PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה למבוגרים של הפורום ולמתחרים

vitali02
04-08-11, 16:31
השאלה היא באיזה תכנית אתם התחלתם להתאמן?? וכל הקטע של הss הרי פעם זה לא היה כזה מוכר..
אז היה לכם תוכניות פשוטות כמו פיצולים וזה גם הביא אותכם לתוצאות יפות אז מה הקטע שכל אחד בכל מיני פורום ישר חופר על ss הרי המטרה היא בודיבילדינג ולא פאוורליפטינג.
השאלה כאילו מה אתם ממליצים?? ומה עובד הכי טוב??

TsT
04-08-11, 17:05
עושים חודש וחצי הראשונים FBW
אחר כך עושים חצי שנה ab
אחר כך שנה abc
ואז כל שנה אתה פשוט מוסיף עוד אות עד שאתה מגיע ל-abcde

זה נשמע שאני צוחק אבל אני רציני

lifton
04-08-11, 17:38
איפה נעלמו החבר'ה הרציניים של הפורום?
TsT לא מוספים אות כל שנה, לכל אות יש משמעות, ואין נוסחה של שיטת אימונים מוצלחת לאורך זמן, זה אינדבדואלי לחלוטין.

Cuba
04-08-11, 18:54
נגמרו השאלות המפגרות אז עברתם לשאלות המטומטמות?

Gaga1234
04-08-11, 19:20
לא משנה איזה תוכנית תעשה כל עוד תאכל טוב תתאמן חזק ותעלה משקלי עבודה אתה תגדל.

אני בכלל עם תלא בכל הקטע של ה ss
תילך על ab
6-5סטים שריר גדול

2-3קטן
לעבוד חזק וכבד תבנה תתוכנית שתיהיה מבוססת על תרגילים מורכבים..
ותתקדם במשקלים זה הכל אחי זה לא תורה מסיני פיתוח גוף תאכל תתאמן חזק ותגדל..

gyman27
04-08-11, 20:55
השאלה היא באיזה תכנית אתם התחלתם להתאמן?? וכל הקטע של הss הרי פעם זה לא היה כזה מוכר..
אז היה לכם תוכניות פשוטות כמו פיצולים וזה גם הביא אותכם לתוצאות יפות אז מה הקטע שכל אחד בכל מיני פורום ישר חופר על ss הרי המטרה היא בודיבילדינג ולא פאוורליפטינג.
השאלה כאילו מה אתם ממליצים?? ומה עובד הכי טוב??

בעבר כמו היום גם היו מתאמנים באותם תרגילים שקיימים ב SS תסתכל בספרים ובתוכניות אימונים סקאווט, דדליפט, clean, bench press אלו תרגילים שבשגרה אצל בודיבילדרים.

היום כמו בכל יום מתבצעים מחקרים שמוכיחים או מחזקים את מה שעשו או יעשו ולכן ברגע שצץ לו מחקר או תיאוריה מסוימת שמוכיחה שתרגילים מסוימים טובים למתאמנים מסוימים ברמות מסוימות אז ללא ספק זה מעודד יותר את ציבור המתאמנים לתת דגש על התרגילים האלו.

אל תשכח שהSS הוא כעקרון למתחילים המעוניינים לצבור מסה שאינם זקוקים לתרגילים ממוקדים מסיבה מאוד פשוטה כשאתה מחזק את הגוף אתה לא מתחיל מהסוף להתחלה אלא להפך ופה נכנסת הגישה של הSS שאמורה להביא אותך מהר יותר ככל הניתן לתוצאות אליהן אתה רוצה להגיע.

זה לא אומר שעם תוכניות אחרות לא תגיע אלא התיאוריה של ריפטו אומרת שזה יביא אותך פשוט מאוד לתוצאות מהירות וטובות יותר כיוון שהגוף שלך בשלב הזה דורש בנייה וחיזוק כולל לשרירים ולא ממוקד\ספציפי כיוון שהוא לא יועיל לך כל כך.

עכשיו תבחר באיזו מהירות אתה רוצה להגיע לתל אביב ב 100 קמ"ש או 30 קמ"ש.

DaSpider
07-08-11, 00:15
אנשים מזבלים יותר מדי במוח לאנשים שאחר כל מזבלים יותר מדי במוח לאנשים אחרים והכל חוזר חלילה שוב ושוב. צריך פשוט לקרוע ת'תחת, ללמוד את הגוף שלך ולהקשיב לו ויהיה סבבה.

gyman27
07-08-11, 19:30
וואלה!!! צריך לקרוע ת'תחת... איך לא חשבנו על זה קודם.

מסקנה יפה מעניין איך חשבת על זה? אתה מאמן כושר איפה אפשר לקבל ממך ייעוץ נוסף?

DaSpider
07-08-11, 21:34
לא חשבתם על זה קודם כי אתם מצפים שאנשים אחרים יגידו לכם מא' ועד ת' איך להתאמן, לאכול ולהשתין במקום להקשיב קצת לגוף שלכם.

DaSpider
07-08-11, 21:46
אני אגיד לך מה הקטע, כמו שאני מכיר את הפורום הזה - אם לא נקדים תרופה למכה, יקפצו על כל מתאמן מתחיל פה כמה meatheads שיגידו לו לאכול 5000 קלוריות ולעשות כל החיים רק סקוואט ודדליפט ותוך שנתיים-שלוש ואפילו פחות הוא ימצא את עצמו מתלהב מזה שהוא שוקל 100 קילו, למרות שהוא נראה כמו חזיר ובקושי מסוגל לזוז. תופעה ידועה במחוזותינו לצערי.

Scylla
08-08-11, 09:53
אני מתאמן המון זמן (כ4 שנים)
אף פעם לא זלזלתי באימונים ותמיד השקעתי וניסיתי לאכול כמו שצריך וכו'.
למרות זאת, מי שהתחיל כאן ss כמו שצריך, הגיע למשקלים שלי בתקופה של שנה, שנה וקצת.
לא צריך להיות גאון כדי להבין שזו תוכנית באמת באמת באמת יוצאת דופן ביעילותה.

gyman27
08-08-11, 16:52
אני אגיד לך מה הקטע, כמו שאני מכיר את הפורום הזה - אם לא נקדים תרופה למכה, יקפצו על כל מתאמן מתחיל פה כמה meatheads שיגידו לו לאכול 5000 קלוריות ולעשות כל החיים רק סקוואט ודדליפט ותוך שנתיים-שלוש ואפילו פחות הוא ימצא את עצמו מתלהב מזה שהוא שוקל 100 קילו, למרות שהוא נראה כמו חזיר ובקושי מסוגל לזוז. תופעה ידועה במחוזותינו לצערי.

100 קילו זה לא הרבה לאנשים בגובה 1.80+.

אם ראית חזיר זה לא אומר שכולם חזירים אף אחד לא אמר לא להקשיב לגוף שלך אבל בדרך כלל שאתה מתאמן חזק אתה נהיה רעב והערכה היא שאתה צריך להכניס 5000 קלוריות כדי להגיע למאזנים חיובים כדי שתגדל וזה לא התלהבות זו עובדה שאנשים מיישמים אותה גם בחו"ל כנ"ל בודיבילדרים.

זה שלא כולם מצליחים לעמוד במשמעת האינטנסיבית זה לא אומר שזה לא עובד.

אולי ה"חזירים" שראית הם אנשים שלא מאזנים נכון את האכילה שלהם עם האימונים.

ולהעלות במסה ולהיראות גדול ולאחר מכן להיכנס לתקופת חיטוב זה חלק מהענף ומי שלא אוהב את זה לא צריך לפסול את זה.
תסתכל על מפתחי גוף מקצועיים בתקופת המסה שלהם תראה לאיזה גדלים הם מגיעים ואז תגיד חזירים.

ובלי קשר תראה... כל דבר או נושא אפשר להשמיץ ולכנות בשמות גנאי אז בוא לא נכנס להשמצות ונכבד גם אנשים שאוהבים מסה.