PDA

צפה בגרסא המלאה : רוצה להתחיל להתאמן...

amikam2000
23-10-11, 12:34
אני שחיף מת...
רוצה להתחיל לעלות במסה, עכשיו הפתריט יעני בתהליכי בנייה, בנתיים איזה תוכנית אימונים להתחיל?, ומה לשנות בה כדי שתתאים לעלייה במסת השריר?, השינוי הכוונה מבחינת החזרות, סטים, מתיחות לפני וכל השאר).
תודה מראש אחים שלי ;).

שרירני007
26-10-11, 22:15
קודם כל, וולקאם! בהצלחה אחי, כל הכבוד שאתה לוקח את עצמך בידיים. אני חייב להגיד שתכלס אי אפשר לתת לך פה תפריט או איזה תוכנית אימונים זה אתה צריך לעשות אישית עם איזה מדריך פעם ראשונה בחדר כושר שימדוד אותך ויבדוק מה הכי טוב לך לפי מקשל הגוף שלך והמסה. בכל מקרה מה שאני כן יכול להמליץ לך זה על תוסף תזונה שהתחלתי לקחת שנקרא ל-קרניטין נוזלי 1500 מ"ג של סולגאר. התחלתי לקחת אותו לא מזמן וכבר אני דיי יכול להרגיש שיפור. זה לא כמו האבקות הרעילות זה אחלה דבר זה טיבעי. זה עוזר לך להתאושש טוב יותר אחרי אימון, לשמור על דופק נכון.. קיצור זה לכאלה שמתאמנים הרבה, ואם אתה מתחיל כדאי לך להשקיע.
בהצלחה אח שלי.

daniko
26-10-11, 23:27
שרירני007,
מתאמן מתחיל ישר אתה ממליץ לו על תוספים? ועוד להגיד שהאבקות האחרות רעילות? כמה שקוף אפשר להיות?

amikam2000,
חוץ מהוולקאם תתעלם ממה שהוא אמר לך, תספק נתוני משקל גובה וגיל ואם זה לא מפריע לך תעלה אפילו תמונה שלך (אפילו עם חולצה) כה שנוכל להעריך יותר את המצב שלך ולהמליץ לך על תכנית אימונים.

אני ממליץ שבנוסף תבקש בפורום תזונה המלצה לתכנית תזונה שתלווה אותך באימונים או שאולי כבר ימליצו לך על משהו בפורום הזה.

בהצלחה.