PDA

צפה בגרסא המלאה : מר ישראל 2011 נאב"א: כמה מילים שלי

ניגרי ענק
22-07-11, 11:39
חברים יקרים!
ברצוני להודות לכל מי שתמך ועודד אותי אתמול ובכל התקופה המטורפת שעברתי בהכנות לתחרות.
מבחינתי המקום השני הוא אכזבה עצומה, לא אסתיר שלדעתי הגיע לי אתמול לקחת את אלוף האלופים, בצדק ובדין.
כל מי שראה את השייפ שהבאתי אתמול יעיד שדבר כזה לא נראה בארץ כל יום, אני אומר את זה בצניעות, כרגע לצערי אין לי תמונות שיעידו, גכם זה יגיע בהמשך.
יחד עם זאת, כספורטאי אני מקבל את ההכרעה גם אם לא מסכים איתה.
איתי בושרי הוא מקצוען ומר ישראל פעמיים בעבר, זה לא בושה להפסיד לו.
אני מברך את איתי ומחבק אותו על זכייתו, אני מברך ואוהב את כל האחים שלי מהענף, שנתנו אתמול את כל מה שהיה להם.
בעיני כולכם גיבורים.
תיהנו עכשיו, כי הרווחתם את זה.
אני מבקש להודות לסטאס ואנטון שאמנם לא ליוו אותי השנה באופן צמוד אך הדיאטה ברובה התבססה על הטיפים הנהדרים שלהם משנה שעברה, פלוס מינוס שינויים קלים - ואנטון גם הדריך אותי השנה אחד לאחד בייבוש, מה שגרם אתמול ללא מעט אנשים לבקש ממנו את נוסחת הקסם, וכשתראו תמונות מהתחרות גם תבינו למה.
תודה אישית גם לאלון צוקרמן על כמה טיפים מועילים והסבלנות שגילה כלפי.
ברכות חמות לתומר שוקרון, אח יקר, שניצח אתמול ב 75, ובצדק: אני כל כך שמח בשבילו שזה מקזז קצת את האכזבה שלי מהתוצאה האישית.
שבת שלום.

ניגרי ענק
22-07-11, 11:46
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/262573_186741384719327_100001504019075_469685_1368 159_n.jpg

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/250131_186742258052573_100001504019075_469689_9215 91_n.jpg

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/216720_186742231385909_100001504019075_469688_1902 749_n.jpg

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/207984_186742154719250_100001504019075_469687_6623 81_n.jpg

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/253256_186738631386269_100001504019075_469683_4540 9_n.jpg

כמה תמונות שלי שבוע לפני התחרות, לפני ריקון מלח, נוזלים, והעמסת פחמימות כמובן.
צילום: קובי חיים.

Cuba
22-07-11, 12:04
ניגרי כל הכבוד .. גדלת מאוד מפעם שעברה שהעלת תמונות

Gaga1234
22-07-11, 12:09
לא משנה שלא ניצחת ההתקדמות שלך פשוט מטורפתת והתמונות האלה מוכיחות את זה הוספת מלא מאסה תנראה ענק ודחוס ברמות וגם חטוב מאוד עם זה תמונות עוד שבוע לפני התחרות מפחיד לחשוב איך נראת בתחרות..

nadavmoore
22-07-11, 12:16
ניגרי יש לי שאלה רצינית , למה לדעתך היית צריך לדעת ובאיזה פרמטרים ניצחת את איתי?! (לא ראיתי את התחרות ולא יודע איך הייתם נראים על הבמה אבל מעניין אוותי לדעת ולא בציניות)

ניגרי ענק
22-07-11, 12:22
נדב, כשיהיו תמונות אתה תבין מדוע זו דעתי.
אני שב ומדגיש שאיתי מתחרה ראוי, אין הדבר דומה לאירוע ההזוי של שנה שעברה: לא בושה להפסיד בנקודה או שתיים (זה מה שאמר גיא שלמון) לספורטאי ברמה של בושרי.
אני רק חושב, דעתי הצנועה ודעתם של לא מעט אנשים, שמבחינת שייפ, אתמול זה הייתי אמור להיות אני.
כאמור, מקבל את ההכרעה, וחולק עליה - זה לא סותר.

nadavmoore
22-07-11, 12:24
שייפ= חיטוב,יבוש ואסטטיקה?

גם אם אני אסתכל על התמונות אני לא כל כך אבין אני רוצה שתסביר לי אתה.

DVIRO
22-07-11, 12:39
תחרות נחמדה מאוד ..
לגביי הנוער .. מני בא מוכן יותר ממאי והציג שייפ יפה מאוד.. וגם אלכס הציג דחיסות דיי יפה .. אבל נוער בלי אלירן \ דני זה משהו אחר לגמריי ..

KALINA
22-07-11, 14:22
אמרתי לך ואמרתי לבושרי,לא יכולת ולא תרחת להציג את מה שיש לך...הפוזינג זה אלמנט שאתה לא יכול להתעלם ממנו. בכל זאת אני אוכל את הקובע כח הצגת שייפ הרבה מעבר למה שחשבתי שאתה מסוגל. לאומת עצמך פשוט מוטציה משנה שעברה. פעם ראשונה שבאמת באת מוכן מאה אחוז בלי ריג'קטים.

zivgin
22-07-11, 15:40
אמרתי לך ואמרתי לבושרי,לא יכולת ולא תרחת להציג את מה שיש לך...הפוזינג זה אלמנט שאתה לא יכול להתעלם ממנו. בכל זאת אני אוכל את הקובע כח הצגת שייפ הרבה מעבר למה שחשבתי שאתה מסוגל. לאומת עצמך פשוט מוטציה משנה שעברה. פעם ראשונה שבאמת באת מוכן מאה אחוז בלי ריג'קטים.

מחזק את האנטון

באת מדהים!
ייבוש מטורף!
ואמרתי לך כבר את דעתי, באמת משהו שלא רואים כל יום.

אבל פוזינג וצבע טוב זה דבר שאי אפשר להתעלם ממנו בתחרויות האלה וגם להם יש משמעות.

בכל מקרה, כמו שאמרת, זה לא בושה להפסיד בנקודה או שתיים ובטח לא לבושרי.

Sag1e
22-07-11, 18:56
אביב בא שייפ מצוין, חטוב מסיבי... תמיד יש פעם הבאה :)

NAC ישראל
22-07-11, 20:07
ניגרי אתה חי בסרת...בושרי לקח אותך בהליכה...תפסיק לחפס אשמים וקבל מקום שלך בלב שלם כי זה מה שמגיע לך...

כרמלו מישיש
22-07-11, 20:08
עם כל הכבוד לניגרי ולאיתי, הכבדים בifbb ברמה יותר גבוהה.
מישל ואפי למשל.

רותם חלימי
22-07-11, 22:25
אביב באתה בשייפ מטורף! אתה נותן לנו דוגמא מה זה מפתח גוף מקצועי ברמה הכי גבוהה כל הכבוד אחי

ניגרי ענק
22-07-11, 22:48
סטאס עם כמה שאני מכבד אותך, ותמיד אמשיך לכבד - חבל מאוד שאתה קובע דברים על סמך תמונות, ואולי אם היית רואה בעיניים, דעתך הייתה שונה.
מקצוען כמוך צריך לדעת שיש הבדל עצום בין התרשמות מתמונות או מסרטון יוטיוב, לבין מה שרואים בעיניים.
חוץ מזה, אנטון מספיק סמכות בשבילך? והוא חושב הפוך לגמרי.
בכל אופן, ממש לא מתאים להתחיל פה ויכוח על זה.
אמרתי את דעתי, איתי ניצח, לא בושה להפסיד לספורטאי כמותו.

LiON
22-07-11, 22:59
ניגרי אתה באמת ענק....כבוד !

Gaga1234
22-07-11, 23:22
תאמת גם אני לא מבין איך הוא הגיע למסקנה שבושרי ניצח ועוד בקלות ניגרי נראה יותר דחוס לפי התמונות אבל במקום סתם להתווכח תעלו תמונות של ניגרי ואיתי מהתחרות שהם ביחד על הבמה..

KALINA
23-07-11, 12:18
אני הייתי בבאק סטייג' ומיששתי את שתיהם. ניגרי עשה מה לא האמנתי שהוא יעשה,לדעתי הוא היה הכי מוכן בכל התחרות מבחינת חיטוב וייבוש,במקום שני בוחניק ובושרי שלישי הרוש.. כל זה אמתרי גם לאיתי וגם לאביב במקום. אבל...צורה שבא ניגרי מתייסח לפוזינג הובילה אותו לדירוג שהוא קיבל,אז כן בושרי ניצח אותו (מבלי לחטת בפרוטוקולים) גם בפרופורציות,גם בפוזינג אני מאמין שהפרש לא יותר מ 3 נקודות(אולי הגזמתי אבל 2 זה המינימום)
גם עם הצבע זה לא הסתדר משהו...
נ.ב. איתי אני דיברתי איתך בבאק סטייג',מקווה שאתה לא נפגע,ככה אני רואה את הדברים,ניצחת כי אתה מקצוען ,ברכות חמות ותמשיך להפציץ.
נ.נ.ב . ניגרי,אני מדבר איתך בפלא יותר ממה שאני מדבר עם אישתי,כל יום כמעט ואתה ממשיך לא להקשיב ולא לקבל תמונת מצב איך זה נראה מהצד...כמה חבל...

ניגרי ענק
23-07-11, 12:28
בגדול אני כן מקשיב ולכן גם הגעתי לשייפ הזה. לגבי הפוזינג יש מסקנות אחי, כמו שאמרתי לך בפיסבוק, יש מסקנות גם על הצבע.
ואגב, אני מסכים עם רוב הדברים שאמרת עכשיו.

NirSad31
23-07-11, 12:31
לצערי הרב ניגרי לא יצא לי להישאר ולצפות בשאר התחרות (סיימתי מקום חמישי בפיטנס) משום שנסעתי ישר הביתה אחרי

סיום הקטגוריה שלי מאחר ולא הרגשתי טוב. בזמן הקצר שיצא לי לראות אותך ואת איתי מאחורי הקלעים אני חייב לאמר

ששניכם נראתם מעולה ואני אוכל את הלב שלא נשארתי לראות את הדו קרב ביניכם על הבמה. אני מקווה שבזמן הקרוב ישימו

פה תמונות של שניכם ואז נוכל להשוות.

בכל אופן סיימת במקום השני והמכובד ועל כך מגיע לך כל הכבוד . :)

KALINA
23-07-11, 12:32
בגדול אני כן מקשיב ולכן גם הגעתי לשייפ הזה. לגבי הפוזינג יש מסקנות אחי, כמו שאמרתי לך בפיסבוק, יש מסקנות גם על הצבע.
ואגב, אני מסכים עם רוב הדברים שאמרת עכשיו.

אני מבין את הכאב שלך,אבל אני לא יכול להרשות לעצמי להמשיך לעודד אותך ב"שדדו אותי" כי זה לא ככה. התחרות ניהיהת יותר קשה וחייב לקחת בחשבון הכל. או שתילך ל 90+ בלי צבע ובלי דיאטה וכך מר ישראל :bot:
יאללה,נגמר. ונגמר מצויין!

ניגרי ענק
23-07-11, 12:43
חח כן חשבתי על זה...בהזדמנות הזאת הייתי חוסך גם את הדיאטה...
וברצינות, אני לוקח את עניין הפוזינג כפרויקט החל משלב החזרה שלי לאימונים סדירים, בעוד כשבועיים, בשאיפה שעד שנה הבאה הביצועים שלי יזכירו את אלה של ויקטור מרטינז, אמן ואמן!
שורה תחתונה, לשפר פוזינג זה הרבה יותר קל מאשר להגיע בשייפ, ולא תהייה לי בעיה לעשות את זה, אפילו בכיף.
בכל מקרה, כרגע מנוחה מושלמת, ואוכל...אני פשוט לא יכול להפסיק לאכול, וגם לא רוצה, יש לי תיאבון לא נורמאלי כמעט לכל דבר.

KALINA
23-07-11, 13:14
אומרים שאין מקום יותר מגעיל משני ואחרון..שני כי זה "כמעט" ואחרון זה ברור...כואב לי בישבילך,אבל רק אתה יודע כמה השקעתי בך שזה לא יקרה,לא נראה לי שגיל הקדיש לך את הזמן הזה...

NAC ישראל
23-07-11, 15:51
אנטון בוא נתחיל עם זה שאתה בעצמך אומר שלא מבין הרבה בקריתריוני שיפוט בפיטוח הגוף....ליהות מוכן לתחרות, זה לא אומר לנצח אוטומטית....רבים מגיעים מוכנים אבל אלוף הוא רק אחד...הניצחון מצטבר מהסכום של גורמים רבים
ואגב לא תמיד המוכן ביותר מנצח...ואם התחלנו כבר...אני לא מכיר בושרי...אין לי סנטימנטים עליו..אני לא חבר שלו...ראיתי אותו רק בתחרויות...זה רק מוכיח שציון שלי מספיק אובייקטיבי. אביב הפרופורציות שלך רחוקות מלהיות מושלמות...בושרי מבחינה זו, נראה חיובי ואסתטי יותר...גם הרמת חיטוב שלו יותר גבוה...אל תסתכל על קוביות וורידים על הכתפיים...לא קר זה הינדקסציה של ומוכנות. תיסתקלו על הגב התחתון ,המסטרינג והישבן...ואז מתחיל ליהות מובן מי מוכן ומי פחות...עוד דבר לטובת הבושרי...הוא דחוס יותר וספרציית שרירים שלא די טובה...משה חסר לא זה הרבה מסת שריר במיוחד ברגליים...עוד חיסרון על הבמה הוא נראה ריק ושטוח.גם הפוזינג לא אכי מושלם אבל לאביב הוא הרבה יותר גרוע...אבל עם כל זה, יש לו יותר יתרונות מאשר חסרונות וביגלל זה הוא האלוף...עכשיו אביב למה אני כותב את כול זה...אם לא היה לי אכפת ממך לא היתי אומר מילה כמו שאני עושה בדרך כלל...ראיתה הרבה תגובות שלי עד עכשיו ? פשוט כול עוד אתה חי בסרט אתה לא מיתקדם לשום מקום...לדעתי פירגונים רק פוגעים בתקדמות שלך. אם אתה רוצה ליהות אלוף פעם תתחיל להקשיב לביקורת.

ניגרי ענק
23-07-11, 23:43
סטאס ידידי.
א, יש 3 או 4 אנשים בענף הזה שאני כן מוכן לקבל מהם ביקורת, וללמוד, ואתה כמובן נכלל ברשימה הזאת, אולי גם מוביל אותה.
אני לא שוכח שיש לך מניות רבות בהכנה שלי בדיאטה- גם אם בשלט רחוק - לתחרות הקודמת ולתחרות הזאת, וכמו שבוודאי שמת לב, גם נותן לך ולאנטון קרדיט מלא על הייבוש שלי.
ב, אני מקבל הרבה ממה שאמרת, ודברים יילקחו בחשבון לעתיד, הייתה לי שיחה עם אנטון בנושא הזה.
ג, וכאן אני מבקש בכל זאת להסתייג, מותר לי להיות גם מרוצה מהקונדישן שהגעתי, וחבל שלא היית שם להתרשם בעצמך, יש לי יסוד סביר להניח שבכל זאת הייתי מחלץ ממך גם מילה אחת טובה לפחות, עם כל הביקורת.
ד, מחמאות דווקא מחזקות אותי, ובימים האחרונים אני מקבל כאלה מאנשים שגם אתה מעריך, בהודעות במיילים בטלפונים, וזה עושה לי טוב, כי אני חושב שהרווחתי את זה.
אפשר גם להחמיא וגם לבקר, לא רואה סתירה. לא צריך כל הזמן רק לתת בראש, בכל זאת בנאדם עשה משהו, אתה יודע.

KALINA
24-07-11, 11:20
http://www.youtube.com/watch?v=F6JYqnRcZ6M
http://www.youtube.com/watch?v=vpqBwx_GTGE&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=9s51zO9H-z8&feature=related

theodor
24-07-11, 13:35
Itay looks good, ready and sharp.
Nr 1

GMT+
24-07-11, 16:23
אביב, אני ראיתי לא מעט ראיונות עם בילדרים מובילים בעולם, כאשר ברנץ' ציין לא פעם ולא פעמיים כי הוא מתרגל רוטינות בכל יום שהוא מתאמן בין חצי שעה ל - 45 דק'.
אני חושב שאם ברמה שלו הוא צריך לתרגל כל יום אז כל שכן אתה.

נתת שואו שיחקת אותה יש לך מה להשתפר, אתה אחד הטובים בארץ, קבל את הביקורת בהבנה ותתעל אותה להמשך הדרך.
בהצלחה.

moshe12
24-07-11, 19:15
תה נראה מעולה אחי בהצלחה בהמשך הדרך ..!!!

KALINA
24-07-11, 19:59
אביב, אני ראיתי לא מעט ראיונות עם בילדרים מובילים בעולם, כאשר ברנץ' ציין לא פעם ולא פעמיים כי הוא מתרגל רוטינות בכל יום שהוא מתאמן בין חצי שעה ל - 45 דק'.
אני חושב שאם ברמה שלו הוא צריך לתרגל כל יום אז כל שכן אתה.

נתת שואו שיחקת אותה יש לך מה להשתפר, אתה אחד הטובים בארץ, קבל את הביקורת בהבנה ותתעל אותה להמשך הדרך.
בהצלחה.

ככה מעבירים ביקורת בונה. ריספקט על התגובה אחי.

ניגרי ענק
24-07-11, 20:40
אכן. מסכים 100 אחוז עם כל מילה של הבחור.

אמרון
24-07-11, 21:08
כל שנה אני אומר לעצמי שאני יתרגל כל יום חמש דקות אבל אף פעם אני לא עושה את זה
מה שכן זה עוזר ברמות במקום להיות גמור על הבמה אתה עושה את הפוזות בקלות.

KALINA
24-07-11, 21:28
כל שנה אני אומר לעצמי שאני יתרגל כל יום חמש דקות אבל אף פעם אני לא עושה את זה
מה שכן זה עוזר ברמות במקום להיות גמור על הבמה אתה עושה את הפוזות בקלות.

תאמין לי שזה יכול לעלות לך במקום...אני ב 2010 הייתי מוכן פחות מיוסי אדרי ודורגתי לפניו רק בגלל פוזינג.לא שפוזינג שלי שיא השלמות,ממש לא,אבל יחסית לאותו קאסט הוא דירג אותי יותר גבהה

Tren007
25-07-11, 22:48
בלי להתיחס יותר מדי לפוליטקה בין האיגודים השונים בארץ אתיחס לשייפ שחלק מהמתחרים (לפחות אלו שראיתי בתמונות) הביאו אני חייב לשבח את הניגרי הענק על התקדמות מצוינת,אחי לא קלטתה את ההודעה בפייס כניראה אז ארשום לך את זה כאן באמת ריספקט בהתחלה לא זהיתי אותך.
מזל טוב והמון כבוד לאיתי בושרי על התואר ניראתה מעולה אחי מגיע לך!
גם לבוכניק ולכל החברים מירושלים.

KALINA
25-07-11, 23:22
החברים מירושליים שבאו לעודד בקהל,ממש אבל ממש הרשימו.איזה סוסים....

zivgin
26-07-11, 00:02
בהמשך לאשכול - משפט של קאי גרין כמדומני
"Compliments destroys a bodybuilder, Criticisms makes one"

ניגרי ענק
27-07-11, 16:50
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/283056_189110681149064_100001504019075_477929_1023 270_n.jpg

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/281237_189111724482293_100001504019075_477931_7501 224_n.jpg

ניגרי ענק
27-07-11, 16:56
רגע של נחת:

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/249253_188038204589645_100001504019075_474653_1148 013_n.jpg

עם אהובתי שסבלה בעל שהוא חרא של בנאדם במשך חודשיים לפחות, והמשיכה לתמוך ולאהוב - לכן היא גיבורת על בעיני!

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/284938_188037171256415_100001504019075_474647_6976 437_n.jpg

אמרון
27-07-11, 17:24
אני אהבתי תתמונה השלישית לא יודע מה איתכם

ניגרי ענק
27-07-11, 17:26
צודק ומנומק!
טעים שם חבל על הזמן!
bbb פאקק איזה מקום.

אמרון
27-07-11, 17:48
צודק ומנומק!
טעים שם חבל על הזמן!
bbb פאקק איזה מקום.

אחי אין לך מושג כמה אני מקנא בך שסיימתה עם זה
אני מסיים את התחרות הזאת עם טראומה

MartialArtist
27-07-11, 18:18
צודק ומנומק!
טעים שם חבל על הזמן!
bbb פאקק איזה מקום.

אתה בטוח שהיית בbbb? זה נראה כמו בלאק

ניגרי ענק
27-07-11, 19:10
ישראל אני כל כך מבין אותך, ואני יודע שזה לא חשוב מה אגיד לך כרגע, אתה סובל גיהנום עלי אדמות.
בכל זאת תשמע, הכיף העצום של להשתחרר מכל זה, הוא שווה הכל.
לדעת להעריך כל כוס נס קפה בבוקר, ליהנות מכל ארוחה, קשה להסביר את זה למי שלא עבר דיאטה כזו, שאין בה פשרות, או קיצורי דרך, או צ'יטים - רק אסור ואסור ואסור.
וכן אני יודע שיש ערימה של קנאים צרי עין שיבואו ויגידו "בכיינים" בכיינים", אבל הערימה הזאת לא הייתה עומדת ב4 דקות שגרה שלך.
אכן אנחנו בחרנו את זה, איש לא מכריח אותנו, ועדיין - זה לא מפחית מהקושי העצום לעמוד בזה.
אני באמת סבלתי השנה, יותר מתמיד, ועכשיו - בהתאמה - אני נהנה יותר מתמיד, פשוט טוב לי, אתה רואה אותי מחייך כל היום כמו מפגר.
אני לא מדבר איתך אפילו על המבורגרים, ארוחה טובה ואיכותית של אורז וחזה עוף מתובלים היטב, זה אושר בהתגלמותו עבורי.
בקרוב אצלך, זכור מה אמרתי: לא נולד עוד המאניאק שיצליח לעצור את הזמן.

Gaga1234
27-07-11, 19:49
ניגרי פשוט הפצצת אן מה להגיד
שייפ מטורף חיטוב יבוש הכל..
חחח התמונה מהמסעדה הרגה אותי זה אחרי התחרות?
מעניין מה חשבו עליך שם שראו אותך עם רמת חיטוב כזאת של 5-6% וגודל כזה:)

GMT+
27-07-11, 20:09
ישראל אני כל כך מבין אותך, ואני יודע שזה לא חשוב מה אגיד לך כרגע, אתה סובל גיהנום עלי אדמות.
לדעת להעריך כל כוס נס קפה בבוקר, ליהנות מכל ארוחה, קשה להסביר את זה למי שלא עבר דיאטה כזו, שאין בה פשרות, או קיצורי דרך, או צ'יטים - רק אסור ואסור ואסור.
וכן אני יודע שיש ערימה של קנאים צרי עין שיבואו ויגידו "בכיינים" בכיינים", אבל הערימה הזאת לא הייתה עומדת ב4 דקות שגרה שלך.
אכן אנחנו בחרנו את זה, איש לא מכריח אותנו, ועדיין - זה לא מפחית מהקושי העצום לעמוד בזה.
אני באמת סבלתי השנה, יותר מתמיד, ועכשיו - בהתאמה - אני נהנה יותר מתמיד, פשוט טוב לי, אתה רואה אותי מחייך כל היום כמו מפגר.
אני לא מדבר איתך אפילו על המבורגרים, ארוחה טובה ואיכותית של אורז וחזה עוף מתובלים היטב, זה אושר בהתגלמותו עבורי.

אהבתי את מה שכתבת ,כל מילה בסלע, אתה אלוף אמיתי אביב!

7EV3PmzW8Jc

אמרון
27-07-11, 22:10

אחי ריגשתה אותי באמת אין דדך יותר טובה להסביר את הדיאטה הזאת מאיך שהסברתה אותה
ואני רואה את כולכם נהנים אחרי התחרות ואני לא יכול כבר לחכות אני כל היום עסוק בראש בלהכין את התזונה שלי לאחרי התחרות ואני לא מדבר על פיצות וכאלה כמו שאמרתה צלחת אורז עם חזה עוף מתובלת זה יהיה גן עדן

KALINA
27-07-11, 22:36
אחי אין לך מושג כמה אני מקנא בך שסיימתה עם זה
אני מסיים את התחרות הזאת עם טראומה

אני לא סובל יום למחורת.ולא חשוב איך ניגמר-אין את התבלין הזה לחיים של ציפיה והתמסרות לתחביב.
ניגרי,זה בלאקבורגר,רשום לך על התפריט.
זיו,לקחתי את הסלוגן לחתימה

עמרי מרג
28-07-11, 00:32
קלינה, בחתימה - תוריד את ה s שבסוף המילה השנייה וגם את ה s שכרגע במילה makes..

ניגרי ענק
28-07-11, 00:34
וואלה שיהיה בלאקבורגר וויטבורגר, וואטאבר, היה פנטסטי מבחינת טעם, וכנראה לא הייתי מספיק בהכרה להבחין בדקויות. אנטון יש משהו במה שאתה אומר לגבי איזשהי ריקנות, אני מרגיש אותה בדרך כלל כמה ימים אחרי, אבל תשמע, מציבים מטרות חדשות, ונהנים מהאוף סיזן, זה נקרא לחיות אחי!
ארוחת שבת אצל ההורים שלי, רעבאק חודשים שלא עשיתי את זה, דברים טריוויאליים שכאלה שפתאום עושים לך כל כך טוב, זה אושר אמיתי.

sami04
28-07-11, 09:17
יואו יואו ניגרי וואטס אפ הומי נייס גוף

Yarin20
28-07-11, 18:16
אביב אח שלי הבאת ששייפ מטורף מצדיע לך

ניגרי ענק
29-07-11, 00:09
תודה רבה לכל מי שפירגן.
אגב היום התראיינתי ברדיו על התחרות, ואמרתי שאני מקבל ומברך את איתי בושרי על ניצחונו - הוא ספורטאי מעולה, אין הדבר דומה לסיפור ההזוי משנה שעברה, איתי אלוף ראוי, הינה אמרתי את זה "פור דה רקורד".
דבר שני: גיל וזיו עושים איתי ראיון על התחרות, ההכנות, וכל מה שעברתי, יהיה מאוד מעניין, מבטיח.

אמרון
29-07-11, 00:18
תודה רבה לכל מי שפירגן.
אגב היום התראיינתי ברדיו על התחרות, ואמרתי שאני מקבל ומברך את איתי בושרי על ניצחונו - הוא ספורטאי מעולה, אין הדבר דומה לסיפור ההזוי משנה שעברה, איתי אלוף ראוי, הינה אמרתי את זה "פור דה רקורד".
דבר שני: גיל וזיו עושים איתי ראיון על התחרות, ההכנות, וכל מה שעברתי, יהיה מאוד מעניין, מבטיח.

סוף סוף ראיון עם המראיין הראשי באמת שאני מחכה לזה

האדמור
29-07-11, 01:31
סוף סוף ראיון עם המראיין הראשי באמת שאני מחכה לזה

;)תהיה בטוח שהולך להיות מעניין ומיוחד מאוד! הניגרי לא חוסך במילים ויש לו כושר התבטאות יוצאת מן הכלל-עיתונאי או לא עיתונאי!

בהצלחה!

bigbit
31-07-11, 19:43
היית ענק אחי..הכנה מושלמת!
תעלה עוד תמונות..

ETAY-BB
31-07-11, 21:50
תודה רבה לכל מי שפירגן.

תודה רבה ניגרי..אני מודה שהיית המיתחרה היחיד שחששתי מימנו.הגעת בשייפ מעולה...ותמשיך להיות כמו שאתה בכל המובנים...

ניגרי ענק
01-08-11, 00:13
תודה לך איתי, אני אומר לכולם שהפסדתי לבנאדם תותח, וזו לא בושה. עשית שיפור יפה מאוד, אני יודע כמה זה קשה מנטאלית לעשות מאסה מלוכלכת כזאת, בסוף זה השתלם לך.
נהייה בקשר, ושוב ברכות.