PDA

צפה בגרסא המלאה : אחח..איזה מירמור על וינגייט..

lifton
20-07-11, 22:51
מצטער אם אני יחפור וזה ישמע מצחיק אבל בחיים לא נשברתי מכלום עד היום כי זהו אני הרמתי ידיים, היום היה לי את המבחן המעשי בפעם השלישית או הרביעית...אין לי מושג כבר, ובאמת שיש לי ידע, כנראה לא ידע שמבוסס על וינגייט ויכול להיות שבגלל זה זרקתי את דף השאלות לבוחנת והלכתי..(והיחס של חבר'ה המרצים מוינגייט הוא פשוט ביזיון))..והאמת שאולי אני לא צריך להיות מאמן כי נורא קשה לי לזכור את המנופים, זויות ואת השמות של שיטות אימון..

אתם פשוט לא מאמינים מה הלך שם..70% מהקורס האחרון נכשל והגיע למועד ב' (ועוד כמה חבר'ה שמגיעים בפעם השלישית הרביעית והחמישית, ובאמת שהם חבר'ה רציניים)..שעה וחצי שאני יושב שם ,אף אחד לא עבר, נכנסתי לקחתי את דף השאלות, וברקע אני שומע מישהו שמנסה להסביר לבוחנת שבזוית הזו זרוע המסה יותר גדולה..(הבחור נראה רציני)..והיא בשיא הקרירות שואלת למה ,ושוב שואלת ,איך בפולאובר בפולי עליון משפיעה הזוית של היד ובלה בלה בלה ???? הרבה שטויות והבחור איבד כיוון..אני עזבתי באמצע אבל אני כמעט בטוח שהוא לא עבר..
היה גם בחור שעברו היה חבר naba והוא גם בפעם הרביעית מנסה לעבור (בסוף הוא גם קיבל רגליים קרות והלך הביתה)..

באמת שהשכלתי המון ממכם כאן בפורום, ובאמת באמת שאני יודע, בעיקר ממאמרים וגם מקריאת תגובות של חבר'ה כאן בפורום אבל כנראה שבוינגייט יותר חשוב מאיפה להתחיל הרחקת כתף מאשר איך עושים סקווט כמו שצריך או כמה חשוב לשלב בתוכנית תרגילי בסיס...קיצר באסה באסה באסה..

אז מצטער עם חפרתי, פשוט זה היה יום באסה רצח, אני כנראה יעזוב את העבודה בחדר כושר שבו התחלתי לעבוד והייתי ממשיך אם הייתי ניגש למבחן ועובר..
חשבתי אולי לעשות את הבחינה בשיאים, או לקחת מישהו רציני שיעזור לי "להשכיל" ולעבור את המבחן הזה..בינתיים אני מחםש עבודה אחרת..

SmokingSnake
20-07-11, 22:58
אל תתייאש, אתה פשוט צריך לשבת עם מישהו שעבר תמבחן הביזיון הזה שיידע מה לשאול אותך, וינגייט זה מקום חרא ללמוד בו אלא אם כן יש לך רכז קורס טוב, אני לא הולך לעשות שם שום קורס נוסף וכתבתי על זה הרבה פעמים, אלא אם כן אני יודע בדיוק מי הרכז שלי שיעביר את השיעורים.

בשיעורים יזיינו תשכל בערך שליש קורס על זווית יישום של הבייספס וכמעט לא ידברו על שרירים חשובים וגדולים יותר, חלק זניח מהדברים באמת יהיה שווה משהו(אי ספיקות) והרבה אנשים נכשלים במבחן מעשי
בנאדם שמשיים קורס מדריכים יידע לומר לך למה עיצבו את הפריצ'ר לבייספס ולמה בתרגילים כמו הרחקת כתפיים זרוע המשא גבוהה לעומת תרגיל כמו לחיצת כתף, אם תשאל מדריך ללמד אותך לעשות סקוואט/דדליפט/תרגיל אפקטיבי x סביר להניח שהוא לא יסביר לך בצורה מקצועית

ברי המזל יפלו על מרצה טוב ושפוי, מי שפחות שפר מזלו יפול על מרצה בחורה שאין לה מושג ימינה ושמאלה וחושבת שהיא מינימום הבנאדם שיודע יותר מכל אחד אחר, גם אם מפתח גוף שזכה בתארים יגיד לה על התכנית אימונים שלו היא תעביר ביקורת, וסביר להניח שהקורס יהיה מרגיז והבנאדם ששילם 6 אלף שקל פשוט ירצה לסיים כבר ולעוף משם

היה לי רכז תותח, כשהוא היה חולה לאיזה 4 ימים והחליפה אותו רכזת משלוחה אחרת זה היה פשוט סבל לשבת בכיתה

גועל נפש, וחבל שהמצב כ"כ כ"כ גרוע שבנאדם שואל אותי איפה ללמוד ואני צריך להמליץ על מרצה ספציפי אחרת אני יודע שהקורס יעבור חרא
קח 3 שבועות חופש מזה, תצמיד אליך מישהו שעבר שיעשה לך מבחן מעשי אחד על אחד ותעבור

lifton
20-07-11, 23:05
זה מה שאני יעשה גם אם זה יעלה לי כסף.
יש מרצה אחת שפשוט שפשוט עושה מכל הקטע הזה גועל נפש. היא זו שאוהבת כל כך להכשיל ולסבך עיניינים. והיא זו שבחנה אותי כמה פעמים כבר.
יש מצב שהרכז שלך היה רן?..אחלה בחור..

SmokingSnake
20-07-11, 23:15
זה מה שאני יעשה גם אם זה יעלה לי כסף.
יש מרצה אחת שפשוט שפשוט עושה מכל הקטע הזה גועל נפש. היא זו שאוהבת כל כך להכשיל ולסבך עיניינים. והיא זו שבחנה אותי כמה פעמים כבר.
יש מצב שהרכז שלך היה רן?..אחלה בחור..

כן המרצה שלי היה רן, הוא אחלה גבר ואחלה מרצה
קורס עם נעמי לא הייתי הולך לעשות גם אם היה בחינם:ok:

אני זוכר שהסברתי לה על SS וטקסס ועל תכניות כוח והיא חשבה שאני הליצן הכי גדול שקיים בישראל ולא יודע להתאמן.
אתה מסביר לה על פריודיזציה של נפח-עצימות-התאוששות והיא מזיינת תשכל שחסרים לך דגשים לידיים בתכנית ולכתפיים וכמה התכנית גרועה.

הראש שלה תקוע בבור של עצמה, היא לא מוכנה להסתכל ימינה או שמאלה וחושבת שהיא יודעת הכל.
תעשו טובה לכל מי שילמד אחריכם כמו שאני עשיתי, תכתבו תלונה מרוכזת לוינגייט חתומה על ידכם שיעיפו אותה שלא תעביר יותר קורסים.

אחרי 3-4 קורסים בטח יעיפו אותה, לפחות בקטע הזה הם בסדר

lifton
20-07-11, 23:26
רן גבר גבר, אני כל פעם מציק לו בפלאפון והוא תמיד עוזר..הוא העביר חצי קורס ונעמי חצי קורס..הבדל שמים וארץ, נעמי היא בוחנת ,אם היא היתה יכולה היא היתה רוצה לבחון את כולם.

מה שאני יעשה עכשיו זה באמת לשלוח תלונה לוינגייט ולא חסר חבר'ה שבקלות אני ירעיל אותם על הקטע הזה, ואני יתחיל לעבוד באיזה משהו חפיף נעשה קצת כסף כי כרגע אפילו אין לי כסף לתוספים אז נחסוך קצת ונחזור לזה כמו שצריך..נקווה שבפעם האחרונה.

נדב33
21-07-11, 06:14
אל תתיאש גבר- בסןף תעבור
תזכור את מילותין של הרבי מילובביץ :
"אין יאוש בעולם- ואפילו חרב חדה מונחת על צווארו של אדם אל יתייאש מן הרחמים"
אני מאמין שבסוף תעבור גם אם זה ייקח עוד 10 ניסיונות
בהצלחה

Cuba
21-07-11, 09:36
אם אתה רוצה תברר בשיאים לנו יש חמישי הבא מבחן שמה

lifton
21-07-11, 12:14
המבחן המעשי שם שונה מוינגייט?

Cuba
21-07-11, 12:20
לא יודע ה פען ראשונה שאני נבחן

lifton
21-07-11, 12:21
אני יעשה להם טלפון היום..תודה אחי.

!Demon!
21-07-11, 14:12
מה זאת אומרת רכז?יש לי רכזת אבל היא לא מלמדת כלום סתם אחראית על הקורס..
אצלי לכל תחום יש מרצה אחר,עכשיו יש לי למשל מרצה פיזיולוגיה שהוא רכז כל הקורסים של וינגייט והוא מדבר לעניין...

ןפשוט תלמד לפי מה שהם אומרים כדי לעבור תמבחן אחרי זה תשכח את זה

lifton
21-07-11, 14:28
בדקתי בשיאים ,אין על מה לדבר..
חבר שעבר את הקורס יכין אותי בשיטה שלהם..
ודימון ככה זה היה אצלי, אבל אם הרכזת שלך זו נעמי תברח אחי..(אני שולח תלונה לוינגייט עליה)

!Demon!
21-07-11, 14:53
הרכזת שלי זאת טל , באשדוד
מקווה לא יהיה בעיות

IGOR
21-07-11, 15:12
הרכזת שלי זאת טל , באשדוד
מקווה לא יהיה בעיות

צ'וצ'יה?

Cuba
21-07-11, 15:47
איגור יא נוכל

lifton
21-07-11, 16:20
צ'וצ'יה?

חחחחחח...הכי חשוב..

SmokingSnake
21-07-11, 21:08
יהיה בסדר דימון, אנחנו מדברים על שלוחת רחובות

shay_323
21-07-11, 23:14
אתם מדברים על המכללה ולא על המכון, נכון?

oz150
21-07-11, 23:34
כמה טוב לשמוע חוות דעת מאנשים שלומדים שמה כבר חשבתי להירשם...

din
22-07-11, 11:18
אני גר בצפון... חשבתי ללכת לילמוד בוינגייט... אבל לפי מה שאתם מדברים ניראה לי אני ילמד באוהלו... אוהלו גם נחשב מקום טוב לא?! מה אתם חושבים...

Barbell Man
22-07-11, 14:59
אתם מדברים על המכללה ולא על המכון, נכון?

הם מדברים על המכון. במכללה לא בעיה לעבור. במכון הרוב לא עוברים. אני עשיתי קורס במכון עם נעמי ועברתי רק במועד ב. נעמי היא מרצה שם כבר הרבה שנים והיא גם אשתו של יאיר להב אז לא יפתרו אותה. לפי דעתי היא דווקא בסדר אבל אם אתה לא מסתדר איתה אז לך תעשה במכללת וינגייט, שיאים ומקומות כאלה, שם כולם עוברים. ואל תתאכזב עם בסוף לא תעבוד בזה. אני עבדתי בזה שנתיים והדבר היחידי ששמעתי זה שאני לא מבין כלום בגלל שאני נותן תוכניות מוזרות כמו ss ו 5*5 במקום לתת תוכניות שקורעות את השריר כמו כל התוכניות האלו עם האותיות באנגלית. והשכר לרוב על הפנים אלה עם כן אתה רודף אחרי אנשים כדי שיעשו אצלך אימונים אישיים.

IGOR
22-07-11, 15:58
נעמי הזאת כוסית לא?

Cuba
22-07-11, 17:18
איגור חלאס לחפור בכל אשכול

Barbell Man
22-07-11, 17:40
נעמי הזאת כוסית לא?

יחסית לגיל שלה היא נראית טוב

shay_323
22-07-11, 17:52
הם מדברים על המכון. במכללה לא בעיה לעבור. במכון הרוב לא עוברים. אני עשיתי קורס במכון עם נעמי ועברתי רק במועד ב. נעמי היא מרצה שם כבר הרבה שנים והיא גם אשתו של יאיר להב אז לא יפתרו אותה. לפי דעתי היא דווקא בסדר אבל אם אתה לא מסתדר איתה אז לך תעשה במכללת וינגייט, שיאים ומקומות כאלה, שם כולם עוברים. ואל תתאכזב עם בסוף לא תעבוד בזה. אני עבדתי בזה שנתיים והדבר היחידי ששמעתי זה שאני לא מבין כלום בגלל שאני נותן תוכניות מוזרות כמו ss ו 5*5 במקום לתת תוכניות שקורעות את השריר כמו כל התוכניות האלו עם האותיות באנגלית. והשכר לרוב על הפנים אלה עם כן אתה רודף אחרי אנשים כדי שיעשו אצלך אימונים אישיים.

אני עושה בשלוחה של המכללה כי וינגייט זה רחוק לי.
עוד שבועיים מסיים כבר.

lifton
22-07-11, 17:59
יחסית לגיל שלה היא נראית טוב

כן..כמו גמבה..

IGOR
22-07-11, 19:06
איגור חלאס לחפור בכל אשכול
מה קורההההההההההה פתיתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת

ליפטון האם יש שם איזה צוציות בכלל? המדריכות אצלינו דווקא נראות טוב.

lifton
22-07-11, 19:39
מה קורההההההההההה פתיתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת

ליפטון האם יש שם איזה צוציות בכלל? המדריכות אצלינו דווקא נראות טוב.

אל תשאל אחי ,זה לא פייר מה שהיה לי, קורס שלי היו שתי בחורות אחת גרושה השניה בגודל של פיסטוק.

אבל גבר גיליתי משהו..ברשל"צ יש מלא מלא מלא מלא..

oz150
23-07-11, 21:21
אני גר בצפון... חשבתי ללכת לילמוד בוינגייט... אבל לפי מה שאתם מדברים ניראה לי אני ילמד באוהלו... אוהלו גם נחשב מקום טוב לא?! מה אתם חושבים...

בצפון הכי איכותי זה בכפר תבור !

lifton
24-07-11, 18:29
אם אתה רוצה תברר בשיאים לנו יש חמישי הבא מבחן שמה

קובה בדקתי בשיאים היום אמרו לי אין בעיה לעשות רק מעשי, רק יש לך מושג איך הולך אצלכם המבחן המעשי בערך? אמרו לי שעוברים 100% איך זה עובד?

Cuba
24-07-11, 18:39
קובה בדקתי בשיאים היום אמרו לי אין בעיה לעשות רק מעשי, רק יש לך מושג איך הולך אצלכם המבחן המעשי בערך? אמרו לי שעוברים 100% איך זה עובד?

חמישי הקרוב יש מבחן מעשי

בעקרון לפי החזרה למבחן מעשי שעשינו בכיתה זה הולך ככה:

תדגים את התרגיל
תביא תרגיל חלופי לאגוניסט אם אורך מתח גדול\קטן יותר
אם יש בתרגיל אי ספיקה
שאלות בביומכניקה (זרוע המשא , רכיבים )
שיטות אימון (נגיד תדגים את התרגיל בסופר סט)

וזהו

למה במה זה שונה מהמבחן שלכם?

lifton
24-07-11, 19:40
חמישי הקרוב יש מבחן מעשי

בעקרון לפי החזרה למבחן מעשי שעשינו בכיתה זה הולך ככה:

תדגים את התרגיל
תביא תרגיל חלופי לאגוניסט אם אורך מתח גדול\קטן יותר
אם יש בתרגיל אי ספיקה
שאלות בביומכניקה (זרוע המשא , רכיבים )
שיטות אימון (נגיד תדגים את התרגיל בסופר סט)

וזהו

למה במה זה שונה מהמבחן שלכם?

כמה שאלות בערך יש לכם?
וזה באמת 100% הצלחה כמו שאמרו לי?

אצלנו לא היתה שום חזרה למבחן כמו שצריך..משגע אותי.
לגביי המבחן עצמו, אתה מגיע מקבל דף עם 20 שאלות עונה עליהם בכתב איזה 10 דקות ואז מתחיל המבחן המעשי עוברים איתך על כל שאלה מהדף באופן מעשי, שהם כמעט לכל שאלה מוסיפים עוד כמה שאלות מהראש..
והבוחנת המגעילה הזו, תמיד שואלת "למה?"..לא משנה אם ענית נכון או לא, הרבה פעמים היא שואל למה למה למההההה......למהההה?!?!!@$

Cuba
24-07-11, 20:25
לא יודע לא עשיתי את המבחן עדין

ורגע מה שרשמתי שונה ממה ששואלים בוינגייט?

lifton
24-07-11, 20:37
לא יודע לא עשיתי את המבחן עדין

ורגע מה שרשמתי שונה ממה ששואלים בוינגייט?

שואלים ,לא בצורה הזו.
יכול לשאול אותך כזה דבר: תן לי תרגיל שהl.dorssi הוא אגוניסט. או איפה הזוית הכי קשה בפולי בהרחקת כתף, אתה עונה, זה לא בעיה, ואז באה השאלה למה? ושוב למה?, הבעיה היא שהם חופרים על כל שאלה ויש 20 שאלות..

יש לך פייסבוק אחי? אני ישאל אותך אחרי יום חמישי איך הלך..

Cuba
24-07-11, 20:46
שואלים ,לא בצורה הזו.
יכול לשאול אותך כזה דבר: תן לי תרגיל שהl.dorssi הוא אגוניסט. או איפה הזוית הכי קשה בפולי בהרחקת כתף, אתה עונה, זה לא בעיה, ואז באה השאלה למה? ושוב למה?, הבעיה היא שהם חופרים על כל שאלה ויש 20 שאלות..

יש לך פייסבוק אחי? אני ישאל אותך אחרי יום חמישי איך הלך..

מה הבעיה במה שאתה אומר כאן?

שואלים אותך למה אז אתה אומר " בגלל שבתרגיל הזה הזווית ישום ככה וככה" "בתרגיל הזה יש רכיב ככה וככה"
זה בעקרון התשובות לשאלה "למה"

lifton
24-07-11, 21:25
תראה אחי, באמת שזה לא כמו שזה נשמע, אני לא היחיד שמתלונן על המבחן הזה, איתי באותו יום נכשלו מסה כזו מטורפת.

לא עושים איתך חזרה למבחן, רק שתדע שיש כמה מאמנים שעושים שיעורים פרטיים למבחן המעשי הזה, והם לא מלמדים אותך את החומר רק באיזו צורה לענות לבוחן.

אבל עזוב, אני ישאל אותך מה היה אחרי חמישי.

האמת, אני מגיע למבחן כבר בתחושה על הפנים בגלל שנכשלתי כמה פעמים..ממש בלי ביטחון..ואז אני מתחיל להתבלבל..

Cuba
24-07-11, 21:51
סבבה..חמישי הקרוב אתה בא למבחן?

lifton
24-07-11, 22:17
סבבה..חמישי הקרוב אתה בא למבחן?

אני מחר שולח למישהי משיאים גיליון ציונים כדי שתראה שעברתי כבר הכל, ואז היא תגיד לי מתי להגיע. אם כן אני יגיד לך.

Cuba
24-07-11, 22:37
סבבה‎‏‎‏‎‏‎‏‎ המבחן שלי ב5 וחצי ככה שאני יהיה שם ב5 ככה

lifton
24-07-11, 22:40
סבבה‎‏‎‏‎‏‎‏‎ המבחן שלי ב5 וחצי ככה שאני יהיה שם ב5 ככה

טוב גיבור , אם תשמע מישהו קורא קובה תדע שהגעתי..

Cuba
24-07-11, 23:02
לול ‏‎‏‎‏‎

Tren007
25-07-11, 22:52
נעמי ורן מגן אחלה מרצים ובכללי אנשים שאני מאוד מעריך.
מי שמרצה 0 לדעתי מכל בחינה לימודית ויחס אנושי זה עמוס(פיסיולוגיה למי שמכיר).

lifton
25-07-11, 23:26
אחי עזובבבב..עברנו את זה.

Cuba
25-07-11, 23:37
ד"א איך הלך לך המבחנים העיונים?

lifton
26-07-11, 00:09
ד"א איך הלך לך המבחנים העיונים?

עברתי את כולם בציונים סבבה 70-80 בתזונה קיבלתי 95..פציעות ספורט עברתי מועד ב'.

hasman90
26-07-11, 00:11
נכון השאלות מעצבנות.. כל הזמן הבוחנים שואלים "למה ? " וזה לא נגמר כמו הפרסומת של מכבי
תתכונן לזה כאילו זה בגרות תלמד.. זה מלא חרטות ודברים שאף אחד לא צריך אבל בשביל לעבוד את המבחנים שלהם אתה צריך ללמוד כדי שתתן לה את התשובה ישר והיא לא תוכל לשאול אותך "למה?"
גם אני השתגעתי מזה היתי אומר לה את התשובה והיא היתה שואלת למה כל שניה כבר לא היה לי כוח הם רוצים שתדע הכל מילה במילה כמו שרשום בספר

נעמי בוחנת קשה רצח אבל היא תותחית בתכלס

lifton
26-07-11, 12:50
אתם חייבים לשמוע את זה..קיבלתי שיחה היום ממישהי בשם עדי ממכללת שיאים בת"א, היא שואלת אותי "מה קורה בוינגייט?" שאלתי אותה מה זאת אומרת היא אומרת שמאז שדיברתי איתה היתקשרו אליה מלא מלא חבר'ה עם סיפור בדיוק כמו שלי, כולם רוצים לעשות מבחן בשיאים בגלל שבוינגייט זה על הפנים, מסתבר גם שבמועד האחרון שהייתי נכשלו כמעט כולם..

אני הייתי בשוק, סתם דוגמא, מועד ג' בוינגייט עולה 450 שקל בשיאים 150 שקל.
היא אמרה לי שמקבלים אתר באינטרנט שמדגים תנועות ,שירירים, תרגילים..
וספר לימוד..

קיצר עלובים הוינגייט האלה ,אני הולך לכתוב מכתב ללימור לבנת שיתנו למישהו בעיטה בראש שם.

IGOR
26-07-11, 17:39
איזו אכזבה. העיקר רציתי ללמוד שם. בשיאים מלמדים מסאז'???

Cuba
27-07-11, 14:38
ליפטון אתה מחר מגיע?

lifton
27-07-11, 16:28
מסתבר שלא אחי, אנחנו מארגנים קבוצה של חבר'ה מוינגייט שיעשו לנו מחיר סביר.

(תקרא את ההודעה שלי מאתמול אם לא קראת)

ואחי שיהיה המון בהצלחה, תן בראש, ותעדכן פה מה קורה.;)

Cuba
27-07-11, 18:10
סבבה בהצלחה לכם

lifton
28-07-11, 21:47
איך הלך במבחן היום קובה?

SmokingSnake
29-07-11, 01:14
נכון השאלות מעצבנות.. כל הזמן הבוחנים שואלים "למה ? " וזה לא נגמר כמו הפרסומת של מכבי
תתכונן לזה כאילו זה בגרות תלמד.. זה מלא חרטות ודברים שאף אחד לא צריך אבל בשביל לעבוד את המבחנים שלהם אתה צריך ללמוד כדי שתתן לה את התשובה ישר והיא לא תוכל לשאול אותך "למה?"
גם אני השתגעתי מזה היתי אומר לה את התשובה והיא היתה שואלת למה כל שניה כבר לא היה לי כוח הם רוצים שתדע הכל מילה במילה כמו שרשום בספר

נעמי בוחנת קשה רצח אבל היא תותחית בתכלס
נעמי לא בוחנת קשה רצח, היא פשוט מזיינת תשכל בידע המצומצם שיש לה על החומר שהיא מעבירה בקורס, שזה קיניזיולוגיה בסיסית ושינון של טבלה חלקית של שרירים, 9-10 טכניקות אימון שחצי מהן לא שוות שקל בתכלס, אירובי, ועוד כמה שטויות. היא לא יוצאת מהבלוק שלה של 4-5 ספרים ואם תנסה חס וחלילה בתור אחד שלומד שם לדבר על משהו מעבר לא רק שהיא לא תעודד היא תבאס אותך, תהיה איתה תקיף ובטוח ותעבור את הבחינה.
הידע האמיתי שלה שואף לאפס, תשאל אותה על פריודיזציית אימונים לתקופת מאסה, אימוני כוח בסיסיים/בנוניים או מתקדמים בחלוקה לבלוקים, אימוני ליפטינג, תשאל על אימוני סטרונג מן, קרוספיט או אימוני בילדינג מקצועיים אפילו שלגיטימיים לגמרי בחדר כושר והיא תשתתק כמו עץ.
תרגילים מורכבים שלא בלקסיקון המוכר היא לא תדע לבצע(אני בספק אם היא יודעת ללמד תרגילים כמו סומו דדליפט, האלטינג דדליפט או ראק פולס או אם היא בכלל שמעה עליהם)

אני זוכר שהסברתי לה על SS ועל טקסס מת'וד והיא אמרה שהתוכניות האלה זה תוכניות גרועות בצורה קיצונית, שהצורת אימונים לא מתאימה לרוח של ויגנייט, ושיש מצב גדול שאני אכשל בקורס עם הגישה שלי.
SS- מבחינתה תוכנית שעובדת בחוסר פרופורציה מטורף ולא עובדת על בטן, ידיים וגב

אם לזה אתה קורא תותח המצב לא טוב:no:

רן הבנאדם היחיד שבכלל הבין למה אני מתכוון בתכנית כוח כי יש לו מנוי לNSCA והוא קורא קצת מחקרים ולא עם הראש עמוק בתחת
והפלא ופלא באחד המחקרים הוא גם הראה פעילות אלקטרומגנטית של שרירי הבטן בדדליפט לעומת כפיפות בטן וזה היה כמעט זהה, למרות שבSS מחבחינת רכזת הקורס הבטן לא עובדת מספיק... כנל ידיים
מסתבר שלא אחי, אנחנו מארגנים קבוצה של חבר'ה מוינגייט שיעשו לנו מחיר סביר.

(תקרא את ההודעה שלי מאתמול אם לא קראת)

ואחי שיהיה המון בהצלחה, תן בראש, ותעדכן פה מה קורה.;)

אני עברתי את המבחן במכה ראשונה והוצאתי 87 או משהו בסגנון, צריך פשוט להיות עם ביטחון עצמי ולדעת את הבסיס הקריטי
בקשר לעמוס, יש לו ידע, הוא פשוט לא צריך להיות מרצה כי השיעורים שלו זה לא שיעורים, צריך בנאדם שיודע להעביר שיעור, גם אם יביאו פרופסור למתמטיקה לילדים בכיתה ב' אבל הוא לא יודע ללמד הם יעדיפו את המורה שלהם שבקושי סיימה תואר ראשון משולב עם מתמטיקה במקרה

מי שנרשם שיגיד שהוא עושה ABC ב5 פעמים בשבוע, 4 תרגילים לשריר גדול 3 לקטן נעמי תהיה מבסוטה עליו...

Cuba
29-07-11, 09:15
ליפטון מתי אתה עושה מבחן?
לא עברתי אותו לא בגלל חוסר ידע בגלל לחץ נטו כשיצאתי מהמבחן ידעתי כל טעות וטעות ..

nadavmoore
29-07-11, 13:14
ךךך נעמי נעמי....מישהו צריך להוציא לה את המקל מהתחת ולהכניס לשם בולבול של כושי, איזו בחורה עם חסכים רגשיים.

SmokingSnake
29-07-11, 13:47
ךךך נעמי נעמי....מישהו צריך להוציא לה את המקל מהתחת ולהכניס לשם בולבול של כושי, איזו בחורה עם חסכים רגשיים.

+111 להודעה של צ1ר:ok:

Cuba
29-07-11, 13:52
ליפטון אתה יכול להשאיר כאן פייסבוק?

lifton
30-07-11, 00:40
שטיות אחי על המבחן, בקטנה הלחץ גם משפיע עליי תמיד..לגביי הפייסבוק
http://www.facebook.com/profile.php?id=1078085550

Zippish
30-07-11, 17:57
האמת עשיתי את הקורס שלהם אחרי התיכון והתחשב בזה שמרבית האנשים שהיו בקורס היו תחרות אינטלקטואלית לנעל , זה לא אומר שום דבר על ווינגייט ש70% מהאנשים נכשלים בלי קשר עד כמה הם "רציניים".

הסיבה שאתה צריך לדעת משהו כמו מנופים זה כדי להיות מסוגל לנתח אנליטית כל תרגיל , כי אחרת אתה לא באמת יודע מה ההבדל בין שני תרגילים שהם יחסית דומים. ולא משנה עם כמה רצינות מישהו אומר את זה , אם מישהו אומר שמסה משתנה עם הזווית , הוא ממטומטם.