PDA

צפה בגרסא המלאה : בקשר לאבקת חלבון אינטראקטיב פרטים בפנים אשמח אם אנשים שמבינים יעזרו !

KINGosher48
02-07-11, 02:12
אז ככה אני בן 17 וחצי אני רוצה כבר להיתכונן לתחרות אני לוקח את כול העניין של האימונים רציני מאוד , ניגמרה לי האבקת חלבון שלי לא מזמן וממש לא הייתי מרוצה ממה הטעם היה לא משו וגם האיכות לא ממש טובה היא הייתה של חברת .

כרגע אני מתלבט בין כמה וכמה אבקות ואשמח אם תעזרו לי לבחור את הבחירה הנכונה !

1 . אינטראקטיב יש לה כמות חלבון מעולה והכול טוב ויפה אבל יש כאלה שאומרים שהיא גרועה ושהיא גורמת לכאבי בטן ושהיא נפלה בבדיקות מעבדה אז השאלה שלי אליכם זה האם זה נכון ואם אתם ממליצים על האבקה הזאת כעיקרון האבקה שאני רוצה היא זאת

אינטראקטיב isowhey חלבון מי גבינה איזולאט פורמולה חדשה ! האבקה עולה כ400 ש'ח האריזה שלה נראת שחור עם כתום כזה יש אותה בישראל בודי אשמח לא נותן להביא קישור אז מקווה שהבנתם .

מה דעתכם על אבקה זאת ואם אתם חושבים שהיא לא טבוה אז תמליצו לי על אבקות חלבון אחרות . כול המצלמה תתקבל בברכה !

סליחה על החיפרה זה חשוב ותודה עוזרים !

SIMAO
02-07-11, 19:23
דווקא האיזו וואי חלבון טוב.
זה חלבון איזולייט ככה שתיקח את זה בחשבון.ניראה לי שאתה מתבלבל בין אולטימייט לאינטראקטיב בבדיקות מעבדה.
ממה שאני יודע הבדיקות מעבדה של אולטימייט לא היו טובים.

SmokingSnake
02-07-11, 21:15
אל תשלם יותר מ350 שקל על אבקת חלבון, שתהיה איזו, קזאין ונעליים, חבל על הכסף שלך
כל האבקות אותו דבר, עוד 2 גרם חלבון בשביל 50 שקל זה לא שווה, אם אתה רוצה להשלים חלבון תשתה עם 300 מל חלב במקום מים, יהיה לך יחס של כמעט 1-1 לחלבון פחמימה בערך