PDA

צפה בגרסא המלאה : Ss , מה קורה עם הסקוואט הזה?

plock88
02-11-11, 17:55
היה לי לפני שבוע doms מטורפים => הורדתי משקל והצלחתי ביום ראשון לפני 3 ימים רק 70 ק"ג 3x5 (ירידה מ100 ק"ג)
בכל מקרה, היה לי אימון היום (אימוןa) ודדליפט היה 107 ק"ג היה טוב מאוד , בנץ' 73 ק"ג מעולה. הקטע הוא שהגעתי לחלק של הסקוואט ועם מוט ריק (לפני הדדליפט) וניסיתי לעשות חימום בסקוואט וכשירדתי לבור ,פשוט לא הצלחתי לקום וכולי התעקמתי עם הגב והחזה והכל הלך לא טוב..הdoms היו פשוט מטורפים ורק התגברו כשירדתי בסקוואט. לכן ויתרתי על לעלות משקל.
מה עושים משלב כזה ? ( אני "מתחיל" בתכניות כוח, בשלב כזה עדיין לא הייתי , מה עושים הלאה ?)

IGOR
02-11-11, 19:44
תוכל יותר ואם לא יעזור. תעשה ריסט.

plock88
02-11-11, 20:05
1.70 , בן 18 , שוקל 78-79 (הרבה העליתי בחודש וקצת האלו בss בגלל הרבה נוזלים -> קריאטין)
אני כל יום מכניס 700-800 מעל התחזוקה היומית. עד כמה להעלות את זה ?

IGOR
02-11-11, 23:49
תעלה לאט לאט. תוסיף עוד 300 קלוריות אם לא יעזור תוסיף עוד וכך הלאה. תוכל מספיק חלבון+פחמימה+שומן אם כללל זה לא יעזור,תעשה ריסט אין מה לעשות.

nadavmoore
02-11-11, 23:59
צלם ותעלה לפה יש מצב שפאק בטכניקה גורם לך לדומס במקומות לא רצויים ועוצר אותך מלהתקדם

plock88
03-11-11, 00:29
http://www.youtube.com/watch?v=UVeJkOreIDU

הנה סרטון טכניקה מלפני כמה ימין..סקוואט של 70 ק"ג עם דומס מטורפים בקושי הצלחתי לזוז
הורדתי 30 ק"ג כדי לתת לגוף לעשות לפחות סקוואט עם70 במקום 100 ק"ג ובכל זאת יום אחרי קמתי כמו נכה..אני לא מבין מה אני לא עושה נכון

nadavmoore
03-11-11, 11:12
אני לא כזה מבין בהייבאר אבל ממה שאני רואה הברכייים שלך גולשות קדימה וזה לא נראה כאילו אתה מוציא את הברכיים החוצה בעליה, לפעמים זה גורם לדומס במפשעה

plock88
03-11-11, 16:56
יכול להיות באמת שאני לא מוציא מספיק את הברכיים לצדדים
מתי בערך דומס במפשעה כאלו עוברים? (סקוואט כרגע לא עושה כבר כמה ימים, ודדליפט אני עושה ומעלה משקלים)
במידה ואני לא מפעיל את הפלג גוף תחתון חוץ מדדליפט , כמה זמן ייקח לי לחזור לעצמי ?

עריכה:
אם הכאב לא יעבור ואני יילך עם מתיחה במפשעה די הרבה זמן (כולל השבוע וחצי האלו שאני כבר מושבת ) לשקול להוסיף לג פרס לתכנית במקום הסקוואט ? (אני יודע שהמון יכעסו עליי ויצחקו על השאלה הזאת חח , וגם אני צוחק , אבל אין לי מה לעשות..אני מרגיש שאני לא מאמץ את הגוף התחתון חוץ מדדליפט..כל הארבע ראשי שלי כבר נהיה סמרטוט בלי סקוואט..) לעשות אז 3x5 לג פרס ולהמשיך לעלות משקלים שם עד שאני אמצה את הss בשאר המשקלים ואז אני רוצה גם ככה לחתוך לab עם מורכבים ושם אני אוסיף כבר את הסקוואט.
מה אתם אומרים ? (אין לי המון זמן למשוך עם הss , א"ש כבר מתחיל להלחיץ אותי ואני רוצה לעבור לab במשך חודשיים וחצי ולצאת לחיטוב או משהו בסגנון)
עזרה!!

nadavmoore
04-11-11, 14:19
לא לג פרס לא ייתן לך הרבה, תעשה פרוטוקול פציעה או סקוואט קל איזה שבוע חזרות גבוהות קצת משקל תזרים דם למקום תעבוד על הטכניקה הדומס יעברו אף אחד לא מת מדומס , אני הסקבטתי עם מתיחה במפשעה משקל קל וזה עבר לי אחרי אימון אחד.

ולא הבנתי בשביל מה לעשות חודשיים ואז חיטוב מה ייתן לך החיטוב עכשיו? לא עדיף לעשות מאסה ארוכה ואז לחטב ושתחטב באמת תראה את השינוי ולא שינוי מינוי כזה שבקושי רואים?

GMT+
04-11-11, 18:15
נשמע כי התחזקות לא בראש של הבחור

plock88
04-11-11, 21:54
כמה נק' להבהרה-
אני לא מתכוון לסיים ss אחרי חודשיים + ולצאת לחיטוב אם כך חשבת . (אח"כ להמשיך עם מורכבים ותרגיל עזר בקטנה לכל שריר,טיפה יותר נפח אבל להישאר על בסיס של מורכבים) ואז לחטב.יכול להיות שלא הסברתי את עצמי טוב.בכל מקרה, מדובר גם כאן בעניין של כמה חודשים מהיום..
בכל מקרה, אני חושב שזה לא דומס כי יש לי מתיחה די חזקה במפשעה,אני בקושי יכול לקפל את הרגל כדי לשבת בתנוחת "רגל על רגל" .
שמע gmt , אני רק מנסה למצוא דרך כדי לא להיתקע. כל הפלג התחתון שלי בקושי פועל בשבוע וחצי האחרונים חוץ מדדלפיט שהיה פעם אחת השבוע . חוץ מזה , אני לא רואה את עצמי מצליח לסגור 3x5 בסקוואט רציני כמו שהצלחתי לפני שבוע וחצי..אני ניסיתי היום לעשות 2 סטים עם מוט ריק בסקוואט והרגליים לא מגיבות להזרמת הדם הזאת.
אני אתן שבוע הבא כמה סטים עם משקלים ממש נמוכים , משקל שלא יכביד אבל אולי יצליח להעביר לי את המתיחה במפשעות
ולגבי הטענה שלך - אתה ממש טועה , אני ידעתי לאן אני נכנס , אחרת לא הייתי נכנס לSS . לא ככה ? המשקלים עולים מאימון לאימון ואני מרוצה מהקצב , לגבי התקיעה בסקוואט,אני מנסה לעשות את כל מה שצריך לעשות במסגרת תכנית שכזאת כדי להקל על הכאבים אבל זה לא עובר.זה כנראה פונקציה של זמן וזהו.