PDA

צפה בגרסא המלאה : ג'ינו

aaaaaaa
17-06-11, 23:06
אהלן כולם..
אז ככה, אני בן 15 ויש לי ג'ינו והעניין מאוד מציק לי כבר הייתי אצל רופא והוא אמר שיש את זה להרבה וזה יעבור עם הזמן אבל נמאס כבר לחכות ובתאכלס לא חושב שגם זה יעבור כי יש לי את זה איזה שנתיים

הקטע הוא שהפטמה ממש נפוחה וזה בולט מאוד שאני שם חולצה ואני רוצה לטפל בעניין כמה שיותר מהר מה אני צריך לעשות??

BBuilder
18-06-11, 11:43
א' כל ג'ינו עובר עם הזמן באמת(גיל ההתבגרות לא?)
ב' אם זה לא ג'ינו וסתם שומן תנסה להוריד אחוזי שומן ע"י אירובי מוגבר ותזונה מתאמת

aaaaaaa
18-06-11, 13:14
יכול להיות אבל אני לא רוצה לחכות עוד ואני רוצה לטפל בעניין כבר בחופש הגדול.
וזה כן ג'ינו כי רופא אמר לי..

ושוב העניין שהכי מפריע לי זה שהפטמה נפוחה איך אפשר לטפל בזה?

Chest
18-06-11, 13:50
לא יעבור לך...
אין למה להיות אופטימים גם אני חיכתי שיעבור ואין.. גם לי הפטמות רק נפוחות ואני מבין אותך זה מעצבן עם חולצות וכאלה.. אני מתכוון לעשות ניתוח שנה הבאה. שאני יהיה בן 17+
לפי דעתי אין לך מה לעשות ניתוח כי אתה בגיל שזה עוד יכול לגדול.

Jack3D
18-06-11, 13:50
אתה עושה צחוק מעצמך או מהקהילה פה?

היית אצל רופא , אנחנו לא רופאים פה - המילה של רופא זה בשבילך קודש.

הזמן יעשה את שלו וכל מילה נוספת מיותר.

בהצלחה.

aaaaaaa
18-06-11, 14:33
לא יעבור לך...
אין למה להיות אופטימים גם אני חיכתי שיעבור ואין.. גם לי הפטמות רק נפוחות ואני מבין אותך זה מעצבן עם חולצות וכאלה.. אני מתכוון לעשות ניתוח שנה הבאה. שאני יהיה בן 17+
לפי דעתי אין לך מה לעשות ניתוח כי אתה בגיל שזה עוד יכול לגדול.
בסדר אבל אם אני בסוף כן יחליט לעשות למי אני אמור לפנות? ואתה יודע אולי כמה אמור לעלות ניתוח כזה?

Chest
18-06-11, 15:31
בסדר אבל אם אני בסוף כן יחליט לעשות למי אני אמור לפנות? ואתה יודע אולי כמה אמור לעלות ניתוח כזה?

לך לרופא אינדקרינולוג. [רופא הורמונים]
וניתוחים אני לא יודע איך זה הולך, יש את של כללית שזה מסובסד אני חושב, ויש רופאים פרטיים שלוקחים פול כסף.

aaaaaaa
18-06-11, 17:12
טוב תודה אחי..