PDA

צפה בגרסא המלאה : מה הטכניקה שלכם להעלות משקל?

tsabary
10-09-11, 22:08
אני עושה מקסימום משקל על שש חזרות, עד שאני מצליח להגיע עם המשקל הזה לשמונה חזרות לכל הסטים (אם הצלחתי שני סטים שמונה ועוד שניים רק שבע גם תופס) אז אני מעלה משקל

מה הטכניקה שלכם?

Cuba
10-09-11, 23:16
לעשות תוכנית הגיונית

tsabary
11-09-11, 00:33
קובה אני מבין שהציניות הזאת שאתה משתמש בה כל הזמן תורמת לך להרגשה הכללית של ״אני יותר חכם פה מכולם״ אבל בשלב מסויים זה קצת מאבד מעצמו

kentix
11-09-11, 00:49
בגדול קובה צודק רק שאני ירחיב.
אתה צריך תוכנית אימונים בעלת מספר סטים וחזרות קבועות. תרים משקל שאתה לא משקיע את כל החיים שלך בו כדי להרגיש טוב עם עצמך שאתה מרים כבד, ככה הפציעות מגיעות. פשוט להוריד אגו ולהרים משקל שאתה מתאמץ בצורה הגיונית. כך לאט לאט השרירים שלך התחזקו ואז תעלה משקל. הגוף שלך לא מכונה, תפעל נכון ובהצלחה !

IGOR
11-09-11, 10:00
לעשות תוכנית הגיונית

דר שתוק יחלאה

nadavmoore
11-09-11, 14:12
קובה אני מבין שהציניות הזאת שאתה משתמש בה כל הזמן תורמת לך להרגשה הכללית של ״אני יותר חכם פה מכולם״ אבל בשלב מסויים זה קצת מאבד מעצמו

הוא בטוח יותר חכם ממך ע"פ מה שרשמת.
אם היית משקיע ורוצה באמת לדעת היית הולך וקורא על תוכניות כוח ואיך מעלים שם משקל ומה קורה שנתקעים ואז היית מבין את מה שקובה רשם.

אגב הוא לא רשם לך בציניות הוא רשם לך ברצינות לגמריי אתה פשוט לא מספיק אינטיליגנט כדי להבין את זה

tsabary
11-09-11, 17:29
הוא בטוח יותר חכם ממך ע"פ מה שרשמת.
אם היית משקיע ורוצה באמת לדעת היית הולך וקורא על תוכניות כוח ואיך מעלים שם משקל ומה קורה שנתקעים ואז היית מבין את מה שקובה רשם.

אגב הוא לא רשם לך בציניות הוא רשם לך ברצינות לגמריי אתה פשוט לא מספיק אינטיליגנט כדי להבין את זה

מתוק חוסר נסיון לא מעיד על חוכמה - סביר להניח שגם איינשטיין לא ידע מה הטכניקה הנכונה להעלות משקל

אני קורא מספיק, במידע על זה עוד לא נתקלתי פשוט.

מאיפה בדיוק קיבלת את הרעיון שאני נתקע על משקלים?

ולענות על שאלה בעקיפין בצורה שמרמזת שהשאלה מפגרת זאת ציניות - בוקר טוב

IGOR
11-09-11, 17:48
מתוק חוסר נסיון לא מעיד על חוכמה - סביר להניח שגם איינשטיין לא ידע מה הטכניקה הנכונה להעלות משקל

אני קורא מספיק, במידע על זה עוד לא נתקלתי פשוט.

מאיפה בדיוק קיבלת את הרעיון שאני נתקע על משקלים?

ולענות על שאלה בעקיפין בצורה שמרמזת שהשאלה מפגרת זאת ציניות - בוקר טוב

זאת לא הפעם הראשונה שאתה מזיין תמוח עם השאלות המפגרות שלך. כולנו ראינו מה המשקלים שלך אז סלח לי עם משקלים כאלה הטכניקה שלך עלובה ולא מועילה בעליל!

tsabary
11-09-11, 18:12
זאת לא הפעם הראשונה שאתה מזיין תמוח עם השאלות המפגרות שלך. כולנו ראינו מה המשקלים שלך אז סלח לי עם משקלים כאלה הטכניקה שלך עלובה ולא מועילה בעליל!

צודק כי חצי שנה אחרי שקאטלר התחיל להתאמן הוא כבר דחק 400

IGOR
11-09-11, 18:28
מה קשור עכשיו? אם תעשה תוכנית הגיונית שמבוססת על עליה במשקלים בכל אימון אתה תראה שתגיע למשקלים מכובדים ביותר גם תוך חודשיים. יש פה אנשים שהוסיפו 20 קילו למוט תוך חודש. זה פשוט מוכיח שהטכניקה שלך פשוט לא מועילה אין מה לעשות.

Cuba
11-09-11, 18:42

תעשה תוכנית לא הגיונית

Cuba
11-09-11, 18:43
בגדול קובה צודק רק שאני ירחיב.
אתה צריך תוכנית אימונים בעלת מספר סטים וחזרות קבועות. תרים משקל שאתה לא משקיע את כל החיים שלך בו כדי להרגיש טוב עם עצמך שאתה מרים כבד, ככה הפציעות מגיעות. פשוט להוריד אגו ולהרים משקל שאתה מתאמץ בצורה הגיונית. כך לאט לאט השרירים שלך התחזקו ואז תעלה משקל. הגוף שלך לא מכונה, תפעל נכון ובהצלחה !

גם אתה לא צודק

בשביל לעלות במשקל צריך לעשות תוכנית שיש לה תכנון לנארי ולא סתם לזרוק רשימת תרגילים וסטים כאילו זה רשימת מכולת

Cuba
11-09-11, 18:44
צודק כי חצי שנה אחרי שקאטלר התחיל להתאמן הוא כבר דחק 400

קאטלר גם היום לא דוחק 400

tsabary
11-09-11, 19:10
קאטלר גם היום לא דוחק 400

אוי לא הרסת לי את כל הטיעון

tsabary
11-09-11, 19:13
אני לא נגדך ואין לי שום בעיה איתך אישית אבל הגיע הזמן שכל הוותיקים פה יזכרו שגם הם פעם לא הבינו מאה אחוז.. אז אפשר לענות ישר ולעניין כמו בני אדם הגיוניים

IGOR
11-09-11, 19:48
כל הוותיקים פה לפני שהם שאלו שאלות לא התעצלו וקראו קצת מאמרים במקום לדאול שאלות מטומטמות

tsabary
11-09-11, 19:57
כל הוותיקים פה לפני שהם שאלו שאלות לא התעצלו וקראו קצת מאמרים במקום לדאול שאלות מטומטמות

הפגנת ידע מטורפת

http://israelbody.com/showthread.php?t=2094

IGOR
11-09-11, 20:19
כפרה שים לב שלא התווכחתי עם אף אחד ולא התבכיינתי שיענו לי הבאנתי שזה לא נכון מה שאני עושה והלכתי לקרוא

Chest
11-09-11, 20:33
כפרה שים לב שלא התווכחתי עם אף אחד ולא התבכיינתי שיענו לי הבאנתי שזה לא נכון מה שאני עושה והלכתי לקרוא

סלח לי על הבוטות, אבל פעם היו אנשים יותר איכותיים אשכרה עוזרים.. היום זה,
חברה שלי עזבה אותי חבבברה מה אני עושה? - ss יא זין
אמא שלי הרביצה לי מה אני עושה??- ss כפרה
אכלתי המבורגר ואני בחיטוב מה אני עושה??- ss
וזה שאתם עוד נחמדים.

IGOR
11-09-11, 20:41
צודק ב100% ואתה יודע שאני מכבד אותך. אבל שים לב איזה שאלות נשאלות פה. כח ילדי fxp הגיעו לפה ובמקום להשקיע ולקרוא קצת הם שואלים שאלות שילד בן 5 יכול לענות עליהם. שים לב שכמעט כל הוותיקים פה זורקים זין. פעם היו עוזרים כי היו שאלות נורמליות.

Cuba
11-09-11, 20:48
חחחחח איגור אתה פידרס גדול אתה

Chest
11-09-11, 21:04
צודק ב100% ואתה יודע שאני מכבד אותך. אבל שים לב איזה שאלות נשאלות פה. כח ילדי fxp הגיעו לפה ובמקום להשקיע ולקרוא קצת הם שואלים שאלות שילד בן 5 יכול לענות עליהם. שים לב שכמעט כל הוותיקים פה זורקים זין. פעם היו עוזרים כי היו שאלות נורמליות.

מצד אחד אני מבין את הבעיה עם הילדים הקטנים, אבל יש פה אנשים לא מעטים ששואלים ומתכוונים לשאלות שלהם ברצינות לדוגמה ולך זה נראה שאלות תמוהות או חסרות טעם כי זה כמו הא' ב' שלך.
לפי דעתי בגלל זה הפורום דיי יבש. כשרק התחלתי להתאמן לפני שנתיים ככה אני זוכר הפורום היה אולי בלי הגזמה פי 3 יותר פעיל. אנשים רואים שהפורום הזה לא רציני מבחינת הגולשים ולא מתכוונים לחזור, כי בתכלס אין להם למה.. לא יודע מה איתך כבר הרבה זמן לא ראיתי מישו חדש שהתחיל להשקיע פה..
וגם אני חייב לציין שרב השאלות פה הם נורמאליות לחלוטין, כמובן אם היית מסתכל כמה שנים אחורה היית מזדהה איתן לחלוטין. אבל זאת רק דעתי :cool:

tsabary
11-09-11, 21:17
מצד אחד אני מבין את הבעיה עם הילדים הקטנים, אבל יש פה אנשים לא מעטים ששואלים ומתכוונים לשאלות שלהם ברצינות לדוגמה ולך זה נראה שאלות תמוהות או חסרות טעם כי זה כמו הא' ב' שלך.
לפי דעתי בגלל זה הפורום דיי יבש. כשרק התחלתי להתאמן לפני שנתיים ככה אני זוכר הפורום היה אולי בלי הגזמה פי 3 יותר פעיל. אנשים רואים שהפורום הזה לא רציני מבחינת הגולשים ולא מתכוונים לחזור, כי בתכלס אין להם למה.. לא יודע מה איתך כבר הרבה זמן לא ראיתי מישו חדש שהתחיל להשקיע פה..
וגם אני חייב לציין שרב השאלות פה הם נורמאליות לחלוטין, כמובן אם היית מסתכל כמה שנים אחורה היית מזדהה איתן לחלוטין. אבל זאת רק דעתי :cool:

או תודה!

איגור אתה מדבר כאילו שאלתי מה צריך לעשות בשביל להראות כמו מייקל לואיס.. קצת פרופורציות

Cuba
11-09-11, 21:21

כן כי פעם היו שואלים מה עדיף ab או abc
או מה עדיף לקנות גיינר של צמפיון או גיינר של אופטימום
ממש עזרה היתה פה אל תשאל ...

IGOR
11-09-11, 21:39
או תודה!

איגור אתה מדבר כאילו שאלתי מה צריך לעשות בשביל להראות כמו מייקל לואיס.. קצת פרופורציות

ומה מיוחד במייקל גיילוס בדיוק?

Chest
11-09-11, 23:13
כן כי פעם היו שואלים מה עדיף ab או abc
או מה עדיף לקנות גיינר של צמפיון או גיינר של אופטימום
ממש עזרה היתה פה אל תשאל ...

ככה או ככה הרמה פה ירדה בצורה גדולה..

Cuba
11-09-11, 23:56
ככה או ככה הרמה פה ירדה בצורה גדולה..

מסכים איתך אבל בעיקר בגלל שלאפחד לא אכפת האנשים עם השכל עזבו ובאים רק חדשים בלי ידע

tsabary
12-09-11, 20:06
אז תעזרו לנו לצבור ידע.. עם כל הכבוד למאמרים - ויש כבוד (משתדל לקרוא הרבה.. אבל אני בצבא אז הזמן קצת מוגבל) - אין חכם מבעל ניסיון.

אם לא יהיה לכם אכפת אז החדשים לא יצברו ידע והפורום ישאר ברמה שלו עד שהוא יעלם

באותו הקשר, אני ישמח לשמוע מה הטכניקה הנכונה, או לפחות הפניה למאמר שמדבר על הנושא

תודה

Cuba
12-09-11, 21:41
תקרא את המאמר הזה:
http://israelbody.org/Index.asp?ArticleID=1679&CategoryID=82&Page=1

אחרי זה תקרא את זה:

http://israelbody.org/Index.asp?ArticleID=1850&CategoryID=82&Page=1

tsabary
12-09-11, 22:22
שוב, תודה

tsabary
13-09-11, 22:36
קראתי את המאמר הראשון - למדתי הרבה

לתוכנית ss אני לא ייכנס בעיקר כי יש לי דלקת בגב ובעיות ברכיים ככה שפיצולים ממש נוח לי מאשר תרגילים מורכבים שכמעט כל אחד מהם לא נוח לי בגב או בברכיים

השאלה שלי היא אם גם בפיצולים לעשות סטים של 5-6 חזרות בכל תרגיל? גם בתרגילים על שרירים קטנים כמו הרמת משקולות פשוטה של יד קדמית?

tsabary
14-09-11, 08:26
קראתי את המאמר הראשון - למדתי הרבה

לתוכנית ss אני לא ייכנס בעיקר כי יש לי דלקת בגב ובעיות ברכיים ככה שפיצולים ממש נוח לי מאשר תרגילים מורכבים שכמעט כל אחד מהם לא נוח לי בגב או בברכיים

השאלה שלי היא אם גם בפיצולים לעשות סטים של 5-6 חזרות בכל תרגיל? גם בתרגילים על שרירים קטנים כמו הרמת משקולות פשוטה של יד קדמית?

אוקי קראתי עכשיו את המאמר השני. לss אני בכל זאת לא יכנס אבל אני יכניס סקוואט שלא עשיתי עד עכשיו בגלל הפחד מפציעה

אני אשמח לקבל תשובה על השאלה הקודמת

תודה

ladybug
14-09-11, 15:08
באנה קובה איזה חתיך היית פעם פשש הידע שלך אומר הרבה אה ?
http://www.israelbody.com/showthread.php?t=65265

ladybug
14-09-11, 15:11
אני עושה מקסימום משקל על שש חזרות, עד שאני מצליח להגיע עם המשקל הזה לשמונה חזרות לכל הסטים (אם הצלחתי שני סטים שמונה ועוד שניים רק שבע גם תופס) אז אני מעלה משקל

מה הטכניקה שלכם?

לא צריך להיות גאון גדול ולקחת פה ברצינות את כל מה שה"מבינים" אומרים לך פה כי בטכלס תוצאות בשטח אין אז ככה שכל ההבנה שלהם שווה לתחת, 5 חזרות על 3 סטים בתרגילים המורכבים הרציניים ותעשה איזה תוכנית שבא לך שתהיה לך נוחה עם מנוחות כמו שצריך ופה נגמר הסיפור,תגיע לכל תוצאה אפשרית,הם מסבכים פה את העניינים כאילו אנשים פה מינימום הולכים מחר להתחרות או משהו.

Cuba
14-09-11, 15:20
באנה קובה איזה חתיך היית פעם פשש הידע שלך אומר הרבה אה ?
http://www.israelbody.com/showthread.php?t=65265

נו ו?

ladybug
14-09-11, 15:46
נו ו?

תוריד מהאגו כפרה,אם עדיין לא הבנת

IGOR
14-09-11, 16:49
סתם הקובה הזה חויבה

tsabary
15-09-11, 17:40
כל הפורום הזה רק התנגחויות בין אנשים

ובכל זאת.. העניין של 5 חזרות על מקסימום תופס גם לגבי פיצולים כשעובדים על שריר קטן? או שזה יותר מידי עומס ובשריר קטן לעשות 8 חזרות?

טייני
15-09-11, 23:24
עיגורררררררררר ימסריחחחחחחחחח לך תתגלגל בדשאאאאאאאא

IGOR
15-09-11, 23:42
צצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצהההההההההההההה ההההההההההההההה

Cuba
16-09-11, 00:30
תוריד מהאגו כפרה,אם עדיין לא הבנת

איך החיטובים?