PDA

צפה בגרסא המלאה : עזרה | מתח

Moliere
01-08-11, 20:52
מהם השיטת להתחזק במתח? כרגע אני ממש חלש בקטע הזה
אני עושה בוקשי 5 וזה גומר אותי
קשה לי להרים כרגע את כל משקל הגוף שלי אני צריך להתחיל ממשו קטן יותר
יש רעיונות?

shay_323
01-08-11, 21:24
קודם כל לא ציינת משקל, גיל וגובה וזה חשוב כי יש לזה השפעה.
דבר שני אתה יכול לעשות עם גומיה או גרביטון עד שתשתפר ותגיע ל12 לפחות.
אני כשהגעתי ל12 ורציתי להמשיך עשיתי העלאה כל שבוע לסט הראשון ואת השניים האחרים השארתי רגיל ואז אימון אחר כך העלתי גם בסט השני וכך הלאה.
שאתה כבר מגיע ל20 עדיף לרדת בחזרות ולהוסיף פלטה קשור אליך או להחזיק עם הרגליים משקולת יד.
בהצלחה.

Agmontal
01-08-11, 21:33
אתה יכול לקחת כיסא ולהתאמן רק על הקטע של הירידה
עד שתצליח לעשות את כל העלייה והירידה
בסטים וחזרות

Moliere
01-08-11, 21:38
קודם כל לא ציינת משקל, גיל וגובה וזה חשוב כי יש לזה השפעה.
דבר שני אתה יכול לעשות עם גומיה או גרביטון עד שתשתפר ותגיע ל12 לפחות.
אני כשהגעתי ל12 ורציתי להמשיך עשיתי העלאה כל שבוע לסט הראשון ואת השניים האחרים השארתי רגיל ואז אימון אחר כך העלתי גם בסט השני וכך הלאה.
שאתה כבר מגיע ל20 עדיף לרדת בחזרות ולהוסיף פלטה קשור אליך או להחזיק עם הרגליים משקולת יד.
בהצלחה.

משקל : 73
גובה: 176

ולא הבנתי מה הכוונה גומיה ומזה גרביטון?

איש העכביש
01-08-11, 21:52
גרביטון זה מכשיר שמוריד ממך משקל בתרגילים מתח ומקבילים.
חפש כזה בחדר כושר שאתה מתאמן בו רוב הסיכויים שיש אחד כזה. חבר שלי שיפר מתח בעזרת זה בצורה מעולה, בהתחלה הוא לא עשה אפילו אחד משקל גוף והוא התאמן בגרביטון ואחרי זמן מה הוא עכשיו עושה 5 משקל גוף ומפה הוא מתקדם בקצב מהיר יותר.

shay_323
02-08-11, 01:01
משקל : 73
גובה: 176

ולא הבנתי מה הכוונה גומיה ומזה גרביטון?

גרביטון הסבירו לך וגומיה זאת גומיית כושר גדולה כזאת שקושרים למתח, דורכים עליה ואז היא עוזר לעלות.

אתה בנתונים שלי +3 סנטימטרים, מה שיכול להצביע על זה שאתה מתאמן ממש מתחיל ובגלל זה לא מצליח.
בהצלחה!

Moliere
02-08-11, 15:49
גרביטון הסבירו לך וגומיה זאת גומיית כושר גדולה כזאת שקושרים למתח, דורכים עליה ואז היא עוזר לעלות.

אתה בנתונים שלי +3 סנטימטרים, מה שיכול להצביע על זה שאתה מתאמן ממש מתחיל ובגלל זה לא מצליח.
בהצלחה!

אני מתאמן כבר 3 חודשים אבל מתח התחלתי ממש לאחורנה

gyman27
03-08-11, 19:35
אתה יכול לאמן גם בנפרד את כל השרירים הפועלים במתח וברגע שהם יתחזקו אתה תשתפר במתח.

פולי עליון
גרביטון
יד קידמית
כתפיים
גב

juk89
04-08-11, 08:37
אם אתה עושה חמש אז תמיד יש ת'שיטה הקלאסית כל פעם שאתה רואה מתח- תעשה בלי קשר לאימונים זה תמיד עובד

Alexei
06-08-11, 23:42
בשביל להיות טוב במתח צריך לחזק יד קדמית,כתפיים,גב וגרביטון זהו מן משטח כזה שאתה דורך עליו (יש במכשירים שאתה יכול לבחור משקל) נגיד אם אתה שם הרבה משקל אז זה מקל על העלייה ואם אתה מוריד אז מקשה ...

Itzhak
06-08-11, 23:50
בשביל להיות טוב במתח צריך לחזק יד קדמית,כתפיים,גב וגרביטון זהו מן משטח כזה שאתה דורך עליו (יש במכשירים שאתה יכול לבחור משקל) נגיד אם אתה שם הרבה משקל אז זה מקל על העלייה ואם אתה מוריד אז מקשה ...

כן.. ובישביל להיות טוב במתח צריך בעיקר לעשות מתח, לעשות שכיבות שמיכה ליד קידמית או פרס לכתפיים לא יחזק אותך במתח (לא משמעותית)

נדב33
06-08-11, 23:53
תעשה רק מתח- יש אנשים עם ידיים רזות יותר מבחורות ועושים מתח בלי הכרה
כי מתח זה אימון

DaSpider
07-08-11, 00:11
מה שעזר לי להשתפר זה במקום לסיים את הסט כשאתה לא יכול לעשות עוד חזרה - פשוט לרדת, לנוח שניה עד שלוש שניות ככה ולעשות עוד חזרות, עד שאתה מגיע למספר שקבעת לעצמך מראש.

נגיד שקבעת שאתה רוצה לעשות 15 חזרות ועשית 5, פשוט תרד, תנוח שתיים-שלוש שניות, תעשה שוב כמה שאתה יכול ותחזור על זה עד שתגיע ל15. אם 2-3 שניות זה מעט מדי לקראת הסוף, תנוח יותר, אבל לא ברמה של לפצל את זה ליותר מסט אחד, תשאיר את זה באזור השניות שאפשר לספור גג על שתי ידיים.