PDA

צפה בגרסא המלאה : לא עולה במשקל יותר

NewBB
31-10-11, 23:51
שלום, אני כבר מתאמן חודש לפי תוכנית ss לעלייה במסה, בתוכנית הזו אני צריך לאכול המון וכך עשיתי עד היום, עד סוף חופש סוכות עליתי בערך 4 קילו עד פה הכל טוב ויפה אבל מאז שחזרתי ללימודים עליתי בערך קילו אחד וגם הוא יורד אחרי שאני הולך לשירותים, אני שוקל 61 גובה 176 המשקל שלי נע במשך כל יום בין 60-61 קילו ולא עולה כאשר בחופש בפסח המשקל היה רק עולה ועולה, אני לומד הרבה שעות, אני לוקח איתי ארוחות גדולות לבית הספר, ארוחות שכוללות בשר עם ספגטי, עם עגבנייה בד"כ, בננה ולחמניה-2 עם ירק בפנים בד"כ פלפל אדום, עכשיו, אני בד"כ מרגיש עדיין רעב אחרי כל אלה אבל אני לא מתכוון לקחת כל כך הרבה אוכל(תופס המון מקום בתיק), אני לא אוכל מתוך כוונה לעלות במסה אלא זה מתוך רעב, אני מתכוון לכך שאני לא מאלץ את עצמי לאכול אלא זה באופן טבעי כי אני רעב, עכשיו הציפיה שלי היא שאני אעלה במשקל אבל זה לא קורה בפועל..
בתוכנית הזו אני צריך לעלות לפחות 2 קילו בחודש ויוצא שאני בלחץ עולה קילו בחודש..
מה לעשות?

NewBB
02-11-11, 20:58
בבקשה שמישהו יעזור לי =[

storyteller
02-11-11, 21:42
אני במצב שלך... גם כן ב ss וגם אני חזרתי ללמוד (לא בבית ספר, באקדמיה) ואני תקוע על אותו משקל כבר חודש ואני טוחן כמו חמור 3000 קלוריות ליום. בגלל שאני טוחן כמו חמור יוצא שאני בשירותים 2-3 פעמים ביום (מדהים) והכל הולך.
נראה לי שזה מן שלב כזה שהגוף תקוע. לדעתי זה לא אמור להימשך הרבה זמן. תמשיך לאכול כמה שאתה צריך לאכול ולהתאמן. מתישהו אתה תמשיך להעלות

IGOR
03-11-11, 00:03
לכו תקראו מהתחלה את המאמרים על ss חברים. כתוב שם שצריך לאכול אפילו 4000 קלוריות ואם צריך גם 6000. אני מבטיח לך שאם תוכלו יותר אתם תתקדמו. אם לא,אז פשוט ריסט קטנטן יסגור לכם פינה.

storyteller
03-11-11, 07:32
אבל אם ה bmr שלי 2300, זה לא קצת מטורף לאכול 4000? זה יעלה לי את האחוזי שומן בטירוף

IGOR
03-11-11, 12:25
אבל אם ה bmr שלי 2300, זה לא קצת מטורף לאכול 4000? זה יעלה לי את האחוזי שומן בטירוף

אז אל תכניס 4000. אם אתה מתקדם בלי 4000 אז תכניס פחות. אין מה לעשות ככה זה.. אם אתה רוצה לגדול ולהתקדם במשקלים אתה חייב לאכול אין ברירה. אחרי זה תעשה חיטובון וזהו.

dani hen
03-11-11, 12:26
תן בראש באוכל!

Moliere
03-11-11, 14:17
מי ממן לכם את כל האוכל הזה קיבינמט

NewBB
03-11-11, 16:23
תודה רבה על התגובות, באמת קצת בעיה עם כל האוכל, הולך המון כסף על זה, כנראה שזה הפתרון הטוב ביותר, אני אנסה לאכול קצת יותר ונראה איך אני מתקדם, שמח לפחות שאני לא היחיד שזה קורה לו, נעשה בתור התחלה ריסט גם שאני אאה אם אני מתחיל להתקדם מהמצב המעפן שלי עכשיו, שוב תודה =]

storyteller
03-11-11, 18:22
לי אישית הולך מלא כסף על האוכל הזה. אני כבר בגיל שההורים שלי לא מאכילים אותי ואני שורף מלא כסף כל שבוע על האוכל.. אבל אין ברירה. קיצר כנראה שאני הולך לעלות ל 3500 קלוריות אחרת אני אשאר תקוע