PDA

צפה בגרסא המלאה : צריך את עזרתכם

TheRaven
18-07-11, 14:46
שלום לכולם,

אני בן 34, 1.77, שוקל 63 ק"ג.
אני מתאמן באופן סדיר כ- 7 חודשים, 3 פעמים בשבוע משקולות כשבחודש האחרון אני משלב אימון אופניים, 60 דקות, 3 פעמים בשבוע.

אני מאוד מרוצה מקצב ההתפחות, הצלחתי להעלות מאסת שריר, אבל יש לי בעיה אחרת:

למרות הכל, יש לי באיזור הכרס עדין קצת שומן ואינני מצליח להפטר מזה! איך לעזאזל אפשר לשרוף את השומן מהאיזור הזה?
יש לכם אולי המלצה על תרגילים מסויימים? האם הגברת אימוני רגליים תסייע?
חשוב להדגיש כי אינני צורך מזון מהיר, אני די מחושב בארוחות שלי, לא שותה אלכוהול ומדי יום אוכל מסודר.

תודה מראש

SMURF
18-07-11, 14:50
לא ניתן להוריד שומן מאיזור ספציפי, אלא רק כחלק מתוכנית חיטוב כללית. לפני הנתונים שרשמת נראה לי כי עדיף יהיה לך להעלות עוד משקל (שריר, ומה לעשות יחד איתו גם שומן), ורק לאחר מכן להיכנס לחיטוב. בכל מקרה, בהצלחה.

lifton
18-07-11, 14:51
שלום לכולם,

אני בן 34, 1.77, שוקל 63 ק"ג.
אני מתאמן באופן סדיר כ- 7 חודשים, 3 פעמים בשבוע משקולות כשבחודש האחרון אני משלב אימון אופניים, 60 דקות, 3 פעמים בשבוע.

אני מאוד מרוצה מקצב ההתפחות, הצלחתי להעלות מאסת שריר, אבל יש לי בעיה אחרת:

למרות הכל, יש לי באיזור הכרס עדין קצת שומן ואינני מצליח להפטר מזה! איך לעזאזל אפשר לשרוף את השומן מהאיזור הזה?
יש לכם אולי המלצה על תרגילים מסויימים? האם הגברת אימוני רגליים תסייע?
חשוב להדגיש כי אינני צורך מזון מהיר, אני די מחושב בארוחות שלי, לא שותה אלכוהול ומדי יום אוכל מסודר.

תודה מראש

כמו שאמרו חכמים לפני ,אי אפשר גם בעזרת תרגילים להוריד שומן מהכרס, כשתרד באחוזי השומן שלך גם הכרס תעלם..
אתה במאזן קלורי שלילי?

TheRaven
18-07-11, 14:55
תודה על התגובות המהירות...
lifton, אני לא במאזן קלורי שלילי.
כשאני אומר כרס, אני לא מתכוון לכרס ממש גדולה, היא אמנם קטנה אבל זה מחרפן אותי.

lifton
18-07-11, 15:01
תודה על התגובות המהירות...
Lifton, אני לא במאזן קלורי שלילי.
כשאני אומר כרס, אני לא מתכוון לכרס ממש גדולה, היא אמנם קטנה אבל זה מחרפן אותי.

תראה, אי אפשר להוריד אחוזי שומן ולהיות במאזן קלורי חיובי, תקרא קצת על חיטוב ותבין איך זה עובד פחות או יותר..

TheRaven
18-07-11, 16:58
תיקון טעות: אני במאזן שלילי כמובן, אבל הפחד שלי שאם אני אמשיך כך יותר מדי זמן אני אאבד שריר.