PDA

צפה בגרסא המלאה : גיינר עם פחמימות נורמאליות

juhyuh
25-06-11, 14:40
אהלן
גיליתי אני אוכל יותר מידי "לחם פרוס שחור" של אנג'ל כלומר אינדקס גליקמי מסריח (רשום קמח חיטה כהה - מה זה אומר?) ובנוסף אני מעוניין בגיינר אז אני צריך שהוא לא יהיה עם אינדקס גליקמי גבוה
אני שוקל 71+- עם אחוז שומך די נמוך (9~10) על 1.75
הבנתי שהפרפקט 3000 מכיל מלטודקסטרין שאולי זאת פחמימה מורכבת אבל יש לה ערך גליקמי גבוה (105 לעומת 100 של סוכר לבן)
אני מחפש גיינר שבאמת יהיה כמו שצריך כי פחמימה פשוטה / מלטודקסטרין לא בעיה להכניס
תודה רבה ושיהיה אחלה סופ"ש

Mammoth
25-06-11, 14:58
http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=1673&CategoryID=100&Page=1
מאקרו פרו של סיינטרקס אמור להתאים לך

juhyuh
25-06-11, 15:25
די יקר, לא? או שכל האיכותיים במחיר הזה?

Mammoth
25-06-11, 15:45
יקר אבל איכותי.
אם אתה כבר קונה כדאי לך את המבצע זוגות זה יותר משתלם וגם ה 2.5 קילו לא להרבה זמן.

hypertrophy
25-06-11, 15:51
גיינר זה לא משתלם....אבל בגיזרת הגיינרנים הוא הכי משתלם ממה שזכור לי

Holy_Templar
25-06-11, 15:52
גיינר זה לא משתלם....אבל בגיזרת הגיינרנים הוא הכי משתלם ממה שזכור לי

שמע אני עליתי 29 קילו בעזרת הגיינרים הארורים האלה וזה הקל עליי מאוד, שווה את הכסף... אבל עניין של שיקול כלכלי, והגיינר הספציפי הזה מבחינה כלכלית מבין כל הגיינרים הכי משתלם

hypertrophy
25-06-11, 15:53
שמע אני עליתי 29 קילו בעזרת הגיינרים הארורים האלה וזה הקל עליי מאוד, שווה את הכסף... אבל עניין של שיקול כלכלי, והגיינר הספציפי הזה מבחינה כלכלית מבין כל הגיינרים הכי משתלם

מבחינת עזרה ותמיכה קלורית אין ספק שזה משתלם
אבל כלכלית זה קצת כבד לאנשים עיוני

IGOR
25-06-11, 15:53
מה משתלם בו? גם הוא כמו כל האחרים יגמר לך פחות מחודש. קנה אבקת חלבון ותעשה גיינר משל עצמך..

Holy_Templar
25-06-11, 15:54
מה משתלם בו? גם הוא כמו כל האחרים יגמר לך פחות מחודש. קנה אבקת חלבון ותעשה גיינר משל עצמך..

לי היו גיינרים שזכו לראות יותר מחודש, כי גיינר נועד להשלים תזונה לא להחליף אותה. היו ימים בהם לא הייתי זקוק לגיינר כלל.

Mammoth
25-06-11, 15:55
יש סיבות למה לקנות גיינר ויש סיבות למה לא... שכל אחד יעשה את השיקולים שלו

IGOR
25-06-11, 15:59
לי היו גיינרים שזכו לראות יותר מחודש, כי גיינר נועד להשלים תזונה לא להחליף אותה. היו ימים בהם לא הייתי זקוק לגיינר כלל.

אני אישית גדלתי מאוכל רגיל. אתה אולי תגיד שגיינר זה מהיר להכנה וכל זה אבל לא כזה קל לשתות אותו. הוא כבד בדיוק כמו 400 גרם של אורז.

Holy_Templar
25-06-11, 16:07
אני אישית גדלתי מאוכל רגיל. אתה אולי תגיד שגיינר זה מהיר להכנה וכל זה אבל לא כזה קל לשתות אותו. הוא כבד בדיוק כמו 400 גרם של אורז.

להה איזה הגזמות איתך, הגיינר היה ממש קל לשתייה ואפילו טעים רצח...
ולא תמיד צריך גיינר רק שצריך לתת קיק או להשלים.

Mammoth
25-06-11, 16:12
להה איזה הגזמות איתך, הגיינר היה ממש קל לשתייה ואפילו טעים רצח...
ולא תמיד צריך גיינר רק שצריך לתת קיק או להשלים.
איזה גיינרים השתמשת ואיזה טעמים? (זה חשוב לי לקניה הבאה)

IGOR
25-06-11, 16:13
שמע לא חסר מאכלים אתירי קלוריות. כמו:אגוזי מלך,חלב,אוריו {כן כן (:} וכו'.

Mammoth
25-06-11, 16:17
חלב לא בא בחשבון (לקטוז), אוראו גם לא (צ'יט מסריח), אגוזי מלך יהיה לי סיוט לאכול
next

IGOR
25-06-11, 16:21
חלב לא בא בחשבון (לקטוז), אוראו גם לא (צ'יט מסריח), אגוזי מלך יהיה לי סיוט לאכול
next

א.יש חלב דל לקטוז.
ב.אוריו זה לא ציט {אתה חמור אם אתה חושב לעלות נקי במאסה בלי טיפת אחוזי שומן ואני מרחם עלייך שאתה חושב ככה}.
ג.אתה עוד אידיוט שחושב שגיינר זה אבקת קסמים שבפוף תעשה אותך ענק.

Holy_Templar
25-06-11, 16:23
א.יש חלב דל לקטוז.
ב.אוריו זה לא ציט {אתה חמור אם אתה חושב לעלות נקי במאסה בלי טיפת אחוזי שומן ואני מרחם עלייך שאתה חושב ככה}.

שמע גיינר זה אחלה תוסף שמסייע לדחוף עוד קלוריות לתפריט בצורה יותר נוחה מאוכל מוצק...
אני השתמשתי במלא גיינרים בחיי.. אין לי איך לספור אותם :)

IGOR
25-06-11, 16:24
כמו שאמרתי אחי. אתה יכול להכין גיינר מאבקת חלבון,הרבה יותר משלם.

Holy_Templar
25-06-11, 16:27
כמו שאמרתי אחי. אתה יכול להכין גיינר מאבקת חלבון,הרבה יותר משלם.

ממה שזכור לי, לא תמיד יותר משתלם... הרבהי ותר פשוט לקנות גיינר איכותי ולהשתמש בו במידת הצורך בלבד ולא כתחליף לארוחות

Mammoth
25-06-11, 16:27
א.יש חלב דל לקטוז.
אני כבר מכיר את התגובות העצבניות שלך אז אני לא מתרגש אבל שתדע שזה חבל וזה יכול להרוס לך הרבה דברים בחיים.
א. אני משתמש בחלב דל לקטוז אבל כמויות גדולות באופן קבוע יעשו לי גזים\שלשולים\כאבי בטן ומה לא
ב. אני יודע שעולים גם בשומן וזה לא אפשרי רק בשריר.. אני שחיף אין לי בעיה עם שומן פשוט לאכול אוראו כחלק מהתפריט לא נראה לי לעניין בכלל
ג. ממש לא. זה רק מוסיף ערכים טובים לתפריט!

IGOR
25-06-11, 16:31
עצבני? אני לא עצבני נשמה.

תקנה גיינר. נראה לאן תגיע. בהצלחה גבר.

Mammoth
25-06-11, 16:35
:bow:תודה אחששלייי

יועץ לתוספי תזונה
25-06-11, 18:09
המקרו פרו גיינר של חסרת סיינטרקס אמור להתאים לך.
המוצר מכיל בנוסף לפחמימות הייחודיות אליו גם שומנים איכותיים המשמשים ליצירת אנרגיה.
על המקרו פרו גיינר יש מבצע זוגות באתר ישראלבודי תוכל לעיין במבצעי הזוגות שבאתר ולראות.

juhyuh
25-06-11, 18:26
תודה רבה, ראיתי כאן
http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=1677&CategoryID=100&Page=1
הבנתי שהיחס 1:2 לפחמימה שזה לא כזה טוב בשבילי אני מחפש יותר לכיוון 1:3 או 1:4 ולהימנע מלהוסיף סוכר ענבים
איפה אני יכול לראות את הערכים לסקופ אחד?

עריכה:
למה לא מציינים איזה סוגי פחמימה יש בגיינרים השונים? רק סוגי חלבון מעניינים?
http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=1748&CategoryID=100&Page=1
רשום פה פחמימה שנקלטת לאורך זמן.. יופי - אינדקס גליקמי נמוך. איזו פחמימה זאת?

SIMAO
26-06-11, 20:42
תקרא באתר על הגיינר של סיינטרקס מקרו פרו ניראה לי הוא יתאים לך.

jon02
27-06-11, 06:40
א.יש חלב דל לקטוז.

אחי אתה עונה מזה מסריח.. בגלל תגובות כמו שלך בעסה לשאול פה שאלות..