PDA

צפה בגרסא המלאה : קיבלתי תכנית אימונים חדשה, מה דעתכם ומה צריך לשנות ?

aviram87
05-10-11, 12:11
התכנית היא כזאת

a:

חזה:
לחיצת חזה עם מוט חופשי
לחיצת חזה בשיפוע עליון עם משקולות יד
לחיצת חזה במכונה
פרפר במכונה

יד קדמית:
כפיפת מרפק עם משקולות יד
כפיפת מרפק במכונה
כפיפת מרפקים עם מוט w

יד אחורית:
פשיטת מרפק עם חבלים
פשיטת מרפק עם משקולת יד
מקבילים

b:

רגליים:
לחיצת ברכיים במכונה
פשיטת ברך במכונה
כפיפת ברך במכונה
תאומים במכונה

גב:
פולי עליון אחיזה רחבה
פול אובר
חתירה במכונה אחיזה צרה
חתירה במכונה אחיזה רחבה

כתפיים:
לחיצת כתפיים במכונה
הרחקת כתפיים עם משקולות יד
כתף אחורית במכונת פרפר

4x10 לכל התרגילים

הבנתי מכמה אנשים שזה יותר מדי סטים לכל שריר
השאלה מה אני צריך להוריד? מה לשנות ?

Syzygy
05-10-11, 13:01
תוריד תרגיל אחד מיד קדמית ויד אחורית, בשביל מה 3 תרגילים לשרירים כל כך קטנים? זה לא הולך לפתח אותם מהר יותר, רק להעמיס עליהם ולפגוע בהתאוששות שלהם. גם מחזה וגב הייתי מוריד תרגיל אחד, בשביל מה 4 תרגילים? 3 מספיקים בהחלט. ועוד אתה עושה 4 סטים לכל תרגיל...

aviram87
05-10-11, 20:49
תוריד תרגיל אחד מיד קדמית ויד אחורית, בשביל מה 3 תרגילים לשרירים כל כך קטנים? זה לא הולך לפתח אותם מהר יותר, רק להעמיס עליהם ולפגוע בהתאוששות שלהם. גם מחזה וגב הייתי מוריד תרגיל אחד, בשביל מה 4 תרגילים? 3 מספיקים בהחלט. ועוד אתה עושה 4 סטים לכל תרגיל...

קודם כל תודה
לגבי שרירי יד קדמית ואחורית אם אני עושה 2 תרגילים שאני לא מרגיש כל כך שהתאמצתי על אותו שריר

michaelg
06-10-11, 21:14
כמה זמן אתה מתאמן ? אם אתה מתאמן מתחיל לפי דעתי תנסה את התוכנית כך:
לפי מה שאני מבין אתה משלב חזה עם יד קדמית ויד אחורית .. אם כך לפי דעתי אתה יכול לוותר על תרגיל אחד ליד אחורי צמצם ל2...תשאל למה?? יד אחורית כבר נכנסת פה בשתי תרגילים (בלחיצת חזה עם מוט חופשי,ולחיצת חזה במכונה לידע הכללי) שלך בחזה כשריר עזר..לכן לעניות דעתי יהיה מספיק 2. לעומת זאת יד קדמית היות והיא לא נכנסת כשריר עזר בשום תרגיל פה אלא רק כמייצב תשאיר על 3 תרגילים.
אבל תשאיר זמן התאוששות בין a ל b לאור העובדה שאתה מתאמן ב b על גב, שם שריר יד הקדמית משמש כשריר עזר ועדיף שלא יהיה עייף אלא נח מספיק ועבר את הההתאוששות.. מובן ??

aviram87
07-10-11, 04:38
כמה זמן אתה מתאמן ? אם אתה מתאמן מתחיל לפי דעתי תנסה את התוכנית כך:
לפי מה שאני מבין אתה משלב חזה עם יד קדמית ויד אחורית .. אם כך לפי דעתי אתה יכול לוותר על תרגיל אחד ליד אחורי צמצם ל2...תשאל למה?? יד אחורית כבר נכנסת פה בשתי תרגילים (בלחיצת חזה עם מוט חופשי,ולחיצת חזה במכונה לידע הכללי) שלך בחזה כשריר עזר..לכן לעניות דעתי יהיה מספיק 2. לעומת זאת יד קדמית היות והיא לא נכנסת כשריר עזר בשום תרגיל פה אלא רק כמייצב תשאיר על 3 תרגילים.
אבל תשאיר זמן התאוששות בין a ל b לאור העובדה שאתה מתאמן ב b על גב, שם שריר יד הקדמית משמש כשריר עזר ועדיף שלא יהיה עייף אלא נח מספיק ועבר את הההתאוששות.. מובן ??

אני לא מתאמן מתחיל
אבל תודה אחי

hypertrophy
07-10-11, 04:54
פפפששש באיזה סייקל אתה?

GMT+
07-10-11, 13:21
פפפששש באיזה סייקל אתה?

+1111

plock88
07-10-11, 14:28
חח +1 לגמרי ^

aviram87
09-10-11, 10:19
פפפששש באיזה סייקל אתה?

חחחחח שום סייקל
זה פשוט מה שהמאמן במכון הביא לי בתור תכנית אימונים

מכל התגובות אני מבין פשוט להוריד תרגילים וסטים..כן ?

MeniAnti
09-10-11, 11:37
אם לא הבנת צחקו עלייך כי אמרת שאתה מתאמן לא מתחיל...
ובהחלט להוריד תרגילים! מקסימום 2 תרגילים לשריר.

aviram87
09-10-11, 18:20
אם לא הבנת צחקו עלייך כי אמרת שאתה מתאמן לא מתחיל...
ובהחלט להוריד תרגילים! מקסימום 2 תרגילים לשריר.

אוקיי תודה