PDA

צפה בגרסא המלאה : מה לעשות כדי לפרק כמה שפחות שריר?!

menahem470
12-07-11, 22:54
אני עברתי ניתוח לפני יומיים של אפנדיציט,ואני לא יכול לעשות בכלל ספורט בשלוש שבועות הקרובים,המקסימום שאני יכול לעשות זה ללכת למכולת ליד הבית שלי.....
הדבר היחיד שיכול לעזור לי לשמר את שהשריר בתקופה הזאת זה רק התזונה,וגם את זה אני לא יכול כלכך לעשות בשבוע הקרוב כי יש לי עדין קצת כאבים ,ואם אני אוכל קצת הרבה זה גם כואב....

1.מה אני יכול לעשות בינתיים עד שיחלפו הכאבים כדי לישמור על השריר שלא יתפרק?!
2.והאם באמת יש דבר כזה זיכרון שריר?!כי אני דיי מבואס מכל הקטע הזה שאני לא יכול להתאמן איזה שלושה שבועות ואולי קצת יותר ובטח אני יירד במשקלי עבודה,ויפרק שריר,אז האם באמת יש דבר כזה זיכרון שריר ואני יוכל לחזור למשקלים שהרמתי ולמשקל שהייתי יחסית מהר אחרי שאני יחזור להתאמן?

IGOR
12-07-11, 23:09
אני עברתי ניתוח לפני יומיים של אפנדיציט,ואני לא יכול לעשות בכלל ספורט בשלוש שבועות הקרובים,המקסימום שאני יכול לעשות זה ללכת למכולת ליד הבית שלי.....
הדבר היחיד שיכול לעזור לי לשמר את שהשריר בתקופה הזאת זה רק התזונה,וגם את זה אני לא יכול כלכך לעשות בשבוע הקרוב כי יש לי עדין קצת כאבים ,ואם אני אוכל קצת הרבה זה גם כואב....

1.מה אני יכול לעשות בינתיים עד שיחלפו הכאבים כדי לישמור על השריר שלא יתפרק?!
2.והאם באמת יש דבר כזה זיכרון שריר?!כי אני דיי מבואס מכל הקטע הזה שאני לא יכול להתאמן איזה שלושה שבועות ואולי קצת יותר ובטח אני יירד במשקלי עבודה,ויפרק שריר,אז האם באמת יש דבר כזה זיכרון שריר ואני יוכל לחזור למשקלים שהרמתי ולמשקל שהייתי יחסית מהר אחרי שאני יחזור להתאמן?

פאק אחי בגלל זה נעלמתה מהמכון איך זה קרה פתאום לעזאזל? קודם כל מאחל לך המון בריאות אחי תחזור מהר.

1.ברור שיש דבר כזה זיכרון שריר. אל דאגה אתה תחזור מהר מאוד.
2.אם יש לך אפשרות,תקנה חלבון קזאין http://www.israelbody.org/Index.asp?CategoryID=89&ArticleID=1767 הוא יעזור לך לשמור על השריר פחות או יותר עקב הספיגה האיטית שלו.. ועוד משהו,אם קשה לך לאכול בשר אז אתה יכול להסתפק בינתיים עם חלבון חלבי כמו גבינה צהובה,חלב,קוט'ג וכו' זה לא קשה לאכול כאלה דברים.

ושוב המון המון בריאות אחי.

!Demon!
13-07-11, 00:05
תראה אשכול צמוד לזה...

menahem470
13-07-11, 11:29
פאק אחי בגלל זה נעלמתה מהמכון איך זה קרה פתאום לעזאזל? קודם כל מאחל לך המון בריאות אחי תחזור מהר.

2.אם יש לך אפשרות,תקנה חלבון קזאין http://www.israelbody.org/index.asp?categoryid=89&articleid=1767 הוא יעזור לך לשמור על השריר פחות או יותר עקב הספיגה האיטית שלו.. ועוד משהו,אם קשה לך לאכול בשר אז אתה יכול להסתפק בינתיים עם חלבון חלבי כמו גבינה צהובה,חלב,קוט'ג וכו' זה לא קשה לאכול כאלה דברים.

קודם כל תודה רבה אחי!
וזה מה שאני עושה בערך אני אוכל כמעט ורק גבינות ומוצרי חלב...אבל עדיין קשה לי לאכול לפחות 1.8-2 גרם חלבון לקילו,אני בקושי מצליח לאכול 100-120 גרם חלבון,נראה לי שאני באמת ייקנה את החלבון קזאין,תודה אחי!

menahem470
13-07-11, 11:32
תראה אשכול צמוד לזה...

בהתחלה נכנסתי לשם להסתכל,אבל ראיתי שהוא כן יכול להתאמן ולעשות אירובי..אני לא יכול לעשות כלום.

SmokingSnake
13-07-11, 19:19
מנחם אל תדאג 3 שבועות זה לא הרבה זמן, אתה לא תפרק יותר מדי שריר, תקפיד על 180 גרם חלבון בערך יהיה בסדר, הכוח יירד לך, אבל הוא יחזור מהר גם
לא יעזור אם אתה לא מגיע לפחות ל150 תקנה אבקה, למרות שאין בעיה לאכול ביום חצי קילו חזה עוף, 3 ביצים ופחית טונה/גביע גבינה

shay_323
13-07-11, 21:41

2.אם יש לך אפשרות,תקנה חלבון קזאין http://www.israelbody.org/index.asp?categoryid=89&articleid=1767 הוא יעזור לך לשמור על השריר פחות או יותר עקב הספיגה האיטית שלו.. ועוד משהו,אם קשה לך לאכול בשר אז אתה יכול להסתפק בינתיים עם חלבון חלבי כמו גבינה צהובה,חלב,קוט'ג וכו' זה לא קשה לאכול כאלה דברים.

זה תמיד קורה ללא סימן מוקדם.

IGOR
13-07-11, 22:35
כן אחי אני יודע. אצלי זה קרה בגיל 5. פשוט מוזר לראות בן אדם שמגיע למכון והכל בסדר ואז פתאום כותב דבר כזה.