PDA

צפה בגרסא המלאה : אין לי מסת שריר בכלל וגם לא מצליח ss זה דחוף

ANIMA0855
26-07-11, 16:29
תבדקו באשכולות הקודמים שלי יש גם הרבה תמונת ולפי התגובות של האנשים אין לי כמעט מסת שריר בגוף אני רזה ואין לי בכלל מסה!!! התחלתי לעשות ss. אבל הקטע של הדדליפט לא מצליח לי אני לא מצליח ליישר את הגב ואני עושה א
ת התרגיל רק עם המוט!!!! מתקשה לעשות את התרגיל!!׳ אני מתקשה !!ואפילו שאני עושה רבע ממנו טוב רני מאוד מתקשה אחרי זה להזיז את הגב וקשה לי ליישר אותו והוא ממש כואב לי !!! יש לכם תוכנית אימונים לאחד שאין לו מסה בכלל???:)

IGOR
26-07-11, 16:32
תוריד משקל ותלמד טכניקה. מה זה משנה איזו תוכנית ניתן לך. גם ב ab אתה תעשה דדליפט וגם ב abc אתה תעשה דדליפט.

ANIMA0855
26-07-11, 16:55
תוריד משקל ותלמד טכניקה. מה זה משנה איזו תוכנית ניתן לך. גם ב ab אתה תעשה דדליפט וגם ב abc אתה תעשה דדליפט.

אני עושה רק עם המוט!!
איזה מקשל בדיוק להוריד אני לא שם משקולות על הדליפט!!
אני אשכרה לא יודע מה לעשות גם איין לי מסת שריר בכלל וגם אני לא יכול להתאמן!!
בשאר התרגילים של ה ss אני די מסתדר!

IGOR
26-07-11, 17:03
זה בסדר. קח סירטון http://www.youtube.com/watch?v=MX8jgCFXYTU

אל תוותר על התרגיל הזה! ואם כואב לך הגב זה בסדר. זה המייצבים. כשהגב יתחזק,הכאבים יעלמו.

ANIMA0855
26-07-11, 17:09
זה בסדר. קח סירטון http://www.youtube.com/watch?v=mx8jgcfxytu

אל תוותר על התרגיל הזה! ואם כואב לך הגב זה בסדר. זה המייצבים. כשהגב יתחזק,הכאבים יעלמו.

קודם כל תודה על העזרה אתה ממש פעיל יש לי שאלה
אם אני עושה ss אני צריך לעשות מסה נקייה או מלוכלכת??.?? והבנתי שמסה מלוכלכת זה לאכול כל אפילו פיצות גלידות הכול זה נכון? אני צריך לאכול הכול??
ואני גם רוצה לקנות אבקת מסה האם זה תחליף לאוכל??כי
לאכול הרבה מאוד קשה לי ואני יקיא יותר ממה שאני יאכל

IGOR
26-07-11, 17:17
אין דבר כזה מאסה נקייה! אם אתה רוצה לגדול אתה תיהיה חייב לאכול. במקרה שלך תוכל פיצות גלידות המבורגרים הכלל! ואבקה למאסה,כן זה יכול ליהיות תחליף לארוחה. ולגבי התאבון אל תדאג. כמה שתצבור יותר מאסה ככה תיהיה רעב יותר. הגוף ידרוש יותר אוכל. תתחיל לאט לאט עם 3000 קלוריות.

ido146
26-07-11, 17:38
טוב תקשיב אתה לא חייב לעבוד ss
במצב שלך לפי התמונות אני ממליץ לך לעבוד בסיס זאת אומרת מכשירים ומשקולות
תעבוד ככה חודשיים שלושה במקביל תשמור על אוכל כמו שצריך ואל תבלבל תמוח אני לא אוהב לאכול כי זה לא מעניין
תכניס לך לראש שאתה חייב לאכול!!!
לאחר חודשיים תתחזק ותעבור לss עם אתה אוהב את זה כן אני נגיד לא אוהב אני עובד פיצולים ויש תוצאות פיצוץ
וסתם בשביל לסגור לך פינה במצב שלך תעשה מסה מלוכלכת בטרוף תבין אתה לא במצב שאתה יכול להגיד אני ניראה טוב יש עליי מסה יפה אפשר לעלות נקי ולאט
כמו שאיגור אמר פיצות גלידות שווארמה מצידי גם ילדים שיוצאים מהגן כל 3-4 שעות אתה טורף איזה ארוחה בשרית עם אורז פסטות

ANIMA0855
26-07-11, 17:40
אין דבר כזה מאסה נקייה! אם אתה רוצה לגדול אתה תיהיה חייב לאכול. במקרה שלך תוכל פיצות גלידות המבורגרים הכלל! ואבקה למאסה,כן זה יכול ליהיות תחליף לארוחה. ולגבי התאבון אל תדאג. כמה שתצבור יותר מאסה ככה תיהיה רעב יותר. הגוף ידרוש יותר אוכל. תתחיל לאט לאט עם 3000 קלוריות.

אז מה שאתה אומר לי זה שאפילו בימים שאני לא מתאמן (כמו היום הלכתי לחדר כושר ועשיתי סקווט ובנץ פעם ראשונה ולא עשיתי דדגגריפ אז בגלל זה אני היום לא אוכל!}
אז אתה אומר לי לאכול כל דבר שיש?
לא משנה חלבונים שומנים כלום??
אני פוחד לאכול גלידות וכו כי אמרת שיש לי 17% שומן בגוף ואם אני יאכל כל דבר שיש אז אני יעלה ל 20%+ אחוז שומן!!
אני צריך קודם להוריד אחוז שומן או ישר להתחיל מאסה?
ובימים שאני לא מתאמן לא צריך כל כך לאכול?

IGOR
26-07-11, 17:45
אני לא אמרתי שאתה 17%. אמרתי שאתה 12-13 בערך אם לא פחות. דבר שני זה דדליפט ולא דדגגריפ.
וביום מנוחה זה הכי קריטי. אתה חיייב לאכול המון. אחרי האימון אתה לא חייב לאכול שום דבר במידה ואכלתה טוב לפני האימון. השריר נבנה בזמן מנוחה ולא בזמן האימון. ולא אמרתי שאתה חייב לאכול פיצות וגלידות אמרתי שאתה יכול. לגבי שומן,תכניס שומן איכותי מאגוזי מלך,שמן זית,חמאת בוטנים וכו'.. אם אתה מתקדם במשקלי עבודה בכל אימון,אל תתדחוף סתם קלוריות. ברגע שאתה נתקע,תעלה עוד.

נדב33
26-07-11, 17:45
1- תאכל כול הזמן וכמה שיותר, במיוחד בימים שאתה לא מתאמן חשוב לאכול יותר!!
2- כנראה שיש לך מאמן דפוק, תעבוד על מוט רייק אפילו שעה כול אימון עד שתלמד
זה לא כל כך מסובך

ANIMA0855
26-07-11, 17:48
טוב אני זז לאכול חצי מקרר!!
אבל היום לא התמאנתי כמעט כלום!! יש
לי שאלה אם אני יאכל פיצות וכו בלי להתאמן באיזה מאסה אני בדיוק יעלה?

lifton
26-07-11, 17:52
טוב אני זז לאכול חצי מקרר!!
אבל היום לא התמאנתי כמעט כלום!! יש
לי שאלה אם אני יאכל פיצות וכו בלי להתאמן באיזה מאסה אני בדיוק יעלה?

אם תוכל פיצה או כל מאכל אחר בלי להתאמן לא מחייב שתשמין הכל תלוי בקלוריות שאתה צורך ביחס להוצאה הקלורית שלך (זה תלוי בעוד דברים אבל לא חשוב כרגע).
גם בss מיותר לדחוף קלוריות שהגוף לא צריך ,תצרוך את הקלוריות שאתה צריך.

IGOR
26-07-11, 17:52
בלי להתאמן בכלל? כאילו כל השנה? אם כן אז מן הסתם שתיהיה סתם שמן.

קח תשתמש בזה לספור קלוריות: http://www.goleango.com/%D7%9E%D7%97%D7%A9%D7%91%D7%95%D7%9F%20%D7%A7%D7%9 C%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%95%D7%AA.php

נ.ב גל-בפיצה רגילה יש 3000 קלוריות. עכשיו תחשוב שזה עם תוספות+קולה אחי. יש לך שם 4000+ קלוריות. ברור שאם הוא לא יתאמן הוא סתם ישמין. טוב חלאס אני רעבב מת גם ככה..

lifton
26-07-11, 18:05
חחח איגור אתה כבר חשבת על מגש שלם?!?!?..

התכוונתי שבגדול כל עוד הוא לא מכניס מספיק קלוריות/יותר מדיי הוא לא ישמין גם מפיצה ,והאמת שזה קצת יותר מורכב כי חשוב לדעת מה הגוף עושה עם הקלוריות האלה.

IGOR
26-07-11, 18:08
אהה לא יודע לגבי זה. תראה תפאוורליפטרים האלה. תראה,הוא ישמין בכל זאת רק שריר הוא לא יעלה בטוח אבל אתה יודע צריך לשים גבול להכל. אני לא שמתי גבול כי חיטוב לא מעניין אותי. התחלתי מלב ברירה. אם זה היה תלוי בי הייתי ממשיך כוח. עליתי לאחוז שומן דיי גבוה והכנסתי ביום 5000+ קלוריות. אבל שוב,כל אחד והמטרה שלו. אבל שמע כל העיניין של גנטיקה גם משחקת פה משחק חשוב.

Gaga1234
26-07-11, 18:19
פותח הפוסט אתה בכיין..
תפסיק לבלבל תשכל עם השאלות המפגרות האלה
לא מצליח ליישר תגב בדדליפט תגיד לי תרציני?
תתחיל תדדליפט מ 60קילו ולאט לאט תעלה משקל...
ותאכל הרבה,תעלה משקלי עבודה,תישן תתאמן בכיף עם מוטיבציה
ואתה תראה תוצאות כולנו התחלנו שחיפים בסופו של דבר
אני התחלתי 50 קילו חח...

ANIMA0855
26-07-11, 18:19
אהה לא יודע לגבי זה. תראה תפאוורליפטרים האלה. תראה,הוא ישמין בכל זאת רק שריר הוא לא יעלה בטוח אבל אתה יודע צריך לשים גבול להכל. אני לא שמתי גבול כי חיטוב לא מעניין אותי. התחלתי מלב ברירה. אם זה היה תלוי בי הייתי ממשיך כוח. עליתי לאחוז שומן דיי גבוה והכנסתי ביום 5000+ קלוריות. אבל שוב,כל אחד והמטרה שלו. אבל שמע כל העיניין של גנטיקה גם משחקת פה משחק חשוב.
מה זה בקטע של הקלוריות אני לא יודע כמה קלוריות אני צריך ביום!!
אני יאכל כל דבר לא משנה מה אני הרוב רוצה לעלות רק במסת שריר
אבל בימים שאני לא מתאמן בכלל צריך לאכול כמו משוגע?? כי אני לא התאמנתי היום ולדעתי אם אני יאכל עכשיו אני לא יעלה במסת שריר כי לא התאמנתי! היום

IGOR
26-07-11, 18:22
תגיד אתה מקשיב למה שאומרים לך? מה זה השטויות האלה "לא התאמנתי אז אני לא יעלה במאסת שריר". אמרתי לך שיום לאחר אימון,היום המנוחה שלך,זה ההזמן הכי קריטי משום שהגוף צריך כמות מסויימת של קלוריות כדי להתאושש מהאימון הקודם וליהיות מוכן לאימון הבא שלו. ואמרתי לך תתחיל עם 3000 קלוריות ותראה איך אתה מתקדם. אם תתקע במשקלי עבודה אז תעלה עוד 200 קלוריות אם זה לא יספיק אז תעלה עוד. לא מסובך בכלל.!@

ANIMA0855
26-07-11, 18:39
תגיד אתה מקשיב למה שאומרים לך? מה זה השטויות האלה "לא התאמנתי אז אני לא יעלה במאסת שריר". אמרתי לך שיום לאחר אימון,היום המנוחה שלך,זה ההזמן הכי קריטי משום שהגוף צריך כמות מסויימת של קלוריות כדי להתאושש מהאימון הקודם וליהיות מוכן לאימון הבא שלו. ואמרתי לך תתחיל עם 3000 קלוריות ותראה איך אתה מתקדם. אם תתקע במשקלי עבודה אז תעלה עוד 200 קלוריות אם זה לא יספיק אז תעלה עוד. לא מסובך בכלל.!@
זה ממש קשה לעלות ל 3000 קלוריות ביום!!
אני יצטרך לאכול מלא!!
נרלי היום צרכתי רק איזה 400 חחח
באיזה דברים יש הכי הרבה קלוריות??
והשומנים זה לא חשוב?
והחלבון?

IGOR
26-07-11, 18:44
תפסיק להתלונן... אתה רוצה לגדול או לא? שתה 2 ליטר חלב ביום יש לך כבר 1160 קלוריות. באגוזי מלך יש לך מלא קלוריות ושומנים טובים. חמאת בוטנים גם יש בה מלא קלוריות. תכפיל את משקל הגוף שלך ב-2 ומה שיצא זאת כמות החלבון שאתה אמור להכניס ביום. אם צריך ויש לך אפשרות גם אז תקנה גיינר. ממליץ לך או על פרפקט 3000 או על צ'מפיון מאס.

נדב33
26-07-11, 18:45
איגור צודק- הכי חשוב זה לאכול טוב יום אחרי האימון- השריר גם נבנה ביום הזה וגם תהיה מוכן טוב לאימון הבא

ANIMA0855
26-07-11, 18:50
תפסיק להתלונן... אתה רוצה לגדול או לא? שתה 2 ליטר חלב ביום יש לך כבר 1160 קלוריות. באגוזי מלך יש לך מלא קלוריות ושומנים טובים. חמאת בוטנים גם יש בה מלא קלוריות. תכפיל את משקל הגוף שלך ב-2 ומה שיצא זאת כמות החלבון שאתה אמור להכניס ביום. אם צריך ויש לך אפשרות גם אז תקנה גיינר. ממליץ לך או על פרפקט 3000 או על צ'מפיון מאס.

בסדר תודה :-)
מצטער על החפירות!! מקווה שאני יעלה במסת השריר מהר!
אני צריך להשיג 120 חלבון ביום
אני הולך לקנות גיינר!!
אז השומן הוא לא כל כך חשוב :-)

IGOR
26-07-11, 18:51
שומן מאוד חשוב!. תכפיל משקל גוף כפול 1 זאת כמות השומן שאתה צריך לצרוך ביום. למרות שבמאסה זה לא כזה רלוונטי כי רוב הסיכויים שאתה תכניס איזה 200 גרם שומן ביום אבל אל תדאג,הכל תלוי במאזן הקלורי שלך. משומן אתה לא תשמין אל תדאג. נסה לצרוך שומנים טובים {שמן זית,אגוזי מלך ובכלל אגוזים,חמאת בוטנים}..

ANIMA0855
26-07-11, 21:30
אז כמו שאמרת
קלוריות-3000 גרם
שומן-60 גרם
פחמימות-180 גרם
זה מה שאני צריך לצרוך ביום נכון?

ומה עם שומן רווי אני אכלתי עכשיו שוקולד שלם שיש בו 4.3 גרם שומן רווי לפרוסה זה טוב שומן רווי למאסה?

IGOR
26-07-11, 21:37
אני לא יודע כמה אתה שוקל גבר. ומה עם חלבון? לגבי שומן,תכניס עוד אל תתביש אתה במאסה. תוכל שוקולד אפילו חבילה שלמה אם אתה רוצה,תתפנק בינתיים. אל תדאג בחיטוב לא תיהיה לך תאפשרות הזאת. אבל עכשיו תוכלל הכל מהכל.

ANIMA0855
26-07-11, 21:54
אני לא יודע כמה אתה שוקל גבר. ומה עם חלבון? לגבי שומן,תכניס עוד אל תתביש אתה במאסה. תוכל שוקולד אפילו חבילה שלמה אם אתה רוצה,תתפנק בינתיים. אל תדאג בחיטוב לא תיהיה לך תאפשרות הזאת. אבל עכשיו תוכלל הכל מהכל.

משקל נע בין 54 ל 59 (בחיים לא עלה לי ל 60 והוא אף פעם לא עולה ל 59}
אני אוכל הכול!! היום אכלתי כבר מלא!!
ושיש שבת אצל סבא שלי זה עוד 5 קילו :):):):) (חלק ממני ריציני רק אני שם והוא מכין איזה 8=9 סירים שבכול סיר משהו אחר ומזמין מלא פיצות ושטויות)
:d
אה חלבון אמרת כפול 2 ממשקל גופי אז 120 גרם ביום

IGOR
26-07-11, 21:59
תראה לגבי חלבון ופחמימה. פחמימה אתה יכול להכניס אפילו 400 אם אתה רוצה אותו דבר לגבי חלבון. מה שאמרתי לך להכפיל משקל גוף ב 2 לגבי חלבון ופחמימה 3-4 זה אם אתה רוצה להעלות במשקל. אל תפחד אם תגיע אפילו ל200 גרם חלבון ואיזה 400 גרם פחמימה ביום...

ANIMA0855
26-07-11, 22:08
תראה לגבי חלבון ופחמימה. פחמימה אתה יכול להכניס אפילו 400 אם אתה רוצה אותו דבר לגבי חלבון. מה שאמרתי לך להכפיל משקל גוף ב 2 לגבי חלבון ופחמימה 3-4 זה אם אתה רוצה להעלות במשקל. אל תפחד אם תגיע אפילו ל200 גרם חלבון ואיזה 400 גרם פחמימה ביום...

ומה עם שומן רווי?
יש שומן רגיל ויש רווי
רווי זה לא כל כך טוב נראה לי :):)

חחחחח אתה עונה מהר ואתה גם פעיל :-)

תגיד יש דבר כזה לעלות יותר מקילו בחודש?
עם כל האוכל שלי כמה זמן (לדעתך ) יקח לי לעלות ל 10 קילו?

IGOR
26-07-11, 22:24
משעמם לי בעבודה חח.. אין לי מושג תוך כמה זמן תעלה. אני לא מכיר את הגוף שלך.

שתבין כמה שומן חשוב ולא מזיק/משמין.

תקרא את המאמר הזה: http://www.israelbody.org/index.asp?articleid=1247&categoryid=81&page=1

ANIMA0855
26-07-11, 22:50
משעמם לי בעבודה חח.. אין לי מושג תוך כמה זמן תעלה. אני לא מכיר את הגוף שלך.

שתבין כמה שומן חשוב ולא מזיק/משמין.

תקרא את המאמר הזה: http://www.israelbody.org/index.asp?articleid=1247&categoryid=81&page=1

חחחחח
ואיי איזה שמן אני הולך להיות חחח!!
אני יראה כמו בחודש שביעי בהריון!!
אני רוצה לסיים הכול עם
8% שומן בגוף (יקח לי איזה שנה וחצי נראה לי)
וקצת שרירים :-)
חחח איך הגעת לזה שאני רק 13% שומן בגוף? אני נראה לי 17+

אבל עכשיו עם כל הדברים שאני אוכל אחוז השומן שלי יעלה לאיזה 20+
:(

IGOR
26-07-11, 22:59
אמרנו לך כבר. אל דדחוף סתם קלוריות ולא תשמין בצורה דרסטית כל כך.

ANIMA0855
26-07-11, 23:13
אמרנו לך כבר. אל דדחוף סתם קלוריות ולא תשמין בצורה דרסטית כל כך.
אני יגיע כל יום ל 3000 קלוריות זה בסדר?
אבל מה קשור קלוריות לשומן? קלוריות זה אנרגיה לא?

IGOR
26-07-11, 23:53
בינתיים 3000 בהח מספיק לך. תקרא את המאמר שהבאתי לך כפרה.

ANIMA0855
27-07-11, 00:01
בינתיים 3000 בהח מספיק לך. תקרא את המאמר שהבאתי לך כפרה.

חחח גם אני קונה גיינר!!
כדי להפחית בכמות האכול!!
אתה יודע איזה גיינר הכי טוב ?
עד 350 שקל?
בזבזתי את מירב כספי על טאבלטים :-)

IGOR
27-07-11, 00:20
בעיקרון הייתי ממליץ לך על פרפקט 3000 אבל הוא יקר. לך על צמפיון מאס. www.israelbody.org כנס לפה אחי תראה מה אתה רוצה.

ido146
27-07-11, 01:59
טוב תגובה אחרונה שלי בנושא כי במקום לשאול כל כך המון שאלות יכולת לקורא חומר באתר ובעוד אלף מקומות אחרים
אתה רוצה להיות ברי ולהראות טוב תעבוד קשה
אתה מתחיל ממשקל 55 קילו והגובה שלך 172
זאת אומר שעד שאתה לא עולה ל70 קילו אתה לא מפסיק לאכול
עכשיו כנס למחשבון הזה http://www.goleango.com/מחשבון%20קלוריות.php
תעשה חישוב שביום נכנס לך 3000-3300 קלוריות 400-450 פחמימה 160 חלבון 60 שומן
במידה ואתה מתכוון לקנות גיינר לך על הצ'מפיון MASS הוא הכי מתאים לך

יש באתר מאמרים וכתבות שיש לך מה ללמוד מהם תקרא את החומר הזה
תעבוד נכון ותקפיד על תזונה תחזור עוד 4-5 חודשים
עד אז אתה צריך לעלות 8-12 קילו וזה תלוי בך גבר תקפיד תחיי את זה תצליח
עד לרמה שקייץ הבא תשב לך על 75 קילו אחרי חיטוב ותיראה פיצוץ

שיהיה המון המון בהצלחה

moshe12
27-07-11, 10:19
אתה יכול להכות בברזל עד מחר לא תאכל לא תגדאל חבוב זה כמו לשתול דשא ולא להשקות אותו .

ANIMA0855
27-07-11, 15:34
אני ינסה להקפיד על תזונה נכונה
ואני הולך לקנות אתת הגיינר סיירוס מאסס