PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה|איך התכנית אימונים שבנו לי במכון (מה להוסיף או להפחית אם בכלל) ?

Agmontal
23-06-11, 13:55
רבע שעה ריצה - חימום

חזה:
לחיצת חזה עם מוט 12x2
פרפר במכונה 10x2

גב:
פולי 12x2
חתירה במכונה 12x2

כתפיים:
לחיצת כתפיים עם מכונה 12x2

יד אחורית:
מושכים חבל כזה משני צדדים עם שתי הידיים כלפי מטה כשהמרפקים צמודים לגוף 12x2

יד קדמית:
יושבים על כיסא כזה שנותן שיפוע לידיים ומרימים עם מוט דאבליו 12x2

רגליים:
לחיצת רגליים 12x2
מכשיר ששוכבים עליו עם הבטן ומכניסים את הרגליים בינו ואז מרימים את הרגליים למעלה ומורידים, כמו לשכב על הבטן ולהרים על הרגליים(רק את החלק של השוקיים ולהוריד) רק שיש התנגדות כזאתי (משהו שעוצר אותם ושיש עליו משקל ) מקווה שהבנתם 10x2

בטן:
כפיפות בטן 15x3
הרמת אגן ורגליים בשכיבה 15x3

*בסוף האימון מתיחות לכל הגוף

misha_D
23-06-11, 14:08
מתי היתחלתה להיתאמן?
ובן כמה אתה

Agmontal
23-06-11, 14:25
מתי היתחלתה להיתאמן?
ובן כמה אתה

בן 15
התחלתי לפני שבוע וחצי
התאמנתי בעבר כמעט שנה

ido146
23-06-11, 21:15
מאט מדי סטים לדעתי
חזה שריר גדול תעבוד על 8x4
ככה גם גב
כתפיים וידיים אתה יכול לעבוד 8/10x3
ברגליים אני לא מבין גדול אבל אני עובד כפול 4
בגדול לא נירא לי שבכפולות של 12x2 יש מספיק גירוי לשריר
מה גם שאת הסט הראשון עושים עם משקל קל בתור חימום ושיפור קורדינציה
לדעתי תעבוד בכפולות של 8x4
בכול השרירים

IGOR
23-06-11, 21:24
מה זאת התוכנית הזאת בכלל? Ab? Abc?

Agmontal
24-06-11, 01:16
מה זאת התוכנית הזאת בכלל? Ab? Abc?

FBW
Full Body Workout

מאט מדי סטים לדעתי
חזה שריר גדול תעבוד על 8x4
ככה גם גב
כתפיים וידיים אתה יכול לעבוד 8/10x3
ברגליים אני לא מבין גדול אבל אני עובד כפול 4
בגדול לא נירא לי שבכפולות של 12x2 יש מספיק גירוי לשריר
מה גם שאת הסט הראשון עושים עם משקל קל בתור חימום ושיפור קורדינציה
לדעתי תעבוד בכפולות של 8x4
בכול השרירים

יש לי כבר 4 סטים על חזה פשוט ב2 תרגילים
וגם בגב
כתפיים וידיים זה שריר קטן אז נראה לי שצריך 2 לא ? בקיצור להעלות ל3 ?

IdaNP
24-06-11, 01:46
הרבע שעה ריצת חימום מיותרת. תתחיל ללמוד טכניקה בכל התרגילים המורכבים ולא רק בבנץ' פרס ותעבור לתוכנית נורמלית שכוללת את כל התרגילים המורכבים (מומלץ מאוד ss אבל לא חובה דווקא את זאת)

קולה לבן
24-06-11, 01:53
החתימה גבר!

Agmontal
24-06-11, 10:00
הרבע שעה ריצת חימום מיותרת. תתחיל ללמוד טכניקה בכל התרגילים המורכבים ולא רק בבנץ' פרס ותעבור לתוכנית נורמלית שכוללת את כל התרגילים המורכבים (מומלץ מאוד ss אבל לא חובה דווקא את זאת)

מורכבים זה, בנצ' פרס דדליפט סקוואט מיליטרי ומה עוד ?

wh2o
27-06-11, 10:06
מורכבים זה, בנצ' פרס דדליפט סקוואט מיליטרי ומה עוד ?

לא מספיק?
יש עוד כל מני תרגילים של פוואר ליפטינג אבל הם כבר ממש מסובכים ולא כדאי לך להתחיל איתם

haim15
27-06-11, 17:34

למה מיותר? בוא תסביר לי איך בנאדם שחדש בתחום אמור לגשת לסקוואט/בנץ'/דדליפט מבלי לעשות חימום נורמלי.. הרי 5 סטים הוא לא יחזיק מן הסתם, אז הוא יבצע 3 סטים עם 40-50 ק"ג גג. לא מבין מה עובר לכם בראש שאתם לא עושים חימום נורמלי, הבנאדם חדש בתחום אתה לא חושב שיהיה יעיל יותר שירוץ ויזרים דם לגוף מאשר יבוא יעשה כמה סיבובי ידיים כמו איזה רוסי ואז יתמוטט תחת הספה של הבנץ' כמו כל הסוסים.

בכל מקרה החימום לא אמור להיות 15 דק', תבצע חימום כללי לכל הגוף 5-7 דק' קצת ריצה קלילה,סיבובי ידיים,מתיחות ועוד ואז תיגש לאימון.
לאחר האימון משקולות תבצע ריצה של 15 דק' על הליכון, אה כן ואחרי שיהיה לך את הבסיס לברזלים (תרגילים מורכבים) תעבוד כוח.. אל תשאל למה פשוט תעשה את זה ותגלה לבד.

arad1021
27-06-11, 22:22
למה מיותר? בוא תסביר לי איך בנאדם שחדש בתחום אמור לגשת לסקוואט/בנץ'/דדליפט מבלי לעשות חימום נורמלי.. הרי 5 סטים הוא לא יחזיק מן הסתם, אז הוא יבצע 3 סטים עם 40-50 ק"ג גג. לא מבין מה עובר לכם בראש שאתם לא עושים חימום נורמלי, הבנאדם חדש בתחום אתה לא חושב שיהיה יעיל יותר שירוץ ויזרים דם לגוף מאשר יבוא יעשה כמה סיבובי ידיים כמו איזה רוסי ואז יתמוטט תחת הספה של הבנץ' כמו כל הסוסים.

בכל מקרה החימום לא אמור להיות 15 דק', תבצע חימום כללי לכל הגוף 5-7 דק' קצת ריצה קלילה,סיבובי ידיים,מתיחות ועוד ואז תיגש לאימון.
לאחר האימון משקולות תבצע ריצה של 15 דק' על הליכון, אה כן ואחרי שיהיה לך את הבסיס לברזלים (תרגילים מורכבים) תעבוד כוח.. אל תשאל למה פשוט תעשה את זה ותגלה לבד.
כי זה חימום חרטא בשביל להתחמם לסקוואט\דדליפט\תרגיל כלשהוא עובדים בפירמידה עד שמגיעים למשקלי עבודה

haim15
28-06-11, 23:05
כי זה חימום חרטא בשביל להתחמם לסקוואט\דדליפט\תרגיל כלשהוא עובדים בפירמידה עד שמגיעים למשקלי עבודה

ואת זה אתה אומר על סמך?

arad1021
29-06-11, 03:02
נלך לפי הדרך שלך
תעשה ריצה רבע שעה בהליכון "להזרים דם לגוף", ואחרי זה תילך ותעשה סקוואט כבד
כשתקרוס תבין שהחימום שלך זה לא חימום טוב

Scylla
30-06-11, 03:49
ואת זה אתה אומר על סמך?

חיים, אתה לא חדש כאן, ואתה לא עושה רושם של בחור טיפש.
אתה רוצה לרוץ? תתחמם בריצה.
אתה רוצה ללחוץ חזה? תתחמם בלחיצת חזה.
אתה רוצה לעשות סקוואט? תתחמם בסקוואט.

נדב33
30-06-11, 04:22
ואם כול זה לא מחמם אותך
תתחמם על ידי החברה שלך בבית
העיקר תתחמם
אימון נעים!!!

haim15
01-07-11, 21:51
חיים, אתה לא חדש כאן, ואתה לא עושה רושם של בחור טיפש.
אתה רוצה לרוץ? תתחמם בריצה.
אתה רוצה ללחוץ חזה? תתחמם בלחיצת חזה.
אתה רוצה לעשות סקוואט? תתחמם בסקוואט.

מסכים איתך, אבל כשבנאדם מגיע פעם שנייה- שלישית למכון עדיף לעבוד איתו בחימום כללי מאשר ספציפי , כמו כן מהלך האימון עדיף להיות על עבודה כללית של הגוף מאשר פיתוח מרכיב כושר מסויים בצורה ספציפית.