PDA

צפה בגרסא המלאה : רוצה להתחיל להתאמן ss ויש לי כמה שאלות...

Gaga1234
20-09-11, 22:44
אוקיי קודם כל נתחיל בשאלו תבקצרה:

1.אני מתאמן המון זמן והגעתי לתוצאות יפות יחסית מבחינת מאסת שריר והגוף והמשקלי עבודה שלי דיי גבוהים אני לא ירשום אותם פה כי אנשים יתחילו להגיד תעלה סרטון וכאלה ואן לי כוח לזה אז אני מעדיף לא להגיד אותם בכל זאת זה אומר שאני עדיין יכול להתחיל ss? למרות שהמשקלים ממש גבוהים ואני מרגיש שאני ממש לא מתאמן מתחיל
פשוט בא לי לנסות להתקדם במשקלים בצורה יותר מהירה וכמובן שידוע ש ss זה הדרך הכי טובה לזה.

2.באימון האחרון של השבוע מותר לעשות 2סטים לבייספס? איך זה הולך בדיוק? כי שמעתי שמותר באימון האחרון..

3.מותר להוסיף גם מקבילים(עם משקל?) לתכוכנית? שמעתי שמותר ועם כן באיזה אימון של השבוע..

אשמח לתשובות חברס..

arad1021
20-09-11, 22:51
תגיד את המשקלים, אף אחד לא יבקש ממך סרט אל תדאג

ועדיף שלא תוסיף תרגילי עזר, זה סתם יתקע אותך והיד שלך תגדל גם בלי התרגילים האלה

Gaga1234
20-09-11, 22:53
בנץ 110x5

פרס 65-67x5

דדליפט 140 ל 5 (ברגלים אני חלש)

סקוואט כרגע לא יודע לא עשיתי כבד המון זמן.

arad1021
20-09-11, 22:59
חרטא תביא סרט

סתם :):):):), כמה המשקל והגובה שלך?
אתה יכול למשוך את ss בערך עד ל180 דדליפט ככה
בבנץ' ובפרס אתה גם יכול להתחזק עוד

Gaga1234
20-09-11, 23:25
אבל ההגיון אומר ש ss זה תוכנית למתחילים שיכולים להתקדם במשקלי עבודה כל אימון ולהתאושש
אני כבר מתאמן 3שנים אני לא חושב שאני בשלב של ה """מתחיל""
שיכול להתקדם במשקלי עבודה כל אימון זה למה אני מתייעץ עם כדי בכלל להתחיל תתוכנית ..

denous
21-09-11, 00:22
תגיד את המשקלים, אף אחד לא יבקש ממך סרט אל תדאג

ועדיף שלא תוסיף תרגילי עזר, זה סתם יתקע אותך והיד שלך תגדל גם בלי התרגילים האלה

אל תטעה..
תרגיל עזר לא יתקע אותך ולא שום דבר..
תרגיל עזר אפקטיבי יכול רק לעזור לך, לדוגמא מקבילים הוא תרגיל מצווין להוסיף שרק יכול לעזור לך ולשפר את הפרס שלך.
אני זוכר שגם יש מאמר של ביל סטאר על זה שאומר שזה אחד התרגילים הטובים לעשות.

Gaga1234
21-09-11, 00:38
אז אני לא מבין אפשר להוסיף לתוכנית מקבלים?
או לא? ועם כן לאיזה אימון ...

harder
21-09-11, 10:44
בss לא כדי להוסיף תרגלים אבל בגלל שהמשקלי עבודה שלך גבוהים כבר יחסית אז עם אתה רוצה אז באימון האחרון 3 סטים כי ישלך יומים מנוחה אחרי זה
ב5x5 אפשר להוסיף באימון אחרון 3 תרגלי עזר

Cuba
21-09-11, 11:18
לא חושב שss תעזור לך בכלל אם כן לאיזה חודש-חודשים גג

denous
21-09-11, 13:43
לא חושב שss תעזור לך בכלל אם כן לאיזה חודש-חודשים גג

תשמע אתה גורם לי להתחיל לבחון שוב אם להתחיל ss...
המשקלים שלי ושל פותח הפוסט כמעט אותו דבר בכל התרגילים, השאלה אם שווה לנו להתחיל SS אפילו לחודשיים להגיע למקסימום (אם נצליח בכלל שלא נתקע כל אימון) ומשם לעבור לתכנית אחרת עם נפח שונה ולמצות את המאסה כמה שיותר ?
או פשוט לא להתחיל SS ?

Cuba
21-09-11, 19:15
כי ss זה תוכנית למתחיל בן אדם שעושה 110 בנץ' לא יתקדם בה הרבה בבנץ'.. 140 דדליפט אפשר להתקדם אבל תתקע מאוד מהר וכנל סקואט שהוא מעל 130

אתה יכול לנסות את התוכנית לראות מה הולך .. ואחרי זה לנסות את הלינארית של ביל סטאר 5X5

Gaga1234
21-09-11, 19:20
עם תאומר שאן טעם להתחיל תתוכנית בגלל שהמשקלי עבודה גבוהים אז נוותר..
בסך הכל רציתי לנסות אותה פעם אחת בצורה רצינית חשבתי שאפשר לעשות התקדמות א יתה לא רעה במשקלים.
אבל עם תאומר שעדיף שלא אז נוותר.

GMT+
21-09-11, 19:27
תשמע אתה גורם לי להתחיל לבחון שוב אם להתחיל ss...
המשקלים שלי ושל פותח הפוסט כמעט אותו דבר בכל התרגילים, השאלה אם שווה לנו להתחיל ss אפילו לחודשיים להגיע למקסימום (אם נצליח בכלל שלא נתקע כל אימון) ומשם לעבור לתכנית אחרת עם נפח שונה ולמצות את המאסה כמה שיותר ?
או פשוט לא להתחיל ss ?

ככה.

אין שום מניעה שתעשו ss גם אתה וגם פותח הפוסט, העניין הוא עד כמה אתם רוצים להתחזק ומה המטרה שלכם, מראש אפשר להגיד לכם שאם המטרה שלכם היא להעלות מסה נקיה יהיה מאוד קשה (אבל עדיין אפשרי), אם השאלות המרכזיות שמעניינות את פותח הפוסט הן: "מתי מכניסים תרגילי עזר" כנראה שאין עדיין את ההבנה העמוקה למהות האמיתית של התוכניות האלו.

לפי ההגדרה של ריפטו מי שלא התאמן אף פעם בשיטה הזו הוא מתחיל נקודה.
תתחילו בריסט של חודש תמשיכו משם התקדמות של חודשיים וחצי אינטנסיביים ותשאלו את עצמכם אם זה עדיין מתאים לכם כל העניין של תוכניות כוח, מפה אפשר להמשיך לכל מיני שיטות אחרות וידועות.

הכי חשוב זה להגדיר מטרות ויעדים ברורים, לא דוגמת : "אני רוצה להעלות מסה וזהו" אלא משהו בסגנון :"אני רוצה סקוואט 170-80" מטרות ברורות יעזרו לכם להגיע ליעד בלי ליפול בדרך.

בהצלחה.

HIPHIP93
30-09-11, 15:07
תקרה ספר,מאמרים....