PDA

צפה בגרסא המלאה : חצופים הווינגייט האלה !~

EyalZamir
29-06-11, 11:19
שילמתי דמי הרשמה סתם 430 שקל לקורס מאמני חדר כושר .. אמרו לי שלא התקבלתי בגלל שאין לי 12 שנות לימוד !~ רציתי קצת להרחיב את הידע באימונים לדעת איך להתאמן יותר טוב וכל מיני דברים שקשורים לגוף...מישהו יודע איפה אפשר לעשות תקורס בלי תעודת 12 שנות לימוד?

eatinpie
29-06-11, 12:22
הם אולי חצופים, אבל אתה לא יצאת גאון גדול...
בדרך כלל בודקים דרישות לפני שנרשמים למשהו....

IGOR
29-06-11, 13:20
זה דרישות מינימליות אם אני לא טועה. בכל מקום כמעט יבקשו מימך לפחות 12 שנות לימוד. תגיד תודה שלא צריך פסיכומטרי.

!Demon!
29-06-11, 13:34
חחח אני נרשמתי ב350,ולא שאלו אותי כלום :cool:
אבל זה בטח כי זאתי שרושמת לא יכלה לעמוד בפני הפסים שלי בפיק :yup::yup:

IGOR
29-06-11, 13:41
חחח אני נרשמתי ב350,ולא שאלו אותי כלום :cool:
אבל זה בטח כי זאתי שרושמת לא יכלה לעמוד בפני הפסים שלי בפיק :yup::yup:

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח :11::11::11:

shay_323
29-06-11, 14:25
גם אותי לא שאלו אם יש 12 שנו"ל.
ואם ילדים בני 17 עושים את הקורס אז כנראה שאין באמת צורך בזה.

EyalZamir
29-06-11, 15:17
זה האדי קוגן המניאק הזה... הוא עשה לי ראיון אישי התסכלתי אליו בעיניים ראיתי בנאדם מניאק... תכלאס כל מי שבא לשם לראיונותת שחייפים כמו מקל לא ידעו בכלל לרשום 4 תרגילים לחזה -_- אני באתי אם מוטיבציה , באמת אוהב תתחום, מכור לספורט ולמכון כושר אוהב לעזור לאנשים להתאמן כמה שאני יכול... ודווקא אותי לא מקבלים?
זה מראה כמה המצב של המדינה הזה תקוע בשטוויות של רישיונות ומסמכים ולא מסתכלים מה באמת הבנאדם יכול לתת מעצמו!~
שטויותת הכול לטובה אני ימצא משהו אחר לעשות... חשבתי על משהו בשומרת הטבע =d אם חיות וזה... אבל בטח שם צריך גם בגרויות פלוס תואר וכל החרטות האלה p= יהיה טוב !~:]

lifton
29-06-11, 15:18
זה מוזר, תבדוק שוב תעשה קצת רעש, כי גם אותי לא שאלו..

!Demon!
29-06-11, 15:27
תשחד אותו עם כמה ליטר חלב,בדוק אתה מתקבל:boxing:

EyalZamir
29-06-11, 15:34
אני ישלח לו את חברה שלי .. אולי יעזור :]

IGOR
29-06-11, 15:37
יפה שאתה ככה מתחלק עם העולם בחברה שלך.

EyalZamir
29-06-11, 15:38
:):):):) בשביל מה יש בחורות?=d

IGOR
29-06-11, 15:39
שמע אם הייתי אומר ככה על חברה שלי,היא הייתה מגלה את זה בדרך כלשהי והייתה תולה אותי על איזה מגדל..

lifton
29-06-11, 15:43
תכלס, לא יעזור לך כל השרירים שמדובר בבחורה עצבנית..

נדב33
29-06-11, 17:29
גבר, אפשר גם לקבל קצת מחברה שלך?

ladybug
29-06-11, 18:52
עלק 12 שנות לימוד, וינגייט האלה בדיחה, אם שילמת כסף ואתה משאיר את זה ככה אז אתה פראייר אחי, תעשה רעש עד שתתקבל ואם לא אז שיחזירו לך תכסף.מה זה הזין הזה

nadavmoore
30-06-11, 01:10
אחינו, לדעתי בלי קשר לווינגייט כדי לך להשלים בגרויות ולנסות להשיג לפחות בגרות מלאה (זה כמובן אם אתה לא בא מבית עשיר ו\או הולך להכנס לעסק של אבא\אמא למרות שזה גם יכול לתרום לך שם) הדרישות בעולם הולכות ונהיות גבוהות - עובדה שאפילו לווינגייט זה חשוב

SmokingSnake
30-06-11, 01:35
שילמתי דמי הרשמה סתם 430 שקל לקורס מאמני חדר כושר .. אמרו לי שלא התקבלתי בגלל שאין לי 12 שנות לימוד !~ רציתי קצת להרחיב את הידע באימונים לדעת איך להתאמן יותר טוב וכל מיני דברים שקשורים לגוף...מישהו יודע איפה אפשר לעשות תקורס בלי תעודת 12 שנות לימוד?

אם אתה רוצה להרחיב ידע באימונים ולדעת להתאמן אני אמליץ לך על 2-3 ספרים שאתה יכול לקרוא... זה עדיף וזה יחסוך לך כמה אלפי שקלים

הקורסים האלה הם נחמדים, יש חומר תאורטי חשוב כמו אנטומיה ותפקוד של שרירי השלד הבסיסיים, אבל זה מדהים כמה הקורסים האלה אינדיווידואליים, לא מסודרים, ותלויים בערך ב99% על המרצה בקורס, יכול להיות קורס סביר עם מרצה נורמלי שחוקר וקורא ספרים, וקורס אחר עם מרצה ליצן שיגיד לך בקורס שבדדליפט הטרפזים והרחב גבי לא עובדים(אמיתי לגמרי מקורס שעבר לא מזמן בתל אביב)

ברוב המקרים מדריך טוב לא ייצא מהקורסים האלה אלא אם כן הוא באמת לומד משהו בעצמו.

בקורס שאני למדתי לא לימדו הרבה דברים:
-לימדו רק HB סקוואט בלי להזכיר פרונט סקוואט, LB סקוואט כמובן בלי לדבר על box squat או zercher squat ותנועות טיפה פחות מוכרות
-לא לימדו דדליפט רגיל/סטיף לג/רומני או תרגילים כמו ראק פולס, halting deadlift או כל תרגיל משיכה אפקטיבי לצורך העניין.
-לא לימדו חתירה עם מוט(הטענה שהעומס על הגב רב מדי)
-לא לימדו או הזכירו בכלל תרגילים כמו פאוורקלין/קלין פאוורסנאץ'/סנאץ' או כל תרגיל שקשור בהם
-לא לימדו באמת על פריודיזציה או על תכניות כוח כלשהן
-לא לימדו על חלוקה נורמלית מעבר לABC נניח ומישהו אכן רוצה תכנון דומה
-לא דיברו על תזונה שמותאמת למי שבאמת רוצה לפתח גוף, בקורס תזונה המליצו על כמויות חלבון נמוכות מדי, לא דיברו בכלל על חיטוב דל פחמימה, העמסות ודברים אחרים בסגנון אפילו כבדרך אגב.

בראיון כשהגעתי ותיארתי לרכזת של אחת השלוחות תכנית כוח לדוגמה היא הייתה בהלם, היא אמרה שהתכנית שאני עושה מתרכזת רק ברגליים(התייחסה לדדליפט כרגליים) ושאין בכלל עבודה על בטן/זרועות

העיקר שעשו ניתוחי תנועה של תנועות כמו הרחקה אופקית(:(), מדברים על שרירים פעילים, אבל לא מלמדים תרגילים קלאסיים בסיסיים שכל מתאמן צריך לדעת לבצע כמו שצריך(שלא לדבר על מישהו שאמור ללמד ולבקר טכניקה של אנשים)

אני מתייחס לקורס הזה כקורס בסיסי, שבחלקו היו טעויות גסות, שנותן לך תעודה לעבוד והאוכלוסיה שאשכרה תעבוד איתה לרוב זה פנסיונרים.
אם בא אלייך מתאמן רציני שנתיים-שלוש שיודע משהו מהחיים שלו אתה לא תוכל לעזור לו בגרוש אלא אם כן תלמד בכוחות עצמך הרבה מעבר
אם אתה רוצה ללמוד בשביל עצמך באמת תקרא כמה ספרים ומצבך יהיה טוב יותר

Jack3D
30-06-11, 03:07
עלק 12 שנות לימוד, וינגייט האלה בדיחה, אם שילמת כסף ואתה משאיר את זה ככה אז אתה פראייר אחי, תעשה רעש עד שתתקבל ואם לא אז שיחזירו לך תכסף.מה זה הזין הזה

לא נורא הוא תרם צדקה... סתם... עכשיו בוא תשמע גבר..

יש לי במכון בישוב שלי מדריכה בשנות ה43 לחייה - היא סיימה קורס מדריכי כושר בווינגייט אוקיי.. ווינגייט נחשב פירסט קלאס נכון? יפה..

בקיצור שלשום הייתי באמצע אימון חזה כהרגלי.. ופתאום היא באה אליי ביציאה...

" נכון יש תאלו שעולים על הבמה מנופחים מפלצות עם השמן והשיזוף .. "

(גיחכתי ואמרתי נו..??)

אז היא עונה לי : למדנו את זה בווינגייט , הם לא מרימים משקולות!!!
אני אומרת לך למדנו את זה , הם 5 קילו לא מרימים..

ואז אני עומד מולה ושואל אותה.. רוני קולמן גיי קטלר.. ישבו בשמש אכלו ערגליות שוקו ועלו לבמה?
היא אומרת לי.. אני לא בדיוק יודעת הם פשוט לא מרימים משקולות..

בשלב זה אני הרמתי ידיים ואמרתי לה... את צודקת..

בקיצור.. בוגרת ווינגייט... חחחחח (כל כך פרימיטיבית שטוענת שסלט עם כף קוטג מצויין לאחר אימון )

תאמין לי מי שמכור לספורט שם בכיס הקטן כל מאמן חדר כושר - וכל המאמני חדר כושר השחיפים בהולמס פליס בנתניה לא מבינים כלום , הדבר היחיד שהם מבינים זה לדחוף לך מטריקס חמאת בוטנים ב390 שקל.. שאני קונה אותה ב230.

בקיצור גבר , הכל לטובה.

Gaga1234
30-06-11, 03:25
מסכים הרמה של המדריכי כושר בארץ כל כך נמוכה שזה עצוב יצא לי להכיר רק מדריך אחד שהוא באמת היה תותח טוב נו אבל הוא היה פאורליפטר רוסי חחח.

Scylla
30-06-11, 03:45
אני היחיד כאן שחושב שוינגייט לא חצופים, לא פעורים, ולא עשו שומדבר לא הגיוני?
בגרות מלאה צריך להיות תנאי לכל קורס עיוני כלשהו, אם לא השלמת בגרות, שזה בהחלט יותר קל מקורס מאמנים, למה שתסיים בהצלחה קורס מאמנים? אני לא בא בגישה מזלזלת, פשוט אומר לך איך זה נראה מהצד שלהם.

ולגבי "שחיפים" שבאים לקורס. מאמן לא צריך להיות ס1ס. הוא צריך להיות אינטיליגנט ופתוח ללמוד. יש לי במכון מאמן ס1ס שכולם מתלהבים ממנו, ברקורד מר ישראל, ולעניות דעתי אין לו שום מושג באימון. לעומת זאת 2 מאמנים אחרים, אתלטים, אחד ספרינטר, אחד טריאתלוניסט, שאומנם יש להם הרבה מה ללמוד אבל תמיד באים בגישה פתוחה, לא שוללים כלום, לא שחצנים, חיצונית נראים שחיפים (כי הם לא צריכים להיות גדולים) אבל מבינים הרבה יותר מרוב המאמנים הבדיחתיים. מעבר לזה, אם אני אזריק לכל טמבל, אזרוק אותו למכון לשעה כמה פעמים בשבוע, הוא יהיה ס1ס. זה אומר שהוא מתאים לאמן?

נדב33
30-06-11, 04:29
ווינגייט כן חצופים בזה שמראש הם לא היו צריכים לגבות ממנו כסף
וזוהי החוצפה הגדולה
גם הוא אידיוט בזה שהוא לא בירר זאת לפני ששילם
אבל עדיין אתה מצפה ממכון כמו ווינגייט שיהיה הוגן
ולא יקח את הכסף- או לפחות ידאג להחזיר לו
וואלה אם זה היה קורה לי הייתי הופך להם את המקום
עד שיחזירו לי את הכסף
ומצידי שיביאו את הימ"מ

Jack3D
30-06-11, 11:47
[QUOTE=Scylla;1102378]אני היחיד כאן שחושב שוינגייט לא חצופים, לא פעורים, ולא עשו שומדבר לא הגיוני?
בגרות מלאה צריך להיות תנאי לכל קורס עיוני כלשהו, אם לא השלמת בגרות, שזה בהחלט יותר קל מקורס מאמנים, למה שתסיים בהצלחה קורס מאמנים? אני לא בא בגישה מזלזלת, פשוט אומר לך איך זה נראה מהצד שלהם.

-------------------------

י.ח דמרי וסמי עופר ז״ל, לא היו מעולם בבית הספר, אין קשר בין 12 שנות לימוד להסמכת מדריך ח״כ. (מדובר על המליונים שהם בנו ב2 ידיים).
העולם שלנו פשוט הפך להיות יותר מודרני והתנאי קבלה לפיכך עלו.

גשש בלש
30-06-11, 12:39
[QUOTE=Scylla;1102378]אני היחיד כאן שחושב שוינגייט לא חצופים, לא פעורים, ולא עשו שומדבר לא הגיוני?

-------------------------

י.ח דמרי וסמי עופר ז״ל, לא היו מעולם בבית הספר, אין קשר בין 12 שנות לימוד להסמכת מדריך ח״כ. (מדובר על המליונים שהם בנו ב2 ידיים).
העולם שלנו פשוט הפך להיות יותר מודרני והתנאי קבלה לפיכך עלו.

בתור אחד שניגש לבגרויות הבנתי שזה ממש לא אינדיקציה לחוכמה ולרוב גם לא לומדים מזה שום דבר.
לא חסרים כל מיני טמבלים שעברו ואפילו הוציאו ציון טוב.

ladybug
30-06-11, 15:49
מה קשור בגרות מלאה לקורס מסריח, זה סתם מגביל אנשים שרוצים לעשות את הקורס בשקט ופתאום צריכים להשלים כל מני מקצועות שעשו לפני שנים,למי יש זין לזה וסייקלה בוא תסביר לי מה הקשר בין תעודת בגרות להצלחה בחיים בשאר דברים שתעשה כמו את הקורס הזה למשל, אני חסרים לי שתי מקצועות ספרות והסטוריה אז אין לי בגרות מלאה בגלל זה ובכל זאת עשיתי את הקורס בלי בעיה בכלל והשקעתי כמו מניאק אז? אם היו מבקשים ממני תעודת בגרות אני בספק שהייתי עושה את הקורס.

EyalZamir
30-06-11, 17:42
לדעתי ladybug אתה צודק....
ובסוף שלחתי את סבתא שלי [ עירקית שאוהבת לריב] נסיכה כזאתת דברה איתם צעקה עליהם קצת.. מחזירים את הכסףף
וביררתי לגבי אוניברסיטת תל אביב שיאים. שאלתי אותם אם אני צריך 12 שנות לימוד להתקבל אמרו לי שלא.
מה אתם אומרים ? שווה ללכת לעשות שם את הקורס? זה לא שאני לא יודע להתאמן.. אני דווקא מתאמן מצויןן.. עובד לאט גם בהורדה גם בעליה. עובד בצורה נכונה ולא מזיקה . אוכל כמו שצריך . יודע איך לעבוד נכון בכל התרגילים שקיימים... אבל בשביל תעודה מזורגגת של מאמן חדר כושר צריך קורס.. אז מה נעשה :]
על הדרך נלמד עוד קצת דברים

!Demon!
30-06-11, 17:51
שווה לעשות תקורס רק אם אתה רוצה לעבוד בזה אחרי זה...רמת הקורס לא משנה כי בכל מקרה הרוב ילמדו שם שטויות ...את הידע תרכש לבד ממקורות אמינים באינטרנט...
אני גם עכשיו מתחיל,לא מעניין אותי הרמה של המדריכים אני רוצה לסיים אותו וזהו...
גם כניראה איזה 15 אחוז אני יפספס:lol: אפשר גג 20%...

EyalZamir
30-06-11, 18:26
שמע אני בקטע של לעבוד רק במשהו שאני אוהב.. ומכון כושר וספורט זה משהו שאני אוהב לעשות. אז למה לא? אני מאוד אוהב לעזור גם לאנשים להתאמן כמו שצריך זה עושה לי טוב בנשמה :]
אני יילך על זה בע"ה יהיה טוב ב
בהצלחה

hypertrophy
30-06-11, 19:02
לדעתי ladybug אתה צודק....
ובסוף שלחתי את סבתא שלי [ עירקית שאוהבת לריב] נסיכה כזאתת דברה איתם צעקה עליהם קצת.. מחזירים את הכסףף
וביררתי לגבי אוניברסיטת תל אביב שיאים. שאלתי אותם אם אני צריך 12 שנות לימוד להתקבל אמרו לי שלא.
מה אתם אומרים ? שווה ללכת לעשות שם את הקורס? זה לא שאני לא יודע להתאמן.. אני דווקא מתאמן מצויןן.. עובד לאט גם בהורדה גם בעליה. עובד בצורה נכונה ולא מזיקה . אוכל כמו שצריך . יודע איך לעבוד נכון בכל התרגילים שקיימים... אבל בשביל תעודה מזורגגת של מאמן חדר כושר צריך קורס.. אז מה נעשה :]
על הדרך נלמד עוד קצת דברים

ועדיין גרמתי לך חודש שלם לקום כל שעתיים ולהתהפך לצד השני כדי שהקוביות יתיישרו

No_Troll
01-07-11, 15:18
מה קשור בגרות מלאה לקורס מסריח, זה סתם מגביל אנשים שרוצים לעשות את הקורס בשקט ופתאום צריכים להשלים כל מני מקצועות שעשו לפני שנים,למי יש זין לזה וסייקלה בוא תסביר לי מה הקשר בין תעודת בגרות להצלחה בחיים בשאר דברים שתעשה כמו את הקורס הזה למשל, אני חסרים לי שתי מקצועות ספרות והסטוריה אז אין לי בגרות מלאה בגלל זה ובכל זאת עשיתי את הקורס בלי בעיה בכלל והשקעתי כמו מניאק אז? אם היו מבקשים ממני תעודת בגרות אני בספק שהייתי עושה את הקורס.

יש מצב חסרה לך גם בגרות בהבעה ולשון?

Bodybuilder
01-07-11, 15:59
אחי, זו ביורוקרטיות מגעילה, נפלת על בן אדם זבל כניראה, מה הקשר 12 שנות לימוד ?!
לא שואלים בכלל.

Bodybuilder
01-07-11, 16:22
אם אתה רוצה להרחיב ידע באימונים ולדעת להתאמן אני אמליץ לך על 2-3 ספרים שאתה יכול לקרוא... זה עדיף וזה יחסוך לך כמה אלפי שקלים

הקורסים האלה הם נחמדים, יש חומר תאורטי חשוב כמו אנטומיה ותפקוד של שרירי השלד הבסיסיים, אבל זה מדהים כמה הקורסים האלה אינדיווידואליים, לא מסודרים, ותלויים בערך ב99% על המרצה בקורס, יכול להיות קורס סביר עם מרצה נורמלי שחוקר וקורא ספרים, וקורס אחר עם מרצה ליצן שיגיד לך בקורס שבדדליפט הטרפזים והרחב גבי לא עובדים(אמיתי לגמרי מקורס שעבר לא מזמן בתל אביב)

ברוב המקרים מדריך טוב לא ייצא מהקורסים האלה אלא אם כן הוא באמת לומד משהו בעצמו.

בקורס שאני למדתי לא לימדו הרבה דברים:
-לימדו רק HB סקוואט בלי להזכיר פרונט סקוואט, LB סקוואט כמובן בלי לדבר על box squat או zercher squat ותנועות טיפה פחות מוכרות
-לא לימדו דדליפט רגיל/סטיף לג/רומני או תרגילים כמו ראק פולס, halting deadlift או כל תרגיל משיכה אפקטיבי לצורך העניין.
-לא לימדו חתירה עם מוט(הטענה שהעומס על הגב רב מדי)
-לא לימדו או הזכירו בכלל תרגילים כמו פאוורקלין/קלין פאוורסנאץ'/סנאץ' או כל תרגיל שקשור בהם
-לא לימדו באמת על פריודיזציה או על תכניות כוח כלשהן
-לא לימדו על חלוקה נורמלית מעבר לABC נניח ומישהו אכן רוצה תכנון דומה
-לא דיברו על תזונה שמותאמת למי שבאמת רוצה לפתח גוף, בקורס תזונה המליצו על כמויות חלבון נמוכות מדי, לא דיברו בכלל על חיטוב דל פחמימה, העמסות ודברים אחרים בסגנון אפילו כבדרך אגב.

בראיון כשהגעתי ותיארתי לרכזת של אחת השלוחות תכנית כוח לדוגמה היא הייתה בהלם, היא אמרה שהתכנית שאני עושה מתרכזת רק ברגליים(התייחסה לדדליפט כרגליים) ושאין בכלל עבודה על בטן/זרועות

העיקר שעשו ניתוחי תנועה של תנועות כמו הרחקה אופקית(:(), מדברים על שרירים פעילים, אבל לא מלמדים תרגילים קלאסיים בסיסיים שכל מתאמן צריך לדעת לבצע כמו שצריך(שלא לדבר על מישהו שאמור ללמד ולבקר טכניקה של אנשים)

אני מתייחס לקורס הזה כקורס בסיסי, שבחלקו היו טעויות גסות, שנותן לך תעודה לעבוד והאוכלוסיה שאשכרה תעבוד איתה לרוב זה פנסיונרים.
אם בא אלייך מתאמן רציני שנתיים-שלוש שיודע משהו מהחיים שלו אתה לא תוכל לעזור לו בגרוש אלא אם כן תלמד בכוחות עצמך הרבה מעבר
אם אתה רוצה ללמוד בשביל עצמך באמת תקרא כמה ספרים ומצבך יהיה טוב יותר

1) בקורס שאני עשיתי כן לימדו על פרונט סקוואט
2) חתירה אם מוט ? bent over row ? לא מלמדים ? ממתי לא ? בולשיט ! ההסבר היחיד שאני מוצא זה מרצה אידיוט, הרי לפי החוק הוא חייב, כי התרגיל נמצא ברשימת תרגילי החובה שאמורים ללמד בקורס כזה, מרצה דפוק כמו שאמרת.
3) zercher squat - << לא רלוונתי בכלל, איך זה קשור לח"כ ממוצע היום ?! כמה אנשים כבר יצא לך לראות מבצעים את התרגיל ??
4) הנפה ודחיקה גם לא רלוונתי לקורס ח"כ, הרמת משקולות זה ספורט בפני עצמו.
5) כן לימדו על חלוקה נורמאלית, וכן דיברו על רוב שיטות אימון הקיימות בח"כ !
6) כן דיברו על תזונה מתאימה לספורטאים, אם אתה חושב ש 2.5 גרם חלבון לקילו משקל גוף של ספורטאי << זה לא מספיק, זאת בעיה שלך, ורק שלך אחי. (ואם המרצה שלך דיבר על מספרים נמוכים מזה בהרבה, סימן שהוא דפוק.

Cuba
01-07-11, 17:31
2) חתירה אם מוט ? bent over row ? לא מלמדים ? ממתי לא ? בולשיט ! ההסבר היחיד שאני מוצא זה מרצה אידיוט, הרי לפי החוק הוא חייב, כי התרגיל נמצא ברשימת תרגילי החובה שאמורים ללמד בקורס כזה, מרצה דפוק כמו שאמרת.
3) zercher squat - << לא רלוונתי בכלל, איך זה קשור לח"כ ממוצע היום ?! כמה אנשים כבר יצא לך לראות מבצעים את התרגיל ??
6) כן דיברו על תזונה מתאימה לספורטאים, אם אתה חושב ש 2.5 גרם חלבון לקילו משקל גוף של ספורטאי << זה לא מספיק, זאת בעיה שלך, ורק שלך אחי. (ואם המרצה שלך דיבר על מספרים נמוכים מזה בהרבה, סימן שהוא דפוק.

אצלנו בקרוס התזונה זה היה מינימלי ואמרתי למרצה שלנו שאני אוכל 4 ביצים ביום והיא לא מבינה איך אני בחיים בכלל ולא מת מכולסטרול
היא אמרה לנו שכולסטרול ליום לאדם רגיל זה 200 ולבן אדם מתאמן זה 300 mg

אמרו לנו שבנט אובר תרגיל מסוכן מאוד לגב
הצורה שבה למדו סקואט פשוט נוראית ומתכון לפציעה

בבנית תוכנית אימון לא לימדו יותר מידי פשוט אמרו תעשו 27 סטים בכל אימון ותכנון הגיוני זה הכול

ladybug
01-07-11, 18:17
יש מצב חסרה לך גם בגרות בהבעה ולשון?

אויי לא תראו הוא ציטט אותי שהתבלבלתי במילה יאאלה איזה פאדיחה פאקקקק
לא רוצה להתבגר אה יא טרול מטומטם? החברים הליצנים שלך כולם אכלו באן אתה לבד פה אחי אתה לא מצחיק.

SmokingSnake
02-07-11, 00:00

1/3- סתם זרקתי זרקר סקוואט, מה עם LB SQUAT, מה עם overhead squat תרגילים לגיטימיים וחשובים, ואם לימדו אצלכם פרונט סקוואט אני רוצה לראות מדריך אחד שיודע ללמד איך לעשות את התרגיל או יותר מזה, שיעשה סט של 5 חזרות עם 60 קילו בלי ליפול לעומק לגיטימי
2- חתירה עם מוט אם מלמדים אז מלמדים בצורה לא נכונה, אצלנו בכלל לא לימדו, ואני יודע על 3 קורסים במקומות שונים שלימדו שהעומס על הגב רב מדי והתרגיל הזה פשוט יגרור פציעות, כאילו הבנאדם יהיה נכה אחרי זה.
4- בנאדם צריך לפחות לדעת על קיומם של תרגילים אלה ואחרים, לא חסרים היום אנשים שמתחילים להתאמן בקרוספיט, וכשאחד יבוא לשאול מדריך על רוחב אחיזה או hook grip הרוב בכלל יחשבו שקלין זה מסיר שומנים ולא תרגיל, בושה.
5- אתה יודע לבנות תכנית ABCD בחלוקה טובה? אתה יכול לתכנן תוכנית כוח עם פריודיזציה שבועית למתאמן מתחיל/בינוני? מה עם פריודיזציה של חודש?
6- אצלנו דיברו תמיד על 1.5 גרם חלבון, והמרצה שיש בדרך כלל זאת תזונאית בת 28 עם תואר ראשון, שהאימונים שלה בחדר כושר זה בדרך כלל cardio וכמה תרגילים בסטודיו, ברוב הקורסים ההמלצות לצריכת חלבון נמוכה מדי

אני מעריך את המרצים אצלנו שאמרו לדוגמה שסקוואט זה תרגיל בסיסי שחייב להיות בכל תוכנית, אבל יש הרבה שטויות שעברו ותוכן רחב שלא עבר, לא צריך לבזבז 7 שעות על עקומת אורך מתח לבייספס ותרגילים עם פריצ'ר ושטויות כאלה

בכל קורס מדברים על תפקודי שרירי הזרועות המון וכמעט לא מתייחסים לפלג גוף התחתון, לעבודה של השרירים מסביב לברך, או לאימונים תוך כדי פציעות ברכיים(מה שקורה לכל בנאדם שלישי בחדר כושר) ואז אתה רואה בנאדם עם שחיקת סחוס שהפיזיותרפיסט ביקש שיחזק את ה4 ראשי אז הוא עושה פשיטות ברך במכונה ומזיין לעצמו תברך עוד יותר, אבל העיקר שיודעים לתת לו דרופ סטים לזרועות ולהסביר לו על זוויות יישום בתרגילי פמפום לבייספס

Cuba
02-07-11, 00:26
מה שאני אוהב שמלמדים מלא וריאציות של תרגילים לזוקפי גו ובטן במקום להגיד תעשו סקואט ודדליפט כבדים

SmokingSnake
02-07-11, 00:44
בקיצור יש עוד הרבה מה להרחיב, וקורס כזה שמוכר ע"י משרד החינוך לא אמור להיות תלוי במרצה שלך ועד כמה הוא תותח, צריך להיות אינדקס ברור, שעובר בכל הקורסים בצורה שווה וברמה נורמלית לבנאדם שאמור לעבוד בזה(חייב להכיר את כל מה שהוא יראה בעבודה לפחות ברמת ההכרה)
שלא כל בית ספר יעשה מה בראש שלו ואז בנאדם מתאמן ויש לו 9 אנשים שכל אחד אומר לו משהו אחר והוא הולך להתייעץ עם זה שהכי סוס או זה שמרים הכי הרבה

Cuba
02-07-11, 00:53
בקיצור יש עוד הרבה מה להרחיב, וקורס כזה שמוכר ע"י משרד החינוך לא אמור להיות תלוי במרצה שלך ועד כמה הוא תותח, צריך להיות אינדקס ברור, שעובר בכל הקורסים בצורה שווה וברמה נורמלית לבנאדם שאמור לעבוד בזה(חייב להכיר את כל מה שהוא יראה בעבודה לפחות ברמת ההכרה)
שלא כל בית ספר יעשה מה בראש שלו ואז בנאדם מתאמן ויש לו 9 אנשים שכל אחד אומר לו משהו אחר והוא הולך להתייעץ עם זה שהכי סוס או זה שמרים הכי הרבה

אם ככה אז אני הגיל גרנות של החדר כושר שלנו :sbb4:

Bodybuilder
02-07-11, 12:11
אצלנו בקרוס התזונה זה היה מינימלי ואמרתי למרצה שלנו שאני אוכל 4 ביצים ביום והיא לא מבינה איך אני בחיים בכלל ולא מת מכולסטרול
היא אמרה לנו שכולסטרול ליום לאדם רגיל זה 200 ולבן אדם מתאמן זה 300 mg

אמרו לנו שבנט אובר תרגיל מסוכן מאוד לגב
הצורה שבה למדו סקואט פשוט נוראית ומתכון לפציעה

בבנית תוכנית אימון לא לימדו יותר מידי פשוט אמרו תעשו 27 סטים בכל אימון ותכנון הגיוני זה הכול

המרצה הראשי שלנו ורכז הקורס היה ליאור שניאור, בן אדם מאוד רציני, בעל המון ידע, (שלוחת ווינגייט בקריות) ובמקרה שיעורי תזונה למדנו עם אישתו, הכול היה ברמה, התרשמתי מאוד !

לגבי הביצים: אותנו לימדו שמה שבאמת משפיע על רמות והיחס של כולסטרול, זה לא הכולסטרול שאנו מקבלים דרך המזון - אלה יותר השומנים המוקשים שדוחפים היום לכול המאפים, ממתקים, שוקולדים חטיפים ועוד .. בקיצור מרגרינה - אוייב מספר אחד לעורקים, בנוסף, תמיד יש את הנטיקה בתמונה, וכמובן השמנה, אנשים שמנים נמצאים בסיכון גבה יותר לקבל חסימת עורקים והתקף לב.
היתי ממש שמח לשמוע את זה בשיעור, אני תומך בגישה הזאת, ואני אומר את האמת - לא ציפיתי לשמוע את זה בווינגיט !
לגבי ההמלצה לצריכה היומים - המרצה הסבירה שצריך להתייחס לזה כלהמלצה כללית, ולא להגזים עם זה.
לגבי בנט אובר - זה ממש מדהים אותי שהוא לקח על עצמו אחריות להחליט אם זה כן או לא בריא, הם לא צריכים להכנס לנושא הזה בכלל, המרצה אמור ללמד לפי מתוכנת של הקורס, יש דברים שהוא יכול להוסיף, אבל יש דברי חובה, למה לא שאלת את המרצה, איך הוא מסביר את זה שהתרגיל נמצא ברשימת התרגילי החובה של ווינגיט, למה זה שם ? כדי שנדע שהתרגיל מסוכן ונזהיר את המתאמנים שלנו ברגע שזהינו מישהו מבצע אותו ?!
חוץ מזה שכול תרגיל יכול להיות מסוכן ובריא באותה מדינה, תלוי בביצוע ובצרכים של כול אחד, לדוגמה הרחקת כתפיים הוא תרגיל מסוכן, אתה יכול לשבור לחברך שבדיוק עבר לידך את הלסת בזמן שבצעת אותו ..
לגבי מה שאתה אומר בנוגע לתוכנית אימון - אין לי מה להגיד, בזיון פשוט.

Cuba
02-07-11, 12:35
המרצה הראשי שלנו ורכז הקורס היה ליאור שניאור, בן אדם מאוד רציני, בעל המון ידע, (שלוחת ווינגייט בקריות) ובמקרה שיעורי תזונה למדנו עם אישתו, הכול היה ברמה, התרשמתי מאוד !

לגבי הביצים: אותנו לימדו שמה שבאמת משפיע על רמות והיחס של כולסטרול, זה לא הכולסטרול שאנו מקבלים דרך המזון - אלה יותר השומנים המוקשים שדוחפים היום לכול המאפים, ממתקים, שוקולדים חטיפים ועוד .. בקיצור מרגרינה - אוייב מספר אחד לעורקים, בנוסף, תמיד יש את הנטיקה בתמונה, וכמובן השמנה, אנשים שמנים נמצאים בסיכון גבה יותר לקבל חסימת עורקים והתקף לב.
היתי ממש שמח לשמוע את זה בשיעור, אני תומך בגישה הזאת, ואני אומר את האמת - לא ציפיתי לשמוע את זה בווינגיט !
לגבי ההמלצה לצריכה היומים - המרצה הסבירה שצריך להתייחס לזה כלהמלצה כללית, ולא להגזים עם זה.
לגבי בנט אובר - זה ממש מדהים אותי שהוא לקח על עצמו אחריות להחליט אם זה כן או לא בריא, הם לא צריכים להכנס לנושא הזה בכלל, המרצה אמור ללמד לפי מתוכנת של הקורס, יש דברים שהוא יכול להוסיף, אבל יש דברי חובה, למה לא שאלת את המרצה, איך הוא מסביר את זה שהתרגיל נמצא ברשימת התרגילי החובה של ווינגיט, למה זה שם ? כדי שנדע שהתרגיל מסוכן ונזהיר את המתאמנים שלנו ברגע שזהינו מישהו מבצע אותו ?!
חוץ מזה שכול תרגיל יכול להיות מסוכן ובריא באותה מדינה, תלוי בביצוע ובצרכים של כול אחד, לדוגמה הרחקת כתפיים הוא תרגיל מסוכן, אתה יכול לשבור לחברך שבדיוק עבר לידך את הלסת בזמן שבצעת אותו ..
לגבי מה שאתה אומר בנוגע לתוכנית אימון - אין לי מה להגיד, בזיון פשוט.

לאדע מה איתך סקואט ודדליפט כבדים=רמת כולסטרול , שומנים , סוכרים תקינה בדם

Bodybuilder
02-07-11, 12:37
1/3- סתם זרקתי זרקר סקוואט, מה עם LB SQUAT, מה עם overhead squat תרגילים לגיטימיים וחשובים, ואם לימדו אצלכם פרונט סקוואט אני רוצה לראות מדריך אחד שיודע ללמד איך לעשות את התרגיל או יותר מזה, שיעשה סט של 5 חזרות עם 60 קילו בלי ליפול לעומק לגיטימי
2- חתירה עם מוט אם מלמדים אז מלמדים בצורה לא נכונה, אצלנו בכלל לא לימדו, ואני יודע על 3 קורסים במקומות שונים שלימדו שהעומס על הגב רב מדי והתרגיל הזה פשוט יגרור פציעות, כאילו הבנאדם יהיה נכה אחרי זה.
4- בנאדם צריך לפחות לדעת על קיומם של תרגילים אלה ואחרים, לא חסרים היום אנשים שמתחילים להתאמן בקרוספיט, וכשאחד יבוא לשאול מדריך על רוחב אחיזה או hook grip הרוב בכלל יחשבו שקלין זה מסיר שומנים ולא תרגיל, בושה.
5- אתה יודע לבנות תכנית ABCD בחלוקה טובה? אתה יכול לתכנן תוכנית כוח עם פריודיזציה שבועית למתאמן מתחיל/בינוני? מה עם פריודיזציה של חודש?
6- אצלנו דיברו תמיד על 1.5 גרם חלבון, והמרצה שיש בדרך כלל זאת תזונאית בת 28 עם תואר ראשון, שהאימונים שלה בחדר כושר זה בדרך כלל cardio וכמה תרגילים בסטודיו, ברוב הקורסים ההמלצות לצריכת חלבון נמוכה מדי

אני מעריך את המרצים אצלנו שאמרו לדוגמה שסקוואט זה תרגיל בסיסי שחייב להיות בכל תוכנית, אבל יש הרבה שטויות שעברו ותוכן רחב שלא עבר, לא צריך לבזבז 7 שעות על עקומת אורך מתח לבייספס ותרגילים עם פריצ'ר ושטויות כאלה

בכל קורס מדברים על תפקודי שרירי הזרועות המון וכמעט לא מתייחסים לפלג גוף התחתון, לעבודה של השרירים מסביב לברך, או לאימונים תוך כדי פציעות ברכיים(מה שקורה לכל בנאדם שלישי בחדר כושר) ואז אתה רואה בנאדם עם שחיקת סחוס שהפיזיותרפיסט ביקש שיחזק את ה4 ראשי אז הוא עושה פשיטות ברך במכונה ומזיין לעצמו תברך עוד יותר, אבל העיקר שיודעים לתת לו דרופ סטים לזרועות ולהסביר לו על זוויות יישום בתרגילי פמפום לבייספס

אין לי כח בנפרד לענות לך על הכול, בחלק מהדברים אני מסכים איתך לגבי, מצד שני לתלמידים בקורס היה קשה לעקל גם את החומר הפשוט שלמדנו.. ואתה מדבר על HB ו LB סקוואט, לגבי אובר-הד סקוואט, אני בכלל שותק ..
לגבי ווקטורים, מאות עקומות בנושאים שונים, זוויות ישום, מומנטים וכד', באמת נסחפו קצת - היה אפשר לצמצם, יותר מדי תאוריה וקשקושים ..
לגבי שחיקת סחוס והפיזיאותרפיסט המליץ והמדריך פישל >> אני עוד פעם יחזור למה שאמרתי קודם, היה לי ולכול הקורס שלנו מזל, המרצה שלנו היה מרצה תותח בעל ידע רב, התעסק בבודיבילדינג בעבר, היום הוא מאמן אישי, פיזיאוטרפיסט תואר 2, ומרצה, לכן הרווחנו.:ok:
לא צריך להוסיף על פשיטת ברכיים, המרצה היה אומר, שלמרות שהקורס טיפה מחייב אותו ללמד נושאים ספציפיים בצורה מסויימת, הוא בכול זאת היה חוזר על משפט אחד כול פעם: הגוף שלנו צריך לעבוד כיחידה תפקודית אחת, או במילים פשוטות, התרגילים שאנחנו צריכים לבצע צריכים להיות רב מפרקיים (על זה צריך לבסס תוכנית אימון).
לגבי פריאודיזציה, מסכים איתך לגמרי - לא לימדו, הקורס הזה שעשינו בכלל לא נכנס למושג "נפח אימונים" וחבל ...

SmokingSnake
02-07-11, 14:57
אני מברך אותך שנפלת על מרצים טובים בקורס שמעודדים תרגילים מורכבים.

בקשר לעומס בקורס, מי שנכנס להלם מה100 תרגילים המעאפנים שמלמדים והיה לו קשה כנראה לא צריך לעבוד בחדר כושר, בנאדם שמשלם 2000 שקל בקורס אקדמאי של 5-6 נ"ז לומד כמות חומר משולשת ממה שלומדים בקורס הזה בחודשיים.

אם יקחו את הקורס הזה כקורס קל שכל אחד צריך לעבור המצב יישאר זהה, וחצי מהאנשים לא ידעו לעשות את העבודה שלהם
מי שלא עובר משהו בקורס הזה 4-5 פעמים לדעתי גם לא צריך לעבוד בזה, לא ראיתי מישהו שאשכרה יושב לומד ולא עובר מועד ב', אלא אם כן יש לו ליקוי למידה חריף

Vodex
02-07-11, 15:40
איך 12 שנות לימוד?? אני עשיתי את זה בגיל 16.8 עליתי בדיוק לי"ב

IGOR
02-07-11, 15:49
יש לי שאלה. חבר שלי 1.60 בערך והוא מת על סקוואט אבל אמרו לו שהוא יהיה נמוך יותר אם הוא יעשה אותו. זה נכון?

Cuba
02-07-11, 16:05
יש לי שאלה. חבר שלי 1.60 בערך והוא מת על סקוואט אבל אמרו לו שהוא יהיה נמוך יותר אם הוא יעשה אותו. זה נכון?

בהחלט

IGOR
02-07-11, 16:10
בהחלט

אוקיי תודה. אז אני אגיד לו שיעשה רק גיי פרס.

גשש בלש
02-07-11, 16:44

מנסיון סקוואט מנמיך
פעם הייתי מוציא את המוט מגבוה יותר ואחרי כמה חודשים של סקוואטים אני התחלתי להוציא מהנמוך יותר

IGOR
02-07-11, 16:51
מנסיון סקוואט מנמיך
פעם הייתי מוציא את המוט מגבוה יותר ואחרי כמה חודשים של סקוואטים אני התחלתי להוציא מהנמוך יותר

הייתי ציני עח שלי..

SHAI_22
02-07-11, 16:55
אוקיי תודה. אז אני אגיד לו שיעשה רק גיי פרס.

GJFjYyA40ss

דקה 0:12 מוקדש לך.

hypertrophy
02-07-11, 17:26
תאכל'ס...זה באמת מפגר ששיעור שלם מזיינים לך בשכל על אורך מתח שריר ואיזה ראש של הבייספס עובד יותר כשאתה על פריצ'ר או בשיפוע חיובי
ושיעור אחרמלמדעים אותך לבודד את כל אחד מהראשים של הטרייספס.....
אבל סקוואט כמו שצריך לא טורחים ללמד-הנה שתי שיעורים שיכולתם להעיף לגמרי ולשים במקומם ניתוח רציני יותר של סקוואט מלא ודדליפט-לפחות!

IGOR
02-07-11, 17:37
GJFjYyA40ss

דקה 0:12 מוקדש לך.

:bye1::bye1::laughing::laughing:

Damn It.
02-07-11, 17:48
:bye1::bye1::laughing::laughing:

אפילו מלכנו אומר שלג פרס זה גיי

מה עוד אפשר לומר?!!??!?!?!?!?!?!?!?!

ladybug
02-07-11, 18:22
אתם מתים על הסקוואט והדדליפט אה, מי שלא עושה תתרגילים האלה לא בנאדם מבחנתכם אתם לוקחים את זה יותר מדי קשה הייתי אומר.

hypertrophy
02-07-11, 19:00
אתם מתים על הסקוואט והדדליפט אה, מי שלא עושה תתרגילים האלה לא בנאדם מבחנתכם אתם לוקחים את זה יותר מדי קשה הייתי אומר.

נכון הוא נידון למיתה
טמבל

IGOR
02-07-11, 19:02

אתה מכיר תכוסיות האלה ששמים לך איזה 8 פלטות בלג פרס וחושבים שהם כאלה חזקים?!

אבל תכלס אם ישימו להם פלטה וחצי בסקוואט,הם יתחילו לבכות כמה כואב להם הצוואר והגב לכן הם מעדיפים לשכב או לשבת על איזה מכונה ולאונן.. זה פשוט מביך לעשות את הלג פרס הזה..

ladybug
02-07-11, 19:23
נכון הוא נידון למיתה
טמבל

תגיד לי מה אתה רוצה? דבר כמו בנאדם לא יקרה לך כלום

ladybug
02-07-11, 19:25
אתה מכיר תכוסיות האלה ששמים לך איזה 8 פלטות בלג פרס וחושבים שהם כאלה חזקים?!

אבל תכלס אם ישימו להם פלטה וחצי בסקוואט,הם יתחילו לבכות כמה כואב להם הצוואר והגב לכן הם מעדיפים לשכב או לשבת על איזה מכונה ולאונן.. זה פשוט מביך לעשות את הלג פרס הזה..

למה מביך אחי בגלל שזה לא סקוואט נו באמת, זה תרגיל מצויין זה שסקוואט יותר טוב לא אומר שהתרגיל מעפאן.

hypertrophy
02-07-11, 19:34
תגיד לי מה אתה רוצה? דבר כמו בנאדם לא יקרה לך כלום

שתפסיק לדבר כמו טמבל.....
אם מישהו אומר משהו חכם יקראו לו פה גאווווןןן מללללךךך
אבל אם אתה אומרת שטויות ומדבר כמו טמבל...יקראו לך טמבל
לא הגיוני?

ladybug
02-07-11, 20:47
שתפסיק לדבר כמו טמבל.....
אם מישהו אומר משהו חכם יקראו לו פה גאווווןןן מללללךךך
אבל אם אתה אומרת שטויות ומדבר כמו טמבל...יקראו לך טמבל
לא הגיוני?

טוב אחי

Bodybuilder
03-07-11, 08:09
גיי-פרס, תיאור מצויין למכשיר מיותר ..
מתאמנים שמעמיסים על המכשיר חצי טון ומשאירים את כול הח"כ ללא צלחות >> להורג.

Cuba
03-07-11, 09:36
גיי-פרס, תיאור מצויין למכשיר מיותר ..
מתאמנים שמעמיסים על המכשיר חצי טון ומשאירים את כול הח"כ ללא צלחות >> להורג.

קורה לי אותו דבר בסקואט...

IGOR
03-07-11, 12:39
פפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפתיייייייייייייייייייתתתתתת תתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת מבחילללללללללללל וגזעןןן