PDA

צפה בגרסא המלאה : הקשר בין חלבון לפחמימה/פחמימה פשוטה ומורכבת

tal11
04-09-11, 15:14
הי חברה!.. רציתי לדעת מה היחס שצריך להיות בין חלבון לפחמימה בתפריט מסה ומה מומלץ לאכול לפני ואחרי אימון. (מורכבת או פשוטה, ) ואם אפשר מה היחס בין השומן לחלבון וחמימה בתקופת מסה..
תודה רבה!!:d

tal11
04-09-11, 17:54
Wtf 10 צפיות ועדיין אין תגובה?
**הקפצה.

nadavmoore
04-09-11, 18:49
לך תקרא מאמרים

Cuba
04-09-11, 18:55
לך תפתח מקושרים

שקד21
04-09-11, 23:11
היחס במאסה צריך להיות ככה

שומן x1 משקל גוף
חלבון x2
פחמימות x3
זה נחשב כמאזן חיובי במאסה .
עוד משהו שאתה במאסה לא אומר שאתה צריך לישתות בקבוק קולה או לאכול סוכריות גומי כל היום אתה צריך להתרחק מהפחמימות שבנויות מסוכרים גם במאסה ובחיטוב.

קח דוגמא , אורז , פסטה , פטיטים , תפוח אדמה , לחם מחיטה מלאה < אלו פחמימות מורכבות שעוזרות לך יותר לבנות את הגוף ...

tal11
04-09-11, 23:33
תודה רבה. לחם מחיטה מלאה זו פחמימה פשוטה לא?

nadavmoore
05-09-11, 01:00
לא, זאת פחמימה מורכבת. לא תצליח כלום במאסה אם לא תקרא מאמרים. בהצלחה

Cuba
05-09-11, 09:47

שומן x1 משקל גוף
חלבון x2
פחמימות x3
עוד משהו שאתה במאסה לא אומר שאתה צריך לישתות בקבוק קולה או לאכול סוכריות גומי כל היום אתה צריך להתרחק מהפחמימות שבנויות מסוכרים גם במאסה ובחיטוב.

קח דוגמא , אורז , פסטה , פטיטים , תפוח אדמה , לחם מחיטה מלאה < אלו פחמימות מורכבות שעוזרות לך יותר לבנות את הגוף ...

ואם אכלתי ככה ועדין אני לא בחיובי מספיק?

JaSoN.B
05-09-11, 10:51

שומן x1 משקל גוף
חלבון x2
פחמימות x3

אני מסכים איתך על כל הקטע של הלא להפריז עם הג׳אנק פוק רק כדי לעלות במישקל, אבל אני לא ממש מסכים עם ״התבנית״ של היחסים באבות המזון. לכל אחד היחס יהיה שונה במיקצת לי איך שהגוף שלו ״בנוי״ , לדוגמא, אני אישית לא יוכל להסתדר עם תבנית כזאת כי עם אני אכל פי 3 פחמימות מהמישקל גוף שלי אז אני אתפוצץ מנוזלים כי ככה הגוף שלי מתנהג עם כמות פחמימות כזאת,ואני גם לא אקבל מספיק חלבון.( שזה עכשיו גורם לי להבין שהתבנית הזאת ביכלל לא תשים אותי במאזן חיובי, אז גם הנקודה של קובה נכנסת פה כמינוס כלפי התבנית)

ladybug
05-09-11, 11:01
ואם אכלתי ככה ועדין אני לא בחיובי מספיק?

אז זה אומר שאתה שמן

nadavmoore
05-09-11, 15:07
אבל חזק...

שקד21
06-09-11, 02:14
אני מסכים איתך על כל הקטע של הלא להפריז עם הג׳אנק פוק רק כדי לעלות במישקל, אבל אני לא ממש מסכים עם ״התבנית״ של היחסים באבות המזון. לכל אחד היחס יהיה שונה במיקצת לי איך שהגוף שלו ״בנוי״ , לדוגמא, אני אישית לא יוכל להסתדר עם תבנית כזאת כי עם אני אכל פי 3 פחמימות מהמישקל גוף שלי אז אני אתפוצץ מנוזלים כי ככה הגוף שלי מתנהג עם כמות פחמימות כזאת,ואני גם לא אקבל מספיק חלבון.( שזה עכשיו גורם לי להבין שהתבנית הזאת ביכלל לא תשים אותי במאזן חיובי, אז גם הנקודה של קובה נכנסת פה כמינוס כלפי התבנית)

חחח לא תקבל מספיק חלבון ? x2 משקל גופך אלא עם כן אתה שחיף ואין לך מה להציע לבחורה שיש בתמונה אז כן הייתי מציע לך לבוא אלייה מגולח שלא תחשוב שאתה קיפוד ככה זרוק לה מילה בקטנה ככה שיהיה לך יותר כוח באימון הבא תרים 40 קילו ותחשוב על פרצופה העדין :wub: :sbb2:

JaSoN.B
06-09-11, 05:48
חחח לא תקבל מספיק חלבון ? X2 משקל גופך אלא עם כן אתה שחיף ואין לך מה להציע לבחורה שיש בתמונה אז כן הייתי מציע לך לבוא אלייה מגולח שלא תחשוב שאתה קיפוד ככה זרוק לה מילה בקטנה ככה שיהיה לך יותר כוח באימון הבא תרים 40 קילו ותחשוב על פרצופה העדין :wub: :sbb2:

קראתי את החלק הזה 5 פעמים ועדיין לא הבנתי.

160גר' חלבון אגב זה לא הרבה ביכלל...