PDA

צפה בגרסא המלאה : אימון כוח צבאי..

Eto
23-09-11, 10:58
אהלן אני מדריך אימון גופני צבאי.. אני עושה לחיילים אימון כוח בלי משקולות.
אני עובד בו על החזה,יד אחורית ובטן.
לגביי החזה מתחיל ככה עם 15x4 של שכיבות שמיחה רחב לחזה, 2x15 שמיכה שהיידים למעלה לשרירי חזה התחתונים.
יד אחורית- 4x12 ג'קסונים.
בטן- מספר סטים גבוהה.

השאלה היא לגביי החזה יש עוד משהו להוסיף כדי שיראה יותר טוב ומעוצב? תודה..

האביר האפל
23-09-11, 12:18
איפה הסקוואטים, מתח ומקבילים?

טייני
23-09-11, 12:54
השאלה למה אתה חושב שזה אימון כח.

Eto
23-09-11, 13:16
השאלה למה אתה חושב שזה אימון כח.

זה המחשבה המוטעת פה.
זה אימון כוח לכל דבר כי אתה עובד על השרירים כמו חזה,יד אחורית+קדמית, גב, בטן ואתה גם מרגיש כבן אדם שיש לך יותר כוח וכן וואלה אתה גם גודל עם אכילה טובה..
עכשיו תגיד למה לא?

טייני
23-09-11, 17:06
זה לא שום אימון כח גבר, זה אימון סיבולת נקודה.
אימוני כח הם אימונים שעובדים על ליבת הגוף קרי- סקוואט, דדליפט, בנצ' פרס, ועל משקלים כבדים.
זה שאתה עושה לחיילים שך כל מיני תרגילים על משקל גוף ל200 חזרות זה נחמד אם אתה רוצה שהם ירגישו "ששורף" אבל אין קשר בין זה לאימוני כח.
אף חייל שלך כולל אתה לא מתחזק מזה.

Eto
23-09-11, 17:48
זה לא שום אימון כח גבר, זה אימון סיבולת נקודה.
אימוני כח הם אימונים שעובדים על ליבת הגוף קרי- סקוואט, דדליפט, בנצ' פרס, ועל משקלים כבדים.
זה שאתה עושה לחיילים שך כל מיני תרגילים על משקל גוף ל200 חזרות זה נחמד אם אתה רוצה שהם ירגישו "ששורף" אבל אין קשר בין זה לאימוני כח.
אף חייל שלך כולל אתה לא מתחזק מזה.

הבנתי גבר.
אבל בסופו של דבר אם אתה עושה מספר חזרות של שכיבות שמיכה\ג'קסונים\בטן לא משנה ואתה עושה אותם טוב ואוכל זה מחטב אותך חבל על הזמן..ועושה לך שרירים. אתה לא מסכים בזה?
אולי אתה מתכוון שהאימונים האלה לא מנפחים???

haim15
23-09-11, 17:57
הבנתי גבר.
אבל בסופו של דבר אם אתה עושה מספר חזרות של שכיבות שמיכה\ג'קסונים\בטן לא משנה ואתה עושה אותם טוב ואוכל זה מחטב אותך חבל על הזמן..ועושה לך שרירים. אתה לא מסכים בזה?
אולי אתה מתכוון שהאימונים האלה לא מנפחים???

איך קיבלת את התפקיד הזה?
הרי לפי מה שאני שם לב, ידע רב בנושא לא נראה שיש לך.

Eto
23-09-11, 18:10
איך קיבלת את התפקיד הזה?
הרי לפי מה שאני שם לב, ידע רב בנושא לא נראה שיש לך.

אתה מדבר שטויות.
תבדקו את עצמכם תקרא קצת בויקפדיה ותבין מזה חיטוב\ניפוח.
כל הצבא האמריקאי בנוי על תרגילי כוח לחיטוב ולא לניפוח. אני אומר שזה יותר מחטב כי יש מספר חזרות גבוה על משקל גוף. מה הבעיה?

jonathan
23-09-11, 18:27
אחי,חצי ממה שלמדת בבה"ד 8 זה חרטא.
אתה קורא כאן דברים ששם מתפרשים כשטויות,אבל כן,בה"ד 8 מדברים שטויות.
דבר ראשון,בוויקיפדיה אנחנו לא נבין מה זה חיטוב או ניפוח.
דבר שני,הצבא האמריקאי,זה צבא ויש בו המון יחידות..איך אתה יכול להכליל?
יש המון יחידות שחלק מהשגרת אימונים שלהם זה במכוני כושר וכן הם עושים סקוואטים rm6 ואוכלים 4 ארוחות ביום עם עוד כמה ביניהם..אני יודע כי אני מכיר.
צא מהסרט של ווינגיט,ג'קסון ושכיבות שמיכה לא יעשו כלום חוץ מפאמפ לשעה ואז החייל יגיד במראה "איזה סוס אני".

OfekBuhbut
24-09-11, 04:15
תכלס אין מישהו שנהיה "סוס" באופן קיצוני ממתח ומקבילים וכל השכיבות שמיכה , כן זה דבר קשה לפעמים ודבר שדורש המון כוח והמון שעות של עבודה אבל אם אתה תעשה משקלים גבוהים ותרגילים שמיעודים להם כמו סקוואט דדליפט וכל השאר אתה תראה תוצאות פי 10 יותר טובות..

DaSpider
24-09-11, 23:29
וככה רבותיי, מתנהל הצבא בימינו.

jonathan
25-09-11, 01:52
וככה רבותיי, מתנהל הצבא בימינו.
בתור מי שעבר את הקורס בווינגייט..אני יכול להגיד לך שלא ממש מיישמים את זה על קרביים.
עושים מדסים לבד,הולכים למכולת כושר כמו גדולים,אין הרבה קונטקט עם המדסניקית.
באימונים,אם זה תרג"ד או תרח"ט,יש משקלים על הגב(60% משקל גוף בערך) והולכים עם זה 30-40 קילומטר בכיף..רק ככה מתחזקים ונכנסים לכושר.

אין בהודעה הזאת שום קשר לפיתוח גוף,מדובר פה על כושר קרבי.

haim15
25-09-11, 21:49
אתה מדבר שטויות.
תבדקו את עצמכם תקרא קצת בויקפדיה ותבין מזה חיטוב\ניפוח.
כל הצבא האמריקאי בנוי על תרגילי כוח לחיטוב ולא לניפוח. אני אומר שזה יותר מחטב כי יש מספר חזרות גבוה על משקל גוף. מה הבעיה?

מספר חזרות גבוהה = סיבולת
מה שיחטב אותך זה מאזן קלורי שלילי.
חבר שלי עבר קורס של מד"ס דרך הצבא כאשר הוא בא עם תעודה מטעם וינגייט, הוא נדהם ממה שהוא שמע שם .. עכשיו אני מבין גם למה.