PDA

צפה בגרסא המלאה : צריך עזרה איך לרדת במשקל תוך כדי שמירה על מאסה

ari8989
03-10-11, 00:26
אז שתבינו את המצב שלי אני בן 21 חייל משוחרר עם כרס של ג'ובניק למופת =]
בבקשה לא לצחוק אני שיא הרציני אני באמת לא מבין כלום רק קראתי פה ושם...
התחלתי להתאמן לפני חודשיים בערך אבל אחרי קצת קריאה באינטרנט ועזרה מחבר שלומד עכשיו בווינגייט הבנתי שאני עושה טעות.
אני שוקל 95 והאמנם יש לי יחסית מאסה גדולה של שריר אבל יש הרבה שומן שאני צריך להוריד.
התחלתי להתאמן עם החברים והם עובדים על היפוטרפיה אז התאמנו כולם באותה שיטה עד לפני משהו כמו חודש שהבנתי שאני צריך משהו אחר לגמרי.
שיניתי את התזונה שלי הוצאתי מטוגנים ומזונות עתירי סוכר ופחמימות
ורוב התפריט שלי מורכב ממזונות עם הרבה חלבון כמו טונה, חזה עוף (בלי שמן), קוטג', יוגורטים (לא המתוקים אל תדאגו (: )
והפחמימות אני משתדל להכניס כמה שפחות ולגבי שומנים שואף לכוון האפס, זה בחיים לא יגיע אבל תמיד בודק שזה קרוב לשם.
התחלתי לאכול באמת בריא שילבתי ירקות שלא הייתי אוכל בחיים ושיניתי את האימון שלי לאימון של חיטוב 15 חזרות עם מנוחה קצרה יותר ואחרי זה משלב ריצה\סקי של 20 דקות (אני יודע שצריך יותר אני יגיע לזה).
האם אני בדרך הנכונה?
המטרה שלי היא להוריד אחוז שומן עם כמה שפחות אבדה בשריר.
אני רוצה לקנות אבקת חלבון בגלל שקשה לי להגיע לכמות חלבון מספקת בגלל שאני פשוט לא אוכל הרבה. אני מצליח להגיע ל 80-90 גרם חלבון לפעמים בגלל שאני כבר לא רעב לא מגיע אפילו ל 60.
אשמח לחוות דעת של מישהו שלמד או שעבר את מה שאני רוצה לעבור ועצות מה כן להוסיף מה יכול לזרז את זה מה לשנות ואיזה תוספים יכולים לעזור לי לשמר על מאסה ולעזור לי לקבל אנרגיה, אני ממש עייף לעומת פעם בגלל החוסר בפחמימות, ובלי הרבה תוספת סוכר ופחמימות.

תודה מראש :basketball:

ניגרי ענק
03-10-11, 20:52
"רק קראתי פה ושם", זה לא מספיק.
קח שבוע, תלמד טוב טוב את המאמרים המעולים באתר הזה - יש לך כאן הכל.
תקבל בסיס להתחיל, ואם יעלו לך שאלות ספציפיות אחר כך, נשמח לעזור.
בהצלחה.