PDA

צפה בגרסא המלאה : עזרה בתכנית לחבר בבקשה

טלמאן
11-07-11, 14:18
שלום , אז אני וחברים נרשמנו למכון , בקיצור אני ועוד אחד החלטנו לעשות ss כי אנחנו שחיפים חבל על הזמן אבל החבר השלישי הוא בן 24 , גובה 1.81 ושוקל 86 קילו .

מאיך שהוא נראה אני מאמין שהוא 20% שומן אם לא יותר , פשוט הרבה שומן :) והוא לא אוהב את זה .

המטרה שלו היא להתחזק ולרדת בשומן באותו הזמן , נגיד להתחטב ... אני לא יודע איך זה עובד במצב שלו , חיטוב ואז מאסה ? אולי עדיף מאסה ואז חיטוב ? הוא לא רוצה להיראות יותר שמן ממה שהוא עכשיו או יותר גדול אף פעם אז הוא התנגד בתוקף למאסה ואז חיטוב .

אז אפשר תכנית אימונים בשביל הבחור ? משהו עם דד ליפטים ודברים אפקטיביים שיתאימו למטרה שלו ? :) תודה רבה.

IGOR
11-07-11, 15:30
תגיד לו שאי אפשר להתחזק וגם לרדת בשומן באותו הזמן. אם אתה רוצה להתחזק,התהליך ילווה בצבירת שומן אין מה לעשות. בכל אופן,תעלה תמונות שלו שנראה איך הוא בכלל..

טלמאן
11-07-11, 15:46
הוא שמן חחח ... באמת שאין טעם להעלות תמונה כי הוא בטח לא יעשה את זה גם .
לא רואים שרירים , הוא פשוט מגודל וגדול עם הרבה אחוזי שומן .

אז עדיף לו לעשות חיטוב קודם ? איזה תכנית מומלצת ? וכיצב הוא צריך לאכול ? מינוס 500 קלוריות ביום ? בלי פחמימות ?

lifton
11-07-11, 15:55
הוא שמן חחח ... באמת שאין טעם להעלות תמונה כי הוא בטח לא יעשה את זה גם .
לא רואים שרירים , הוא פשוט מגודל וגדול עם הרבה אחוזי שומן .

אז עדיף לו לעשות חיטוב קודם ? איזה תכנית מומלצת ? וכיצב הוא צריך לאכול ? מינוס 500 קלוריות ביום ? בלי פחמימות ?

תוכנית אימון משקולות עם משקלים נמוכים, 10-20 חזרות בכל סט, תרגיל לכל קבוצת שרירים, שניים שלושה סטים, אירובי אחרי אימון משקולות.

טלמאן
11-07-11, 16:01
אפשר תכנית אבל ? אין לי מושג איך לבנות לו וגם אין תכניות מוכנות ...

lifton
11-07-11, 16:06
תחפש תוכנית לחיטוב..תביא לפה משהו ונעזור לך לשפר אותה אם צריך..

לכתוב תוכנית עולה כסף..

טלמאן
12-07-11, 14:25
חיפשתי ולא מצאתי "תכניות לחיטוב " , אולי קצת הכוונה ? לכתוב תוכנית עולה כסף יופי תודה .
הוא צריך לעשות fbw ? או ab או abc ? כמה פעמים בשבוע ? אין איזה תכנית מפורסמת למצבים כאלה :)

SmokingSnake
12-07-11, 15:43
לא צריך להתאמן בשונה מכם
פשוט לאכול קצת פחות פחמימות ולהתקדם במשקלים בתרגילים המורכבים כמו סקוואט ובנץ' פרס
מקסימום יכול להוסיף קצת אירובי בסוף אימון

האחוז שומן שלו בגוף יירד/יתאזן/יישאר אותו דבר בזמן שהמאסה השרירית תעלה, בגלל שהמאסת שריר תעלה הוא ייראה אפילו פחות ממה שהוא עכשיו למרות שהוא ישקול יותר אחרי חודשיים-שלוש של אימונים.

מקווה שהבנת את ההגיון מאחורי מה שרשמתי
שיתחיל להתאמן ולאכול חלבון, יהיה בסדר

lifton
12-07-11, 15:44
+1

ולא מזמן קראתי קצת על התוכנית p90x ממה שקראתי זה לא תוכנית מעולה, אבל ראיתי שיש המון המלצות עליה, ואנשים הגיעו איתה לתוצאות יפות. תעשה חיפוש בגוגל על p90x תקרא ותראה אם מתאים לך(למרות שלדעתי זה לא מה שיביא אותו לתוצאות)

אם הבחור רק נכנס לחדר כושר בפעם הראשונה שיעשה fbw. להתחלה.

ושוב מחזק את נחש מעליי.