PDA

צפה בגרסא המלאה : אבקה במקום ארוחה

shaham
30-08-11, 21:05
שלום,
אני מנסה לחזור לתוכנית תזונה
מטרת התוכנית הייתה חיטוב + עלייה מתונה במסת שריר, נכון להיום אני שוקל 83, BMI 25 .

הבעיה שקשה לי עם כמות המזון (בעיקר אחה"צ-ערב) ואני מנסה למצוא פיתרון.

התפריט הבנוי הוא :
ארוחת 6:30 - חצי גביע גבינה, 1 פרוסת לחם מלא, 1 מלפפון

ארוחת אחרי אימון (9:00) - כף חלבון טהור , חצי תפוח

ארוחת 10:00 - 2 פרוסות לחם מלא, 125 גרם פסטרמה, 2 ירקות

ארוחת 13:00 - 2 דיאט יופלה, קפה

ארוחת 15:00 - 150 גרם חזה עוף, 130 גרם תפוח אדמה / אורז , 3 ירקות

ארוחת 18:00 - חצי טונה, 1 ביצה, ירקות, 2 לחם מלא

ארוחת 21:00 בערב - 1 גביע גבינה, ירק כלשהוא, 1 כפית שמן זית.

יש ברשותי אריזות סגורות של - חלבון WHEY SHAKEׂ של חברת Syntrex ואיזו גיינר של nutrabolics איך אני יכול לשלבם בתפריט ולהוריד את כמויות המזון?

תודה למשיבים

denous
31-08-11, 04:02
נתחיל עם האבקות, אם אתה בחיטוב אין צורך בגיינר לעומת זאת אבקת החלבון סינטרקס מעולה.. תקח אותה לאחר אימון או בכל שעה שתרצה פשוט תשלב אותה בתפריט ותגיע לאותם קלוריות שאתה צריך בסה"כ...
לגבי הקושי, אתה מתכוון שקשה לך כי זה ארוחות קטנות ? כי אתה עדיין רעב בשעות האלה ?
אם כן פשוט תקח שניים שלושה ארוחות ותחבר אותם לארוחה אחת... עדיף שתחכה 4 שעות לארוחה ותשבע ממנה כמו שצריך מאשר תחכה על השעון כל 3 שעות ותכניס בין לבין שטויות לפה...
ד"א אין צורך לחכות 3 שעות בין ארוחה לארוחה אבל כמובן איך שאתה רוצה.

יועץ לתוספי תזונה
31-08-11, 17:30
לא הבנתי אותך,אתה רוצה להוריד את אחוזי השומן או לעלות במסה?

shaham
31-08-11, 21:50
אני רוצה לרדת באחוזי שומן ומעוניין להשתמש באבקות במקום ארוחה.
תודה

amir_lev
01-09-11, 12:25
קודם כל, אין תחליף לארוחה טובה, בטח שלא אבקה, מה גם בהתחשב בזה שאתה בטח שותה את זה כשייק,דבר שיקשה על הספיגה של החלבון ובמיוחד אתה לא אכלת משהו לפני כן.
למדתי את זה ממאמן בכיר, לאחר חודשים ששתיתי אבקה, ההמלצה שלו היתה פשוט לערבב את האבקה עם אוכל כמו למשל עם גלידה יוגורט אפילו להכין מזה חטיפים בשילוב עם פירות יבשים, אבקה בפני עצמה לא תזין אותך ורק תפגע לך בבריאות (כליות, בעיות עיכול וכו).