PDA

צפה בגרסא המלאה : ארוחה אחת גדולה ביום

Taquila
23-03-07, 13:40
שלום יוצא לי לאכול רק ארוחה אחת ביום בערב אבל ארוחה גדולה.
אני יודע שזה לא המצב האידאלי אבל בוא נעזוב את זה עכשיו.
אני יודע שאם לדוגמה התחזוקה היומית שלי היא 1000 קלוריות ביום ואני אוכל אותם בארוחה אחת- לא מעבר לכמות הקלוריות של התחזוקה היומית! אז אני לא יעלה מזה במשקל כי הגוף מתייחס לקלוריות שהוא מקבל ביחס ל-24 שעות אבל השאלה שלי אם גם הרכב הגוף לא משתנה במצבכזה של אכילת כל הקלוריות בארוחה אחת כלומר יחס רקמת השומן לעומת השריר (אחוזי שומן)? יש לציין שכרגע אני לא מתאמן לא אירובי ולא אנארובי וגם יש לי חילוף חומרים איטי.

SiX PACK
23-03-07, 13:47
המצב שלך כן ישתנה, אתה תרזה...

Taquila
23-03-07, 14:01
למה שאני ארזה?
אמרתי כל השאלה מתייחסת למצב שאני אוכל את אותם קלוריות שאני מוציא רק בארוחה אחת

gog
23-03-07, 14:10
התחזוקה שלך 1000 קל'???

מה שיחררו אותך עכשיו מאושוויץ???:ph34r: :ph34r:

Taquila
23-03-07, 14:32
נוווו די להתפס לקטנות סתם זרקתי מספר מי שלא יודע לענות על השאלה אז שלא יגיב...

maya
23-03-07, 14:38
הגוף יכנס למגננה ויאגור את המזון והוא יהפוך בעיקר לשומן כי הגוף מכונה חכמה לדוגמא ואתה לא אוכל כמה שעות הגוף מאותת למח שמשהוא לא בסדר הגוף מוריד את חילוף החומרים ומתי שתאכל הגוף, ישמור את המזון לזמן "מצוקה" כי הגוף חייב את המזון לתהליכים רבים נשימה פעילות הלב וכו

Bullet
23-03-07, 14:39
הגוף יכנס למגננה ויאגור את המזון והוא יהפוך בעיקר לשומן כי הגוף מכונה חכמה לדוגמא ואתה לא אוכל כמה שעות הגוף מאותת למח שמשהוא לא בסדר הגוף מוריד את חילוף החומרים ומתי שתאכל הגוף, ישמור את המזון לזמן "מצוקה" כי הגוף חייב את המזון לתהליכים רבים נשימה פעילות הלב וכו
:cry_1: את טוענת שבמחסור קלורי הגוף ישמין?!

Shlomik
23-03-07, 14:47
שלום יוצא לי לאכול רק ארוחה אחת ביום בערב אבל ארוחה גדולה.
אני יודע שזה לא המצב האידאלי אבל בוא נעזוב את זה עכשיו.
אני יודע שאם לדוגמה התחזוקה היומית שלי היא 1000 קלוריות ביום ואני אוכל אותם בארוחה אחת- לא מעבר לכמות הקלוריות של התחזוקה היומית! אז אני לא יעלה מזה במשקל כי הגוף מתייחס לקלוריות שהוא מקבל ביחס ל-24 שעות אבל השאלה שלי אם גם הרכב הגוף לא משתנה במצבכזה של אכילת כל הקלוריות בארוחה אחת כלומר יחס רקמת השומן לעומת השריר (אחוזי שומן)? יש לציין שכרגע אני לא מתאמן לא אירובי ולא אנארובי וגם יש לי חילוף חומרים איטי.
זה ממש לא מצב אידאלי מהרבה סיבות בוא נגיד ש 3-4 ארוחות זה המינימום האידאלי לדעתי מתחת לזה זה כבר מתחיל להיות בעייתי ובכלל אני בספק שתצליח להכניס את התחזוקה שלך בארוחת אחת.

Taquila
23-03-07, 14:50
מאיה הגוף אולי יאגור את האוכל אחרי הארוחה הגדולה כשומן אבל אז לארוך שאר היום הוא ישתמש באותו שומן כמקור אנרגיה לא?

Amit
23-03-07, 14:58
http://www.atraf-f.net/or/showthread.php?t=624

Taquila
23-03-07, 15:18
עמית לא הבנתי למה נתת לי את הקישור לשאלה הזאת?

מתן18
23-03-07, 19:11
עמית לא הבנתי למה נתת לי את הקישור לשאלה הזאת?

תפעיל ת'ראש גאון של סבתא

Taquila
23-03-07, 19:24
רק עכשיו היה לי תזמן לקרוא את הפוסט עד הסוף!!!