PDA

צפה בגרסא המלאה : אירובי אחרי או לפני כוח?

tsabary
28-07-11, 14:47
עברתי לפני שבוע לתוכנית ab. עכשיו אני רוצה להכניס חצי שעה אירובי. ממה שאני יודע עדיף להכניס את זה אחרי האימון כח כדי לא להגיע לכח כשהשרירים עייפים. מצד שני, אני רואה אנשים במכון שעושים הפוך (לא מתאמנים חדשים).

מה עדיף?

ובאותו הקשר. אם אני עושה את האירובי אחרי הכוח, מתי אני שותה את החלבון?

מתחיל באמצע\ סוף האימון כוח ושותה גם במהלך האירובי, או אחרי שאני מסיים את האירובי לגמרי?

תודה!

lifton
28-07-11, 15:44
עברתי לפני שבוע לתוכנית ab. עכשיו אני רוצה להכניס חצי שעה אירובי. ממה שאני יודע עדיף להכניס את זה אחרי האימון כח כדי לא להגיע לכח כשהשרירים עייפים. מצד שני, אני רואה אנשים במכון שעושים הפוך (לא מתאמנים חדשים).

מה עדיף?

ובאותו הקשר. אם אני עושה את האירובי אחרי הכוח, מתי אני שותה את החלבון?

מתחיל באמצע\ סוף האימון כוח ושותה גם במהלך האירובי, או אחרי שאני מסיים את האירובי לגמרי?

תודה!

אחרי כח.
שייק אחרי אירובי.

tsabary
28-07-11, 21:11
תודה אחי

denous
28-07-11, 21:27
אחרי כח.
שייק אחרי אירובי.

ולמה זה ?

lifton
28-07-11, 21:40
ולמה זה ?

לשאלה הראשונה שלו, האמת שזה תלוי בכמה דברים שאותם לא שאלתי.

לגביי השניה, אני קראתי מאמר כלשהו, (ואני יחפש אותו) על ספיגת חלבון, שברגע של מאמץ פיזי אם אימון משקולות ואם אירובי ,באותו טווח זמן אין טעם לצרוך חלבון כי קיימת בעיה עם הספיגה שלו.
כמו שאין טעם לצרוך חלבון תוך כדי אימון משקולות.
ואם זה אירובי של חצי שעה אין בעיה גם לצרוך שעה אחרי אימון משקולות חלבון.

אם טעיתי במשהו, אני ישמח לשמוע עידכונים.

denous
28-07-11, 23:17
לשאלה הראשונה שלו, האמת שזה תלוי בכמה דברים שאותם לא שאלתי.

לגביי השניה, אני קראתי מאמר כלשהו, (ואני יחפש אותו) על ספיגת חלבון, שברגע של מאמץ פיזי אם אימון משקולות ואם אירובי ,באותו טווח זמן אין טעם לצרוך חלבון כי קיימת בעיה עם הספיגה שלו.
כמו שאין טעם לצרוך חלבון תוך כדי אימון משקולות.
ואם זה אירובי של חצי שעה אין בעיה גם לצרוך שעה אחרי אימון משקולות חלבון.

אם טעיתי במשהו, אני ישמח לשמוע עידכונים.

לגבי השנייה אני מסכים איתך אבל לגבי הראשונה יש צורך לשאול אותו כמה דברים...
אבל אני רואה שכבר הבנת אחי.. (בלי שום נימה של עקיצה..)

לפותח הפוסט מה המטרה שלך ?

tsabary
29-07-11, 23:15
מה המטרה הכללית שלי באימונים?

להיות בנוי טוב וחטוב. לא מחפש להיות בודיבילדר פשוט לבנות את הגוף בצורה יפה.

והסיבה שאני רוצה להכניס אירובי היא כי למרות שאני בתקופה של מאסה אני לא רוצה סתם להעלות משקל ועודף שומן.

ממה שאני הבנתי אין בעיה לעשות עד חצי שעה אירובי. אני אשמח שתתקנו אותי אם אני טועה

IGOR
29-07-11, 23:19
אין לך טעם לעשות מאסה אם אתה עושה אירובי אחי. הרי אתה חייב להתקדם במשקלי עבודה כדי שהשריר יגדל ובישביל זה צריך קלוריות שיעזרו לך להתאושש וליהיות מוכן לאימון הבא. באירובי אתה שורף הרבה במיוחד שאתה אחרי האימון ככה שבסך הכל יש מצב אתה שורף איזה 700+קלוריות שזה המון וחבל כשאתה במאסה.

DannyC
29-07-11, 23:41
אירובי במאסה חובה.

Cuba
30-07-11, 00:10
אירובי במאסה חובה.

תלוי בתוכנית אימון

tsabary
30-07-11, 15:45
אני מבולבל.. חלק אומרים כן אירובי חלק לא..

ואיגור אני בחצי שעה אירובי שורף 400 קלוריות.. אם הגוף מקבל באוכל את החלבון והפחמימות וכל הדברים שהוא צריך אז זה לא מספיק? אירוובי של חצי שעה כל כך פוגע במאסה?

אני רוצה לעשות את זה לא כדי לההרזות ברור לי שאני לא בחיטוב אבל בכל זאת לשמור קצת על איזון

haim15
30-07-11, 16:11
אתה יכול גם לקחת את החלבון שלך שעה אחרי האימון .. זה לא חייב בדיוק על השעון, הכל תלוי במאזן החלבון שקיים בשריר (בשפה פשווטה - אם דאגת לאכול במהלך כל היום ארוחות רוויות בחלבון, אתה יכול גם לקחת את השייק שלך שעה אחרי האימון). אתה לא חייב כמו גיי לסיים את האימון ולרוץ לקחת שייק