PDA

צפה בגרסא המלאה : קצת תמונות , מתאמן חודשיים (17)

krs
02-07-11, 19:19
http://i54.tinypic.com/s3njlx.png

http://i51.tinypic.com/juejht.png

עליתי למשקל 74 מ66 בחודשיים האלה , אני 176 בגובה ..

והינה תמונה שלי לפני חודש וחצי ככה , ותמונה ליד זה לפני שבוע שבוע וחצי .. אני חושב שהתרחבתי ברוחב גבי

http://i56.tinypic.com/2qav8zm.png

IGOR
02-07-11, 20:19
התקדמות מעולה כל הכבוד. אחלה גב. אתה ב ss לא?

krs
02-07-11, 20:31
התקדמות מעולה כל הכבוד. אחלה גב. אתה ב ss לא?

לא , הרבה דברים השתנו מאז הפוסט הקודם , נרשמתי לmma (אומניות לחימה) ואני לא מצליח להתקדם בss כי אני לא מתאושש כמו שצריך , בנוסף לעבודה פיזית מהבוקר עד הצהריים .
אני כרגע בhst (רק התחלתי)

Roy.
02-07-11, 22:16
Hst ממש לא מתאים למי שמתאים לו ss

krs
02-07-11, 22:29
hst ממש לא מתאים למי שמתאים לו ss

ואם לא מתאים לי ss ? חחח

harder
02-07-11, 23:58
בונה בf*p אתה יורד על התוכנית ss
ועכשיו רואים למה חח

בקשר לתמונות לא ידוע אם שריר בגב או לא אבל נראה יותר נוזלים

krs
03-07-11, 00:18
בונה בf*p אתה יורד על התוכנית ss
ועכשיו רואים למה חח

בקשר לתמונות לא ידוע אם שריר בגב או לא אבל נראה יותר נוזלים

אתה תרדוף אותי בכל מקום ?
עזוב אותך אם אני יורד על ss או לא יורד , גם אם הייתי רוצה לעשות ss לא הייתי יכול לעשות במצב שלי כרגע ..
ואתה חייב להירגע עם האובססיות שלך , תראה מה הגבת לי בF*P :
"אתה רזה בלי מסת שריר עם 14 15 אחזו שומן
הגב שלך קטן והידים שלך פיציות
קיצר אתה שחיף ולא רואים הבדל בחודש הזה"
זה ניראה לך תגובה ראלית ? חלאס אחי אני לא באתי בשביל לריב .. לא בפורום הזה ולא שם .

IGOR
03-07-11, 11:45
אהה אתה בפורום FXD.. בכל אופן,רוב יליד הכאפות שם יורדים על SS כמו שהבאנתי. אבל זה כי הם ילדודס שחושבים שצריך לפמפם עד שישרוף. אין שוב הגיון ב ABC או AB או ב

HST= hot sex televison

krs
03-07-11, 12:06
אהה אתה בפורום fxd.. בכל אופן,רוב יליד הכאפות שם יורדים על ss כמו שהבאנתי. אבל זה כי הם ילדודס שחושבים שצריך לפמפם עד שישרוף. אין שוב הגיון ב abc או ab או ב

hst= hot sex televison

לא נורא , אני רוצה לעלות עוד קצת במשקל בשביל שיהיה לי מסה מכובדת ואז להתחיל באימונים לגיבושים וכ'ו , אין לי זמן לתקופת חיטוב ומסה ארוכות וכ'ו ..

harder
03-07-11, 12:08
אהה אתה בפורום fxd.. בכל אופן,רוב יליד הכאפות שם יורדים על ss כמו שהבאנתי. אבל זה כי הם ילדודס שחושבים שצריך לפמפם עד שישרוף. אין שוב הגיון ב abc או ab או ב

hst= hot sex televison

זה בדיוק מה שהוא יורד על ss שזה חרא תוכנית abc abcdefg תוכנית הרבה יותר טבות למתאמן מתחיל שאפשר לעשות הרבה יותר ממה שבss אפשר אתה תעלה רק שומן .. כולה הזמן נגדד
ועכשיו אני רואה שהוא היה רוצה לעשות ss כמו שצריך אבל הוא פשוט לא יכול בגלל כולה סיבות אישיות
אבל למה להיות נגד התוכנית לזיין לילדים מסכנים את השכל שabc וכולה חרטה של הפיצולים הרבה יותר טוב
חלס עם הצביעות

IGOR
03-07-11, 12:09
לא נורא , אני רוצה לעלות עוד קצת במשקל בשביל שיהיה לי מסה מכובדת ואז להתחיל באימונים לגיבושים וכ'ו , אין לי זמן לתקופת חיטוב ומסה ארוכות וכ'ו ..

אתה לא תעלה במשקלים ב hst :sbb3:

krs
03-07-11, 12:16
זה בדיוק מה שהוא יורד על ss שזה חרא תוכנית abc abcdefg תוכנית הרבה יותר טבות למתאמן מתחיל שאפשר לעשות הרבה יותר ממה שבss אפשר אתה תעלה רק שומן .. כולה הזמן נגדד
ועכשיו אני רואה שהוא היה רוצה לעשות ss כמו שצריך אבל הוא פשוט לא יכול בגלל כולה סיבות אישיות
אבל למה להיות נגד התוכנית לזיין לילדים מסכנים את השכל שabc וכולה חרטה של הפיצולים הרבה יותר טוב
חלס עם הצביעות

אם היית קורא טוב היית מבין שאני לא נגד ss , אלא אני חושב שיש עוד דרכים להתקדם ולא צריך להיות ראש בקיר !
אני אומר לך שאני לא רוצה לריב אז בשביל מה אתה מוציא את זה ממני

אתה לא תעלה במשקלים ב hst :sbb3:

אני גם לא יעלה במשקלים בss במצב שלי כרגע .

IGOR
03-07-11, 12:26
אם היית קורא טוב היית מבין שאני לא נגד ss , אלא אני חושב שיש עוד דרכים להתקדם ולא צריך להיות ראש בקיר !
אני אומר לך שאני לא רוצה לריב אז בשביל מה אתה מוציא את זה ממני

אני גם לא יעלה במשקלים בss במצב שלי כרגע .

בוא תסביר שנייה באיזה דרכים יש עוד להתקדם?

תבין. אתה נחשב למתאמן מתחיל. אתה לא על חומרים שאתה צריך גירוי לשריר מעבר לss. בתוכניות abc או ab אתה בחיים לא תעלה במשקלים אלא אם כן אתה מתאמן מתקדם כמובן שss לא מספיקה לו. הייתי אומר לך לעשות אחרי ss את הלינארית 5x5 אבל אתה לא חייב. אבל אם אתה רוצה גירוי מקסימלי בשריר בלי כל הבולשיט של ה"לפמפם על שישרוף" או כמה שיותר סטים זה הכי טוב",אתה חייב להעלות במשקלים. יותר משקל על מוט=יותר מאסת שריר.

krs
03-07-11, 12:30
בוא תסביר שנייה באיזה דרכים יש עוד להתקדם?

תבין. אתה נחשב למתאמן מתחיל. אתה לא על חומרים שאתה צריך גירוי לשריר מעבר לss. בתוכניות abc או ab אתה בחיים לא תעלה במשקלים אלא אם כן אתה מתאמן מתקדם כמובן שss לא מספיקה לו. הייתי אומר לך לעשות אחרי ss את הלינארית 5x5 אבל אתה לא חייב. אבל אם אתה רוצה גירוי מקסימלי בשריר בלי כל הבולשיט של ה"לפמפם על שישרוף" או כמה שיותר סטים זה הכי טוב",אתה חייב להעלות במשקלים. יותר משקל על מוט=יותר מאסת שריר.

אבל פעם לא היה ss , אז מה עשו ?
עזוב אותך אחי , בסדר ss הכי טובה להתקדם , זה סתם וויכוח של 42423 דפים עכשיו , ובסוף גם ריב . מכיר את זה אחי עזוב , זה וויכוח גם סתמי כי גם אם אני רוצה ss לא טובה לי ואני לא יכול לעשות אותה עכשיו

IGOR
03-07-11, 12:34
ברור שפעם לא היה ss. ותראה לאן מתאמן מתחיל היה מגיע. היה מגיע שחיף והיה נשאר שחיף. אתה יודע כמה שאלות היו פה כמו "אני עושה abc אבל לא מתקדם לשום מקום מה עושים"? או "מתאמן כבר חצי שנה ולא רואה התקדמות" וכו'.. אני אומר לך מניסיון אישי. שהייתי תקוע במשקלים וזה שיגע אותי אז אמרתי כוס אוחטוק הפוזות והורדתי משקלים והתחלתי SS לאט לאט ועובדה שכל אימון אני עולה במשקלים. היום 100 קילו באנץ עף באויר שקודם הייתי תקוע על פאקינג 90 קילו. אם אתה רוצה סירטון אז בכיף..

krs
03-07-11, 12:35
סבבה אולי אתה צודק באמת .. לא בשביל להשתיק או משהו , אבל אין אחי אני לא יכול לעשות ss חח ..

IGOR
03-07-11, 12:39
סבבה אולי אתה צודק באמת .. לא בשביל להשתיק או משהו , אבל אין אחי אני לא יכול לעשות ss חח ..

זה כבר בחירה שלך. בסופו של דבר אל תשאל למה ABC או AB לא עובדות עלייך. יום טוב אח שלי :happy:

טייני
03-07-11, 13:13
זה דיבור של האלה שבמכון הם אלה שמסתכלים עם עניים פעורות על מתאמן ss והמשקלים ההזויים שהוא מרים ביחס אליהם ואז אומרים לעצמם "אבל אין לו ק1ביות בטוח חח איזה מעפן" ובסתר היו מתים להרים משקל כזה... אז הם מנחמים את עצמם בלזיין תמוח באינטרנט על משהו שאין להם מושג לגביו ולא התנסו בו מעולם.
זה טוב שיש אנשים כאלה, תמיד כיף לראות אותם מתאמנים בשקט ובושה עם משקלי ילדה כשיש מתאמן ss במכון.
אבל!!!! הכי חשוב הפאמפ גבר, והעיקר זה לא להשמין ולעלות מ0ה נקייה.

IGOR
03-07-11, 13:16
הקוביות גבר הקוביות..

בכל אופן,יש דבר כזה שנקרא חיטוב. לילדי הקוביות שחושבים שיש להם מאסה מכובדת בבטן,מתאמן ה ss,אחרי החיטוב יראה פי-2 יותר טוב מהם אם זה מבחינת הקוביות או כוח ואם זה במחינת גודל הזין...

דדליפט לא טוב לגב oo::

krs
03-07-11, 14:46
זה דיבור של האלה שבמכון הם אלה שמסתכלים עם עניים פעורות על מתאמן ss והמשקלים ההזויים שהוא מרים ביחס אליהם ואז אומרים לעצמם "אבל אין לו ק1ביות בטוח חח איזה מעפן" ובסתר היו מתים להרים משקל כזה... אז הם מנחמים את עצמם בלזיין תמוח באינטרנט על משהו שאין להם מושג לגביו ולא התנסו בו מעולם.
זה טוב שיש אנשים כאלה, תמיד כיף לראות אותם מתאמנים בשקט ובושה עם משקלי ילדה כשיש מתאמן ss במכון.
אבל!!!! הכי חשוב הפאמפ גבר, והעיקר זה לא להשמין ולעלות מ0ה נקייה.

למה לזיין את המוח אבל ? אני אומר לך שאני לא יכול לעשות ss , אז להמשיך ? אל תעשה ממני טמבל
"ק1ביות ק1ביות" כאילו אני איזה לוך , דבר ככה למישהו אחר

טייני
03-07-11, 15:22
מי אמר לך לעשות ss, תעשה מה שבא לך אבל אל תבלבל תמוח לא כאן ולא בפורומים אחרים שss לא טובה כי אין לך מושג מה היא עושה ולא ניסית אותה מעולם.

krs
03-07-11, 15:46
מי אמר לך לעשות ss, תעשה מה שבא לך אבל אל תבלבל תמוח לא כאן ולא בפורומים אחרים שss לא טובה כי אין לך מושג מה היא עושה ולא ניסית אותה מעולם.

לא יודע איפה ראית שאמרתי שss לא טובה , כנראה אני מתבלבל עם משתמש אחר .

harder
03-07-11, 16:02
לא יודע איפה ראית שאמרתי שss לא טובה , כנראה אני מתבלבל עם משתמש אחר .
אל תשקר באשכול שפתחתי שם של התמונות סיום ss
רק זיינת את השכל כמה abc יותר טוב לעומת ss

krs
03-07-11, 16:04
אל תשקר באשכול שפתחתי שם של התמונות סיום ss
רק זיינת את השכל כמה abc יותר טוב לעומת ss

כתבתי שאפשר להתקדם גם עם פיצולים , לעומת שאמרת שאם תעשה ab שנתיים ותאכל טוב לא תתקדם צעד .
אבל עדיין לא אמרתי שss לא טובה , ריפטו הזה .. כל אשכול שאני פותח הוא הנושא המרכזי

harder
03-07-11, 16:08
ציטוט
חלאס אבל , מישהו אומר "אתה נראה שמן וss עשתה אותך שמן" ואז המנהל המכובד אומר "רק בss תגיע ל4132432 קילו סקוואט" , יש פה אבל אנשים שמעניין להם ת'זין להגיע למשקלים גבוהים ורוצים רק להראות טוב מה לא מובן ? תשאיר את הpl ש'ך בצד כל עוד אתה מפרסם תמונה של גוף .
ובטח שאנשים יעלו במשקל בss יא תמימים , כל עוד צריך לאכול 54543 קלוריות ביום , תאכלו את מספר הקלוריות האלה בפיצולים ותראו שהתוצאות יפות כמו ss ואפילו יותר .

תפסיק להיות שוויצר זה אחד .
שתיים , אם אני יאכל 4000 קלוריות ליום אני נותן לך את המילה שלי שיהיה שינוי מטורף גם בabc לא פחות טוב מss .

ורק חיזקת את כולה שחיפים האחרים שזיינו את השכל כמה ss זה חרא

אם תאוכל כמות גדולה של קלריות כמו שאני אכלתי בss אתה גם תשמין וגם בקושי תתחזק וגם תשיג מסת שריר מעוד דלה בפרק זמן ארוך

krs
03-07-11, 16:13
ציטוט

ורק חיזקת את כולה שחיפים האחרים שזיינו את השכל כמה ss זה חרא

אם תאוכל כמות גדולה של קלריות כמו שאני אכלתי בss אתה גם תשמין וגם בקושי תתחזק וגם תשיג מסת שריר מעוד דלה בפרק זמן ארוך

יודע מה תיכנס לנושא שם שנקרא :before and after 2
הוא פיצל כל תקופת מסה וכל תקופת חיטוב . (ואני לא רוצה לבאס אותך .. אבל הוא נראה בהרבה יותר טוב ממך)
וגם שתי ההודעות האלה לא כתוב בהם שאמרתי שSS לא טובה ! אז תפסיק כבר לחפש ריבים ולזיין את השכל

harder
03-07-11, 16:33
יודע מה תיכנס לנושא שם שנקרא :before and after 2
הוא פיצל כל תקופת מסה וכל תקופת חיטוב . (ואני לא רוצה לבאס אותך .. אבל הוא נראה בהרבה יותר טוב ממך)
וגם שתי ההודעות האלה לא כתוב בהם שאמרתי שss לא טובה ! אז תפסיק כבר לחפש ריבים ולזיין את השכל
שתוק כבר
ברור שהוא נראה יותר טוב ממני הוא עשה חיטוב של 4 חודשיים
אתה ראיתה אותי על 10 אחוז שומן שאתה מדבר בכלל ? וולא שאני מזלזל הוא עשה עבודה מצוינת בחיטוב אבל הוא לא כזה גדול גם במאסה הוא לא היה גדול חוץ מהחזה שלו שמרשים אבל למה כי יהוא מרים ל100 + בנץ לחזה ל8 חזרות בלי בעיה ..
אתה יכול להרים 100 קילו לחזה ? לא נראה לי ולדעתי עוד פעם עם תוכנית נכונה ועבודה טובה הוא היה עושה בזמן קצר יותר את מה שהוא עשה בפיצולים

ושתדע הוא אחלה גבר דיברתי איתו אחרי שהגבתי לו באשכול והוא הוסיף אוית לפייס איך שהוא .. פירגן לי על השינוי שאני עשיתי כי הוא עקב אחר יהתהליך שאני עשיתי

Cuba
03-07-11, 16:46
למה אתה לא יכול לעשות ss?

!Demon!
03-07-11, 17:57
ואי חפרתם כבר עם הss המזויינת הזאת,מתאמן מתחיל גם עם ab יתקדם ובקצב טוב במשקלים בטח ובטח מבחינת מסה....
Ss נועדה לקבל בסיס מה זה חדר כושר,איך עובדים נכון,ולהתחזק...
לא נמאס לכם כל נושא ss וss וכל דבר אחר אתם שוללים...
אני ב10 חודשים ראשונים בחדר כושר שלא היה לי מושג בכלל באימונים הייתי עושה ניגודים כמו חזה ויום למחורת יד אחורית וכאלה,16 סטים לגב בab,והחלבון היחיד שהייתי מקפיד עליו זה טונה אחרי אימון עליתי 8 קילו שריר נקי(כן נקי,שיש לך גנים סבבה ואתה מתאמן מתחיל אפשרי לעלות שריר בלי לעלות אחוז שומן),ואיזה 6 סנטים ביד,ומשקלים הייתי מרים הכי הרבה בחדר כושר,למרותת שהיה קטן הייתי בן 18 והיו אנשים בני 25 ויותר יותר גדולים ממני ופי 2 וותק..תחשבו מה היה קורה אם הייתי עושה ab נורמלית,עובד רגליים ואוכל טוב...ואני לא היחד ,אני רחוק ממשהו מיוחד,לא בא לעשות פוזות פשוט רוצה להגיד שss זה לא הדרך היחידה ולא בטוח שהיא הכי טובה למסה,ממש לא...
באמת מספיק לזיין תמוח על הss הזה אפילו לי כבר נמאס לראות את זה,הבן אדם אומר לכם לא יכול לעשות ss אז אתם אומרים לו זהו אתה תיהיה חלש וקטן ?מה השטויות האלה?

הכל נאמר ברוח xd

טייני
03-07-11, 18:05
דימון אני אומר תמציא תוכנית אימונים חדשה- xd

harder
03-07-11, 19:04
ואי חפרתם כבר עם הss המזויינת הזאת,מתאמן מתחיל גם עם ab יתקדם ובקצב טוב במשקלים בטח ובטח מבחינת מסה....
אני ב10 חודשים ראשונים בחדר כושר שלא היה לי מושג בכלל באימונים הייתי עושה ניגודים כמו חזה ויום למחורת יד אחורית וכאלה,16 סטים לגב בab,והחלבון היחיד שהייתי מקפיד עליו זה טונה אחרי אימון עליתי 8 קילו שריר נקי(כן נקי,שיש לך גנים סבבה ואתה מתאמן מתחיל אפשרי לעלות שריר בלי לעלות אחוז שומן),ואיזה 6 סנטים ביד,ומשקלים הייתי מרים הכי הרבה בחדר כושר,למרותת שהיה קטן הייתי בן 18 והיו אנשים בני 25 ויותר יותר גדולים ממני ופי 2 וותק..תחשבו מה היה קורה אם הייתי עושה ab נורמלית,עובד רגליים ואוכל טוב...ואני לא היחד ,אני רחוק ממשהו מיוחד,לא בא לעשות פוזות פשוט רוצה להגיד שss זה לא הדרך היחידה ולא בטוח שהיא הכי טובה למסה,ממש לא...
באמת מספיק לזיין תמוח על הss הזה אפילו לי כבר נמאס לראות את זה,הבן אדם אומר לכם לא יכול לעשות ss אז אתם אומרים לו זהו אתה תיהיה חלש וקטן ?מה השטויות האלה?

הכל נאמר ברוח xd

ועדיין עם הייתה עושה ss הייתה מקצר את ה10 חודשיים בחודשיים ומשם הייתה יותר גדול וחזק

:1:

ושיעשה מה שהוא רוצה במכון רק שלא יטעה משתמשים

Cuba
03-07-11, 19:13

הכל נאמר ברוח xd

ישך מזל שאתה יודע לעשות חיטוב .. אחרת לא היית מקבל ניהול

!Demon!
03-07-11, 19:16
אני לא עשיתי תוכנית פיצול נורמלים,היה לי אלף ניגודים...אם הייתי עושה ab נורמלית הייתי מתקדם יותר טוב...צאו מהסרט אבל שמss גודלים יותר טוב,ורק מss...
אתם מושפעים ברמה שחבל על הזמן ואתם חושבים שאם אתם עושים את זה זה הכי טוב...זה סוג של נחמה כבר ניראה לי שאתם ממציאים לעצמכם...אני לא אומר שזאת לא תוכנית טובה,אבל נמאס שדוחפים אותה לכל חור...
חצי פורום פה עושה ss ולא ראיתי יותר מדי אנשים עם גוף קטלני,למרות זאת יש פה מלא מפצלים והרבה שאין להם הרבה מושג בתזונה ואימונים עם גוף יותר טוב ,אז בוא תסביר לי איך ולמה?
בוא תראה לי איך ssניקים מתקדמים יותר טוב מבחינם מסת שריר נטו\לא רוצה לשמוע על משקלים שמרימים ועל שומן ,רק שריר נקי ,אתם מעלים יותר טוב?
זה שכולם פה על 20 אחוז שומן ושולקים 90 קילו זה לא אומר לי כלום...כל מי שעשה חיטוב נורמלי בחיים שלו יודע באיזה טיל מעבדים משקל בחיטוב,במיוחד שיורדים ל12 אחוז שומן ומעטה...
אני ירדתי מאיזה 12 ל11 אולי טיפה פחות והלך לי 6 קילו(נגיד 2 קילו גליקוגן ריק?),אז תחשוב מה זה מ20 ל-12?

ido146
03-07-11, 19:19
די כבר עם הss הזה
במכון שאני מתאמן בוא יש בחור שעובד ss
ואני מתאמן abc
שנינו עם בסיס גוף דומה ואוכלים אותו דבר
ועם כל הכבוד התקדמות שלי פי אלף יותר טובה משלו
עם אמונים של abc בלי להיכנס כמעט בכלל לכלוב ב4 חודשים עליתי 8 קילו ועדיין יש קוביות
אז ברצינות ss וואלה לא בשבילי לא אוהב לא מאמין ומי שכן שיהיה לו בהצלחה אבל תבינו לא הכול זה ss

Cuba
03-07-11, 19:37
אני לא עשיתי תוכנית פיצול נורמלים,היה לי אלף ניגודים...אם הייתי עושה ab נורמלית הייתי מתקדם יותר טוב...צאו מהסרט אבל שמss גודלים יותר טוב,ורק מss...
אתם מושפעים ברמה שחבל על הזמן ואתם חושבים שאם אתם עושים את זה זה הכי טוב...זה סוג של נחמה כבר ניראה לי שאתם ממציאים לעצמכם...אני לא אומר שזאת לא תוכנית טובה,אבל נמאס שדוחפים אותה לכל חור...
חצי פורום פה עושה ss ולא ראיתי יותר מדי אנשים עם גוף קטלני,למרות זאת יש פה מלא מפצלים והרבה שאין להם הרבה מושג בתזונה ואימונים עם גוף יותר טוב ,אז בוא תסביר לי איך ולמה?
בוא תראה לי איך ssניקים מתקדמים יותר טוב מבחינם מסת שריר נטו\לא רוצה לשמוע על משקלים שמרימים ועל שומן ,רק שריר נקי ,אתם מעלים יותר טוב?
זה שכולם פה על 20 אחוז שומן ושולקים 90 קילו זה לא אומר לי כלום...כל מי שעשה חיטוב נורמלי בחיים שלו יודע באיזה טיל מעבדים משקל בחיטוב,במיוחד שיורדים ל12 אחוז שומן ומעטה...
אני ירדתי מאיזה 12 ל11 אולי טיפה פחות והלך לי 6 קילו(נגיד 2 קילו גליקוגן ריק?),אז תחשוב מה זה מ20 ל-12?

דימון אתה בן אדם עם שכל לא כמו רוב הלאטחים פה
מss אתה לא תצבור מאסה וכוח רציני אבל זה מכין לך את הבסיס
את הכוח האמיתי אתה תקבל מתוכניות מתקדמות יותר וכנל מאסה
יכול ליהיות שברמה המתקדמת יותר אתה תקבל יותר מאסה מתוכנית פיצול טובה אבל בתור מתאמן מתחיל אני בטוח שמss אתה תצבור מאסה מכוח

תראה לי תוכנית אימון שהסקואט שלה ישתפר לי ב110 קילו בחצי שנה

חוצמזה שאני עשיתי ss התחלתי מ70 קילו עליתי ל93 עשיתי חיטוב ל81 קילו על אחוז שומן דומה למשקל גוף שהיה לי לפני שהתחלתי להתאמן(70) וראו הרבה מאסה יחסית לתקופת זמן
גדלו לי בעיקר הרגלים והגב והידים קצת(בערך מהקיף 35 להקיף 40~)

שכל אחד יעשה מה שהוא אוהב אבל לדעתי תוכנית שאין בה סקואט , בנץ' , פרס , מתח\חתירה, דדליפט לא שווה שום דבר וזה כבר לא בקטע של מאסה או לא זה תרגילים שחובה לעשות כל אחד שנכנס לחדר כושר

nadavmoore
03-07-11, 19:38
Ss טוב לפוטבול וזהו.

!Demon!
03-07-11, 19:51
דימון אתה בן אדם עם שכל לא כמו רוב הלאטחים פה
מss אתה לא תצבור מאסה וכוח רציני אבל זה מכין לך את הבסיס
את הכוח האמיתי אתה תקבל מתוכניות מתקדמות יותר וכנל מאסה
יכול ליהיות שברמה המתקדמת יותר אתה תקבל יותר מאסה מתוכנית פיצול טובה אבל בתור מתאמן מתחיל אני בטוח שמss אתה תצבור מאסה מכוח

תראה לי תוכנית אימון שהסקואט שלה ישתפר לי ב110 קילו בחצי שנה

חוצמזה שאני עשיתי ss התחלתי מ70 קילו עליתי ל93 עשיתי חיטוב ל81 קילו על אחוז שומן דומה למשקל גוף שהיה לי לפני שהתחלתי להתאמן(70) וראו הרבה מאסה יחסית לתקופת זמן
גדלו לי בעיקר הרגלים והגב והידים קצת(בערך מהקיף 35 להקיף 40~)

שכל אחד יעשה מה שהוא אוהב אבל לדעתי תוכנית שאין בה סקואט , בנץ' , פרס , מתח\חתירה, דדליפט לא שווה שום דבר וזה כבר לא בקטע של מאסה או לא זה תרגילים שחובה לעשות כל אחד שנכנס לחדר כושר

אם כבר אז עם המשפט האחרון שלך צריך להסיכים תמיד...אני גם לא בעד מכונות ,אני שונא מכונות ומשתדל לעשות רק לידיים ...פשוט זה מעצבן שבכל חור רואים תss הזאת...
אז אני יגיד לך שלמרות שהתוכנית שלי היית פיצול,ועוד הפיצול הכי חרא שיש (תקרא למעלה),הכפלתי תכוח שלי פי 2 לפחות בהכל ב10 חודש האלה,ואיזה 7-8 קילו שריר נטו,רק בפלג גוף עליון...ss בנויה ככה שסקוואט אתה תעלה ממש מהר,אתה עובד עליו בכל אימון,אבל נגיד בפרס או בנץ יש בילדרים יותר חזקים ומתאמנים אותו פרק זמן,ובחיים שלהם לא שמעו על טכניקה ועל תזונה ולא יושבים בפורומים,אני לא מדבר על מעבר...בתרגילים האלה אתה מתקדם הרבה יותר לעט.
אבל אני לא רוצה לדבר על כוח כי מן הסתם תוכנית כוח אמורה לעבוד על זה יותר טוב...
אני מדבר על מסה,אני אישית מכיר הרבה יותר דוגמאות שמפצל עלה יותר במסה מssניק,(אולי לא ברגליים כי רוב המצלים לא עובדים עליהם,או עושים פשיטת רגליים,אבל אם תיקח משהו ששניהם עובדים עליו,לפג גוף עליון ,90 אחוז מהמקרים מפצל יהיה גדול יותר,פה צריך להתייחס גם לאחוז שומן,לא חוכמה להיות עם ייד 45 על 20+ אחוז שומן ולהגיד שאתה יותר סוס,אתה מוזמן להוכיח שאני טועה ולא תיהיה לי בעיה להודות)

שוב,לא אומר שss היא חרא תוכנית ,ואין לי כוונה אפילו להציג תוכנית אחרת כטובה יותר למרות שאולי בחלק מהאמירות שלי זה יוצא ככה,פשוט שתקלטו שיש עוד תוכניות לא פחות טובות ואולי אפילו יותר טובות למסה...
חוץ מזה יש אנשים שלא בנויים לSS,הרבה חברים שלי שהתחילו להתאמן רק שאלתי אותם על דדליפט וסקוואט ,אמרו לי לא זורם...תעשה SS בלי דדלפיפט וסקוואט?לא...
SS תבנה לך בסיס מעולה מבחנת כוח,ולתווך הארוך היא אולי תיהיה התוכנית הכי טובה למתחיל,פשוט יש עוד גורמים שצריך להתייחס אליהם לפני שדוחפים אותה לכולם והיא לא הדרך היחידה,לא כל אחד מעוניין לעשות סקוואטים כבדים ,יש אנשים שונים..

nadavmoore
03-07-11, 19:58
דימון זה גם לא חוכמה להיראות כמו סוכריה על מקל (רגליים גפרור ופלג גוף עליון גדול) ... בכל מקרה ss בנוי לפלג גוף תחתון יותר מלעליון וזה ידוע

Cuba
03-07-11, 20:07
אם כבר אז עם המשפט האחרון שלך צריך להסיכים תמיד...אני גם לא בעד מכונות ,אני שונא מכונות ומשתדל לעשות רק לידיים ...פשוט זה מעצבן שבכל חור רואים תss הזאת...
אז אני יגיד לך שלמרות שהתוכנית שלי היית פיצול,ועוד הפיצול הכי חרא שיש (תקרא למעלה),הכפלתי תכוח שלי פי 2 לפחות בהכל ב10 חודש האלה,ואיזה 7-8 קילו שריר נטו,רק בפלג גוף עליון...ss בנויה ככה שסקוואט אתה תעלה ממש מהר,אתה עובד עליו בכל אימון,אבל נגיד בפרס או בנץ יש בילדרים יותר חזקים ומתאמנים אותו פרק זמן,ובחיים שלהם לא שמעו על טכניקה ועל תזונה ולא יושבים בפורומים,אני לא מדבר על מעבר...בתרגילים האלה אתה מתקדם הרבה יותר לעט.
אבל אני לא רוצה לדבר על כוח כי מן הסתם תוכנית כוח אמורה לעבוד על זה יותר טוב...
אני מדבר על מסה,אני אישית מכיר הרבה יותר דוגמאות שמפצל עלה יותר במסה מssניק,(אולי לא ברגליים כי רוב המצלים לא עובדים עליהם,או עושים פשיטת רגליים,אבל אם תיקח משהו ששניהם עובדים עליו,לפג גוף עליון ,90 אחוז מהמקרים מפצל יהיה גדול יותר,פה צריך להתייחס גם לאחוז שומן,לא חוכמה להיות עם ייד 45 על 20+ אחוז שומן ולהגיד שאתה יותר סוס,אתה מוזמן להוכיח שאני טועה ולא תיהיה לי בעיה להודות)

שוב,לא אומר שss היא חרא תוכנית ,ואין לי כוונה אפילו להציג תוכנית אחרת כטובה יותר למרות שאולי בחלק מהאמירות שלי זה יוצא ככה,פשוט שתקלטו שיש עוד תוכניות לא פחות טובות ואולי אפילו יותר טובות למסה...
חוץ מזה יש אנשים שלא בנויים לss,הרבה חברים שלי שהתחילו להתאמן רק שאלתי אותם על דדליפט וסקוואט ,אמרו לי לא זורם...תעשה ss בלי דדלפיפט וסקוואט?לא...
Ss תבנה לך בסיס מעולה מבחנת כוח,ולתווך הארוך היא אולי תיהיה התוכנית הכי טובה למתחיל,פשוט יש עוד גורמים שצריך להתייחס אליהם לפני שדוחפים אותה לכולם והיא לא הדרך היחידה,לא כל אחד מעוניין לעשות סקוואטים כבדים ,יש אנשים שונים..

זה נכון בגלל שהבילדרים בתוכניות פיצול מכניסים הרבה עבודה על הטרייספס אז מן הסתם שהלחיצות יתחזקו
ss זה תוכנית בסיסית לחלוטין שאמורה לתת לך משקלי עבודה בסיסים תסכים איתי שלעשות בנץ' של 100 בab עדיף מלעשות בנץ' של 40

!Demon!
03-07-11, 20:09
סבבה מסכים,פשוט אני רוצה להראות שקבוצות שריר ששניהם עובדים עליהם,הרוב מפיצול יהיה בעל מסה גדולה יותר ...בגלל זה להגיד שמss גודלים יותר טוב זה שגוי...בפיצול אפילו כוח משיגים הרבה פעמים יותר, בפלג גוף עליון

קובה ,אתה אבל לא מבין שגם מפיצול מתחזקים?מי שלא מתחזק -אין לי הסבר...

Cuba
03-07-11, 20:14
סבבה מסכים,פשוט אני רוצה להראות שקבוצות שריר ששניהם עובדים עליהם,הרוב מפיצול יהיה בעל מסה גדולה יותר ...בגלל זה להגיד שמss גודלים יותר טוב זה שגוי...בפיצול אפילו כוח משיגים הרבה פעמים יותר, בפלג גוף עליון

קובה ,אתה אבל לא מבין שגם מפיצול מתחזקים?מי שלא מתחזק -אין לי הסבר...

חוץ מחזה אני לא רואה איפה אתה גדל יותר
זה ידוע שאת רוב המאסה בss אתה צובר ברגלים ובגב
ומתחזקים בכל תוכנית השאלה בכמה זמן

!Demon!
03-07-11, 20:15
מממ,הכל חוץ מרגליים?:confused:

Cuba
03-07-11, 20:27
מממ,הכל חוץ מרגליים?:confused:
אממ לא..
דדליפט חזק=גב גדול
סקואט חזק=רגל גדולה

!Demon!
03-07-11, 20:31
אה כן?
אז הדדליפט שלך הוא כמו שלי,אולי אפילו יותר..אתה בטוח שהגב שלך יותר רחב משלי?:rolleyes:

Cuba
03-07-11, 20:35
אה כן?
אז הדדליפט שלך הוא כמו שלי,אולי אפילו יותר..אתה בטוח שהגב שלך יותר רחב משלי?:rolleyes:

פה כבר נכנס למשוואה הזמן שאתה מתאמן
ואני בטוח שאם אתה חודש מתאמן על דדליפט ונתפס על טכניקה טובה אתה מרים יותר ממני

!Demon!
03-07-11, 20:41
זה לא קשור פתיתוס :d
פשוט רשמת משוואה לא נכונה...גם שהייתי דוחק נגיד 40 קילו פחות החזה שלי היה באותו גודל...
לא תמיד אפשר לחשב מסה עלידי משקל שאתה מרים...

Cuba
03-07-11, 21:20
זה לא קשור פתיתוס :d
פשוט רשמת משוואה לא נכונה...גם שהייתי דוחק נגיד 40 קילו פחות החזה שלי היה באותו גודל...
לא תמיד אפשר לחשב מסה עלידי משקל שאתה מרים...

אתה צודק כשזה מדובר ב10~ קילו
כשיש הבדל של 20-30 קילו תאמין לי שיהיה הבדל גם חיצונית

krs
03-07-11, 22:16
ועל כל האשכול הזה נאמר :

http://israelbody.com/showthread.php?t=60989

למה אתה לא יכול לעשות ss?

כי אני גם באומנויות לחימה פעמיים בשבוע וקשה לי להתאושש

Cuba
03-07-11, 22:49
ועל כל האשכול הזה נאמר :

http://israelbody.com/showthread.php?t=60989

כי אני גם באומנויות לחימה פעמיים בשבוע וקשה לי להתאושש

אז תשלח לו הודעה שיתן לי באן

ואתה יוכול לעשות ss עם אימון סקואט קל באמצע שבוע בשביל להתאושש יותר טוב
אבל תעשה abcd אני בטוח שזה לרמה שלך

krs
03-07-11, 22:52
אז תשלח לו הודעה שיתן לי באן

ואתה יוכול לעשות ss עם אימון סקואט קל באמצע שבוע בשביל להתאושש יותר טוב
אבל תעשה abcd אני בטוח שזה לרמה שלך

אתה יכול לקפוץ לי

Cuba
03-07-11, 22:55
אתה יכול לקפוץ לי
:11::11:

lidor3160
16-07-11, 18:48
סוס אחי!

asifkli20
24-07-11, 20:26
התקדמות יפה לחודשיים

ANIMA0855
25-07-11, 23:32
קטלני

david98989
05-08-11, 15:48
נראה טוב אחי תעשה חיטוב קטן לא יזיק לך

danxd1
08-08-11, 11:38
פצצה אחי!

ORs
21-08-11, 11:16
יש שיפור יפה אחי

GSP
27-10-11, 14:14
חחח נשבע שבפעם האחרונה שנכנסתי לפורום לפני חצי שנה היה בדיוק אותו וויכוח ..
לפותח הפוסט גם אני מגיע מmma ועם כל ההערצה שלי לריפטו ולתוכנית אני מסכים איתך שקשה לשלב ss כהלכתה עם הספורט בגלל הקושי בהתאוששות..מצד שני התוכנית משלבת את כל התרגילים שלוחם mma יכול לחלום עליהם אתה לא מבין בכלל כמה סקוואט דדליפט וקלין טובים משמעותיים בתחום הזה ..השיא שלי בסקוואט הגיע כולה ל140 ואפילו לא סיימתי ss ועדיין אני מעיף באימונים אנשים ששוקלים 100 קילו כמו כלום..80 % מהטייקדאונים שלך זה כוח מתפרץ שלא נדבר על ההטלות הקלינצ'ים והעבודת קרקע...

אני הייתי מציע לך לבנות איזו תוכנית ss-קרוספיט ..סדר התרגילים יהיה כמו בss עם הוספה של מתח ומקבילים כזאת שתשלב משקלים בינוניים עם מספר חזרות גבוהה יותר מבתוכנית המקורית בערך 8 -10 בדגש על סטים מהירים עם מנוחה מינימלית בינהם שיעבדו על כוח מתפרץ וסיבולת ועלייה מתונה יותר במשקלים מבתוכנית המקורית נניח 50% פחות וסקוואט קל באמצע שבוע לפני אימון mma

ככה גם תרוויח את הכוח הבסיס וחיזוק שרירי הליבה של ss ..את העבודה על הסיבולת והכוח המתפרץ בקרוספיט וגם קרדיו בגלל המנוחה המינימלית ...וברור שעם העלייה במשקלים ובכוח גם תגדל ויזואלית..