PDA

צפה בגרסא המלאה : כמה שאלות על קריאטין מונו

toxicity
21-03-07, 21:27
1. האם שיטת ההעמסה באמת נכונה ותורמת למשהו?
2. האם צריך לקחת הפסקה מהקריאטין כל כמה זמן?
3. האם לקחת אותו עם סוכר ענבים?
4. אם אני לוקח את הקריאטין ומכין אותו בבית עם מים, ולוקח אותו למכון, ושותה רק אחרי האימון, הקריאטין נפגם? למשל אם אני עושה קריאטין ורק אחרי כמה שעות אני שותה אותו

trhetrhe
21-03-07, 21:36
1. כן זה עוזר (מנסיון)
2. אחרי ההעמסה אתה צריך לקחת הפסקה של חודש וחצי-חודשיים
3.רק אחרי אימון
4. לא יודע

toxicity
21-03-07, 21:58
עוד תגובות?

Nadav19
21-03-07, 22:18
1. כן היא תורמת מאוד, וכל המחקרים שאומרים ההפך אני לא מאמין להם (+זה אינדיבידואלי).
2. המלצה חמה, תעשה סייקל של שימוש במשך חודש/חודש וחצי, ואז הפסקה לבערך בין 3 ל 4 שבועות.
3. לא קריטי, אני לקחתי בלי וראיתי תוצאות מצויינות.
4. לא, הקריאטין שוקע לתחתית השייק/כוס ובלי קשר לזה, לא נראה לי ששהייה של שעה עד שעתיים במים יהרסו את האפקט שלו.

amir harduf
21-03-07, 23:39
1. כן, קח בעצם תגביר את כניסת הקריאטין לתאים ותגביר את האפקט, אך בכל זאת לא על כולם קריאטין מגיב למה יש אנשים שכמות הקריאטין בגופם כבר גדולה.
2. יש מחקרים שאומרים שלא ויש כאלה שכן, לטעמי, עדיף להיות בטוח מאשר להצטער אחרי זה.
תיסוף הקריאטין לתאים מתפוגג לאחר כחודש בערך
3. אפשרי, קח בעצם תגביר את הספיגה של הקריאטין ע"י "טרמפ" שהוא יקח ע"י האינסולין שיופש לפירוק הסוכרים. אך יש מחקרים שמראים שעם סוכר הקריאטין הופך יותר מהם לקריאטינין ומופרש בשתן, לטעמי, תוסיף סוכר ענבים.
4. הקריאטין מאבד מערכו כמה דקות אחרי שאתה מערבב אותו עם מים. תערבב עם מים במכון וישר תשתה. (הקריאטין הופך לקריאטינין)

בהצלחה

Nadav19
22-03-07, 13:01
1.
4. הקריאטין מאבד מערכו כמה דקות אחרי שאתה מערבב אותו עם מים. תערבב עם מים במכון וישר תשתה. (הקריאטין הופך לקריאטינין)

בהצלחה

יש לך מחקר תומך ?