PDA

צפה בגרסא המלאה : בנוגע לחיטוב וגדילה

Moliere
03-08-11, 10:50
אני מכיר כמה חבר'ה שיש להם אחוז שומן נמוך מאוד (זתאומרת ריבועים) ובכל זאת הם די מנופחים בשאר הגוף
לא מאוד מאוד אבל ברמה האתלטית +-
ואני יודע בוודאות שאף אחד מהם לא עבר את תהליך המסה
(השמינו ואז הלכו על חיטוב)

אני מאוד מעוניי לדעת איך מגיעים למצב הזה
הם עצמם לא ממש יודעים להגיד לי

shay_323
03-08-11, 20:51
גנטיקה.

lifton
03-08-11, 22:46
גנטיקה. אבל עם עבודה תוכל להגיע לזה ויותר.

TsT
04-08-11, 13:21
תאמין לי שהם עובדים יותר קשה ממה שאתה חושב

lifton
04-08-11, 14:38
תאמין לי שהם עובדים יותר קשה ממה שאתה חושב

אמרת שהם לא עברו מסה..ולא אמרת שהם מתאמנים. אם הם מתאמנים אז מה אתה רוצה?

gyman27
04-08-11, 21:23
אני מכיר כמה חבר'ה שיש להם אחוז שומן נמוך מאוד (זתאומרת ריבועים) ובכל זאת הם די מנופחים בשאר הגוף
לא מאוד מאוד אבל ברמה האתלטית +-
ואני יודע בוודאות שאף אחד מהם לא עבר את תהליך המסה
(השמינו ואז הלכו על חיטוב)

אני מאוד מעוניי לדעת איך מגיעים למצב הזה
הם עצמם לא ממש יודעים להגיד לי

"מנופחים" הכל יחסי אתה יודע...

אם הם לא עובדים על מסה ואתה אומר שהם מנופחים אז רק אחד משני המצבים יכול לקרות
או שהם שמנים או שהם אנשים גדולים מטבעם ואתה לא יודע להפריד בין גודל למסת שריר באופן יחסי.

Lior A
05-08-11, 13:40
הם עובדים בעבודות כפיים , או במשהו בסגנון , לשבת כל היום על הכורסא ולראות טלויזיה הם לא .

Moliere
07-08-11, 02:22
הם מתאמנים במכון אבל הם לא התחילו עם עלייה מכוונת של מסה
הם פשוט התחילו להתאמן ותוך כדי גם משלבים אירובי (כדורגל\קיקבוקסינג)

בגדול מה שאני רוצה לדעת זה האם אפשר לפתח גוף אתלטי +- ולוותר על עניין המסה? ממש מגעילה אותי הקרס השמנמנה שגידלתי לעצמי

gyman27
07-08-11, 17:15
כדורגל וקיקבוסינג מוגדרים כאימוני אירובי ומבצעים אימוני כוח לרגליים בכדורגל בחו"ל (בארץ אני לא יודע מה עושים) מי שלא מתמקד באימונים מכוונים לפיתוח מסה מכוונת הסיכוי שלו להיראות מנופח שואף ל 0.

יכול להיות שאם בנאדם גדל קצת אז קוראים לזה בארץ מנופח "אוקיי" על זה אני לא מדבר אני מתכוון "מנופח" ברמה מקצועית.

gyman27
07-08-11, 17:27
הם מתאמנים במכון אבל הם לא התחילו עם עלייה מכוונת של מסה
הם פשוט התחילו להתאמן ותוך כדי גם משלבים אירובי (כדורגל\קיקבוקסינג)

בגדול מה שאני רוצה לדעת זה האם אפשר לפתח גוף אתלטי +- ולוותר על עניין המסה? ממש מגעילה אותי הקרס השמנמנה שגידלתי לעצמי

גוף אתלטי - באתלטיקה יש כל מיני רמות וסגנונות. יש גם אתלטים שמנים... יש רזים ויש שרירנים.

אתה כנראה מתכוון לשרירנים ביניהם אלו שמתעסקים בריצות כוח מתפרץ, הרמות ותרגילי כוח, אקרובטיקה וכו' שדורשים התנגדות מסה גבוהה יחסית.

בשביל להיראות כמוהם יש לך 2 אופציות לדעתי:
1) לעשות את מה שהם עושים שזה אומר לאכול לישון ולהתאמן כמוהם.

2) להתאמן במשקולות ולפתח מסת שריר (או רק לחטב תלוי במצב הנוכחי שלך) שנראית כשלהם בהתאם לדרישותיך ולאחר מכן לחטב למידה הדרושה ולאחר מכן לתחזק את התוצאה שהגעת אליה בכדי להישאר באותו מראה.

Moliere
09-08-11, 01:22
גוף אתלטי - באתלטיקה יש כל מיני רמות וסגנונות. יש גם אתלטים שמנים... יש רזים ויש שרירנים.

אתה כנראה מתכוון לשרירנים ביניהם אלו שמתעסקים בריצות כוח מתפרץ, הרמות ותרגילי כוח, אקרובטיקה וכו' שדורשים התנגדות מסה גבוהה יחסית.

בשביל להיראות כמוהם יש לך 2 אופציות לדעתי:
1) לעשות את מה שהם עושים שזה אומר לאכול לישון ולהתאמן כמוהם.

2) להתאמן במשקולות ולפתח מסת שריר (או רק לחטב תלוי במצב הנוכחי שלך) שנראית כשלהם בהתאם לדרישותיך ולאחר מכן לחטב למידה הדרושה ולאחר מכן לתחזק את התוצאה שהגעת אליה בכדי להישאר באותו מראה.

אני מתכוון לחבר'ה שנראים כמו שחיינים
אחוז שומן נמוך, ריבועים בבטן וזרועות נאות
האם בשביל זה אני צריך לעלות במסה ? זתאומרת להסתובב עם קרס בירה לתקופה של כמה חודשים?

gyman27
10-08-11, 12:43
אני מתכוון לחבר'ה שנראים כמו שחיינים
אחוז שומן נמוך, ריבועים בבטן וזרועות נאות
האם בשביל זה אני צריך לעלות במסה ? זתאומרת להסתובב עם קרס בירה לתקופה של כמה חודשים?

אין פה יותר מידיי מה לחשוב.

תתחיל להתאמן בתוכנית שמתאימה לך וברגע שתגיע לגודל הרצוי תתחיל לחטב להוריד אחוזי שומן בהתאם לדרישה.

קח בחשבון ככל שהדרישות שלך יהיו יותר מחמירות ככה גם המאמץ והרצון צריכים להיות בהתאם.

IGOR
10-08-11, 13:44
אם תעשה חיטוב אתה גם תעלה במאסת שריר וגם תשרוף שומן באותו הזמן בהצלחה.

Moliere
13-08-11, 23:31
אם תעשה חיטוב אתה גם תעלה במאסת שריר וגם תשרוף שומן באותו הזמן בהצלחה.

אם באמצעות חיטוב ניתן לעלות במסת שריר אז בשביל מה צריך לעבור תהליך מסה?

בעיקרון אני לא חושב שהמטרה שלי כלכך גבוה
אני רוצה לפחות בשנה הראשונה להגיע לתוצאה כזאת (http://i46.tinypic.com/zklpi0.jpg)+-
ומאוחר יותר למשהו כזה :CARRY86W: (http://i3.squidoocdn.com/resize/squidoo_images/250/draft_lens18013912module150794693photo_1308625595r yan_kwanten_red_flaggin.)

האם חיטוב יקח אותי שלם?
או שאני חייב להסתובב עם קרס קודם כל?

jonathan
14-08-11, 02:00
למה אתה חושב שבן אדם עם מסה חייב לעבור "תהליך עליה במסה"?
זה כמו שבן אדם שמן חייב לאכול ג'אנק פוד,או בן אדם רזה חייב לחיות על קרקר ומלפפון.
יש אנשים שאורח החיים שלהם(אכילה,עיסוקים)הם נוטים להיות במאזן חיובי רוב הזמן,ויש כאלה שנוטים להכנס לשלילי.
מה גם שנכנסת פה הגנטיקה..יש אנשים הרי אדם,שלא עשו מעולם מסה,הם גם שמנים,ולא בהכרח הם גם אוכלים בבית כמו משוגעים.

Moliere
14-08-11, 17:08
למה אתה חושב שבן אדם עם מסה חייב לעבור "תהליך עליה במסה"?
זה כמו שבן אדם שמן חייב לאכול ג'אנק פוד,או בן אדם רזה חייב לחיות על קרקר ומלפפון.
יש אנשים שאורח החיים שלהם(אכילה,עיסוקים)הם נוטים להיות במאזן חיובי רוב הזמן,ויש כאלה שנוטים להכנס לשלילי.
מה גם שנכנסת פה הגנטיקה..יש אנשים הרי אדם,שלא עשו מעולם מסה,הם גם שמנים,ולא בהכרח הם גם אוכלים בבית כמו משוגעים.

צודק. כשכתבתי את זה בראש שלי חשבתי על חבר'ה כמוני
אני לא שחיף אבל גם ממש לא הר אדם
רגיל, ממוצע, בינוני. אין לי בעיה עם הגודל הכללי שלי אני פשוט רוצה להישאר באותו הגודל (+- עם דגש על+) בתוספת שרירים בולטים ויפים כמו בתמונות הנ"ל

השאלה היא האם תוכנית חיטוב מספיקה או שצריך קודם מסה?