PDA

צפה בגרסא המלאה : מספיק אירובי?

n0x
28-09-06, 15:08
:jockey: אני עובד על המסאה ואירובי שלי זה הליכה של 3ק"מ כל יום...
מה אתם אומרים זה מספיק לאירובי?וסיבולת לב?
הליכה דיי מהירה:diractor:

AVI-הנוקם
28-09-06, 15:15
מה 3 קלוגרם ינו כול יום אתה מוריד 3 קילו ?

Yoshi-Moto
28-09-06, 15:17
מה 3 קלוגרם ינו כול יום אתה מוריד 3 קילו ?
חחח קילומטר הוא התכוון(אני משעק שגם אתה הבנת ושיחקת אותה ראש קטן)

AVI-הנוקם
28-09-06, 15:18
חשבתי אולי קילומטר אבל אמרתי יש מצב יש לו איזה שיטה חח איזה טמבל אני חח

n0x
28-09-06, 15:19
חשבתי אולי קילומטר אבל אמרתי יש מצב יש לו איזה שיטה חח איזה טמבל אני חח
כן זה שיטה חדשה אתה הולך 3 ק"ג ואז אתה חוזר =| התבלבלתי זה ק"מ!!:book:

shahaflol
28-09-06, 15:20
אם כבר אז הוא התכוון שהוא הולך שלוש ק"מ ביום ולא מוריד שלושה קילו...יותר הגיוני להבין את זה ככה.
פה זה כבר תלוי בדופק שלך, אני למשל רץ כל שבוע אז אם אני אעשה הליכה הדופק שלי יהיה נמוך ואני במקרה הטוב לא אראה שיפור בכושר שלי ובמקרה הרע אני אדרדר. ברוב המקרים הליכה לא מספיקה כדי לשמור על סיבולת לב ריאה טובה, ואם אתה רוצה לעבוד טוב יותר על זה כנראה שתצטרך לרוץ ולא ללכת

n0x
28-09-06, 15:22
הבעיה שאין לי מספיק זמן גם לאימוני משקולות וגם לאירובי...
והליכה זה הדבר היחיד שאני יכול לעשות.. אני הולך ברגל לבצפר וזה יוצא 1.5 הליכה לשם ו1.5חזרה (ק"מ כמובן)

shahaflol
28-09-06, 15:27
אהה ההליכה שלך לא רציפה גם... טוב מכיוון שאני לא מכיר אותך ולא את הלוח זמנים שלך אני לא יודע אם אתה יכול לדחוף באיזה יום ריצה אז אני יכול להגיד לך מקסימום תרוץ את ה3 ק"מ האלה.

n0x
28-09-06, 15:30
אהה ההליכה שלך לא רציפה גם... טוב מכיוון שאני לא מכיר אותך ולא את הלוח זמנים שלך אני לא יודע אם אתה יכול לדחוף באיזה יום ריצה אז אני יכול להגיד לך מקסימום תרוץ את ה3 ק"מ האלה.
:helpsmilie: זה לא נשמע הגיוני אחי:cry_1:
אני יבוא לשם מזיע כמו חמור :1eye:

Yoshi-Moto
28-09-06, 16:29
:helpsmilie: זה לא נשמע הגיוני אחי:cry_1:
אני יבוא לשם מזיע כמו חמור :1eye:
אם לשם=לבית ספר-אז אני לא חושב שהוא התכוון שתרוץ בית ספר... אני חושב שהוא התכוון שתרוץ סתם 3 קילומטר פעם בשבוע....
אני ממליץ בערב, הרבה יותר קל לרוץ בערב אתה עובר קילומטרים כמו כלום(לעומת הצהריים החמים..)