PDA

צפה בגרסא המלאה : חוסר תמיכה

amir harduf
20-03-07, 21:29
איך אתם מתמודדים עם חוסר תמיכה מקרובי המשפחה, חברים, חברות וכד' בתחביב שכולנו עוסקים בו?

אבא תומך בי בסך הכל

אמא לא.. אני נאלץ לשמוע כל הזמן את הא: "פעם היית יותר יפה כשהיית חטוב בלי הבלונים האלה" "אני אלך לגיל ויתלונן!" "תפסיק כבר זה ממש מגעיל" "אני ימנע ממך ללכת למכון!"

דברים כאלה

בנות: " איכס מה אתה רוצה להיות בודיבילדר זה ממש לא יפה ובנות לא אוהבת את זה" "אתה תגדל עוד אני לא יודעת מה אני אעשה לך!"

חברים: "אחי אתה תהיה בודיבילדר אתה תהיה יותר מגעיל ממגעיל"

בבקשה אנשים תגובות ענייניות..

goldBEN
20-03-07, 21:40
אין לי ממש התנגדות מאף אחד...
ספורט מוערך מאוד במשפחה שלי! מה כן, אני לא יכול לעשות תפריט של מאסה ולא של חיטוב כי אבא שלי לא רוצה שאני אהיה יותר מידי אובססיבי בקשר לאימונים ואתמקד בלימודים...s:
כל החברים מתלהבים מהשרירים שלי והבנות אוהבות אותם..(:
אין חוסר תמיכה ואם יש אני אומר לבנאדם שלא מבין שהוא אידיוט ולא מבין מהחיים שלו ושהוא יישאר ג'וק כל החיים שלו...

SmaMMiT
20-03-07, 21:42
אמיר תן לזה זמן אחי בסוף פשוט יתרגלו לזה ויבינו שככה אתה וזהו:jockey:

igorek
20-03-07, 21:43
כמו שאמרתי בעבר: שים זין על אחרים ותעשה את מה שטוב בשבילך.

SiX PACK
20-03-07, 21:45
כמו שאמרתי בעבר: שים זין על אחרים ותעשה את מה שטוב בשבילך.

אי אפשר פשוט לעצום עיניים ולהתעלם מהמציאות...

אתה לא מתכוון להיות רוני קולמן בזמן הקרוב לא..?
וכל עוד אתה לא משתמש בסטרואידים אין לך מה לדאוג..

אצלי אף אחד לא מתלונן, להורים אין בעייה (זין עליהם אם יש) החברה אוהבת את מה שהיא רואה, בנות אחרות גם, והחברים קוראים לי סוס מה הבעייה אני לא מבין..?

מתן18
20-03-07, 21:45
תדאג שכל האנשים האלה יבאו איתך לאיזה מקום שבו צריך להורדי חולצה(ים יהיה מספיק טוב)..זה יסתום להם ת'פה

Antonator1
20-03-07, 21:47
שים זין על כולם.

איזה דפוק אחד באמצע שיעור אנגלית מול כולם "אנטון הזה גולש בפורום בודיבילדינג", "אנטון ההומו הזה העלה תמונות שלו לאינטרנט". מה אכפת לי? לא אכפת לי!!! אם יש אנשים (בנות\בנים) שיש להם בעיה עם מה שאני עושה בחיים (לעסוק בבודיבילדינג, לשמוע מטאל, לקרוא היסטוריה ועוד) והם מתכוונים לשנוא ולנדות אותי בגלל זה - שיהיה להם לבריאות, הם יכולים לקפוץ לי. וגם אמא שלי פעם לא ממש הבינה את כל הקטע של הבודיבילדינג עד שישבנו ודיברנו בהיגיון ועכשיו היא תומכת בי. אפילו ממליצה לי מתי להתחיל חיטוב או עלייה במסה לפעמים חחח... למרות שגם היא מחרטטת לפעמים.

Nareznoy
20-03-07, 21:56
אנטון רוב האנשים שאומרים שהם לא רוצים להראות כמוך סתם מקנאים ויודעים שהם לא יכולים..

SiX PACK
20-03-07, 21:57
אנטון רוב האנשים שאומרים שהם לא רוצים להראות כמוך סתם מקנאים ויודעים שהם לא יכולים..

שטויות, הם באמת מתכוונים לזה אבל מה זה משנה...

דיי כבר להגיד שהם קנאים כי הם לא... הם פשוט לא רגילים לכל זה, תחומי העניין שלהם הם אחרים..

ran_z
20-03-07, 21:59
תמתין בסבלנות עד גיל 18 שאתה נחשב כבר מספיק בוגר להחליט בעצמך מה אתה רוצה ממך ומהגוף שלך, ואז תגיד לכולם שיבואו להתחבר לממצצה

toxicity
20-03-07, 22:02
תשמע בנות בהתחלה אומרות זה מגעיל חדר כושר ולא יפה יותר מידיי מנפח והכל אבל אחרי שהם רואות תוצאות הם סותמות :)

amir harduf
20-03-07, 22:15
אנשים.. אתם הולכים לכיוון לא נכון.. האנשים שהייתי מצפה לתמיכה מהם הם אנשים שאכפת לי מהם.. כמו אמא

ולא משנה כמה אנ יאסביר לה היא לא תבין

MagneZium
20-03-07, 22:15
תקשיב ותקשיב לי טוב
כולםםםםםםםםםםם מקנאים!! ככה זה ישראלים צרי עין מגעילים
כמובן שזה לא משפט שמתייס לאמא אבל קשה לה לקבל תשינוי שלך

SiX PACK
20-03-07, 22:16
אנשים.. אתם הולכים לכיוון לא נכון.. האנשים שהייתי מצפה לתמיכה מהם הם אנשים שאכפת לי מהם.. כמו אמא

להסביר לה מה..? שאתה רוצה להיות הר אדם עצום מימדים..?

זה מובן מאילו שהיא לא תתמוך בזה...

Gamerrrrr
20-03-07, 22:18

תגיד לה שאתה רוצה להיות גדול, ולא להראות כמו אנורקסית עם העצמות בחוץ, תגיד לה שאתה לא עושה את זה כדי להיות ביצ' בוי שמתחיל עם בנות אלה כדי להיות גדול יותר מרוב האנשים.

amir harduf
20-03-07, 22:20
תגיד לה שאתה רוצה להיות גדול, ולא להראות כמו אנורקסית עם העצמות בחוץ, תגיד לה שאתה לא עושה את זה כדי להיות ביצ' בוי שמתחיל עם בנות אלה כדי להיות גדול יותר מרוב האנשים.

אנ יאומר לה את זה היא כמעט מתחילה לבכות אחי

Antonator1
20-03-07, 22:24
אנ יאומר לה את זה היא כמעט מתחילה לבכות אחי
דווקא זה מה ששיכנע את אמא שלי סופית. אמרתי לה שאני כבר מבוגר ואני אוהב את המראה הזה.

noobit
20-03-07, 22:25
איזה בבנות מעפנותאמרו לך את זה?

זה ידוע והוכח ובגדר עובדה שגוף יפה עושה את זה הכי לבנות ככה שיש לך בנות מעפנות ידידות שלך או שהם לסביות אין הסבר אחר

maradona
20-03-07, 22:27
כמה שאני מבין אותך
לא עובר יום(ואני כבר מתאמן כבודיבילדר חובבן מעל לכחצי שנה)שאני לא שומע ביקורת לגבי גופי.
בהתחלה זה התחיל מחוסר תמיכה והתנגדות נחרצת של החברה וההורים
החברים יורדים עליך שאתה אובססיבי וכו'...
כעת אחרי חצי שנה של מסה עצבנית המון צרי עין אומרים לי שאני שמן וכו',ולרוב יש תמיד חבר שלוקח אותי לצד ואומר לי שהם פשוט מקנאים.
ההורים עדיין מתנגדים אבל כבר יותר תומכים ומבינים...הבנות צוחקות על מה שאני אוכל אבל בלילה הן מאוננות על איך שהתאמנתי עם גופייה בחדר כושר.החברים מתחילים לתפוס ממני כאדם חזק ומסיבי מאוד,ובתאכלס השפעתי בצורה קיצונית ביותר על השכבה שלי.מעל ל 50% מהשכבה שלי מתאמנת ואני אומר לכם שכמעט 100% מתוכם מתאמנים בגללי
כבר משהו כמו 6 חברים שלי הלכו או הולכים לפי תפריט תזונה שאני עשיתי להם/תוכניות אימונים
והביקוש רק עולה,שאני כבר מפחד מהתגובה של ההורים של אותם חברים שאני מכין להם תפריט.
אותם חברים מודים לי מאוד ובתאכלס אני הגורו של זה בשכבה וכולם שואלים אותי את השאלות.
יש את הצד החיובי ויש את הצד השלילי.

amir harduf
20-03-07, 22:32
איזה בבנות מעפנותאמרו לך את זה?

זה ידוע והוכח ובגדר עובדה שגוף יפה עושה את זה הכי לבנות ככה שיש לך בנות מעפנות ידידות שלך או שהם לסביות אין הסבר אחר

בחיים לא ראיתי הודעה כזאת מפגרת

יפה דבר ראשון זה טעם..

והן לא אמרו את זה על "גוף יפה" חחח הם אמרו את זה על גוף של בודיבילדר.. כי הן יודעות שהמטרה שלי זה להיות גדול ממש (ברמה מקצועית)

toxicity
20-03-07, 22:33
שמע אחי אם כל כך אכפת לך מה אנשים אחרים חושבים עליך כנראה שאתה פשוט לא מתאים לספורט הזה..

ZoonD
20-03-07, 22:36
לא יודע מה איתכם חחח
אמא שלי יצאה עם אבא שלי בגלל שהוא היה Bb
אז יצאתי בזול !
אמא שלי בעד

oRis
20-03-07, 22:45
אמיר ....שמע נשמה שלי אני אוהב אותך כמו אח

אתה צריך לעשות בחיים שלך מה שאתה אוהב !!!!!!!!!

אם אתה אוהב Bb יותר מלזין כוסיות כל יום אם גוף של דוגמן וללכת לים וכל הבנות עושות לך עיינים
אז תמשיך בbb ותימצא בחורה שתאוהב אותך ביגלל מי שאתה ! לא ביגלל איך שאתה ניראה!
ביגלל הלב שלך !

ובקשר לאמא - היא צריכה לתנת לך לעשות מה שאתה רוצה כי אתה כבר ילד גדול
אבל גם אתה צריך לכבד את אמא שלך ודבר איתה יפה ולא לריב איתה
כי היא אמא ויש רק אחת! לא משנה מהיא

חברים - תגיד להם ככה : תקבלו אותי כמו שאני ! ואני יעשה מה אני אוהב ! למי שיש בעיה יכול ללכת ליזדין ! אז אל דברו איתי אל זה יותר !ואל הגוף שלו ! רק אם זה דבר טוב!

[אצלי אבא שלי אוהב את זה ! הראתי לו תמונות של נאור הקרנף הוא אמר שה זה יפה !]
[אמא שלי רוצה שאני אישר טיבעי פשוט]
חברים מקבלים אותי !
חברה רוצה שהיה לי גוף של דוגמן אבל היא נותנת לי לעשות מה שאני אוהב

Gangsta
20-03-07, 22:48
שהבעיה היא חברים אז זה לא בעיה כי אותם אפשר להשתיק בכאפה ולא להתייחס בכלל
ברגע שהבעיה זה ההורים ובמיוחד אמא זה כבר משו אחר...
כי אם אין לך תמיכה ועזרה מההורים אז אתה לא יכול להתקדם ככה וזה מבאס ת'חיים
אני מבין ת'ך אחי..

כל עוד אתה הולך להיות גדול אבל טבעי זה סבבה
כי כל עוד הגודל הוא טבעי אז זה נראה נורמלי ולא מפלצתי
אם לא אז זה משו אחר חח..

Hardcore 1
20-03-07, 22:59
חחח מה תמיכה? איזה תמיכה אתה צריך כאלו אתה מפתח גוף מקצועי אין בארץ בכלל מישו מקצועי פה זה סתם כל עוד שאתה לא מזריק או אוכל סטרואידים ומתאמן רציני אין לך מה לדאוג ועל תקח את כל הבודיבילדינג הזה כל כך רציני שזה יהיה הדבר הכי חשוב בחיים שלך כי זה שטות בארץ להתעסק בזה כך את זה כמו משו שאתה צריך לעשות ואתה עושה בשביל עצמך לא יותר מידי תאמין לי ככה יהיה לך יותר טוב ופחות בעיות

SuzukiR
20-03-07, 23:09
שהתחלתי להיתאמן אם תפריט מסודר וזה שהייתי שחיף
כל החברים שלי אמרו לי אתה לא תצליח אתה סתם שחיף דברים כאלה עכשיו אני מוריד אותם בכאפה :)

לגבי אמא בסוף היא הבינה שאני אוהב את זה והיא עוזרת לי עכשיו בניסעות בכסף אם יש לה בעיקר אני ...
אני הכנסתי את בן דוד שלי איתי וגם עוד בין דוד שלי יכנס לזה

אח שלי חושב שאני דפוק שאני קונה קריאטן וזה
קורא לזה רעל כמה שאני מנסהלהסביר אי אפשר ככה זה שיהיה להם בכיף
אני סם זיין וזהו

לגבי בנות אחי שיגידו מה שיגדו בסוף זה לא ממש משנה להן ואם אחת אוהבת אותך היא תואהב אותך גם אם הבאדי בילדינג

טל יואב
20-03-07, 23:44
פיתו היקר ,
בתור אחד השועלים הותיקים כאן , אין לך ממה להתרגש התחלתי את ספורט פיתוח הגוף מגיל 14 והיום אני בן 31 (אני יודע שבעיני רבים כאן אני נחשב לטרח זקן ) תזרום אחי אל תחשוב על זה יותר מידי אנשים בסוף יקבלו אותך כמו שאתה וילמדו להינות ממך הרי אף פעם אי אפשר יהיה לרצות את כולם ובוא נודה בזה גם אותנו לא כולם מרצים . כעת זה העיקר שלך וזה נחמד עוד הרבה תהפוכות תעבור אחי אך אם הספורט הזה באמת חשוב לך אתה תמיד תמיד צמשיך איתו פתרתי לעצמי הרבה בעיות כאשר התחתנתי עם מדריכת חדר כושר מורעלת כמוני . אל תתרגש מתגובות של אחרים תעשה רק מה שעושה לך טוב.

ahtung
21-03-07, 00:02
ואללה אחי גם אצלי האמא פחדה שחלבונים יהרסו לי תגוף אחרי שאני אפסיק להתאמן,הסברתי לה והכל וגם הרופאה תמכה בי בזה.
מה גם אחרי הבעיות גב חלק מקרובי המשפחה אמר משהו כמוו תפסיק עם החרא של המשקולות אתה רק תפגע מזה וחלק מהאורטופדים שהייתי אצלם אמרו לי שטויות שאני לא אוכל לחזור להתאמן בחיים.
טוב אוקיי אז התאמנתי עם הפציעה הזאת חצי שנה ולא נמנעתי משום דבר חוץ מסקוואטים ודד ליפטים עד שהגעתי לצילום הערור שהאורטופד הביא...
וואלה כולם התחילו לדאוג ,אז אמרתי רדו ממני אני חוזר להתאמן אתם לא תשנו את דעתי.
החברים שלי שמעו שלקחתי אבקות חלבון אז חשבו זה איזה סטרואידים ועד היום עדיין מזיינים לי בשכל על זה...
לא צריך להתייחס לכל דבר מטומטם שאומרים לך,פשוט להכנס בהם ולרדת עליהם שיעזבו אותך.

arbel2
21-03-07, 00:05
אני אומנם צעיר יחסית ליואב טל עמיתי המכובד ,(בסך הכל בן 18.5,עוד מעט 19 )
אבל בקטע הזה אני שועל קרבות ותיק ויש לי מה שנקרא "פז"מ סקוואטים " :ph34r:

אל תצפה לתמיכה 100 מאף אחד ,כי פיתוח גוף הוא ספורט שוליים ,ואף אחד לא יתמוך בך ויעודד אותך במאת האחוזים והכנות חוץ מאנשים שאוהבים את התחום כמוך
תקים סביבך קבוצה של אנשים עם אותן שאיפות ,אותן מטרות ,שמתאמנים חזק , שאוהבים ונושמים את הספורט הזה ,ורק ככה את תצליח לחסום את כל האמירות הנמוכות ,העקיצות הקטנות ,צרות העין ,הבורות ,הגיחוך,הסלידה ,ולפעמים אפילו שנאה כלפיך בגלל שאתה מי שאתה בוחר להיות ,ולא נכנע לטרנד חברתי של "אני יהיה אנורקט שלד ואלך לדגמן תחתונים בטרבלינקה"

אנחנו מה שנקרא "חיות אחרות " ,אנחנו חושבים אחרת ורואים אחרת את העולם סביבנו ,ואני לא מדבר על המתאמנים שמנסים לגדול "קצת" ,אני מדבר על הבאדיבילדרים בנשמה , החבר'ה השרוטים קצת בשכל (אל תכחישו ,אנחנו קצת חולים בראש ,אחרת איך קיבינמט היינו חושבים על סקווטים של 20 חזרות הא ? :helpsmilie: ) ,אנחנו יודעים שאנחנו רוצים להיות במחסור של תיאור טוב יותר : "משהו אחר"

אנחנו מקריבים המון בשביל הספורט הזה ,אלו מאיתנו שרוצים להיתחרות ,ושואפים לרמות הגבוהות ביותר ,אנחנו מקריבים יציאות לעיר כי בשבת בבוקר יש אימון גב ,ומי יתן לכמה בירות לחרבן לו את הדד ליפט ,אנחנו נקריב מערכות יחסים ,כי האימונים יותר חשובים מהבחורה ,ובחורה איכותית באמת תדע לקבל אותנו כמו שאנחנו ,מכורים לאימונים ,TAKE IT OR LEAVE IT ...אנחנו יודעים שבשלב מסויים הבריאות שלנו קצת מוקרבת (אין מתאמן כבד שאין לו קצת שחיקה במפרקים ,איזה דלקת אחת לפחות בהיסטוריה שלו , או איזה פציעונת קטנה מתחילת הדרך ) ,וזה עוד בלי להיתחשב בנושא האנבולים ,שהוא בלתי נמנע למי שרוצה להיתחרות ברצינות ברמות הגבוהות

אל תרשה לעצמך להיתעצבן או להיתרגש מהחוסר תמיכה ,כי אתה עוד תיתקל בהרבה ממנו ,אל תנצל אותו ,קח כל הערה לא במקום ,כל עקיצה ,ותשתמש בו בתור שמן למדורה ,שתדליק אש בבטן שלך שתשרוף את המכון כל פעם שאתה נכנס ,תקבל באהבה את הביקורת השלילית,אפילו בחצי חיוך ,כי 99.9% מאנשים שנותנים לך אותה , מדברים מהרקטום ואין להם מושג .

בסופו של דבר ,אחרי החפירה הזאת , פשוט תמשיך בשלך ,עד שהלב של יאמר לך אחרת ,כי אם זה בדם של ,אז זה בדם שלך ,וגם אלוהים בעצמו לא יעצור אותך מלהיות בהמה טיביטית (אבל כשרה למהדרין )

שא ברכה
וסע לשלום :)

SiX PACK
21-03-07, 00:10

אל תצפה לתמיכה 100 מאף אחד ,כי פיתוח גוף הוא ספורט שוליים ,ואף אחד לא יתמוך בך ויעודד אותך במאת האחוזים והכנות חוץ מאנשים שאוהבים את התחום כמוך
תקים סביבך קבוצה של אנשים עם אותן שאיפות ,אותן מטרות ,שמתאמנים חזק , שאוהבים ונושמים את הספורט הזה ,ורק ככה את תצליח לחסום את כל האמירות הנמוכות ,העקיצות הקטנות ,צרות העין ,הבורות ,הגיחוך,הסלידה ,ולפעמים אפילו שנאה כלפיך בגלל שאתה מי שאתה בוחר להיות ,ולא נכנע לטרנד חברתי של "אני יהיה אנורקט שלד ואלך לדגמן תחתונים בטרבלינקה"

אנחנו מה שנקרא "חיות אחרות " ,אנחנו חושבים אחרת ורואים אחרת את העולם סביבנו ,ואני לא מדבר על המתאמנים שמנסים לגדול "קצת" ,אני מדבר על הבאדיבילדרים בנשמה , החבר'ה השרוטים קצת בשכל (אל תכחישו ,אנחנו קצת חולים בראש ,אחרת איך קיבינמט היינו חושבים על סקווטים של 20 חזרות הא ? :helpsmilie: ) ,אנחנו יודעים שאנחנו רוצים להיות במחסור של תיאור טוב יותר : "משהו אחר"

אנחנו מקריבים המון בשביל הספורט הזה ,אלו מאיתנו שרוצים להיתחרות ,ושואפים לרמות הגבוהות ביותר ,אנחנו מקריבים יציאות לעיר כי בשבת בבוקר יש אימון גב ,ומי יתן לכמה בירות לחרבן לו את הדד ליפט ,אנחנו נקריב מערכות יחסים ,כי האימונים יותר חשובים מהבחורה ,ובחורה איכותית באמת תדע לקבל אותנו כמו שאנחנו ,מכורים לאימונים ,TAKE IT OR LEAVE IT ...אנחנו יודעים שבשלב מסויים הבריאות שלנו קצת מוקרבת (אין מתאמן כבד שאין לו קצת שחיקה במפרקים ,איזה דלקת אחת לפחות בהיסטוריה שלו , או איזה פציעונת קטנה מתחילת הדרך ) ,וזה עוד בלי להיתחשב בנושא האנבולים ,שהוא בלתי נמנע למי שרוצה להיתחרות ברצינות ברמות הגבוהות

אל תרשה לעצמך להיתעצבן או להיתרגש מהחוסר תמיכה ,כי אתה עוד תיתקל בהרבה ממנו ,אל תנצל אותו ,קח כל הערה לא במקום ,כל עקיצה ,ותשתמש בו בתור שמן למדורה ,שתדליק אש בבטן שלך שתשרוף את המכון כל פעם שאתה נכנס ,תקבל באהבה את הביקורת השלילית,אפילו בחצי חיוך ,כי 99.9% מאנשים שנותנים לך אותה , מדברים מהרקטום ואין להם מושג .

בסופו של דבר ,אחרי החפירה הזאת , פשוט תמשיך בשלך ,עד שהלב של יאמר לך אחרת ,כי אם זה בדם של ,אז זה בדם שלך ,וגם אלוהים בעצמו לא יעצור אותך מלהיות בהמה טיביטית (אבל כשרה למהדרין )

שא ברכה

פשששש תגובה יפה אחי..

Mazoz3
21-03-07, 00:35

שא ברכה

אהבתי תתגובה ;]

ran_z
21-03-07, 00:58
תגובה יפה ארבל.

אמיר מה השאיפות שלך בכלל ? באמת להיות בודיבילדר עצום? תחרותי? או סתם חובבן כמו רוב רובנו כאן שנותנים את הנשמה לגוף שרירי וחטוב ככל הניתן אבל לא מעבר.

אני שואל כי אתה עדין צעיר מדי לדעת מה יהיה בעתיד, מחכה לך מעבר לפינה עוד 3 שנים של צבא , 3 שנים זה המון זמן אם תיהיה באיזה בסיס סגור או שרות קרבי, שבמהלכו לא תזכה להתאמן בכלל ולא יהיה לך זמן לחשוב על משקולת אפילו....
ואולי אחרי צבא כמה שזה נשמע מוזר עכשיו, לא יהיה לך זין בכלל לחזור להתאמן, אתה תרצה לטוס איזה שנה לדרום/צפון אמריקה/מזרח אסיה...תחזור תכיר בחורה תירשם ללימודים גבוהים, תצטרך ללמוד רוב שעות היום חלק מהזמן גם לעבוד לממן תלימודים או ת'טיול....

אני לא יודע למה המשפחה החברים וכולם לחוצים עליך....כי עד שלא תסיים צבא ו"תתבגר" ותמצא את עצמך, כל מה שאתה עושה בהווה הוא בגדר ההווה....אף אחד לא יודע מה יהיה מחר.

Leo
21-03-07, 01:00
כן זה השלב המעפן הזה.
תלוי בסביבה שאתה נמצא בה זה בא אחרי המחמאות באיזה מאסה שהלכה טוב מאוד...

אני בהתחלה של השלב הזה... תשמע אתה צריך לשים זין כי לעומת אנשים כמו Fff (ההומו הזה שפתח שתי משתמשים בפורום תחפש הודעות ותמונות שלו תראה) אתה לא צריך להיות זנזונת בשביל שיצליח לך עם בנות כי לך יש את האפשרות להיות אלפא.

amir harduf
21-03-07, 01:19
אז ככה..

תודה רבה לכולכם.. במיוחד יואב, אורי וארבל

חלקכם חשבתם שיש בי איזה כוונה להפסיק בגלל המצב..

טעיתם..

כולה עניין אותי מה דעתכם ואולי לשמוע קצת על המצב שלכם ואיך את מתמודדים איתו.

רן, כן אני רוצה להיות מפלצתי, להתחרות, להרים משקלים שהם פי 4 ממשקל הגוף שלי.
ובקשר למה שאתה אומר בקשר לצבא.. אני דיי הולך כנראה לצאת על רפואי או להיות ג'ובניק שחוזר יום יום הביתה..
נדבר כבר באיסיקיו באמת יש לי כמה דברים לשאול אותך אתה לא מאוד רחוק מהתקופה הזאת של הצבא.

יאללה חבירם לילה טוב.

angrymofo
21-03-07, 10:49
תראה. אתה מתאמן, ומן הסתם אתה יותר חזק מרוב האוכלוסיה הזאת נכון?
אז יאללה, מהיום כל מי שפותח את הפה, ישר פליק. אבל תביא בהם עדינים כאלה שיכאב אבל לא יותר מדי.
אם מישהו לא מבין את הרמז תגביר את עוצמת הפליק.
ככה הם יסתמו מהר.

amir harduf
21-03-07, 11:15
אז יאללה, מהיום כל מי שפותח את הפה, ישר פליק. אבל תביא בהם עדינים כאלה שיכאב אבל לא יותר מדי.
ככה הם יסתמו מהר.

תעשה טובה אל תכתוב עוד הודעה בפוסט הזה אתה לא מועיל

PcGunMan
21-03-07, 12:07
ככה הם יסתמו מהר.

נראה לי אתה צריך את הפליק :disgust:

noni
21-03-07, 12:28
אתה חייב לחיות את החיים שלך לפי הדרך שאתה בוחר ולא לחיות על פי תכתיבים של אחרים,סך הכול אתה לא פוגע בעצמך או עושה פה משהו לא חוקי, זה שאחרים לא אוהבים את המראה זה לא אומר שאתה צריך לוותר על מה שאתה אוהב,וזה אמור להיות כלל שתקף לכול תחום בחיים .

Bir0x
21-03-07, 12:28
אצלי יש תמיכה דווקא..ההורים שיכנעו אתי ללכת להאתמן במכון כדי להרזות בקיץ ואני המשכתי עם האימונים שלי במטרה לבנות גוף יפה..המשפחה תומכת בי כי היא רואה שאני מתמיד..אולי גם בגלל שאני לא עושה מאסה והמטקה שלי היא פשוט להיות עם גוף כמו של דוגמן ולא בודיבילדר אז זה בסדר מבחינתם.

ואל תשים על אף אחד ותעשה מה שבא לך..מכיר תהרגשה שלא אוהבים את התחום שאתה הכי אוהב[במקרה שלי עידוד במשחקי כדורגל,לא אוהבים שאני "מושפע מהקבוצה"]

Night_Wolf
21-03-07, 12:42
טוב זה המצב שלי אחי

אבא "יאלה תמשיך תילך למר ישראל העיקר לא תהיה שמן כמו פעם הייתה זולל את כל המקרר עכשיו חלבונים זה טוב תקשיב למה המאמן שלך אומר לך אחרת יריקה אתה לא שווה"

אמא "אתה קצת מגזים כל היום להביא לך מיליון קוטג'ים ולול עופות שלם הבייתה בישביל שתחסל את זה ביומיים אני מקוה שאתה שומר על הבריאות שלך אם הדלעים האלה והכדורים"

חברים מדי פעם זורקים לי יציאה
"גלעד נכון שהזין שלך לא עומד כבר?" וכאלה שטויות אבל גדול הם תומכים בי ומכבדים אותי כל פעם שביציאה אני הולך שניה לצד מעמיס איזה דנונה או קוטג' וחוזר ואומרים לי
"אם אתה לא תיתחרה אתה סתם ביזבזתה תזמן שלך וזיינתה במוח"

ידידות
"איכססס זה יותר מדי זה מגעיל הכי טוב להיות רזה וחטוב מזה נהייתה לך יד ענקית זה לא יפה"

קיצור אמיר אחי אל תחשבן לאף אחד פשוט תעשה מה שטוב לך ואתה תיראה שתגיע לתוצאה ממש קיצונית אז אנשים דווקא יתלהבו מימך בעיקר אלו שמזלזלים!:diractor:

Night_Wolf
21-03-07, 12:43
ככה הם יסתמו מהר.

חחחחחחחחחחחחח אני אישית אנסה את זה:jockey:

amir harduf
21-03-07, 14:00
אתה חייב לחיות את החיים שלך לפי הדרך שאתה בוחר ולא לחיות על פי תכתיבים של אחרים,סך הכול אתה לא פוגע בעצמך או עושה פה משהו לא חוקי, זה שאחרים לא אוהבים את המראה זה לא אומר שאתה צריך לוותר על מה שאתה אוהב,וזה אמור להיות כלל שתקף לכול תחום בחיים .

אם אני ירצה להיות "מאוד גדול" אז כנראה שביום מין הימים אני יצתרך לקחת "כמה דברים" שיעזרו לי.. זה דווקא כן יפגע בי. בקשר לחוקי לא חוקי אני לא יודע אני לא מבין בזה

noni
21-03-07, 14:26
אם אני ירצה להיות "מאוד גדול" אז כנראה שביום מין הימים אני יצתרך לקחת "כמה דברים" שיעזרו לי.. זה דווקא כן יפגע בי. בקשר לחוקי לא חוקי אני לא יודע אני לא מבין בזה

כול אחד בדרך שלו... אבל טוב שכבר עכשיו אתה מבין שצריך להקריב דברים ולא משנה אם זה יחס שלילי שאתה מקבל/תקבל ויתרים על דברים (חברים ,בילויים וכאלה...) או במקרים קיצונים יותר אפילו בריאות...

IGOR
21-03-07, 15:03
מה אתה עד כדי כך גדול?

PcGunMan
21-03-07, 15:12
מה אתה עד כדי כך גדול?

הוא מתכוון בעתיד והוא בהחלט לא קטן!

meni32
21-03-07, 15:22
אמרו לך כאן כל מה שאפשר לומר אני חושב...
אז אני יכול להגיד לך רק משפט אחד שאולי קצת יעזור....
אני בטוח שאתה תבין למה אני מתכוון.

Remember the compliments - Forget the insults

DropDead
21-03-07, 17:10
בקשר לאמא שלך
בשורה התחתונה ההורים שלך רוצים את הטוב ביותר בשבילך שתהיה מאושר ותהיה מרוצה גם אם זה לא בדרך שהם מעדיפים..
תסביר לה שזה מה שאתה אוהב ומה שעושה אותך מאושר ...

Night_Wolf
21-03-07, 17:55
בקשר לאמא שלך
בשורה התחתונה ההורים שלך רוצים את הטוב ביותר בשבילך שתהיה מאושר ותהיה מרוצה גם אם זה לא בדרך שהם מעדיפים..
תסביר לה שזה מה שאתה אוהב ומה שעושה אותך מאושר ...

צודק ב 100% חוץ מזה שהאנשים היחידים ביקום שיודעים באמת מה טוב בישבילך זה אתה עצמך וההורים שלך אם לך טוב אם מה שאתה עושה אחי אני בטוח שלהורים שלך סך הכל טוב להם שאתה מצליח ושמח אבל בגלל שהם לא מכירים כלכך את העולם של פיתוח הגוף מקרוב אז הם חוששים..:jockey:

slim shady
21-03-07, 18:10
אמרו לך כאן כל מה שאפשר לומר אני חושב...
אז אני יכול להגיד לך רק משפט אחד שאולי קצת יעזור....
אני בטוח שאתה תבין למה אני מתכוון.

Remember the compliments - Forget the insults

http://youtube.com/watch?v=ol2fN0bZCso

מת על השיר/קליפ הזה...
:):):):)
אבל כששמתי אותו פה בפורום אמרו שהוא משעמם...:sad:

shpitz
21-03-07, 18:29
אמיר, אחי!=]
לא מעניין מה אנשים חושבים!
אתה צריך לעשות את מה שאתה אוהב.

וכמו שסממית אמר: