PDA

צפה בגרסא המלאה : אהלן אני חדש פה אז תיהו נחמדים האם אני על הדרך הנכונה?

benito9
30-09-11, 22:05
אני מתאמן כבר בערך ארבע חודשים רק התחלתי ... עשיתי 3 חודשים של כוח סטים של 5-8 חזרות ועכשיו עברתי לבערך אותו אימון הוספתי פה ושם קצת תרגילים ואני עושה 10-12 חזרות בסטים. זו הדרך הנכונה כדי לגדול ולהיות "מנופח"? כול המאמנים אצלי במכון אומרים שאני בכיוון נכון וגם לאט לאט (אני מתחיל לראות שינויים קטנים.. אני לא חיי בסרט אני יודע שכדי לעבור שינוי ריציני במכון צריך להתאמן שנים ביגלל זה אמרתי שאני רק בהתחלה ) השאלה שלי האם אני על הדרך הנכונה ... אני מקפיד לאכול כמה שיותר בריא ידוע לי גם ש 99% בערך זה גנטיקה ותזונה נכונה ...
(אני יוצא גם לריצות מידי פעם כי אני מתאמן לקראת הגיוס שלי זה פוגע בניסיונות שלי להפוך להיות "גדול יותר") ?
ועכשיו עוד שאלה ראיתי כבר כמה פעמים את הסרט "גדול יותר חזק יותר מהיר יותר" באמת אבקות חלבונים לא עושות כלום? (אני לא לוקח אבקות אני שוקל כולה 69 קילו ואני מצליח לסיים את ה"מנת חלבון שלי " ביום גם בלי זה) ואם הם עושות משו כדי להתחיל לקחת?
אני יודע שחפרתי פשוט לא רציתי לפתוח 200 אשכולות..
אשמח לתשובה אחים

האביר האפל
30-09-11, 22:26
לגבי הריצות לקראת הגיוס, אם תשלב אותן נכון ותאכל טוב אתה יכול לגדול...
לגבי האבקת חלבון - זה סה"כ אבקת של חלבון מרוכז, יש גם יתרונות כמו שחלבון מי גבינה הוא מהיר ולכן מומלץ אחרי אימון והוא חלבון שקשה להשיג ממזון... 20% מהחלבון בחלב הוא חלבון מי גבינה והשאר 80% זה קזאין.