PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה דחופה על אימון שכתוב באתר על הגדלת יד

אשטון
15-10-11, 17:34
קראתי במאמרים וראיתי את המאמר על הגדלת ידיים כל התוכנית אימונים של הידיים של "רואים ידיים כמו של ארנולד שוורצנגר "וכל זה (אני לא יכול לפרסם את הלינק אני לא מצליח,זה בהתחלה במאמרים על התוכניות אימונים)
החלטתי שאני חייב להגדיל את היד שלי כי ביחס לדברים האחרים בגוף הוא דיי קטן!! ואני חייב את זה אבל השאלה איפה אני מכניס את הזה באימון ab שלי
a-חזה רגליים יד קידמית
b-גב כתפיים יד אחורית וטרפזים(להגדיל תשכמות)

אז מה אני אמור לעשות איפה אני שם את האימון ידיים שיש במאמר באתר ישראלבאדי ,בבקשה תתנו תשובה מהירה,איך אני שם את זה בתוכנית אימונים שלי :)

tsabary
15-10-11, 18:20
את התרגילים שנותנים שם ליד קדמית תחליף בתרגילים שיש לך לשריר הזה באימון a ואותו דבר גם ליד אחורית

איפה הסתבכת בדיוק?

אשטון
15-10-11, 18:41
כי זה לא ככה זה אימון שעושים פעם אחת בשבוע אחי במשך חודש,ואמורים לעשות את היד קידמית והאחורית באותו אימון אני לא מצליח להבין איפה להכניס את זה :)

gyman27
24-10-11, 05:38
זה אימון בפני עצמו

תוריד תתרגילי ידיים והעומס קצת מהאימונים האחרים על מנת לתת דגש באותה תקופה על הידיים ותשתדל שהאימון לפני האימון ידיים יהיה אימון פלג גוף תחתון שתוכל לבוא לאימון ידיים מלא כוח.

MeniAnti
24-10-11, 12:57
את המאמר הזה אתה יכול לזרוק לפח!
זה סתם לא מתאים למתאמן מתחיל אלא רק למתאמנים מקצוענים!
שתיקח סטרואידים יהיו לך ידיים כמו של ארלונד, עד אז תעשה תרגילי בסיס ותשלב בהם תרגיל לידיים ותאמין לי שתראה תוצאות, עד אז אל תתקרב לאימונים מהסוג הזה...