Templar
16-06-11, 20:58
lol
הייתי צריך להרשם מחדש כי (לדבריו של יאיר) היה באג במערכת שלא איפשר למשתמש שלי להגיב.

שמח שאתה משועשע..
Move along

http://dc300.4shared.com/img/dg8T3ICM/s3/Move_Along.gif

No_Troll
16-06-11, 21:03
שמח שאתה משועשע..
Move along

http://dc300.4shared.com/img/dg8T3ICM/s3/Move_Along.gif

:XDemoticon:

hellman
16-06-11, 21:04
זו הבעיה בארץ, יותר מידיי מידע וכל ישראלי עם תעודת וינגייט או שעושה דדליפט כבד הופך למומחה לאימונים..

חבר תרגיש את הגוף שלך, תקשיב לו. תתאמן בקצב שלך תחת השיטות המקובלות. לשנה הקרובה אין לך מה להתעסק במגוון תרגילים חילוקים ושטויות.

שנה הקרובה אני כבר שנתיים במכון אין לי בעיה אם סקוואט אני מרגיש את המאמץ אני פשוט לא מבין איך זה יפגע בי במיוחד אם אני מישתפר
ילא יודע כמו שאתה אומר כול אידיוט חושב את עצמו למומחה ודוחף את האף למה אני צריך לעשות סקוואט 85 קילו וגם לא מלא ולחטוף על בזמן שיש פה אנשים שעושים יותר ?!

Holy_Templar
16-06-11, 21:07
שנה הקרובה אני כבר שנתיים במכון אין לי בעיה אם סקוואט אני מרגיש את המאמץ אני פשוט לא מבין איך זה יפגע בי במיוחד אם אני מישתפר
ילא יודע כמו שאתה אומר כול אידיוט חושב את עצמו למומחה ודוחף את האף למה אני צריך לעשות סקוואט 85 קילו וגם לא מלא ולחטוף על בזמן שיש פה אנשים שעושים יותר ?!

אם אתה עובד שנתיים אותו דבר וההתקדמות שלך פסקה, תרענן את הגוף שלך ותגוון. כמובן שעלייך לדחוף יותר משקל עם אתה מעוניין לגדול עוד ובשביל זה אתה צריך לדחוף עוד אוכל שמע המשוואה פשוטה

תאכל המון תתאמן חזק אתה תגדל, לא תאכל מספיק אתה תתקע גם במשקלים.

hellman
16-06-11, 22:08
אם אתה עובד שנתיים אותו דבר וההתקדמות שלך פסקה, תרענן את הגוף שלך ותגוון. כמובן שעלייך לדחוף יותר משקל עם אתה מעוניין לגדול עוד ובשביל זה אתה צריך לדחוף עוד אוכל שמע המשוואה פשוטה

תאכל המון תתאמן חזק אתה תגדל, לא תאכל מספיק אתה תתקע גם במשקלים.

זה הקטע עד עכשיו לא עשיתי סקוואט ולא דדליפט
ואיך אני יתקדמם אם לא נותנים ל?

טייני
16-06-11, 22:24
תעבור מכון כושר בקיצור!!!

קולה לבן
16-06-11, 22:30
זה הקטע עד עכשיו לא עשיתי סקוואט ולא דדליפט
ואיך אני יתקדמם אם לא נותנים ל?

דבר ראשון חלמן, יכול מאוד להיות שהמאמן שלך צודק, אם הטכניקה שלך גרועה אז אין סיבה שהוא לא יתקן אותך.

לפני שניגשים לעבודה צריך לעשות שיעורי בית, המורה שלך הוא מארק ריפטו!
כנס לאינטרנט שים סרטונים שלו ותתחיל ללמוד איך מבצעים סקוואט ודדליפט כמו שצריך.
דבר שני, פתח לוג ותתחיל לעבוד בתוכנית אימונים מסודרת בעלת התקדמות לינארית מאימון לאימון.
התוכנית ההתחלתית שלך לצורך העניין נקראת SS.
אחרי שהתחלת אותה, צלם את עצמך מתאמן והעלה ללוג שאותו תפתח בפורום לוגים, יש פה מספר אנשים לא קטן (עם משקל גוף לא קטן) שיש להם מספיק ידע ע"מ לתקן את הטכניקה שלך ולהביא אותה לשלמות.

לא צריך להישבר כ"כ מהר, עוד לא התחלת, בדרכך לגוף שאותו אתה רוצה להשיג אתה תתקל בהמון ליצנים וקנאים שיתנו לך "עצות אחיתופל" איך "להצליח", תתעלם מהם הם נמצאים בהמוניהם בחדר הכושר ובכל מקום שהוא (דוגמת המדריך שלך).

שום דבר לא יבוא בקלות, עצתי היא שתתאמן עם אוזניות כך תהיה מרוכז יותר באימון מאשר בשטויות שמדברים איתך, עשיתי נסיון על עצמי ברגע שאני מוריד את האוזניות מהאזניים האימון שלי כבר לא אותו דבר.

תנשום עמוק ותחזור לעבודה.

בהצלחה:flowers:

lol

אתה מתכוון להוד שומנו יאיר??!?!?!?!?!?1

hellman
17-06-11, 00:34
http://www.youtube.com/watch?v=whpQrrvtKtM
טוב הנה סירטון של סקוואט שלי יש בעיה?

IGOR
17-06-11, 00:52
לא עובד אחי

idoking
17-06-11, 02:38
"http://www.youtube.com/watch?v=whpQrrvtKtM"
תגיד אחי אתה לא רואה פה בסירטון את הבעיה בסקוואט שלך חחח?

Chest
17-06-11, 04:11
עם מטאטא לא תדע טכניקה גם עוד 200שנה.
פעם הבאה שאתה במכון תשים 5קילו כל צד ותתרגל טכניקה.
לא מבין מה כ"כ קשה, לרדת אחורה עם התחת בפיסוק קצת רחב כשכפות הרגליים פונות לצדדים מעט.
טיפ ממני, תוציא חזה ותסתכל למטה, עזר לי לרדת יותר עמוק.

טלסביון
17-06-11, 05:41
מר ישראל באיזור כלשהו?

hellman
17-06-11, 07:32
עם מטאטא לא תדע טכניקה גם עוד 200שנה.
פעם הבאה שאתה במכון תשים 5קילו כל צד ותתרגל טכניקה.
לא מבין מה כ"כ קשה, לרדת אחורה עם התחת בפיסוק קצת רחב כשכפות הרגליים פונות לצדדים מעט.
טיפ ממני, תוציא חזה ותסתכל למטה, עזר לי לרדת יותר עמוק.

אני מראה רק את תנועה כי אין לי מצלמה משל עצמי מחר אני יקח אותה איתי למכון אבל איפשר לראות מה בעיה בתנועה העצמה?

מר ישראל באיזור כלשהו?

חחחחחח אחי הבן אדם היה כניראה השקרן הגדול ביותר בעולם או שבוא במה מימקום שבוא יש רק ארבע באדיבידלרג

אני יגיד עוד משה הם חושבים שאני משחק התרגיל אומרים מזה השטיות האלו חימום עד המישקל תואכל יותר תרים יותר!
וקטע שאני טוחן 3500 קלוריות ליום כאילו הם לא יודעים חצי מהחיים של !
אני לא בא לבית שלהם ואומר להם אין מספיק שומן !!!!
אני לא טיפש עשיתי את המחקר שלי

DaSpider
17-06-11, 08:40
נראה לי נתקלת באראל אורן...

hellman
17-06-11, 11:04
לא ידוע מי זה אבל שחיפשתי אותו יצא לי אראל אורן הרמאי זה אומר משהו
ובחור שדיברתי איתו היה רוסי
וטייני הלואי מחכה שיגמר המנוי

מר לטיסיכוס
17-06-11, 11:05
אני איתך
גם אני החלטתי לפרוש מבילדינג

MartialArtist
17-06-11, 11:11

אז אתה אומר בעצם שדדליפט סקוואט ומתח מספיקים לו? שלא יעשה שום תרגיל אחר בשנה הקרובה?

!Demon!
17-06-11, 11:13
תכף גם תגיד שאתה פורש מלאהוב בחורות כי בחורה אחת לא זרמה איתך..אל תיהיה יצור חלש דעה, קצת בטחון עצמי גבר,ואמונה בעצמך!
תקרא דברים ,שיטות ,טיפים,פתח לוג אנשים פה יודעים לעזור טוב שצריך,ויהיה בסדר...אתה לא נכה או משהו אז אתה תוכל להתקדם במשקלים ובמסה,גם אם הגנטיקה שלך הכי גרועה בעולם...

יהיהי בסדר אל תרים ידיים,ופחות דרמה בחיים,שים על כמה שיותר אנשים שמנסים לבאס או לעשות עלייך פוזות זין ,ויהיהי בסדר

hellman
17-06-11, 11:19
תכף גם תגיד שאתה פורש מלאהוב בחורות כי בחורה אחת לא זרמה איתך..אל תיהיה יצור חלש דעה, קצת בטחון עצמי גבר,ואמונה בעצמך!
תקרא דברים ,שיטות ,טיפים,פתח לוג אנשים פה יודעים לעזור טוב שצריך,ויהיה בסדר...אתה לא נכה או משהו אז אתה תוכל להתקדם במשקלים ובמסה,גם אם הגנטיקה שלך הכי גרועה בעולם...

יהיהי בסדר אל תרים ידיים,ופחות דרמה בחיים,שים על כמה שיותר אנשים שמנסים לבאס או לעשות עלייך פוזות זין ,ויהיהי בסדר

שמע אחרי הנושא העלה לי קצת המורל אבל שחצי מהמכון נגדך אתה מרגיש חרא ומאבד חשק לאימון

IGOR
17-06-11, 11:20
חחח אתה מוותר בגלל משהו שאמר לך שטויות? סלח לי אבל אתה מתנהג כמו כוסית.. כשתיהיה שחיף וחלש דבר איתנו.. בהצלחה בהמשך הדרך.

!Demon!
17-06-11, 11:23
מזה נגדך???
מי שם זין על ליצנים במכון בכלל?
עוד פעם אני יגיד לך,אחד הדברים הטובים באנושות זה היכולת לשים זין!!!

קנה לך אוזניות לפלאפון,טען אותם בשירי רעל,פול וליום ,תעשה תאימון שלך...עם הזמן אתה תשתפר ותיראה שלאף קוקסינל מניאק אין ביצים להתקרב אלייך בכלל

IGOR
17-06-11, 11:26
מכאל תגיד פחמימה של חלב למה היא נחשבת? פשוטה? או רובה לקטוז?

!Demon!
17-06-11, 11:28
ניראה לי מורכבת וברובה לקטוז....אבל זה לא עקרוני...
אגב נרשמתי היום לקורס ליצנים,יש מצב עוד 3 חודש אני יהיה בסוואט הממליץ הראשי להדגשת עבודה לשרירי הזרת האחוריים

IGOR
17-06-11, 11:31
ניראה לי מורכבת וברובה לקטוז....אבל זה לא עקרוני...
אגב נרשמתי היום לקורס ליצנים,יש מצב עוד 3 חודש אני יהיה בסוואט הממליץ הראשי להדגשת עבודה לשרירי הזרת האחוריים

אז לפני האימון זה יהיה מבוזבז לשתות אותו??

וכשתגיע לסוואט,תלמד אותי לפאמפם בייספס חחחחחח

!Demon!
17-06-11, 11:36
לא למה?הוא יהפוך לגלוקוז+גלקטוז
וברור,אני מלך הפמפומים

IGOR
17-06-11, 11:40
לא למה?הוא יהפוך לגלוקוז
וברור,אני מלך הפמפומים

הוא יתן כוח באימון אבל כמו פחמימה מאורז וכל זה?

!Demon!
17-06-11, 11:47
כן,כי הגלוקוז מחלב הוא אותו הגלוקוז מאורז,וכמויות הגלקטוז מאוד קטנות ...אז רוב הפחמימה של החלב היא גלוקוז...
אם חלב לא עושה לך שלשולים וכאלה וזה לא בעיה באימון בשבילך,אז יש אישור:cool:

IGOR
17-06-11, 11:48
אני שותה דל לקטוז אז לא עושה לי כלום.

סבבה תודה רבה. פעם הבאה שאתה מגיע תגיד שלום שם קוד "מה קורה בלאט" מסכים? אגב שאלתי תשור הזה אם הוא מכיר אותך והוא אמר שדווקא אותך הוא לא מכיר למרות שהוא מכיר את כל המכון שם..

!Demon!
17-06-11, 11:50
חחח בכיף...
אני יהיה שבת ראשון כניראה למה נגמר לי השבועיים חינם עד יום שני,בשעות ערב..אני תמיד באיזור הסדנאות בטן שם :d
הוא מכיר אותי בפנים,אומרים שלום אחד לשני,לא בשם...גם אני לא יודע איך קוראים לו ^^

IGOR
17-06-11, 11:53
חחח בכיף...
אני יהיה שבת ראשון כניראה למה נגמר לי השבועיים חינם עד יום שני,בשעות ערב..אני תמיד באיזור הסדנאות בטן שם :d
הוא מכיר אותי בפנים,אומרים שלום אחד לשני,לא בשם...גם אני לא יודע איך קוראים לו ^^

אהה חחחחחחחחחחחחחחחחח.. תגיע אני ואביב נדרבן אותך לעשות SS :1eye::1eye:

!Demon!
17-06-11, 12:00
חחחחח אני מפצל בנשמה:bully:
יום שבת גב,מתחח:bow::bow::cool:

IGOR
17-06-11, 12:06
Xd ברטוחה גם אותך נשכנע אל תדאג

Holy_Templar
19-06-11, 15:05
אז אתה אומר בעצם שדדליפט סקוואט ומתח מספיקים לו? שלא יעשה שום תרגיל אחר בשנה הקרובה?

בשנה השלמה הראשונה ? לא הייתי אומר... אבל כן בהחלט אם יעבוד כבד זה די מספיק, הייתי נותן גם כמה תרגילים קטנים לקבוצות שרירים קטנות יותר, ידיים, כתפיים. אבל זה לשיקולו.

אני ב-10 חודשים עליתי מ 53 קילו ל 82 ללא דדליפט ללא סקוואט ועם הרבה מתח ועבודה דווקא על קבוצות השרירים הגדולות, עם מתן אימונים בתדירות נמוכה יותר לקבוצות שרירים קטנות.

Cuba
19-06-11, 15:56
בשנה השלמה הראשונה ? לא הייתי אומר... אבל כן בהחלט אם יעבוד כבד זה די מספיק, הייתי נותן גם כמה תרגילים קטנים לקבוצות שרירים קטנות יותר, ידיים, כתפיים. אבל זה לשיקולו.

אני ב-10 חודשים עליתי מ 53 קילו ל 82 ללא דדליפט ללא סקוואט ועם הרבה מתח ועבודה דווקא על קבוצות השרירים הגדולות, עם מתן אימונים בתדירות נמוכה יותר לקבוצות שרירים קטנות.

אני לא עשיתי תרגילים מובדדים מאז שהתחלתי להתאמן ואני יחסית גדול

עשיתי רק סקואט בנץ' פרס דדליפט אובר הד פרס ומתח

ויש לי אחלה של מאסה ואחלה משקלי עבודה

השיטה של ריפטו עובדת!

Holy_Templar
19-06-11, 16:31
אני לא עשיתי תרגילים מובדדים מאז שהתחלתי להתאמן ואני יחסית גדול

עשיתי רק סקואט בנץ' פרס דדליפט אובר הד פרס ומתח

ויש לי אחלה של מאסה ואחלה משקלי עבודה

השיטה של ריפטו עובדת!

כל הכבוד... ו.. ?
מי אמר שהיא לא עובדת ?

Cuba
19-06-11, 16:44
כל הכבוד... ו.. ?
מי אמר שהיא לא עובדת ?

אתה אמרת שבשנה הראשונה להכניס תרגילים מבודדים

Holy_Templar
19-06-11, 17:15
אתה אמרת שבשנה הראשונה להכניס תרגילים מבודדים

האם זה שאמרתי להכניס תרגילים מבודדים אומר בהכרח שהשיטה של ריפטו לא עובדת ?

יש לך היגיון מוזר..

MartialArtist
20-06-11, 12:25

כתפיים זה שריר קטן?
הוא יכול להתאמן בלי בנצ' ובלי פרס?
אתה מסתלבט?

ואני ראיתי את השינוי שלך, סלח לי אבל אתה לא בדיוק יכול להוות דוגמא כלשהי לכך שמשהו עובד.

Holy_Templar
20-06-11, 12:59
כתפיים זה שריר קטן?
אתה מסתלבט?

ואני ראיתי את השינוי שלך, סלח לי אבל אתה לא בדיוק יכול להוות דוגמא כלשהי לכך שמשהו עובד.

לא יודע מה ראית...

אני עבדתי עם בנצ' וכתפיים עשיתי לפעמים עם מוט ולפעמים עם בודדות.
ולעלות מ 53 קילו ל 82 זה די מכובד... (עלייה של 29 קילו).
אני דווקא דוגמא מעולה לזה שזה עובד יופי.
והשינוי הזה לקח 10 חודשים

הנה לפני ואחרי:

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/261232_10150225451933812_610598811_7189126_2472189 _n.jpg

עם כל הכבוד לידע שלך, אם זה לא שינוי... אז כנראה שאתה זקוק לרופא עיניים.

buf123
20-06-11, 13:41
שינוי קטלני תראה איך הוא נראה בצד שמאל אתה יכול להקיף לו תזרוע עם היד

IGOR
20-06-11, 15:43
לא יודע מה ראית...

אני עבדתי עם בנצ' וכתפיים עשיתי לפעמים עם מוט ולפעמים עם בודדות.
ולעלות מ 53 קילו ל 82 זה די מכובד... (עלייה של 29 קילו).
אני דווקא דוגמא מעולה לזה שזה עובד יופי.
והשינוי הזה לקח 10 חודשים

הנה לפני ואחרי:

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/261232_10150225451933812_610598811_7189126_2472189 _n.jpg

עם כל הכבוד לידע שלך, אם זה לא שינוי... אז כנראה שאתה זקוק לרופא עיניים.

תמונות ישנות אני זוכר אותם. כל הכבוד שינוי ענק ללא ספק. אבל איך אתה יכול להגיד שלא צריך באנץ,ופרס? הייתה רזה מאוד ולכן השריר שלך קיבל גירוי מכל דבר שהרמת. אני לא מאמין שעכשיו תתקדם לאנשהו בלי התרגילים האלה. חוץ מזה,אם הייתה עושה באנץ ופרס,הייתה רואה תוצאות הרבה הרבה יותר טובות.

מה לגבי סקוואט ודדליפט? הייתה עושה?

Holy_Templar
21-06-11, 10:56
תמונות ישנות אני זוכר אותם. כל הכבוד שינוי ענק ללא ספק. אבל איך אתה יכול להגיד שלא צריך באנץ,ופרס? הייתה רזה מאוד ולכן השריר שלך קיבל גירוי מכל דבר שהרמת. אני לא מאמין שעכשיו תתקדם לאנשהו בלי התרגילים האלה. חוץ מזה,אם הייתה עושה באנץ ופרס,הייתה רואה תוצאות הרבה הרבה יותר טובות.

מה לגבי סקוואט ודדליפט? הייתה עושה?

אחי לא אמרתי שלא צריך את התרגילים האלה.
אבל כן כאשר בנאדם מאוד רזה כל גירוי לשריר יהיה מעולה, פשוט לא צריך להתקע על שטויות ופשוט להרים חזק.

לגבי פרס ובנץ', הייתי מבצע את התרגילים האלה, אבל לא רק.

שמע לא הייתי חסיד של ריפטו, וכן הייתי מחלק וכל מיני. בסופו של דבר צריך לעשות מה שעובד וטוב, אני מאמין ששיטות העבודה של ריפטו עובדות מעולה, רק חשוב לקחת דברים בפרופורציות,
אנשים חדשים פשוט מוצפים במידע ובסופו של דבר לא מיישמים שום דבר נכון.

Holy_Templar
21-06-11, 10:57
כתפיים זה שריר קטן?
אתה מסתלבט?

בלעת את הלשון ?

MartialArtist
22-06-11, 00:22
לא בלעתי שום לשון, זה בדיוק התמונות שהתכוונתי אליהן.
אני לא מתכוון להעליב אותך או משהו כזה, אבל אתה נראית כמו מישהו שאכל בתנאים שהיו בשואה, התחלת להתאמן ולאכול קצת ועלית במשקל. להגיד שהתוצאה הסופית מרשימה באמת שקשה לי.
אם היית מתחיל כמו שאתה נראה היום ועולה את הקילוגרמים שאתה אומר שעלית, זה כבר היה יותר בכיוון של להרשים.

בכל אופן, בהודעה הראשונה שלך פה אמרת שהוא צריך רק סקוואט דדליפט ומתח. אתה מוזמן להסתכל ולבדוק.
אני לא הבנתי איך זה הגיוני אפילו להתאמן בלי לחיצות, לא משנה מה אתה ולאיזה מטרה אתה מתאמן. בגלל זה שאלתי.

Holy_Templar
22-06-11, 01:13
לא בלעתי שום לשון, זה בדיוק התמונות שהתכוונתי אליהן.
אני לא מתכוון להעליב אותך או משהו כזה, אבל אתה נראית כמו מישהו שאכל בתנאים שהיו בשואה, התחלת להתאמן ולאכול קצת ועלית במשקל. להגיד שהתוצאה הסופית מרשימה באמת שקשה לי.
אם היית מתחיל כמו שאתה נראה היום ועולה את הקילוגרמים שאתה אומר שעלית, זה כבר היה יותר בכיוון של להרשים.

בכל אופן, בהודעה הראשונה שלך פה אמרת שהוא צריך רק סקוואט דדליפט ומתח. אתה מוזמן להסתכל ולבדוק.
אני לא הבנתי איך זה הגיוני אפילו להתאמן בלי לחיצות, לא משנה מה אתה ולאיזה מטרה אתה מתאמן. בגלל זה שאלתי.

א. ההגדרה שלך לשאלה היא די מוזרה, כי להיות ציני ועוקצני זה די שונה מלשאול.
ב. השינוי שאני עשיתי הוא משמעותי מאוד, ולא זה לא היה לעלות קצת באוכל והנה גדלתי.. זה דרש ממני הרבה יותר מזה (אבל לא מצפה ממך להבין)
ג.ואני לא אומר שעליתי, זה המשקל שעליתי ו -29 קילו ב 10 חודשים זה די מרשים בהתחשב בעובדה שלא נעשתי ממש שמן, אם כי עליתי משמעותית באחוזים.
ד. לא הגיוני להתאמן בלי לחיצות המשמעות של הדברים שלי הייתה לא להתעסק בזוטות ופשוט להתחיל להרים כבד ולאכול כמו שצריך, לאט לאט לצבור ידע... הבעיה היא שהמון מתאמנים מתחילים מוצפים במידע מכל כיוון ואז במקום להתמקד הולכים ופוצעים את עצמם, מתנצל אם לא הייתי ברור.