PDA

צפה בגרסא המלאה : משקל יתר צריך עזרה בהכנת תפריט

IsraelBody
21-07-11, 04:07
שלום
אני שוקל כיום 100 ואני בן 15 ואני על אחוז שומן מאוד גבוהה ואני לא מתאמן בכלל
אני רוצה לרדת במשקל ולהיות עם אחוז שומן נמוך.
אני קראתי על תפריט אבל אני לא יודע איך לבנות, כי אני לא מתאמן ואני לא יודע כמה אני צריך חלבונים שומנים או פחמימות ביום ואני אשמח אם תעזרו לי בזה :)
רציתי לדעת איזה אימונים מומלץ לי לעשות כרגע?מה יעזור לי?
תודה לכולם

טייני
21-07-11, 11:11
אם אתה בן 15 ושוקל 100 תתאבד.

IsraelBody
21-07-11, 15:54
אחי למה לדבר ככה
הייתה לי בעיה שאכלתי הרבה שהייתי קטן ולא לקחתי את עצמי בידיים אז במקום לעזור אתה יורד עלי -_-

IGOR
21-07-11, 16:01
עזוב זה ערז הפידרס סוכה הזה...

קיצור חלבון תעשה משקל גוף כפול 2 אפילו 2.5. פחמימות תעיף נחוי תעשה חיטוב דל פחמימות [50-100 גרם פחמימה]. שומן תעשה כל פעם משקל גוף כפול 1. קלוריות בגלל המשקל העצום שלך אתה יכול להתחיל מ 2000 יהיה קשה מאוד אבל זה כבר בידיים שלך. אימונים תרים כבד רק בתרגילים המורכבים כמו סקוואט,דדליפט,באנץ ופרס תעשה 3x5 וכל השאר תעשה מה שבא לך וכמובן תרביץ אירובי. דדליפט וסקוואט שורפים מלא קלוריות אז אל תחשוב לוותר עליהם. תקרא יותר לעומק על התרגילים האלה אם אתה רוצה להבין עד כמה התרגילים האלה חשובים. ואל תשכח אם אתה רעב שתה מים!

SMURF
21-07-11, 16:25
אם אתה בן 15 ושוקל 100 תתאבד.

תגיד, אתה אידיוט???? מדובר בילד בן 15!:mad:

SMURF
21-07-11, 16:26
שלום
אני שוקל כיום 100 ואני בן 15 ואני על אחוז שומן מאוד גבוהה ואני לא מתאמן בכלל
אני רוצה לרדת במשקל ולהיות עם אחוז שומן נמוך.
אני קראתי על תפריט אבל אני לא יודע איך לבנות, כי אני לא מתאמן ואני לא יודע כמה אני צריך חלבונים שומנים או פחמימות ביום ואני אשמח אם תעזרו לי בזה :)
רציתי לדעת איזה אימונים מומלץ לי לעשות כרגע?מה יעזור לי?
תודה לכולם

במקומך הייתי פונה לייעוץ מקצועי יותר. אתה רק בן 15, ועם הנחישות הנכונה תוכל להוריד את משקל היתר ולהיראות כמו שאתה רוצה. בהצלחה!