PDA

צפה בגרסא המלאה : האם כדי השימוש בחלבונים??

mma31
27-07-11, 18:27
שלום אני מתאמן mma ואתמול יצא לי לדבר עם המאמן שלי על תוספי תזונה ואבקת חלבונים והוא אמר שאף פעם לא מזיק ומומלץ אם משתמשים כמו שצריך כמובן אבל תמיד יש את אלה שיבואו ויגידו לך זה לא בריא אם אתה לא מתאמן זה יהפוך לשומן ואתם בטח יודעים למה אני מתכוון אז אני בסוג של דילמה למרות שנראהלי שאני אקנה בכל מקרה אבל עדיין
אפשר עזרה??

IGOR
27-07-11, 18:32
חלאס כבר. כל האבקות האלה זה בסך הכל תוספי תזונה מתאים לאנשים שלא מסוגלים להכניס כמות גדולה של אוכל במשך היום ו/או לאלה שאין להם זמן להכין ארוחה גדולה. חלאס על תקשיב לחסרי ידע האלה שמדברים באויר במקום להסכיל ולהרחיב אופקים קצת..

ומה זה כל הלוחמים האלה שפקדו את הפורום בזמן האחרון? =]

mma31
27-07-11, 18:48
חחח אז כן כדי לקנות או לא??

IGOR
27-07-11, 18:50
זה לא שאלה של כדי או לא. תשאל את עצמך אם אתה באמת צריך את זה. אם אתה מצליח להשלים את כל החלבון שאתה צריך במשך היום אז אתה לא תצטרך את זה. זו לא איזו אבקת קסמים שתגדיל אותך תוך שבוע. זה סתם תוסף תזונה..

גל ציון-פור
30-07-11, 17:07
מומלץ לקרוא את המאמרים שיש באתר לגבי אבקות חלבון. זה יענה על מרבית שאלותיך וזה מבוסס על מחקרים.
הנה אחד מהם לדוגמא:
http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=1889&CategoryID=81&Page=1

ויש לפחות עוד 2-3 תחת הכותרת "מאמרים בנושא תזונה".
בברכה
גל

lifton
30-07-11, 17:18
מומלץ לקרוא את המאמרים שיש באתר לגבי אבקות חלבון. זה יענה על מרבית שאלותיך וזה מבוסס על מחקרים.
הנה אחד מהם לדוגמא:
http://www.israelbody.org/index.asp?articleid=1889&categoryid=81&page=1

ויש לפחות עוד 2-3 תחת הכותרת "מאמרים בנושא תזונה".
בברכה
גל

גל ,שאלה בקשר למאמרים באתר.
אפשר לסמוך שהמאמרים באתר מעודכנים ומתעדכנים?

asim
30-07-11, 21:15
אבקות חלבון הם כמו כל חלבון כל דבר צריך לקחת במינון

גל ציון-פור
31-07-11, 18:19
גל ,שאלה בקשר למאמרים באתר.
אפשר לסמוך שהמאמרים באתר מעודכנים ומתעדכנים?

כן. אני וזיו דואגים לכך באופן עקבי.
עדיין ישנם מאמרים ישנים מאוד, אבל אנחנו מנסים לאתר אותם ולמחוק.
יש קצת בעייתיות מבחינה טכנית באתר הקיים.
מקווחה שהיא תפתר, אבל צריך לשאול את זיו.

בכל מקרה, המאמרים שאני כתבתי, מעודכנים וימשיכו להתעדכן...
בברכה
גל

Alexei
06-08-11, 23:34
השאלה אם תיקח את האבקות הללו וזה לא יזיק לך לגוף ולאיברי הגוף חוץ מזה לך תדע איך וממה עשו את האבקה הזאת...עדיף לאכול אוכל טבעי ...

tal11
07-08-11, 13:49
אחי אם אן ך בעייה עם ארוחות עדיף לך טבעי הכי טוב. למרות שגם אבקת החלבון זה באופן טבעי רק ההבדל הוא המחיר ובעקרון האבקה מיועדת לאנשים שקשה להם להשלים ארוחה. תעשה את השיקולים שלך ותחליט אם אתה באמת צריך את זה

tsabary
07-08-11, 22:34
שאלה מפגרת.. כשאומרים על מישהו שהוא טבעי.. הכוונה שהוא לא משתמש באבקות, או שהוא לא משתמש בסטרואידים (אבל אבקות אפשר)?

ניגרי ענק
08-08-11, 09:45
אין שום בעיה עם אבקות כתוסף לאוכל, להשלמת התפריט.
זה נוח, טעים, זמין, ומשתלם - אם תשווה מחיר לטונה למשל, שזה הכי קרוב בערכים, מנה פר מנה - אתה תראה שהאבקה יוצאת לך זולה יותר.
להגיד שאבקות מזיקות זה קשקוש איום שנובע מבורות.
מי שאומר את זה בדרך כלל הולך לערוץ הקניות לחפש "נעל מחטבת", או יושב ביום שבת על בירות ואבטיחים, או גם וגם.