PDA

צפה בגרסא המלאה : תזונה חלבתית?

UFO
10-09-11, 06:41
לאדע אם אתם זוכרים אבל התגייסתי והכל

השאלה שלי היא כזו
נניח והשריפה הקלורית הכוללת שלי ביממה היא 2500 קל'
אני יכול לצרוך 500גר' חלבה ביום וזה יחשב טוב ובריא או שחובה לגוון?
אני מדבר על מנות קרב ושבועות שטח(שאני מבסס את התזונה שלי רק על חלבה)(לא שעשיתי כזה דבר רק שואל כי זה בתכנון ל21 שאני אסגור השבוע)

UFO
10-09-11, 17:59
מישו?מחר אני חוזר לבסיס ל21 שכוללים הרבה זמן בשטח עם מנות קרב
תזונה שבנויה על חלבה לחם וטונה תעשה את העבודה?

IGOR
10-09-11, 18:01
כל העיניין של הגיוון זה בידיים שלך. אתה בוחר מה לאכול. אם לא נמאס לך מחלבה שיהיה לך בתאבון לא רואה משהו רע בזה. תלוי כמובן גם כמה חלבון אתה תכניס ביום אם תסתדר מטונה רק אז סבבה אבל אל תחשוב שאם רשום לך נגיד 25 גרם חלבון ל 100 גרם שזה באמת ככה יש מצב שזה 19-20 גרם חלבון אבל זה סתם התעסקות בקקי.

jonathan
10-09-11, 20:13
עזוב,אתה לא תצליח לחסות את הקלוריות שתבזבז בשבוע שטח..אני מניח שאתה בהכשרה..אז פשוט תפנים שבמסלול אתה תפגע(מבחינת מסה,חיטוב).
מנסיון של הרבה אנשים שניסו לשמור/לעלות,זה פשוט לא ייצא..לא נותנים להביא אוכל לשבועות שטח,ומה שיש במנות קרב לא מספיק..כלום חלבון,הוצאה קלורית מטורפת,מאגרי קליקוגן מדוללים.
איפה אתה משרת?

UFO
10-09-11, 22:21
תותחנים גבר
באמת בשבועיים שטח ירדתי משהו כמו 5 קילו
שזה ממש לא טוב..אני מחביא בתיק 100גר' חלבה באריזות של אחוה אני בטוח שאתה מכיר
קניתי 25 שקיות כאלה ויש לי עוד 10 חטיפי חלבון של אופטימום בטעם חמאת בוטנים קניתי מחבר 10 ב30 חחח
ויש את הקורני והניצ'ר ולי שזה לא ממש חלבון זה יותר השלמת הכנסה וצ'ופר כזה למצברוח
אני מקווה להסתדר
אני עכשיו אסגור 21 עם שדאות בפנים,יעד חשוף ועוד כל מיני דברים

אבל ממה שאני בטוח
תזונה למסע כומתה תהיה רק חלבה חחח הכי נוח וגם טעים

jonathan
11-09-11, 03:50
אחי,רד מזה..אני יודע שיש מוטיבציה וזה "נראה" אפשרי,אבל זה לא.אתה לא תשנה כלום עם חלווה,והתזונה שלך תהיה חרא,אתה לא תתאמן,אתה סתם תלך הרבה תשן קצת ותאכל זין.
אתה לא הראשון בפורום שהתגייס..אנשים שאלו פה בפורום,ניסו,השתחררו,ואתה עוד לא קיבלת צו ראשון..
תשמור את כל החטיפים לאחרי השבוע..תתפנק על הקורני בחדר.

Eto
23-09-11, 10:50
מילא אם היית כבר חייל "פזמניק" והיית בצוות שאתה יכול לעשות שם הרבה יותר דברים(לקבוע אימונים שאתה רוצה ולאכול הרבה ולישון גם יותר טוב)
אתה בטירונות אחי,זה סתם טיזוזים וחוסר שינה ותזונה ואין זמן להתנפח עם משקולות.. שיהיה בהצלחה אחי!