PDA

צפה בגרסא המלאה : גיינר באיזה יחס לקחת?

Silva1
11-09-11, 12:49
גובה 185 ס"מ
משקל:75.5 קילו
15% שומן
התאמנתי לפני כמה חודשים אבל נפצעתי ברגל ומאז לא התאמנתי וירדתי 4 קילו במשקל,וגם במסה ובכח.אני לא יכול לעשות אירובי ובגלל זה אני מפחד לעלות במשקל.
אולי קצת שחייה לא יותר מזה.הרבה יותר קשה לי להגיע ל 150 גרם חלבון ביום מאשר לכמות הקלורית שאני צריך.
בגלל זה חשבתי לקחת גיינר ביחס של 1:1.חוץ מזה לפני שהתחלתי להתאמן לקחתי את ה macro pro ביחס של 1 גרם חלבון ל 2 גרם פחמימה
והשמנתי 3 קילו בחודש וחצי אבל הרבה היה משומן ולא הייתי מרוצה.כנראה בגלל שלא אכלתי מספיק חלבון ביום.
איזה גיינר לדעתכם הכי מומלץ לי?אני חושב שזה 1:1 בגלל הקושי שלי לאכול הרבה חלבון וגם בגלל שאני לא עושה אירובי ואני עלול להשמין.
מה אתם חושבים?

repus
11-09-11, 19:08
אולי שווה לא לקחת גיינר...תוסיף סוכר ענבים לאבקת חלבון ככה אתה יכול לשחק עם כמות הפחמימה שאתה לוקח כל פעם...אם תרצה אתה יכול להעלות או להוריד לפי הצורך

יועץ לתוספי תזונה
11-09-11, 20:24
המקרו פרו גיינר הוא מוצר מאוד איכותי.
איך תעלה וכמה תעלה תלוי בכמה משתנים.העלייה במשקל נקבעת ע"י סך הקלוריות שאתה אוכל ביום.
בעלייה במשקל או באי עלייה במשקל אי אפשר ליחס ישירות לתוסף תזונה.

Chest
11-09-11, 20:37
מחזק מאוד את ריפוס. גיינר יוצא מאוד יקר יחסית לזמן שימוש שלו,
במקום זה אתה יכול לעשות משהו יותר זול ולפי דעתי יותר טעים.
שייק בבלנדר, עם סקופ אבקת חלבון, בננה קפואה, 50גרם שבולת שועל, חלב וקצת מים. ערכים דומים, הרבה יותר זול מגיינר.

Silva1
12-09-11, 19:02
תודה על העצות,אני אקח גיינר ואוסיף לו את הדברים שאמרתם.
כמה קלוריות אני צריך לאכול בשביל לעלות במסה לפי הנתונים שלי?
אני לא יכול לעשות ריצה ומכשירים ברגליים,אני עושה שחייה 20 דקות בערך.
3000 קלוריות ביום יספיקו?

repus
12-09-11, 20:58
אתה לא קורא מה כתוב אה?!
אמרנו לך לא לקחת גיינר אלה כמה עצות לתחליפים:
1. אבקת חלבון עם סוכר ענבים
2. שייק שאתה מרכיב לבד עם בננה ,שיבולת שועל, חלב, אבקת חלבון וכו.....
בקשר לכמות הקלוריות כנס ל- http://www.israelbody.org/Index.asp?CategoryID=284&ArticleID=619
תכניס את הנתונים שלך וזה מחשב כמה קלוריות אתה שורף ביום בלי לעשות שום פעילות גופנית.
תוסיף לחישוב את הפעילות שאתה עושה... ואז תאכל כמות קלוריות שתעלה על הכמות שאתה מוריד.

יועץ לתוספי תזונה
15-09-11, 16:56
אם אתה רוצה לחסוך בהוצאה הכספית אפשר כמובן כמו שאמרו כבר בנושא לקנות אבקת חלבון ולתסף עימה פירות ודברים נוספים.