PDA

צפה בגרסא המלאה : שחיף בן 20-תפריט חדש שבניתי-אשמח לעזרה

fullon
21-10-11, 02:04
אהלן חברים.
בן 20 מתוסכל מאוד
כבר חודש אני אוכל 2,500 קל' ונשאר אותו הדבר - 64 קילו על 180. הbmr שלי הוא 1,700 אני לא מבין את זה למה לעזאזל אני כזה רזה עדיין? אני הכי רזה מכל הסובבים אותי זה משגע אותי
היחס היה 55%פחמימה35%חלבון10%שומן - יכול להיות שזה בגלל שהאחוזי שומן בתפריט עד עכשיו היו רק 10% ?
רק עכשיו שמתי לב לזה והחלטתי להעלות את היחס לכזה:
סה"כ קלוריות: 2680 קלוריות
סה"כ חלבון: 138.9 גרם
סה"כ שומן: 125.8 גרם
סה"כ פחמימות: 241.9 גרם
סה"כ כולסטרול: 329.3 מ"ג
סה"כ סיבים תזונתיים: 12.6 גרם

שזה אומר 50%פח25%חלבון25%שומן
-אתם חושבים שזה יעזור חברים?
-אולי בעצם העובדה שאני הולך לישון ב4 כל לילה וקם ב12 גורמת לי להישאר רזה? (מתחיל לעבוד ב2 בצהריים כל יום)
אני מיואש אנא עזרו לי.
המון תודות

shlomi1994
21-10-11, 02:28
הסיבה הכי פשוטה שיש .... תאכל יותר...

itay301
21-10-11, 09:10
2500 קלוריות זה דבר מאד תלוי למה שאתה אוכל תפרט יותר !
כל כמה זמן אתה אוכל? מתי? מה? וכמה? ואני ינסה לעזור!

fullon
21-10-11, 11:40
היי
נאמר הרבה פעמים שמספר הארוחות זה מיתוס כל עוד אני מכניס הכל
בעיקרון אוכל כל איזה 4 שעות
בד"כ אורז מלא/עדשים זה המקור פח' העיקרי
חלבון-זה חזה עוף/קוטג'/עדשים ירוקות
שומן-שמן זית/אגוזי מלך/שקדים לא קלויים
2 ליטר מים, ועדיין נשאר שחיף אני מיואש
אולי אני צריך להתחיל לישון ב12 במקום ב4 כל לילה כדי שהגוף לא יפעל שעות נוספות או שאין קשר?
תודה רבה

buf123
21-10-11, 13:53
תתחיל לאכול סירים של פסטה

itay301
21-10-11, 16:20
וואו האוכל שלך ממש בריא אחי! אתה לפחות לא אוכל זבל כמו כל השחיפים
עצה שלי - ארוחת בוקר צריכה להיות הכי גדולה תאכל לאט ואל תשתה בזמן של האוכל
כל שבוע תוסיף 200 קלוריות לתפריט היומי שלך בהדרגה
תחלק כל ארוחה שלך שיהיה בה לפחות 40 גרם חלבון והרבה פחמימות
תוסיף שמן זית לכל ארוחה ובאבוקדו יש גם שומן בריא תתחיל לאכול את זה
תאכל הרבה חלבונים אחרי אימון שהגוף שלך ייגדל במקום שתוריד מסה של שומן תעלה מסה של שריר
תבנה את האימונים שלך שיתאימו -כלומר יותר אימוני כח
וכמו שאמרת תתחיל לישון יותר לשינה יש השפעה על ההתפתחות של הגוף צריך לפחות 7-8 שעות שינה כל יום

עוד משו שאתה יכול לעשות זה אבקות לעלייה במסה תתחיל לקחת גיינר - אבקת חלבון לעלייה במשקל תחפש בחנות של האתר או משו אני לא יכול להעלות לינקים ...
זה יעזור לך לעלות במסה בצורה הכי טובה
מקווה שעזרתי

Eto
21-10-11, 18:29
אחי 64 זה לא רזה לדעתי.. תראה לנו תמונה של הגוף שלך ונוכל להגיד לך מה דעתנו כי יכול להיות שאתה רק "חושב" שאתה רזה מאוד.. אפשר אפילו תמונה עם חולצה

IGOR
21-10-11, 19:00
וואו האוכל שלך ממש בריא אחי! אתה לפחות לא אוכל זבל כמו כל השחיפים
עצה שלי - ארוחת בוקר צריכה להיות הכי גדולה תאכל לאט ואל תשתה בזמן של האוכל
כל שבוע תוסיף 200 קלוריות לתפריט היומי שלך בהדרגה
תחלק כל ארוחה שלך שיהיה בה לפחות 40 גרם חלבון והרבה פחמימות
תוסיף שמן זית לכל ארוחה ובאבוקדו יש גם שומן בריא תתחיל לאכול את זה
תאכל הרבה חלבונים אחרי אימון שהגוף שלך ייגדל במקום שתוריד מסה של שומן תעלה מסה של שריר
תבנה את האימונים שלך שיתאימו -כלומר יותר אימוני כח
וכמו שאמרת תתחיל לישון יותר לשינה יש השפעה על ההתפתחות של הגוף צריך לפחות 7-8 שעות שינה כל יום

עוד משו שאתה יכול לעשות זה אבקות לעלייה במסה תתחיל לקחת גיינר - אבקת חלבון לעלייה במשקל תחפש בחנות של האתר או משו אני לא יכול להעלות לינקים ...
זה יעזור לך לעלות במסה בצורה הכי טובה
מקווה שעזרתי

אתה רציני??

יועץ לתוספי תזונה
21-10-11, 20:07
באתר מצויים מאמרים בנושא עלייה במסה שיכולים לעזור לך.
אם אתה שם לב שתקופה ארוכה אתה לא עולה במשקל סימן שנחוץ עוד קלוריות.
הקפד על מנוחה של 7 שעות שינה לפחות.

תזונה,אימונים ומנוחה הם דברים חשובים.
כדי לראות תוצאות צריך ליישם את כל הדברים הללו.
המנוחה נחוצה לא פחות מהתזונה.
בהצלחה

shay_323
21-10-11, 21:02
אהלן חברים.
בן 20 מתוסכל מאוד
כבר חודש אני אוכל 2,500 קל' ונשאר אותו הדבר - 64 קילו על 180. הbmr שלי הוא 1,700 אני לא מבין את זה למה לעזאזל אני כזה רזה עדיין? אני הכי רזה מכל הסובבים אותי זה משגע אותי
היחס היה 55%פחמימה35%חלבון10%שומן - יכול להיות שזה בגלל שהאחוזי שומן בתפריט עד עכשיו היו רק 10% ?
רק עכשיו שמתי לב לזה והחלטתי להעלות את היחס לכזה:
סה"כ קלוריות: 2680 קלוריות
סה"כ חלבון: 138.9 גרם
סה"כ שומן: 125.8 גרם
סה"כ פחמימות: 241.9 גרם
סה"כ כולסטרול: 329.3 מ"ג
סה"כ סיבים תזונתיים: 12.6 גרם

שזה אומר 50%פח25%חלבון25%שומן
-אתם חושבים שזה יעזור חברים?
-אולי בעצם העובדה שאני הולך לישון ב4 כל לילה וקם ב12 גורמת לי להישאר רזה? (מתחיל לעבוד ב2 בצהריים כל יום)
אני מיואש אנא עזרו לי.
המון תודות

אין לך שום בעיה, תאכל יותר!

shay_323
21-10-11, 21:03
אחי 64 זה לא רזה לדעתי.. תראה לנו תמונה של הגוף שלך ונוכל להגיד לך מה דעתנו כי יכול להיות שאתה רק "חושב" שאתה רזה מאוד.. אפשר אפילו תמונה עם חולצה

64 על 1.80 זה רזה מאוד.

fullon
24-10-11, 03:53
כמו ששי אמר - זה רזה מאוד! נמאס לי כבר להיות הכי רזה זה דפוק לגמרי.

-האם יש הבדל בין תפריט 2,500 קלוריות עם 10% שומן ל2,500 קלוריות עם 30% שומן (הרוב משמן זית, שקדים ואגוזי מלך. לא מטוגנים)
כי הבנתי ששומן זה מה שנשרף בזמן מנוחה... ואני לא יכול להתאמן כי יש לי גבס ביד. אז אולי זה הפתרון?
תודה רבה לכולם על התגובות

ThaiB0X
24-10-11, 19:03
וואו! איזו נוסטלגיה, לא ביקרתי בפורום הזה בערך 3 שנים. אני כותב פוסט על 'גדילה לשחיפים'. חיפשתי שאלות שאנשים שואלים בדרך כלל בנושא, ומצאתי בפוקס של החיים את הת'רד הזה דרך גוגל, ועל כן מובטחת לך תשובה מפורטת מחר (או מחרתיים מקסימום. אני בפיליפינים כעת, ודי עסוק עם צלילות ופיליפיניות אקזוטיות), מבחורצ'יק שעלה מ55 קילו (1.81מ') ל83.

GMT+
24-10-11, 19:29
וואו! איזו נוסטלגיה, לא ביקרתי בפורום הזה בערך 3 שנים. אני כותב פוסט על 'גדילה לשחיפים'. חיפשתי שאלות שאנשים שואלים בדרך כלל בנושא, ומצאתי בפוקס של החיים את הת'רד הזה דרך גוגל, ועל כן מובטחת לך תשובה מפורטת מחר (או מחרתיים מקסימום. אני בפיליפינים כעת, ודי עסוק עם צלילות ופיליפיניות אקזוטיות), מבחורצ'יק שעלה מ55 קילו (1.81מ') ל83.

83 זה לא כזה גדול, שתסיים את הצלילות ואת הלילות הארוכים עם הליידי בויז תחזור למכון ותעשה ss.

fullon
24-10-11, 19:37
בשביל להגיע ל80 קילו אני מוכן ללקק את הרצפה בתחנה המרכזית.

אחי תודה רבה לך אתה המושיע! זה נועד להיות! סוף סוף אחרי 20 שנה, לא מאמין כמה אני אעריך את זה.
שוב תודה מחכה לתשובה שתוציא אותי מהסבללל הזההה!

ThaiB0X
25-10-11, 02:56
83 זה לא כזה גדול, שתסיים את הצלילות ואת הלילות הארוכים עם הליידי בויז תחזור למכון ותעשה ss.

SS בהחלט מעלה זכרונות מתוקים. 83 זה לא 'גדול' בצורה אבסולוטית בשום צורה, בטח לא ביחס למפלצות המסתובבות פה. בצורה יחסית, יש הבדל עצום מנקודת ההתחלה, ומבחינתי זה מה שחשוב. מעבר לכך, לעולם לא חפצתי להגיע למימדי ענק, יעידו הותיקים פה.

כיום רמת העניין שלי בתחום פחתה משמעותית, ותמצא אותי היום שחיף (אמנם לא כמו בנקודת ההתחלה) שעבר אטרופיה רצינית בשנתיים האחרונות בעקבות מסעות מתישים ברחבי העולם ונסיון מעניין בתפריט טבעוני ורסטריקציה קלורית (מסקנה: אל תנסו את זה תוך כדי 80 ק"מ אופניים ביום בהרי סקנדינביה).

לכותב הת'רד - אין בעד מה. באמת שאני שמח לעזור. אני מקווה שאתה מסוגל לקרוא אנגלית בסיסית, כי זו השפה בו אני כותב אותו. אל תצפה לשום קסם, זה מאוד פשוט. תתאמן כבד (הבחורצ'יק למעלה ציין את ss, אופציה מעולה למתחיל לצבור טונות של מסה וכוח) ותאכל כמויות אדירות (ואני מתכוון אדירות. יש לך מבנה גוף עיקש לתחום הזה, אבל זה לא תירוץ לוותר).

fullon
26-10-11, 14:30
אוקי אני חושב שהשומן היתה הבעיה. המעטתי בשומן כי חשבתי שזה הגורם לחצ'קונים-מה שנכון אבל אם אני מסבן את הפנים פעמיים שלוש ביום אז זה פשוט שומר עליהן נקיות ואז הכל בסדר.
עד עכשיו רק כ5-10 אחוז מהתפריט שלי היה שומן! העליתי ל30 אחוז, מה אומרים יעזור? הוספתי עוד 500 קלוריות על הדרך.

שקדים 50 גרם 314 קלוריות
אגוזי מלך 50 גרם 345 קלוריות
אורז חום לא מבושל 80 גרם 296 קלוריות
חזה עוף מבושל 200 גרם 288 קלוריות
עדשים יבשים 80 גרם 278 קלוריות
אורז חום לא מבושל 150 גרם 555 קלוריות
שמן זית 5 כפות 618 קלוריות
קולה פחית 133 קלוריות
ביצה קשה ביצה מספר 2 (m-l) 85 קלוריות

סה"כ קלוריות: 2912 קלוריות
סה"כ חלבון: 122.4 גרם
סה"כ שומן: 148.8 גרם
סה"כ פחמימות: 271.2 גרם
סה"כ כולסטרול: 393.8 מ"ג
סה"כ סיבים תזונתיים: 11.9 גרם

מישהו חושב שזה יותר מדי שומן? חברה אני נראה כמו שלד לא אכפת לי לעלות מלוכלך אני כמעט רק עור ועצמות...

buf123
26-10-11, 14:38
איפה פסטה ???? לחם ???? קוטג'ים חסר לך אוכל בתפריט מה זה ומה אתה מחשב את הפחית קולה

fullon
26-10-11, 14:55
חחח
3000 קלוריות לא טוב??? אורז מלא זה פחמימה מעולה.. ככה גם הכי נוח לי יוצא לי תפריט זול ונוח. קוטג' אני יכול להוסיף אחד ביום
אבל בכללי אתה חושב שזה יעזור לי לעלות כמה קילו התפריט הזה? מצידי שיהיה שומן לפחות שומן בריא לא רווי.

ThaiB0X
27-10-11, 06:09
כמו שהבטחתי - http://freshbeetle.com/home-exercise-equipment-full-body-workout/.