PDA

צפה בגרסא המלאה : חיטוב ראשון בחיים (ברצינות) מעוניין לשמוע חוות דעת...

אלירמבו
27-09-11, 16:20
http://www.israelbody.com/picture.php?albumid=164&pictureid=395
http://www.israelbody.com/picture.php?albumid=164&pictureid=396
http://www.israelbody.com/picture.php?albumid=164&pictureid=397
http://www.israelbody.com/picture.php?albumid=164&pictureid=398
http://www.israelbody.com/picture.php?albumid=164&pictureid=399

אלירמבו
27-09-11, 16:34
ודרך אגב אחרי 6 חודשים של חיטוב קשה ירדתי 12 קילו והייתי 28 אחוז שומן, עכשיו מראה לי משהו בסביבות ה8 ככה, מה חושבים?

zuko
27-09-11, 18:27
אני חושב שאתה נראה מצוין כל הכבוד על החיטוב הארוך!
אפשר לדעת מה הגובה ומשקל שלך עכשיו?

עוד שאלה,מה שמעניין שיש עליך אחלה מסת שריר,למה עשית חיטוב ב28% שומן ולא לפני?

אתה לא 8 אחוז ...אני הייתי אומר לכיוון 10,אבל זה לא כזה משנה...

אלירמבו
27-09-11, 19:36
קודם כל תודה רבה, גובה: 1.73, משקל: 78, ובקשר לאחוז שומן בגלל שירדתי הרבה (12 ק"ג שומן נטו), אז בבטן יש לי חתיכת עור קטנה, מקווה שזה ייעלם, וזה הפעם הראשונה שעשיתי חיטוב, כי כמו כל ילד מתלהב רציתי כל הזמן עוד ועוד מאסה....

zuko
27-09-11, 20:37
קודם כל תודה רבה, גובה: 1.73, משקל: 78, ובקשר לאחוז שומן בגלל שירדתי הרבה (12 ק"ג שומן נטו), אז בבטן יש לי חתיכת עור קטנה, מקווה שזה ייעלם, וזה הפעם הראשונה שעשיתי חיטוב, כי כמו כל ילד מתלהב רציתי כל הזמן עוד ועוד מאסה....
בסוף השתלם,לא?:)
עכשיו שוב מסה?

Glowed
27-09-11, 20:44
לא רואים את התמונות תעלה לאתר אחר .

אלירמבו
27-09-11, 21:14
בסוף השתלם,לא?:)
עכשיו שוב מסה?

כן בעז"ה לאט לאט, לשמור קצת על החיטוב....

אלירמבו
27-09-11, 21:17
לא רואים את התמונות תעלה לאתר אחר .
איך יכול להיות? אני מסתכל ורואה, וגם אחרים ראו, מקסימום תסכל בפרופיל שלי יש שם אלבום: חיטוב 2011

MiTaMeNN_xD
27-09-11, 21:47
אחלה קוביות

Jack4D
28-09-11, 01:00
חיטוב ראשון מרשים , חזה קצת בפיגור לאומת השאר.

בסה"כ כמות שריר יפה.

Bully
28-09-11, 11:01
חיטוב מעולה אחי טרפזים ליגה
פעם הבאה אל תיסחף עם המסה למרות שזה הכי כיף חחח :)

mike the strike
28-09-11, 12:51
חיטוב טוב אחי ומאסת שריר מכובדת.

אלירמבו
28-09-11, 13:27
תודה רבה לכולם, באמת עושה הרגשה טובה אחרי כל העבודה הקשה.....

Chest
28-09-11, 13:30
:):):):) אהבתי תכינוי אלירמבו, חזק ביותר :)
מאסת שריר מכובדת ואחלה חיטוב, מאוד מרשים

אלירמבו
28-09-11, 13:40
:):):):) אהבתי תכינוי אלירמבו, חזק ביותר :)
מאסת שריר מכובדת ואחלה חיטוב, מאוד מרשים

תודה אחי, אהבתי תחתימה שלך, מזכיר לי את חברה שלי לפני שהיא התרגלה אליי, חחח.....

israbicep
28-09-11, 16:13
גוף מעולה
הבייספס מרשימים
דפינישן בפקטורלז מצוין
הכל מנופח כהלכה.
רק תקנה מיטה חזקה שתעמוד בכל היכולות עם כזה גוף.

NNaVVe
07-10-11, 19:54
אחלה חיטוב , מסה טובה....כל הכבוד !

HammEr-StriKe
11-10-11, 20:44
כך לתשומת ליבך, יש חוסר פרופורציות בין כתפיים, ידיים, חזה וכמובן גם יד אחורית.
אני מבין שאתה נכנס לתקופת עלייה במסה, תן עבודה חזקה על כתפיים.
הדו ראשי טובים מאוד, מה שכן אני ממליץ לך.. לעבוד על תלת ראשי שמהווה חלק נכבד מהיקף היד ובתמונות שרואים כאן יש חוסר, רואים שאתה נותן יותר דגש על דו ראשי וזו הטעות כאן. תן דגש לתלת.
מה עם רגליים??? ופריסת גב???
לגבי החיטוב, מצויין!
בהצלחה בעלייה במסה

אלירמבו
12-10-11, 03:44
כך לתשומת ליבך, יש חוסר פרופורציות בין כתפיים, ידיים, חזה וכמובן גם יד אחורית.
אני מבין שאתה נכנס לתקופת עלייה במסה, תן עבודה חזקה על כתפיים.
הדו ראשי טובים מאוד, מה שכן אני ממליץ לך.. לעבוד על תלת ראשי שמהווה חלק נכבד מהיקף היד ובתמונות שרואים כאן יש חוסר, רואים שאתה נותן יותר דגש על דו ראשי וזו הטעות כאן. תן דגש לתלת.
מה עם רגליים??? ופריסת גב???
לגבי החיטוב, מצויין!
בהצלחה בעלייה במסה

תקשיב אחי אני באמת אחד שמקבל ביקורת בונה, אבל אתה קצת הגזמת עם ההערות, בקשר לכתפיים אתה צודק (ירדו לי בחיטוב), החזה שלי סבבה מבחינה פרופורציונלית, והתלת ראשי שלי יותר גדול מהבייספס, פשוט בכל הפוזינג של התמונות שהעליתי אני מחזק את הבייספס (בגלל זה כולם פה חושבים שהבייספס שלי "ענקיים יותר משאר הגוף, אבל סבבה, כתפיים אני צריך דגש במאסה....

Gaga1234
12-10-11, 09:58
לא רע בכלל ידיים טובות
חזה נחמד מה עם גב?

jonathan
12-10-11, 12:24
תקשיב אחי אני באמת אחד שמקבל ביקורת בונה, אבל אתה קצת הגזמת עם ההערות, בקשר לכתפיים אתה צודק (ירדו לי בחיטוב), החזה שלי סבבה מבחינה פרופורציונלית, והתלת ראשי שלי יותר גדול מהבייספס, פשוט בכל הפוזינג של התמונות שהעליתי אני מחזק את הבייספס (בגלל זה כולם פה חושבים שהבייספס שלי "ענקיים יותר משאר הגוף, אבל סבבה, כתפיים אני צריך דגש במאסה....
אני חושב כמוהו,זו באמת ביקורת בונה.
אז נכון שאין יותר מדי תמונות של כתפיים,אבל אפשר לראות שהיד קדמית שלך גדולה מאוד ולא פרופרציונלית לכתף וליד אחורית,לא בטירוף כן?פשוט תן דגש במסה עכשיו על כתפיים ויד אחורית ופחות על יד קדמית.
לגבי החזה,אני לא רואה בעיה..דווקא הפרופורציות של החזה הם בסדר גמור,כמובן שצריך לראות את הגב,אבל זה נראה בסדר.
וכל הכבוד על החיטוב..שינוי משמעותי,לא כל אחד בנוי לחטב מכזה אחוז שומן.

HammEr-StriKe
12-10-11, 17:12
בדיוק, אמרת את הדבר הנכון, תעבוד על עניין הפוזינג.. זאת אומרת שתעשה פוזינג קצת יותר רציני.
בכל אופן אני לא חושב שהגזמתי, אני ניסיתי לתת לך דגשים כמישהו שרואה מהצד.. אבל מה שבטוח שאתה עשית עבודה יפה מאוד בחיטוב.
יש לך פוטנציאל יפה מאוד לכתפיים ורואים את זה.

אלירמבו
13-10-11, 21:32
http://m.youtube.com/index?client=mv-google&desktop_uri=%2F&gl=IL&rdm=4o8c8trhy#/homeתודה רבה לשתיכם על הביקורת הבונה זה באמת עוזר לדעת מה צריך לשפר, והנה איזה סרטון שאחי צילם אותי באימון ידיים בחצר, אולי תראו קצת יותר

tsabary
13-10-11, 21:46
הקישור שהבאת לא טוב אחי

אלירמבו
13-10-11, 21:48
http://m.youtube.com/index?client=mv-google&desktop_uri=%2F&gl=IL&rdm=4o8c8trhy#/home

אלירמבו
13-10-11, 21:51
עכשיו עובד?הקישור שהבאת לא טוב אחי

אלירמבו
13-10-11, 21:51
http://m.youtube.com/index?client=mv-google&desktop_uri=%2F&gl=IL&rdm=4o8c8trhy#/homeתודה רבה לשתיכם על הביקורת הבונה זה באמת עוזר לדעת מה צריך לשפר, והנה איזה סרטון שאחי צילם אותי באימון ידיים בחצר, אולי תראו קצת יותר

tsabary
13-10-11, 21:55
לא אחי אתה מביא קישור לעמוד שמציג סרטונים ברשימת "צפה מאוחר יותר" או משהו כזה.. לא מבין בדיוק מה הולך שם

Castiel
13-10-11, 22:51
אתה אומר שמ28 אחוז שומן ב 6 חודשים הורדת את זה ל10???
Wtf
אני בחיטוב ב6 חודשים אולי ירדתי 4-5 אחוז שומן!
תגיד איזה חיטוב עשית שאני יקח את זה איתי לעתיד :-)

אלירמבו
14-10-11, 03:20
לא אחי אתה מביא קישור לעמוד שמציג סרטונים ברשימת "צפה מאוחר יותר" או משהו כזה.. לא מבין בדיוק מה הולך שם

טוב אני לא מצליח, כנראה הסרטון לא טוב, לא משנה...

אלירמבו
14-10-11, 03:27
Wtf

תגיד לי ככה בקצרה את התפריט שלך וכמה אירובי אתה עושה, ואז אני אגיד לך איפה אתה טועה, (לפעמים גם להיות במאזן קלוריות שלילי יותר מדי זה לא עוזר זה פוגע):ok:

HammEr-StriKe
14-10-11, 11:43
Wtf
זה אכן אפשרי, למה אתה בספק?
יכול להיות שאצלך העניין הוא גנטי, בשונה ממנו.

אלירמבו
14-10-11, 15:58
זה אכן אפשרי, למה אתה בספק?
יכול להיות שאצלך העניין הוא גנטי, בשונה ממנו.

וגם יכול להיות שהוא עושה הרבה טעויות נפוצות שאנשים עושים בחיטוב, (כמו לרדת במהירות ולא לאט לאט-יותר מקילו בשבוע, או שהוא לא עושה הפסקות וכו').

HammEr-StriKe
14-10-11, 17:59
וגם יכול להיות שהוא עושה הרבה טעויות נפוצות שאנשים עושים בחיטוב, (כמו לרדת במהירות ולא לאט לאט-יותר מקילו בשבוע, או שהוא לא עושה הפסקות וכו').
יש הרבה מורכבות בנושא הזה.
הדבר העיקרי שצריך להתמקד בו זה ההיבט של התזונה, אין מקום לטעויות ונפילות בהיבט הזה.
כמובן שיש עוד הרבה אלמנטים... זה שאלה של כמה אתה מוכן להקריב מעצמך כדי להגיע לתוצאות.

Castiel
14-10-11, 23:04
האירובי שלי היה דבר כזה!
1 אין ריצות
2 לא אוכל כמעט כלום חוץ מצריכת כמות החלבונים הדרושה (צורך בים אולי 500 קלוריות)

וככה עשיתי! עכשיו אבל אני מבין שצריך לעשות ריצות וכו

אלירמבו
15-10-11, 18:26
האירובי שלי היה דבר כזה!
1 אין ריצות
2 לא אוכל כמעט כלום חוץ מצריכת כמות החלבונים הדרושה (צורך בים אולי 500 קלוריות)

וככה עשיתי! עכשיו אבל אני מבין שצריך לעשות ריצות וכו

עכשיו מובן למה ירדת כל כך קצת בכל כך הרבה זמן, מוזר שאתה חי בכלל עם 500 קלוריות ביום, אתה צריך ללכת לייעוץ תזונתי עם תפריט מסודר לפי גיל, משקל, גובה, אורח חיים, פעילות וכו'..... חבל גם שאתה סובל ולא רואה תוצאות, וגם חבל על הבריאות והגדילה שלך........

Eto
15-10-11, 21:18
אחלה גוף אחי.. אהבתי את הידיים תמשיך ככה

Castiel
15-10-11, 22:58
עכשיו מובן למה ירדת כל כך קצת בכל כך הרבה זמן, מוזר שאתה חי בכלל עם 500 קלוריות ביום, אתה צריך ללכת לייעוץ תזונתי עם תפריט מסודר לפי גיל, משקל, גובה, אורח חיים, פעילות וכו'..... חבל גם שאתה סובל ולא רואה תוצאות, וגם חבל על הבריאות והגדילה שלך........

שהייתי במאסה צרכתי 3500 קלוריות ביום.
והדבר שאני הכי שונא לעשות זה ריצות לא משנה אם זה בהליכון או רגיל! (אני גם מעשן)
אז במקום זה חשבתי שאם אני יהיה במאזן קלוריות שלילי של 500 קלוריות ביום זה יוריד אותי הרבה במשקל
הבעיה היא שהרבה מהמאסת שריר שצברתי הלכה!
כי בחיטוב הבנתי שצריך לשים דגש לא רק על חלבונים אלה גם על פחמימות,שומן,עוד מלא דברים

פעם הבאה שאני עולה במאסה שוב אני עושה אירובי :ok:

אלירמבו
15-10-11, 23:52
שהייתי במאסה צרכתי 3500 קלוריות ביום.
והדבר שאני הכי שונא לעשות זה ריצות לא משנה אם זה בהליכון או רגיל! (אני גם מעשן)
אז במקום זה חשבתי שאם אני יהיה במאזן קלוריות שלילי של 500 קלוריות ביום זה יוריד אותי הרבה במשקל
הבעיה היא שהרבה מהמאסת שריר שצברתי הלכה!
כי בחיטוב הבנתי שצריך לשים דגש לא רק על חלבונים אלה גם על פחמימות,שומן,עוד מלא דברים

פעם הבאה שאני עולה במאסה שוב אני עושה אירובי :ok:

בקיצור לך לייעוץ תזונתי אצל מישהו מקצועי ( גיל גרנות למשל), אל תעשה שטויות... חבל על הגוף וחבל על הבריאות......

Castiel
16-10-11, 14:01
בקיצור לך לייעוץ תזונתי אצל מישהו מקצועי ( גיל גרנות למשל), אל תעשה שטויות... חבל על הגוף וחבל על הבריאות......

רק בחיטוב אכלתי ככה!
עכשיו אני אוכל בערך 1600 קלוריות ויותר ביום!
עלייה במסה זה דבר מאוד מאוד מאוד מאוד קשה בשבילי!

אלירמבו
16-10-11, 14:17
רק בחיטוב אכלתי ככה!
עכשיו אני אוכל בערך 1600 קלוריות ויותר ביום!
עלייה במסה זה דבר מאוד מאוד מאוד מאוד קשה בשבילי!

לא יודע מה איתך אחי, אבל בחיטוב אכלתי 2000-2200 קלוריות ביום (כמובן שעם הרבה אירובי וחמישה אימונים אינטנסיביים בשבוע), קיצור חבל שתגרום לעצמך נזקים בלתי הפיכים, אל תעשה שטויות לך לייעוץ מקצועי.....

DonYoeL
24-10-11, 22:40
סוס אחי

אלירמבו
25-10-11, 02:18
סוס אחי

תודה גבר..

YoeL-BBuildeR
30-10-11, 00:50
חיה רעה אחי

makskoma26
31-10-11, 20:38