PDA

צפה בגרסא המלאה : עזרה לחיטובס!

IsraelBody
09-09-11, 13:12
אני מתאמן כבר 2 חודשים והגעתי לאחוז שומן קצת גבוהה ואני צריך עזרה בלעשות חיטוב איזה תוכנית אתם ממליצים ואני לא יודע איך לעשות תפריט אני ישמח אם תסבירו לי בבקשה :)
אני באמצע ss שוקל 82kg על גובה 1.72
סקוואט 130 ל5
דדליפט 125 ל5
מתח אני עושה 9 מקסימום ואני לא מצליח להתקדם
פרס 52.5 ל5
בנץ 65 ל5
אני רוצה לעשות חיטובון ולתת חזק מסה.

OfekBuhbut
10-09-11, 02:08
תקרא באתר את המאמרים לגבי החיטוב ותבנה לעצמך תפריט ותוכנית אימונים לפי דעתי תעשה ab או abc

IsraelBody
11-09-11, 07:54
איפה אתה מתאמן?

denous
11-09-11, 20:38
מתח אתה עושה 9 בקושי ללא משקל..
הבנץ' שלך הוא 65 ל-5 חזרות..
לעומת זאת, סקוואט 130 ודדליפט 125...
אני רואה שתי אופציות -
1 הטכניקה שלך בסקוואט ודדליפט על הפנים ואתה פשוט שם יותר משקל על המוט כדי שיהיה יותר משקל על המוט מה שיגרום לכך שבקרוב תלך על ארבע או משהו כזה....
2 כנראה מה שנשמע לי קצת פחות סביר, הרגליים שלך גדולות וחזקות פי 7 מפלג גוף עליון ? :\

סתם לתשומת לב..
לגבי השאלה שלך, ההתחלה שלך כנראה הייתה לא טובה.. אם הגעת למצב שאחרי חודשיים של אימונים אתה כבר באחוז שומן גבוה אז
1 או שעשית "ss סטייל הפורום" משמע - אוראו, גלידות, שוקולד ובמבה זה טוב!!!! בואו נאכל את זה כל היום, העיקר לעלות במשקל!
2 או שהתחלת מאסה כשבעצם היית צריך חיטוב קודם...
כמו שאמרו לך תקרא מאמרים,תחכים קצת בתחום ותעשה את החיטוב שאתה צריך.
תתחיל מ-0, מאסה לא חייבת להיות נקייה אבל גם לא סטייל הפורום אם הבנת אותי.

IsraelBody
12-09-11, 19:29
שמע אני שוקל 82kg זה דיי קשה במתח אני עשיתי חתירה עד שלב מסויים שכבר הורדתי לריצפה ולא הצלחתי עם הטכניקה כל כך אז עברתי למתח.
אתה צודק הרגליים שלי חזקות מאוד אני ממש רציני עכשיו אני פשוט חזק מאוד בסקוואט ויש
והידיים שלי לא כל כך חזקות
אני יצלם אפילו סירטון של טכניקה לוודא שהכל טוב ב100% כבר פעם התייעצתי פה לא אמרו לי שהטכניקה שלי גרוע שיפרתי את הבעיות שהיו לי כבר
נ.ב אני לא הגעתי לאחוז שומן שצריך לפחד,הגעתי לאחוז שומן קצת גבוהה ואני רוצה לעשות חיטוב ולהתחיל אחרי זה ss ממש חזק
לא אכלתי הרבה שטויות ולא אכלתי כל הזמן אוראו ודברים כאלה..