PDA

צפה בגרסא המלאה : השריר מתנגד

dorcrystal
12-09-11, 11:09
שלום לכולם ,
אז אתמול חזרתי מאימון ראשון שלי ב GO ACTIVE :1:
דפקתי אימון של חזה יד אחורית ויד קדמית , ובטן
עכשיו כשחזרתי הביתה שמתי לב שהשריר כאילו מתנגד , שאני לדוגמה מרים את הידיים אני ממש צריך להתאמץ כאילו הגוף שלי נהיה כבד כזה כאילו הוא מתנגד לזה ,
האם זה נורמלי ? והיום שקמתי אני בכלל לא יכול ליישר את היד מרוב הכאבים בחיבור :eek:

tsabary
12-09-11, 11:22
תגובה נורמלית אחרי אימון ראשון.. תן לשרירים מנוחה ועוד כמה ימים תחזור להתאמן

אל תשכח מתיחות לפני ואחרי אימון

ואל תפחד לזוז עכשיו כשהשרירים תפוסים.. תנסה להזיז את השרירים כדי שישתחררו.. מקלחת חמה גם לא תזיק

dorcrystal
12-09-11, 11:26

ואל תפחד לזוז עכשיו כשהשרירים תפוסים.. תנסה להזיז את השרירים כדי שישתחררו.. מקלחת חמה גם לא תזיק

אוקיי תודה רבה,
ואני מחר רוצה ללכת שוב להתאמן .. זה לא מעמסה על השריר?
כי גם ככה בלי קשר אני יצטרך ללכת למכון כושר כי יש לי פגישה עם יועץ כושר .. אז .. :bot:

tsabary
12-09-11, 20:09
אוקיי תודה רבה,
ואני מחר רוצה ללכת שוב להתאמן .. זה לא מעמסה על השריר?
כי גם ככה בלי קשר אני יצטרך ללכת למכון כושר כי יש לי פגישה עם יועץ כושר .. אז .. :bot:

תקשיב לגוף שלך.. אם השרירים עדיין כואבים אל תתאמן בכוח (תרתי משמע)

זה ככה רק בהתחלה. בהמשך אתה תקרע את השריר ברמות הרבה יותר גבוהות ולא תרגיש אותו יום אחרי

dorcrystal
12-09-11, 22:34
אוקיי

nadavmoore
13-09-11, 01:06
איזה גו אקטיב?

denous
13-09-11, 07:18

תגיד לי אתה רופא ?
מאיפה לך בעולם שהוא התכוון לזה שהשריר שלו טיפה תפוס ולכן הוא מרגיש את השריר כשהוא מזיז אותו ?
הוא מציג כאן משהו שונה הוא אומר שהשריר "מתנגד" לו משמע היד שלו כבדה, כלומר!#$%!# כשהוא מרים אותה היא נופלת...
אני לא זוכר שקרה לי דבר כזה...
לפותח הפוסט, כנראה שאתה לא יודע לנסח את מה שקורה בגוף שלך או שאתה מנסח כמו שצריך וזה לא נשמע לי כאילו נתפס לך השריר מהאימון...
אחרי אימון (וכמובן אימון ראשון) סביר להניח שהשרירים יתפסו ותרגיש מן כאב קל בשרירים אבל לא סוג של התנגדות חזקה להרים את היידים או הרגליים... על כל מקרה תבדוק שוב עם הגוף שלך מה הולך אצלך כי אתה לא סגור על עצמך לדעתי...
במידה והגוף מתנגד כמו שאתה אומר וממש היד שלך נופלת כשאתה מרים אותה, אז פתח פוסט בפורום פציעות ותקבל חוות דעת ראשונית ממישהו שמבין קצת יותר מאיתנו...
אם קמת היום וזה סתם שריר תפוס כלומר אתה מרגיש כאב קל בשרירים כמו שאמרתי אז מזל טוב אתה תפוס פעם ראשונה בחייך. בהצלחה בהמשך.

arad1021
13-09-11, 14:08
אני זוכר אחרי האימון הראשון שלי גם היה לי את זה שלא היה לי כוח אפילו לאמץ את הידיים ולנסות להרים אותם
אחרי שאכלתי קצת פחחמימות זה עבר

IGOR
13-09-11, 14:10
כמה זיוני מוח. dorcrystal (http://www.israelbody.com/member.php?u=24579)-תוכל כמו בן אדם ויהיה בסדר.

denous
13-09-11, 16:24
שנייה, אני בדיוק פותח פוסט יש לי סרטן..
איגור, תגיב לי בבקשה תאכל יהיה טוב !
באמת אחי, תפסיק עם המוטו הזה תאכל הכל יהיה טוב...
זה לא שהוא אמר אני 50 קילו על מטר 90 למה אני לא עולה במשקל.

tsabary
13-09-11, 16:25
תגיד לי אתה רופא ?
מאיפה לך בעולם שהוא התכוון לזה שהשריר שלו טיפה תפוס ולכן הוא מרגיש את השריר כשהוא מזיז אותו ?
הוא מציג כאן משהו שונה הוא אומר שהשריר "מתנגד" לו משמע היד שלו כבדה, כלומר!#$%!# כשהוא מרים אותה היא נופלת...
אני לא זוכר שקרה לי דבר כזה...
לפותח הפוסט, כנראה שאתה לא יודע לנסח את מה שקורה בגוף שלך או שאתה מנסח כמו שצריך וזה לא נשמע לי כאילו נתפס לך השריר מהאימון...
אחרי אימון (וכמובן אימון ראשון) סביר להניח שהשרירים יתפסו ותרגיש מן כאב קל בשרירים אבל לא סוג של התנגדות חזקה להרים את היידים או הרגליים... על כל מקרה תבדוק שוב עם הגוף שלך מה הולך אצלך כי אתה לא סגור על עצמך לדעתי...
במידה והגוף מתנגד כמו שאתה אומר וממש היד שלך נופלת כשאתה מרים אותה, אז פתח פוסט בפורום פציעות ותקבל חוות דעת ראשונית ממישהו שמבין קצת יותר מאיתנו...
אם קמת היום וזה סתם שריר תפוס כלומר אתה מרגיש כאב קל בשרירים כמו שאמרתי אז מזל טוב אתה תפוס פעם ראשונה בחייך. בהצלחה בהמשך.

לא רופא - אבל זכורה לי בדיוק אותה הרגשה אחרי האימון הראשון שלי. ניסיתי לעשות מקסימום כבר באימון הראשון ויום אחרי הידיים שלי היו מקובעות באותה זווית ברמה שאני לא יכול להרים את הכוס מים לפה.

ברור שחוות דעת ממומחה אף פעם לא מזיקה

Cuba
13-09-11, 16:27

הוא לא אשם שהוא פידרס גדול...

IGOR
13-09-11, 16:28

כן אחי תוכל כמו שצריך שזאת אומרת מספיק ויטמינים,אל תוכל זבל,אל תעשן ובכללי שמור על אורך חיים בריא ולא יהיה לך סרטן.

Cuba
13-09-11, 16:34
כן אחי תוכל כמו שצריך שזאת אומרת מספיק ויטמינים,אל תוכל זבל,אל תעשן ובכללי שמור על אורך חיים בריא ולא יהיה לך סרטן.

חסר אנשים בריאים שקיבלו סרטן? ישך מושג בכלל מה זה סרטן?

IGOR
13-09-11, 16:41
חסר אנשים בריאים שקיבלו סרטן? ישך מושג בכלל מה זה סרטן?

סתום תפה פידרס

denous
13-09-11, 16:43
חחח איגור זה היה נחמד מאוד לעולם אם זה היה ככה..
עכשיו במקום לרשום פה תוכל במקום תאכל, תסתכל על הפוסט שלי ותעזור...
Ss זה התחום שלך עד כמה שאני רואה..

dorcrystal
14-09-11, 13:39
זה בסדר זה עבר ,
ולא התכוונתי שהיידים שלי נופלות פשוט הם היו כבדות כאלה .. היתי צריך להתאמץ בשביל להרים אותם אבל זה עבר לאחר כמה שעות .. עכשיו רק השרירים שלי תפוסים מוות עוד מיום ראשון אני בקושי מיישר את היד מכאבים

ונדב בgo active בקניון סביונים ביהוד

gyman27
15-09-11, 11:46
בהנחה שהבעיה נובעת מהרקמות שריר כתוצאה מאימון משקולות נראה שהרמת משקל גבוה מידיי בלי לתת לגוף שלך להתרגל לאימוני משקולות ולכן הגוף שלך הגיב בצורה חריפה כי הוא לא רגיל לזה.

אין לי את כל הנתונים אבל נראה שהגזמת בעצימות האימון שלך.